Jeff Varner

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Jeff Varner
Wiek: 50 lat
Miejsce zamieszkania: High Point, N.C.
Poprzednie sezony: Sezon 2: Australian Outback - Miejsce 10, Sezon 31: Cambodia - Miejsce 17
Plemię: Mana

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?: Jestem sprawniejszy fizycznie, mniej kieruje się emocjami i jestem sprytniejszy. Wciąż mogę coś odwalić bez żadnego ostrzeżenia, ale staram się być spokojniejszy. Bycie częścią tego sezonu to dla mnie honor i jestem świadom tego, że to może być mój ostatni raz w Survivor, więc chcę nacieszyć się grą, pięknem miejsca, w jakim jesteśmy. Ledwo co skończyłem grać, więc jestem podekscytowany, ale też pamiętam, żeby zbytnio nie szaleć.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: Będę o wiele lepszy w zadaniach i chcę też więcej pomagać w obozie. Chcę mieć z innymi dobre relacje po tym, jak to wszystko się skończy, ale już i tak mam mnóstwo dobrych przyjaciół. Robię błędy, ale jestem dobrą osobą z dobrym sercem. Mam nadzieję, że Ameryka to zobaczy, ale jeśli inni tego nie zobaczą - to ich strata.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: Bycie wybranym przez Amerykę, zdecydowanie! A także moja instynktowna gra. Moja umiejętność kontrolowania grupy szalonych ludzi i bycie kluczowym elementem w podjęciu decyzji kto odpadnie na pierwszych dwóch radach.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Prowadzenie zbyt mocnej gry zbyt wcześnie. Grałem też zbyt emocjonalnie. Wylosowanie chusty Angkor. Nieważne jak dobra jest twoja gra - wylosowanie złej chusty może zmienić wszystko.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Tym razem chcę się lepiej bawić. Połączę swój styl gry z "Outback" i z "Cambodii" - mocna gra z subtelnym podejściem. Chcę kontrolować swoje emocje. Na tyle, na ile pozwolą warunki, postaram się lepiej sobie poradzić z przemieszaniem plemion. Chcę założyć sojusz z wielkimi zagrożeniami. Nawet jeśli skończę w mniejszości po przemieszaniu zrobię wszystko, żeby był ze mną ktoś, kto jest większym celem ode mnie. Tym razem to czysta gra. Chcę w końcu być w jury, ale jeżeli to się nie uda chcę się upewnić, że bawiłem się na tyle dobrze, że nie będę zawiedziony.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Jack »

Varner stracił pracę.
http://www.newsobserver.com/entertainme ... 06309.html
Mówiłem, że tak będzie...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: tombak90 »

Ja pierdolę, co za zgniłe popapraństwo, no już naprawdę...

Przez jedno nieprzemyślane zdanie, za które człowiek bije się w suta od roku i które suma summarum na nic złego się nie przełożyło, zrobiono na nim polityczną hucpę i teraz, jeśli nawet kieeedyś dopuszczą go do jakiegoś stanowiska publicznego, to każdą swoją wypowiedź będzie musiał do końca życia rozpoczynać łzawymi przeprosinami i dźwięcznym smarkiem w chusteczkę. I to koniecznie tak, żeby zafalowała.

Mówcie co chcecie, ale lewactwo i polityczna poprawność to naprawdę rak, który staje się już epidemią. I tak miłosiernie potraktowali tego niebogę, ja to w ogóle proponuję zastrzelić publicznie na głównym rynku przy stoisku z watą cukrową, a potem jeszcze przyczepić jego truchło do tarczy z rzutkami. A co się będziemy w szczypę pipać.

Varner, poczciwy głupolu, wbijaj ty lepiej do Polski, to ci jakąś fuchę ogarniemy, u nas jeszcze przynajmniej przez dwa i pół roku będzie jako tako normalnie :lol: A nóż widelec w Żabie będą potrzebowali kogoś do wydawania hot dogów. Odróżnić sos czosnkowy od duńskiego i tysiąca wysp to też trzeba umić, wszystkie te cholerstwa muszą akurat robić w żółtych tubach.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
15 kwie 2017, 10:29

Mówcie co chcecie, ale lewactwo i polityczna poprawność to naprawdę rak, który staje się już epidemią.
(...)
Varner, poczciwy głupolu, wbijaj ty lepiej do Polski, to ci jakąś fuchę ogarniemy, u nas jeszcze przynajmniej przez dwa i pół roku będzie jako tako normalnie :lol:
ROTFL

Verner za niepoprawną politycznie wypowiedź stracił pracę. W ''normalnej' Polsce za brak poprawności politycznej można pójść do więzienia, a "lewacki" trybunał konstytucyjny, który był wcześniej to zdążył tylko orzec, że więzienie to może lekka przesada, ale jak ktoś obraża uczucia religijne to spokojnie można mu dowalić wysoką grzywną.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: tombak90 »

frasiek pisze:
15 kwie 2017, 11:57
ROTFL
A to tarzaj się po tej podłodze zdrów, tarzaj, przynajmniej przy świętach czyściej miałeś.
frasiek pisze:
15 kwie 2017, 11:57

Verner za niepoprawną politycznie wypowiedź stracił pracę. W ''normalnej' Polsce za brak poprawności politycznej można pójść do więzienia, a "lewacki" trybunał konstytucyjny, który był wcześniej to zdążył tylko orzec, że więzienie to może lekka przesada, ale jak ktoś obraża uczucia religijne to spokojnie można mu dowalić wysoką grzywną.
A gdzie to cię frasiu u nas w Polsce chcą pakować do więzienia, no pożal się biedaku, to zaraz jakiś podkop uskutecznimy :o

Co do samych pozwów za uczucia religijne, to zanim dasz mi na tacy Nergala, czy tym podobnych, to pozwolę sobie zauważyć, że to jednak delikatna różnica zrobić coś po złości i być z tego dumnym, a co innego tak jak Varner, chcieć piznąć sobie sepuku już minutę po gafie.

Patałachy i nadgorliwcy są wszędzie i na różne strony, ale nie ma opcji, że u nas lincz byłby na nim w tej sytuacji aż taki. Lewizna to stan umysłu.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Veron »

U nas lincz? Chyba na Zeke'u, że jest takim odmieńcem. Zapewne to on by stracił pracę, gdyby piastował jakieś publiczne stanowisko, a jakby miał kontakt z dziećmi to już zdecydowanie by został wychłostany, posądzony o pedofilię i skazany na dożywcie.
Varner zaś topił by się w glorii chwały, gdyby nie jeden drobiazg. Otóż fakt, że jest kolorowy zabrania wznosić na jego cześć pomników, śpiewać litanie loretańskie i zbijać z nim piątki. Zostałby przypadkowym uczestnikiem, odkrywający druzgocącą tajemnice! xd

Cha, cha. Tę szopkę, która odstawił Jeff nazywasz seppuku? No żarty, dotarło do niego jak sobie bardzo nabruździł w życiu, jak bardzo w tym momencie przegrał. Przegrał tak bardzo, że musiał się popłakać. Za późno dotarło do jego mózgownicy, że ogląda go kilka milionów osób, a nie banda przypadkowych ludzi.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: tombak90 »

Yyyhhh, cię choroba, no jak w tej Polsce strasznie, ja nie wiem :lol: Aż dziw bierze, że jeszcze tu same puste chałupy nie zostały i że wszyscy Lechici nie ewakuowali się szukać szczęścia gdzieś we Francji na wykopkach. Tam na pewno byłoby bombowo.
Zapewne to on by stracił pracę, gdyby piastował jakieś publiczne stanowisko, a jakby miał kontakt z dziećmi to już zdecydowanie by został wychłostany, posądzony o pedofilię i skazany na dożywcie.
Varner zaś topił by się w glorii chwały, gdyby nie jeden drobiazg. Otóż fakt, że jest kolorowy zabrania wznosić na jego cześć pomników, śpiewać litanie loretańskie i zbijać z nim piątki. Zostałby przypadkowym uczestnikiem, odkrywający druzgocącą tajemnice! xd
Czekaj, to nie tak się robi. Zapomniałeś o użyciu słów "ciemnogród" i "cebula" w jak największej liczbie. Wtedy przesłanie brzmi o wiele bardziej patetycznie :D
Cha, cha. Tę szopkę, która odstawił Jeff nazywasz seppuku? No żarty, dotarło do niego jak sobie bardzo nabruździł w życiu, jak bardzo w tym momencie przegrał. Przegrał tak bardzo, że musiał się popłakać. Za późno dotarło do jego mózgownicy, że ogląda go kilka milionów osób, a nie banda przypadkowych ludzi.
Czy to żal, czy kalkulacja, to już najlepiej wie ta jego posiwiała łepetyna. Ja mu na przykład przez ucho do mózgownicy nie wleciałem, więc nie czuję się upoważniony rozstrzygać. Jednak faktem jest to, że po tej całej borucie, nasz amigo mógł obrać dwie (z grubsza) drogi. A - drzeć ryja dalej i robić z siebie ofiarę. Na pewno zyskałby trochę zwolenników, może sam Donald zszedłby z piedestału, żeby go otulić skrzydłami, a i na pewno ktoś by mu jakąś pracę na ulotkach załatwił, no nie oszukujmy się. B - włożyć wór pokutny i kwilić nad swoim występkiem, tak jak to zrobił. Wypisuje nawet, że nigdy sobie nie wybaczy i że to, co uczynił, zostawiło "blizny" na wrażliwej duszy "kolegi" (na którym Probst, jak wiadomo, pod bronią wymógł zgodę na emisję tego w takiej formie), więc już pełna faza :lol: Nie wskazuje to Twoim zdaniem na nieśmiałą hipotezę, że facet jednak faktycznie odrobinę uświadomił sobie, że źle zrobił? :D No właśnie. A jednak nie. A jednak hejt, wrzask i szubienica. Raaacja, co się będziemy.
U nas lincz? Chyba na Zeke'u, że jest takim odmieńcem.
Tutaj polecam Twojej pamięci towarzysza Bęgowskiego, który swego czasu prawie został WC-marszałkinią, a promująca go formacja była trzecią siłą polityczną w naszym grajdołku. A i teraz Krzychu ma się chyba kwitnąco. Wciąż ma jakieś grono przyjaciół, z którymi popyla sobie na Czarne Protesty i którzy codziennie utwierdzają go przed lustrem w przekonaniu, że jest normalny. Wciąż gdzieś tam sobie swobodnie działa i wciąż robi się na sexy szprychę, więc już też nie dramatyzujmy z tym linczem, no Veron.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: MD »

Akurat w polskich programach osoby transgender nie były wcale "linczowane". Pamiętam jakiegoś gościa w BB, no i okej... już przerabialiśmy temat: "Nie jest się w stanie zrozumieć trans osoby, bo nie da się sobie wyobrazić jak taka osoba się czuje" i jasne, że część osób nigdy nie zaakceptuje jakiejkolwiek odmienności od tego co znają, ale wracając do tego gościa z BB, to całkiem ładnie przedstawili jego historię. Nawet w Tap Madl ludzie jacyś wyrozumiali byli, ale to nie do końca była trans osoba.

Jedno jest dosyć irytujące - Jeff wcale nie był pierwszym uczestnikiem który kogoś wyoutował - Mariano w Markizach, Shannon w Nicaragua, ale w 2017r. ludziom trochę się pojebało i publiczne lincze polityczno-społeczne po kampanii wyborczej w USA stały się normą i formą rozrywki Amerykanów. Wina Donalda - wyjątkowo nie Tuska.

Ale plusów tej sytuacji trochę jest - ludzie więcej o tym mówią, więc stają się bardziej świadomi. Zanim Tombak na mnie za to stwierdzenie naskoczy, bo już wcześniej to zrobił, to uzasadnię:

Jestem sobie w amerykańskiej grupie na fejsie gdzie ludzie komentują odcinki i czytuję reddita i wiadomo, że amerykanie generalnie są debilami, ale po komentarzach w stylu: "Chirurdzy zrobili naprawdę dobrą robotę z tym, że Zeke ma brodę i wąsy; no i te włosy na klacie.", stwierdzam że naprawdę zrobi im dobrze trochę próby spróbowania dowiedzenia się na czym "to wgl polega", a w Ameryce jest dużo trans osób, więc społeczeństwo może trochę się dowiedzieć.

A wracając do grup na fejsach i internetowych gier, to zdarzyło i się grać w kilku amerykańskich i poznałam transgender osoby, które naprawdę są normalnymi, fajnymi ludźmi i w żaden sposób ich historia płci nie wpływa na to jakimi są ludźmi; może stąd temat trochę mi bliższy niż innym i jak widzę stwierdzenia niektórych, to aż nóż w kieszeni się otwiera, ale no oceniajmy ludzi tym jakimi są ludźmi, a nie tym co mają między nogami i co z tym robią ;)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
19 kwie 2017, 11:09
Patałachy i nadgorliwcy są wszędzie i na różne strony, ale nie ma opcji, że u nas lincz byłby na nim w tej sytuacji aż taki. Lewizna to stan umysłu.
Napisał człowiek dla którego podarcie książki jest czynem o wiele gorszym niż ingerencja w cudzą prywatność...

No, ale mój błąd, nie wyciągnąłem żadnych wniosków z poprzedniego razu i zwróciłem uwagę na rozbieżność między rzeczywistością, a Twoim jej postrzeganiem.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Veron »

Tombak, w tym sęk, że on nie zrobił tego z powodu swojego czynu tylko reakcji współplemieńców i Jeffa. Jak widzimy ta myśl, towarzyszyła mu już przed radą czyli zapewne jednak ją przemyślał. Jego przeprosiny i cała to szopka to objaw strachu, jego pizdowatości, a nie rzeczywiste dostrzeżenie błędu. To jednak różnica.

Ingerowanie w tak prywatne życie jest po prostu niewybaczalne. Zeke chciał to zataić i miał do tego święte prawo.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: tombak90 »

Napisał człowiek dla którego podarcie książki jest czynem o wiele gorszym niż ingerencja w cudzą prywatność...

No, ale mój błąd, nie wyciągnąłem żadnych wniosków z poprzedniego razu i zwróciłem uwagę na rozbieżność między rzeczywistością, a Twoim jej postrzeganiem.
Aaaaj, Fraśku, fraśku :lol: Ciebie jak tak człowiek na wieczór poczyta, to aż wszystkie troski dnia codziennego znikają w tym szczerym rechocie. Nie wiem, skąd bierzesz te rewelacje co jest dla mnie gorszym czynem, a co nie, bo to z tego co piszę wcale nie wynika, chyba tam sobie z fusów po kawie z innymi kasjerkami wróżycie jak nie ma co robić. Ale nie udawaj niewiniątka, które żałuje uwikłania w diaboliczną dyskusję ze złym gargamelem, bo obaj wiemy, że wjechałeś tu z piskiem opon i wywalonym jęzorem, jak tylko zwietrzyłeś okazję do ponarzekania jak to w tej niedobrej Polsce biją, niewolą i wstydu nie mają.
Zanim Tombak na mnie za to stwierdzenie naskoczy, bo już wcześniej to zrobił, to uzasadnię:

Jestem sobie w amerykańskiej grupie na fejsie gdzie ludzie komentują odcinki i czytuję reddita i wiadomo, że amerykanie generalnie są debilami, ale po komentarzach w stylu: "Chirurdzy zrobili naprawdę dobrą robotę z tym, że Zeke ma brodę i wąsy; no i te włosy na klacie.", stwierdzam że naprawdę zrobi im dobrze trochę próby spróbowania dowiedzenia się na czym "to wgl polega", a w Ameryce jest dużo trans osób, więc społeczeństwo może trochę się dowiedzieć.

A wracając do grup na fejsach i internetowych gier, to zdarzyło i się grać w kilku amerykańskich i poznałam transgender osoby, które naprawdę są normalnymi, fajnymi ludźmi i w żaden sposób ich historia płci nie wpływa na to jakimi są ludźmi; może stąd temat trochę mi bliższy niż innym i jak widzę stwierdzenia niektórych, to aż nóż w kieszeni się otwiera, ale no oceniajmy ludzi tym jakimi są ludźmi, a nie tym co mają między nogami i co z tym robią ;)
To się wszystko zgadza, ja wiem, że Ty wrażliwa dziewczyna jesteś i chciałabyś im pomóc i ja też nikomu źle nie chcę, ale przykro mi, jeśli Zeke źle czuła się w swoim ciele, to zdrową reakcją byłoby pójście na jakąś terapię do psychiatry czy do seksuologa, a nie robienie sobie Przewrotu Majowego w gatkach. Ktoś zdecyduje inaczej, proszę bardzo, jego życie, ja nikogo nie stygmatyzuję, niech sobie takie Grodzkie biegają po polu ze stokrotkami przy uszach i cieszą się swoim wyborem, ale nie jest to zachowanie, które powinno się promować w programie oglądanym także przez dzieciaki, z których moooże któreś stanie kiedyś przed podobnym dylematem. Stąd też naiwnie się jeszcze łudzę, że na Reunion będą oszczędni w peanach. I niniejszym z mojej strony tyle w temacie Zek'a, nie po to nas Varner do wątku na ciasto zaprosił, żeby mu teraz offtop uskuteczniać.
Tombak, w tym sęk, że on nie zrobił tego z powodu swojego czynu tylko reakcji współplemieńców i Jeffa. Jak widzimy ta myśl, towarzyszyła mu już przed radą czyli zapewne jednak ją przemyślał. Jego przeprosiny i cała to szopka to objaw strachu, jego pizdowatości, a nie rzeczywiste dostrzeżenie błędu. To jednak różnica.
No to Ci tłumaczę, że ja właśnie nie mam zamiaru szukać i dywagować w czym jest "sęk", drwal ze mnie kiepski, co najwyżej jak mojego djeduszkę na wsi odwiedzę to coś pomogę do kominka narąbać. Nie wiem, może Varnerowi na starość zniknęła co druga klepka i potrzebował więcej czasu, żeby uświadomić sobie błąd. Ale w każdym normalnym systemie liczy się też coś takiego jak skrucha. On ją wyraża i to tak, że nie wiem już, jak jeszcze może to zrobić bardziej – uciąć sobie dzwona w ramach solidarności? A jak czytam niektóre komentarze, to dla ludzi kompletnie nie ma to znaczenia i zachowują się jakby Varner zamiast tego codziennie wrzucał na insta fotkę urżniętej głowy jednego transa z hashtagiem americanboy i podpisem takie tam, z polowania na dziwadła.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Maw »

Przynajmniej Sarah dzieki niemu dostala pozytywny edit. <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Jack »

O sprawie Jeffa napisały również polskie portale plotkarskie m.in. Plejada :D
http://plejada.pl/newsy/survivor-straci ... dal/ksg763

Night1993
2nd voted out
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2017, 15:27
Kontakt:

Jeff Varner

Post autor: Night1993 »

Napiszę tak, żyje w Polsce, pracuje(w służbie zdrowia), mam mieszkanie (własne, kredyt....), żyję ze swoim partnerem, razem, w tym mieszkaniu, mam rodzinę. Komuś to może przeszkadzać, ok. Rozumiem, życie :) Jeff nie zachował się ładnie, ale tonący brzytwy się chwyta. Wiadomo, to sprawa prywatna, kto jaki jest, kto z kim żyje, ja też grając w edycji internetowej nie pisałem o sobie, później wyszło z mojej inicjatywy. Nie można jednak nikogo poniżać publicznie czy też nie z tego powodu. Jednak nie będę tutaj krytykował Jeffa, moim zdaniem nic się nie stało. Teraz napiszecie "jak to?" "Zeke został poniżony". Ale czemu? Czego ma się wstydzić bo ja nie rozumiem. Prędzej czy później świat i tak by wiedział.Oczywiście powinno to "wyjść" od Niego, ale no cóż...trzeba wiedzieć komu się ufa i komu się opowiada o swoim istnieniu. Podsumowując, niepotrzebnie rozdmuchana sprawa i niepotrzebna drama ze strony innych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości