Shirin Oskooi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Shirin Oskooi

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Shirin Oskooi, 31
Plemię: białe kołnierzyki (Masaya)
Miejsce zamieszkania: San Francisco
Occupation: kierownik Yahoo
Osobisty powód do dumy: Sprawienie, że kalendarz Google to kalendarz nr 1 online na świecie i to, że pomogłam wesprzeć moją mamę finansowo.
Życiowa inspiracja: Larry David, bo jest zabawnym dziwakiem, który mówi i robi to, co chce. RuPaul ze względu na "boską królową", "nie ma herbaty, nie ma cienia" i "maminsynek, który chodzi".
Hobbies: podróże, egzotyczne jedzenie, mistrzostwa gwizdania i gry umysłowe
Ulubiony sport: hokej
Irytują mnie: ludzie, którzy się poddają i debile
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiąca rywalizację, mądra i dziwaczna
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: 1. kozę 2. whiskey 3. Beyonce
Zawodnik, którego przyminasz: Sandra jako pyskata brązowoskóra kobieta, która nie pozwoli nikomu sobie wrzucać. Rob Cesternino jako sprytny i ostry survivorowy nerd, który zna grę na wylot i przyczepia wszystkim etykietki.
Powód bycia w grze: Chcę wygrać tę grę socjalną, moją ulubioną grę na świecie.
Dlaczego przetrwasz: Jestem wystarczająco inteligentna i kreatywna, żeby przechytrzyć wszystkich w zadaniach. Uwielbiam jeść wszystko (robaki, śliskie zwierzęta wodne) i byłoby świetnie znaleźć takie bogate w białko jedzenie. Szybko podnoszę się po błędach/porażkach. Ludzie nie doceniają mnie i nie będą widzieć we mnie zagrożenia.
Dlaczego wygrasz: Ćwiczę "głosowanie na" ludzi w prawdziwym życiu i odnoszę w tym sukces. Jestem waleczna i lubię ryzyko. Jestem super mądra, mam zdolności obserwacyjne i nie pozwalam moim emocjom panować nade mną w pracy ani w żadnych grach. Nie mam żadnych zahamowań przed wykorzystywaniem ludzi i ich tajemnic, żeby zajść dalej.

https://www.youtube.com/watch?v=AUxwuKrtrBg

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Wow, wywarła na mnie bardzo dobrze wrażenie. :3

Po pierwsze w filmiku fajnie mówi o Dawn xD i zadaniu z jedzeniem. :P W ankiecie miło, że wspomniała o Robie C., jeśli zagra jak on to super. Dodatkowo wrażenie robi jej posada i jej "powód do dumy". Wygląda na inteligentną i sprytną babkę, która wie co to Survivor i wie po co tam jedzie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ale ona fajniuchna, no miód <3 Zwłaszcza jak odprawiała ten dziki taniec żeby zilustrować jak bardzo jest "goofy". Muszę tego spróbować w domu. Na wszelki wypadek z zasłoniętymi roletami, bo sąsiedzi pomyślą, że do reszty mi już odbiło.

Nie-no, babka na plus. Czuję, że może głośno szczeknąć, warknąć i pierdnąć, więc jeśli nie będzie tutaj strategicznego szczękoodjebu, to chociaż będą dramy.
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: 1. kozę 2. whiskey 3. Beyonce
Ten zestaw to oficjalnie NAJLEPSZA rzecz, jaką usłyszałem od kiedy wpadło mi w ucho "sex & drugs & rock'n'roll" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oplułem siebie i wszystko dookoła.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

lubię ją za :

" Irytują mnie: ludzie, którzy się poddają i debile
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiąca rywalizację, mądra i dziwaczna "

jakbym o sobie mówiła :)

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Bardzo sympatyczna i wygadana dziewczyna, ale odnoszę wrażenie, że albo będzie jedną z pierwszych do odpadki, albo zajdzie wysoko i nie będzie rzucała się w oczy, a będzie kombinowała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości