Malcolm Freberg

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Malcolm Freberg

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Malcolm Freberg
Wiek: 29 lat
Miejsce zamieszkania: Hermosa Beach, Calif.
Poprzednie sezony: Sezon 25: Philippines - Miejsce 4, Sezon 26: Caramoan - Miejsce 9
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?:
1. Moje włosy są, o dziwo, jeszcze gęstsze.
2. Obejrzałem niezdrową ilość filmów Disneya i odkryłem, że bardziej utożsamiam się ze złoczyńcami. Gaston był niezrozumiany.
3. Trochę przytyłem.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: Mogę robić te wszystkie rzeczy na dworze. Wszyscy to wiemy. Jestem lepszy w radzeniu sobie z umiejętnościami, z uczuciami i tak dalej.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: Nie robię niczego byle jak. Mierzę wysoko.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Przegranej. Także tego, ze nosiłem za dużo rzeczy w kratę.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Te same wielkie ruchy, ale z większą finezją. Wciąż będę znajdował wszystkie idole, wciąż będę niszczył innych, ale bycie trochę starszym i mądrzejszym (lol) powinno mi pomóc w wygranej. Proszę, przywróćcie te ogromne czeki na moją koronację.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że Malcolm nie zmienił się za bardzo i nadal będzie łączyć cechy sportowca z inteligencją.

Mówi również, że może zawiązać sojusz którego nikt nie będzie się spodziewać. Czekam na pakt Malcolma z Debbie :D
Meciek pisze:Proszę, przywróćcie te ogromne czeki na moją koronację.
To chyba miał być zabawny fragment, ale nie do końca wyszło zabawnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości