Jenn Brown

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jenn Brown

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Jenn Brown, 22
Plemię: brak kołnierzyka (Nargarote)
Miejsce zamieszkania: Long Beach, Calif.
Zawód: instruktor żeglowania
Osobisty powód do dumy: samotne podróże po świecie według mojego widzi mi się
Życiowa inspiracja: Mój ojciec. Ma 58 lat i wciąż biega 15 mil dziennie. Był pilotem żołnierzem przez 20 lat i jest najbardziej szczerze uprzejmą i troszczącą się osobą, jaką znam. Odwalił kawał dobrej roboty wychowując swoje dzieci i nie mogę wyobrazić sobie mojego życia bez niego.
Hobbies: surfing, kickboxing, wspinaczka
Ulubiony sport: surfing i hokej
Irytują mnie: spanie w długim rękawie lub skarpetkach
3 słowa, którymi się opiszesz: towarzyska, obrotna i szczera
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: 1. hamak, bo naprawdę uwielbiam hamaki i ludzie leżąc w nich wydają się być szczęśliwsi 2. aparat, bo chciałabym móc odświeżyć sobie to doświadczenie i pokazać moim bliskim survivor z mojej perspektywy, a nie tylko w telewizji. 3. kwaśne cukierki, bo lubię kwaśne cukierki
Zawodnik, którego przypominasz: Malcolm. Jest jak ja w męskiej formie. Albo Kate, bo miała silną osobowość.
Powód bycia w grze: Chciałam wziąć udział w programie odkąd obejrzałam pierwszym sezon w trzeciej klasie. Całkowicie zniszczę tą grę i przyda mi się trochę forsy.
Dlaczego przetrwasz: Sądzę, że podniosę morale, a także zdobędę pożywienie, bo uważam siebie za dobrą kucharkę i rybaczkę. Jestem też bardzo pewna siebie i będę totalnie wymiatać w fizycznych i umysłowych zadaniach.
Dlaczego wygrasz: Widziałam każdy sezon. wiem, jak wygrać i wiem, jak działają różne strategie, a także kiedy zacząć ich używać i na jak długo. Poza tym jestem wystarczająco podła, żeby dotrzeć do finału, ale lubiana na tyle, żeby zdobyć głosy jury. Poza tym potrafię wykłamać się z każdej sytuacji.

https://www.youtube.com/watch?v=Jcan5Q5NjcY

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Miło, że jest dużą fanką Surva. Zawsze to lepiej takie osoby oglądać w grze niż ludzi, którzy nie ogarniają zasad i nie wiedzą o co właściwie chodzi.

Na filmiku wypadła bardzo pozytywnie i ją polubiłem. Mam nadzieję, że nie będzie nudna i pokaże pazurek - fajnie jakby była takim diabełkiem edycji :D.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

O jaką Kate jej chodzi? xD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

eee może o Kate z 27?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No dobra, witaj moja faworytko 2.0. Tam przy barku siedzi już Abi-Hali-Maria, poznajcie się.

Czerpię ostrą podnietę z jej oczek mówiących "yyy, co k*rwa?". Wyczuwam przyczajone zło. Choć edytorzy pewnie będą je uciskali w dół za łeb i napieprzali maczugą, żeby pozostało wyłącznie przyczajone.

A co do "Kate", to osobiście obstawiam pannę z sezonu 10.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie ma jeszcze tej informacji na forum, więc chyba pora ją zamieścić. Tombak, nie chcę być tym, który niszczy Twoje fantazje, ale Jenn i Joe jakiś czas temu oficjalnie potwierdzili pojawiające się od jakiegoś czasu plotki, że są parą :)

korpiklaani
3rd voted out
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: korpiklaani »

ciriefan pisze:Nie ma jeszcze tej informacji na forum, więc chyba pora ją zamieścić. Tombak, nie chcę być tym, który niszczy Twoje fantazje, ale Jenn i Joe jakiś czas temu oficjalnie potwierdzili pojawiające się od jakiegoś czasu plotki, że są parą :)
o super,pasują do siebie :)

A gdzie potwierdzili?bo na twitterze ani instagramie nie widzę

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Na Twiterze jest parę fotek, które na to wskazują :p
https://mobile.twitter.com/jenncantdanc ... 8630239232
https://mobile.twitter.com/jenncantdanc ... 9273705472
To Tombak odpuścił już sobie Andreę? ;D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie ma jeszcze tej informacji na forum, więc chyba pora ją zamieścić. Tombak, nie chcę być tym, który niszczy Twoje fantazje, ale Jenn i Joe jakiś czas temu oficjalnie potwierdzili pojawiające się od jakiegoś czasu plotki, że są parą
Łeeeeej tam, cóż wielkiego, wiecie jacy są Amerykańce, dziś są razem, jutro nie są :lol: Niech więc się nią cieszy, póki może, bo kto wie, ile to potrwa. Wypadki chodzą po ludziach, a bilety z Polski do Stejtsów nie są czymś, na co nie można by sobie pozwolić... Jestem także na stałych łączach z Vince'm przez nasze piórka, twierdzi, że służy pomocą i amunicją w postaci kokosów.
To Tombak odpuścił już sobie Andreę? ;D
No coś Ty, Kaźmierz, oczadział? :D Andrea teraz i zawsze i na wieki wieków amen, mniej niż trzy, mniej niż trzy, mniej niż trzy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości