James "JT" Thomas

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

James "JT" Thomas

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: James "JT" Thomas Jr.
Wiek: 31 lat
Miejsce zamieszkania: Mobile, AL
Poprzednie sezony: Sezon 18: Tocantins - Zwycięzca, Sezon 20: Heroes vs Villains - Miejsce 10
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?: Na pewno jestem skromniejszy. Jestem trochę bardziej cierpliwy i myślę, że nie jestem już tak bardzo naiwny.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: Myślę, że mogę z siebie dużo dać. Zawsze będę grał całym moim sercem, co pozwoliło mi na pokonanie wielu przeszkód w życiu. Chcę stworzyć silny zespół i zaprowadzić go do połączenia. Od tego momentu będę musiał grać tym, co mam, jak tylko najlepiej potrafię.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: Moja umiejętność zrozumienia, że muszę zrobić wielki ruch żeby wygrać i moja odwaga, by to zrobić.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Najbardziej żałuję tego momentu, w którym zszedłem ze słupa w trakcie zadania o immunitet, co doprowadziło do mojej eliminacji. Wiedziałem, że byłoby ciężko wygrać, więc sobie odpuściłem. Jeżeli bym nie zszedł mógłbym utrzymać się tam o wiele dłużej. Poszedłem na łatwiznę, co rzadko jest dobrym pomysłem. Głód i warunki przesłoniły zdrowy rozsądek, czego nie zauważyłem.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Będę ostrożniej wybierał sojuszników. Co ważniejsze - będę o wiele agresywniej poszukiwał ukrytych immunitetów i będę bardziej zdeterminowany w zadaniach.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jak słychać w "meet the cast" akcent u J.T. się nie zmienił.

Zobaczymy jak odnajdzie się w grze po 7 latach. Ciekawe czy przed rozpoczęciem tej edycji również miał romans z jedną z uczestniczek (jak w przypadku sezonu 20 i Sugar).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości