Hali Ford

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Hali Ford

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Hali Ford
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: San Francisco
Poprzedni sezon: Sezon 30: Worlds Apart - Miejsce 11
Plemię: Mana

Jak się zmieniłaś od swojego sezonu?: Wracam z o wiele lepszym nastawieniem, nową pasją do Survivor oraz chęcią zemsty za to, jak zaprzepaściłam swoją ostatnią grę.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczna dla plemienia i czego się nauczyłaś od czasu swojego sezonu?: Łatwo nawiązuję z innymi relacje dzięki swojej osobowości. Jestem zaradna i umiem żyć w dziczy i jestem całkiem sprytna. Myślę, że najważniejszą rzeczą, jaką się nauczyłam jest to, jak trzeba grać w Survivor. Zostałam też adwokatem, czego częścią jest walczenie z różnymi zagrywkami policjantów, co może okazać się całkiem przydatne w tym sezonie.

Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze?: Z NICZEGO. Szczerze mówiąc nie przyznałabym się do niczego, co zrobiłam ostatnim razem.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: WSZYSTKIEGO. Ale jeżeli muszę wybrać tylko jedną rzecz to będzie to moja porażka w zmianie strategii od razu po połączeniu.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Ostatnim razem moja głowa i serce były wszędzie oprócz bycia w grze. Tym razem dam z siebie wszystko. Jeżeli gra bez pasji to przestępstwo - zabierzcie mnie do więzienia po ostatniej radzie. Mamy tutaj dużo mocnych graczy, a ja jestem gotowa na zabranie im ich tytułów.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wydaje mi się, że Hali ma świadomość tego, że poprzednio nie grała dobrze. Oby tym razem było lepiej i każdy z uczestników tej edycji dał z siebie wszystko.
Jej największą przewagą może być to, że inni nie będą widzieć w niej zagrożenia. W sumie to nawet ciężko porównać udział w tej edycji Sandry czy Tony'ego z udziałem Hali albo Michaeli.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Hali Ford

Post autor: ciriefan »

Hali zaręczyła się :)

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość