Tyler Fredrickson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Tyler Fredrickson

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Tyler Fredrickson, 33
Plemię: białe kołnierzyki (Masaya)
Miejsce zamieszkania: Los Angeles
Zawód: Asystent w agencji szukającej pracy dla artystów
Osobisty powód do dumy: Kopnięcie zwycięskiego gola przeciwko #3 USC w krajowej telewizji
Życiowa inspiracja: Steve Spielberg, ponieważ odniósł sukces przekonując wszystkich w Universal Studios (nawet okłamując ochroniarza), że jest najlepszym reżyserem, zanim nim został.
Hobbies: Robienie tego, czego nie zrobią inni, podróżowanie i przebieranie się za brodatego kloszarda i straszenie dzieci w Pasadenie.
Ulubiony sport: Ha!
Irytują mnie: osoby, które się poddają, apatia, ludzie z kiepską etyką pracy i ciągle narzekający
3 słowa, którymi się opiszesz: człowiek sukcesu, konkurent i manipulator
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: 1. maska do nurkowania, bo nigdy nie mam dosyć oceanu 2. butelkę wina, bo miło jest napić się drinka z dziewczyną przy zachodzie słońca 3. jestem nostalgiczny, więc aparat
Zawodnik, którego przypominasz: Boston Rob, bo jestem flirciarzem o niepohamowanej żądzy zwycięstwa i w ostatniej chwili pozbędę się mojego najbliższego sojusznika
Powód bycia w grze: Żeby wygrać i udowodnić, że mam to w sobie. Jestem ogromnym fanem. Nigdy nie przegapiłem odcinka i teraz, gdy miałem czas zbudować swoje życiowe doświadczenia, mam wszystkie zdolności potrzebne do zdominowania gry. Nie mogę się doczekać, żeby to udowodnić.
Dlaczego przetrwasz: Pracuję w topowej agencji. Na co dzień udaje mi się przetrwać wśród smoków i wężów. Mam do czynienia z największymi i najmniej pewnymi siebie ego w mieście. Każdy jest najlepszy, najbłyskotliwszy i najpiękniejszy... nawet jeśli tak nie jest. Nie mogę okazać im wstrętu, więc uśmiecham się i oni nie mają pojęcia. TO JEST SURVIVOR
Dlaczego wygrasz: 2 lata pracowałem w największej agencji na świecie – umiem przechytrzyć. Mam dwa tytuły magistra, jeden z Berkeley a drugi w USC – umiem ograć. Grałem w siedmiu zawodowych drużynach footballowych – umiem zostać dłużej niż pozostali.

https://www.youtube.com/watch?v=N3kw25QTAYM

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Taki nerodowo-kujonowy typ. Wydaje się bystry, dobry analityk. Nie ogarniam jego hobby z przebierankami. :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jeśli komuś z jego współbraci nie przyjdzie do głowy implikacja "okulary -> nerd, słabiak, p*zda i w ogóle wąą stąąą", to może okazać się całkiem bystrą jednostką. Taki Spencer czy Stephen może na przykład z niego wyskoczyć i zawojować świat.

Udam, że nie czytałem tego o dziwnych przebierankach (chociaż chętnie bym się kiedyś przyłączył) i wstępnie się uśmiechnę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Jak dla mnie to kolejny podstawiony uczestnik-sportowiec ala Jeff, Brad czy John. Jednak w tym wypadku chłopaka polubiłem, na pewno będzie go dużo widać dzięki edytorom, ma duży potencjał i zadatki na masterminda w tym sezonie, bo nie stał się z czasem irytujący jak ostatnia dwójka ww.. Liczę, że większość osób nabierze się na jego okulary-kujonki oraz pozostawi swoją tożsamość w ukryciu, zwłaszcza, że grał w NFL :wink: Nie zdziwię też, jeśli ktoś od razu będzie wiedział, z kim ma do czynienia, ale uważam, że Tyler prędzej to wykorzysta na swoją korzyść. No zobaczymy w najbliższym czasie, co z tego będzie :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości