Andrea Boehlke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Andrea Boehlke

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Andrea Boehlke
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: New York
Poprzedni sezon: Sezon 22: Redemption Island - Miejsce 5, Sezon 26: Caramoan - Miejsce 7
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłaś od swojego sezonu?: Jestem starsza i mądrzejsza! W swoim pierwszym sezonie miałam tylko 21 lat, a w drugim 23. Czuję się pewniejsza siebie, więc mam nadzieję, że przełoży się to na grę i nie będę miała takiej paranoi. Nie mam też fioła na punkcie facetów, co jest wielkim plusem!

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczna dla plemienia i czego się nauczyłaś od czasu swojego sezonu?: Jestem pewna swojej siły w zadaniach, więc wiem, że będę pomocna na początku. Po zagraniu w dwóch sezonach wiem jak grać socjalnie żeby stworzyć mocną grupę. Moim największym problemem będzie granie w taki sposób, aby inni nie odbierali mnie jako stratega. W Caramoan wiecznie byłam zagrożona z tego powodu, więc myślałam, co mogę zrobić, żeby tego uniknąć.

Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze?: Byłam całkiem zadowolona ze swojej gry w Caramoan z tego powodu, że udało mi się tak długo wytrwać mimo tego, że dużo osób chciało się mnie pozbyć. Byłam też dumna z tego, że śmiałam się z blindside'u na mnie, zdałam sobie sprawę, że to tylko gra.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Ha! Ta lista jest długa, ale pierwsza rzecz, która wpadła mi do głowy to kolejny romans! Nie zagranie ukrytego immunitetu! Ufanie Cochranowi!

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Będę próbowała grać niezbyt agresywnie. W Caramoan próbowałam aż z nadmiarem nadrobić Redemption Island, bo grałam zbyt agresywnie, ale myślę, że każdy widział, że próbowałam "robić ruchy". Muszę znaleźć dobry balans między tymi dwoma stylami i spróbować uciec przed stylem gry "my kontra oni". Muszę być otwarta na każdego.


bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Andrea Boehlke

Post autor: bobaas »

Andrea miała epizod w 3 odcinku 2 sezonu The Good Fight. Grała uczestniczkę reality-show.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości