Celebrity Big Brother USA 3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

Stacja CBS oficjalnie ogłosiła, że nowa edycja Celebrity Big Brother zostanie wyemitowana na początku 2022 roku.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Kamel »

omg tak <3 teraz bede mogl porownac czy wiecej osob bede znac z CBB US 3 czy z nowego tanca z gwiazdami na polsacie
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

Premiera nowego sezonu 2 lutego 2022

Sezon będzie składać się z 15 odcinków

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

Według różnych twitterowych spekulacji lista uczestników tego sezonu przedstawia się następująco:
Alexa Penavega
Curtis Stone
Erin Brady
Hope Hicks
Jillian Michaels
Jerry Trainor
Lamar Odom
NeNe Leakes
Ne-Yo
Todrick Hall
Tiffany Pollard
Sha'carri Richardson
Shangela
Tyler Cameron

Z wymienionych osób, wiedziałem o istnieniu tylko dwóch: Tiffany Pollard i Jillian Michaels.
Jeżeli rzeczywiście Jillian będzie w programie to już wiadomo kto będzie PsychoLolo tego sezonu :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

Lista uczestników wstawiona powyżej okazała się nieprawdziwa :D

Oficjalnie, w programie udział wezmą:
Carson Kressley
Chris Kattan
Chris Kirkpatrick
Cynthia Bailey
Lamar Odom
Miesha Tate
Mirai Nagasu
Shanna Moakler
Teddi Mellencamp
Todd Bridges
Todrick Hall

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: MaciekRS »

Czyli grupka osób których dla niepoznaki ubrano w etykietkę "celebrity"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: ciriefan »

Jedyną osobą którą znam jest Carson i tylko dlatego że brał udzial w Dancing with the stars gdzie był mega irytujący xD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

W sumie mogę napisać prawie to samo co Ciriefan.
Jedyną osobą którą znam jest Carson i tylko dlatego że brał udzial w The Apprentice gdzie był mega irytujący xD

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Kobra »

Todrick był uczestnikiem 8 lub 9 edycji American Idol. Ma kanał na yt poświęcony muzyce. Po googlowaniu w grafice kojarzę jeszcze Chrisa Kattana z jakichś głupich komedii, których nikt nie ogląda.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

3x1-3
Po dwóch początkowych odcinkach zwątpiłem w oglądanie tego sezonu. Byłem przekonany, że wyrzucą osobę, którą najbardziej do tej pory polubiłem, ale dzięki zagraniu z twistem jeszcze to oglądam :D
Jeżeli chodzi o uczestników to tak naprawdę na ten moment bardzo trudno wskazać kogoś komu kibicuję. Na plus wyróżnia się Mirai, której przynajmniej zależy na grze. Widać też spore zaangażowanie u Mieshy.
Aż nadto, strategicznie, w to wszystko angażuje się Todrick, który ma sojusze praktycznie z każdym. Mam nadzieję, że niedługo pozbędą się go z gry.
Trudno powiedzieć cokolwiek sensownego o Cynthii i Carsonie. Wydają się być osobami z potencjałem na miejsce w czołowej piątce.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: ciriefan »

3x1-3

Zgadzam się z Jackiem - pierwsze dwa odcinki były masakryczne. Na szczęście trzeci zrobił się ciekawszy. Sojusz szóstki szybko się rozpadł i nastąpiło przetasowanie. Twist z torebką spoko i chyba pierwszy twist od dawna w BB USA, który jest na plus.

Moją faworytką zdecydowanie jest Mirai i to od pierwszych chwil - dziewczyna w sobie coś takiego ciepłego, dobrego, do tego jest skupiona na grze. Super, że przetrwała. Miesha miała mocne HOH, dużo się działo i nawet ją lubię. Todrick gra ciekawie, na wszystkie możliwe fronty, ciekawe czy to obróci się przeciwko niemu - no ale jest w nim coś, co mi nie odpowiada, jest zbyt flip floping, trochę tego nie szanuję. Reszta na razie jest mi mocno obojętna, a wkurzają mnie osoby takie jak Chris aktor i Todd, które nic nie robią i poszły tam sobie pospać za pieniądze za udział.

Teddy była całkiem spoko i miała serce do gry. Szkoda, że tak szybko odpadła.

KONFY
Miesha - 8+13+13=34
Carson - 9+7+13=29
Todrick - 5+12+11=28
Mirai - 4+5+10=19
Shanna - 4+6+4=16
Cynthia - 4+4+4=12
Chris Ki - 4+3+2=9
Lamar - 3+2+4=9
Chris Ka - 3+3+1=7
Todd - 4+0+1=5

Teddi - 3+5+5=13

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Maw »

1-3

Nawet spoko premierowe odcinki, ale kurde, czy oni muszą w każdym sezonie, a tym bardziej tym celebryckim castować tak tragicznych facetów, którzy nie mają pojęcia o grze (poza Todrickiem, który z kolei kombinuje aż za bardzo)? Kobiety znów prezentują się dużo lepiej i znów poza Carsonem liczę, że faceci wylecą one by one. xd Dla gry myślę, że ciekawsze byłoby, gdyby Mirai odpadła. Jest takim sweetheartem, ale poza płakaniem to nie widziałem w niej dużo zapału, jaki widziałem w Teddi. Szkoda, że odpadła pierwsza, bo grała z całych sił, ale takie coś się ceni. A rywalizowała o zostanie z... Toddem, który jest tam na wakacjach. Xd Nie no męska część castu to serio tragizm i powinni chociaż przed udziałem obejrzeć jakiś sezon. Mimo że szkoda mi Teddi to rozumiem decyzję Shanny i Mirai.

Pozytywne emocje wzbudzili u mnie: Shanna (moja główna faworytka), Teddi, Carson, Miesha, Mirai. Cynthia zobaczymy. Todrick za bardzo kombinuje. Reszta to kompletna porażka. Nie wiem czemu, ale najbardziej mnie irytuje ten komediant. xd Może PTSD po Tomie Green?

Sezon ma szansę być dobrym, wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak potoczą się kolejne głosowania. Bo jeśli w endgame zostaną takie ameby jak Chrisy, a teraz odpadną osoby, którym warto kibicować no to wiadomo. xd Także dużo będzie zależeć od tego kto wygra teraz zadania...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: Jack »

3x4-5

No cóż. Jestem bardzo rozczarowany wynikiem głosowania i tym co działo się w tym tygodniu. Szkoda nie tylko, że Mirai odpadła tak szybko, ale że odpadła w takim stylu :(
Muszę powiedzieć, że bardzo zaskoczył mnie gest Chrisa i ta prośba o pozostawienie w grze Mirai. Jak widać nie poskutkowało xd

Za kogo będę trzymać teraz kciuki? Pewnie za Shannę i Mieshę. Obie (tak mi się wydaje) są ogarnięte :D
Coraz mniej za to kibicuję Toddrickowi :D Mam nadzieję, że już niedługo opuści show.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: ciriefan »

3x4-5

Też jestem rozczarowany. Mirai była super, najbardziej ją polubiłem. To straszne, że nic nie robiący Chris prosi o eliminację a odpadają gracze wartościowi, jak tak dalej pójdzie to on i Todd skończą w finale. Jakoś mnie nie wciągnął ten sezon. Najbardziej lubię chyba teraz Mieshę, Cynthię i Carsona. Nie ma nawet za bardzo co pisać o tym sezonie.

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 3

Post autor: ciriefan »

3x6-7

Ten sezon nadal mnie nie przekonuje. Chris Ka nagle sobie rezygnuje po 17 dniach nic nie robienia XD Todd chociaż się obudził na kłótnię z Cynthią.

Ogólnie to przebieg jest nawet ciekawy, dużo małych sojuszy walczy o władzę. Najbardziej po tym etapie chyba lubię Shannę. Razem z Chrisem Ki mieli odwagę zagrać odważnie, co im się nie opłaciło i Chris Ki w efekcie w sumie sam się wyeliminował. W sumie to mogli poczekać z wypowiedzeniem wojny Mieshy aż wygra któreś z nich HOH, bo czy Cynthia jest im aż tak potrzebna? Tym bardziej, że odpadł Chris Ki, więc no ewidentnie lepiej dla niego było poświęcić ją XD

Lubię też Mieshę. Gra odważnie, ale trochę jest zbyt obvious próbując narzucić innym swoje plany. Carson i Cynthia też są ok. Todrick irytuje, a Lamar i Todd to waste of space.

A no i jakoś ogarnąłem, że jednak kojarzę Todricka z tego filmiku, gdzie gra bestię XD :


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości