Sierra Dawn Thomas

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sierra Dawn Thomas

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Sierra Dawn Thomas, 27
Plemię: niebieskie kołnierzyki (Escameca)
Miejsce zamieszkania: Roy, Utah
Zawód: zawodniczka w jeździectwie konnym
Osobisty powód do dumy: Wygrałam mistrzostwa krajowe w jeździectwie i tytuł All Around Cowgirls w liceum, a także mistrzostwa krajowe studentów w rodeo
Hobbies: rodeo, koszykówka, football, polowanie i łowienie ryb
Życiowa inspiracja: Nie mogę wybrać tylko jednej osoby, ale moi rodzice to moi bohaterowie, bo przeszli tak wiele i pomimo tego pozostali pozytywni. Są moim głównym systemem wsparcia i nie osiągnęłabym tego wszystkiego bez nich.
Ulubiony sport: rodeo, koszykówka i biegi na długie dystanse
Irytuje mnie: Spóźnianie się, bo to okazywanie braku szacunku. Ludzie zbyt głośno żujący swoje jedzenie. Ludzie, którzy nie osiągają wyników, na jakie ich stać (spróbujcie chociaż dać z siebie wszystko)
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiąca rywalizację, wysportowana i towarzyska
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: 1. radio, bo muzyka uszczęśliwia moją duszę 2. notatnik i długopis, bo uwielbiam zapisywać swoje cele i myśli 3. mleko czekoladowe, bo dosłownie jestem w stanie wypić jego galon w 2 dni
Zawodnik, którego przypomiasz: Parvati i to bez wątpienia, bo nie gra przesadnie agresywnie i wykorzystuje swoje kobiece wdzięki na swoją korzyść. To bardzo inteligentna kobieta.
Powód bycia w Survivorze: Naprawdę wierzę, że jest mało rzeczy, których nie jestem w stanie zrobić. Moje fizyczne, mentalne i emocjonalne zdolności są na poziomie mężczyzny.
Dlaczego przetrwasz: Nie boję się stawiać sobie niemożliwych celów i dążyć do ich osiągnięcia. Jestem niesamowicie wysportowana i popycham swoje ciało do jego limitów.
Dlaczego wygrasz: Jestem modelką i większość ludzi widzi we mnie tylko ładną twarz, ale jestem cowgirl i farmerką, która nie boi się wykonywać męskiej roboty. Jestem też niesamowicie wysportowana. Grałam w koszykówkę, siatkówkę i biegałam w liceum (dostałam ofertę stypendium na studiach za koszykówkę, ale wybrałam stypendium za rodeo). Jestem studentką, która chce zdobyć tytuł magistra w wymiarze sprawiedliwości. Wierzę w moją strategię i nie boję się popychać siebie naprzód mentalnie i fizycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=HQ1p8BY5AeU

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ładna i sympatyczna, ale jakoś niczym się nie wyróżniła. Prawdopodobnie kolejna ignorowana przez edit blondynka.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To urocze imię, różnie pisane, dodawało nam dotychczas za każdym razem emocji i fajerwerków. Ale tutaj obawiam się, że dobra passa może zostać przełamana. Edytorzy też dołożą pewnie do tego swoją cegiełkę... z całej siły i w łeb, żeby mieć pewność, że kompletnie nic nie powie.

A jeśli mimo wszystko wciśnie się ze dwa razy w kadr i coś powie, to może jakiś reżyser ściągnie ją do dubbingowania w bajce dla dzieci o jakichś kaczuszkach, gąskach albo czymś innym, co teoretycznie służy do jedzenia, więc nie powinno się o tym robić bajek, bo dzieci dostaną strzała w psychę, gdy babcia poda bajkowego bohatera na obiad.

Ale chciałbym się mylić, bo jak wezmę lupę, to jakąś tam namiastkę wigoru w niej jednak wyczuwam.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Zanudziła mnie swoją osobą, nie pokazała się od ciekawej strony i nie widzę u niej żadnych szans na zwycięstwo, nawet dojścia do etapu merge na chwilę obecną...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości