Big Brother 28

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5967
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 28

Post autor: Jack »

Premiera: 9 lipca 2026

Kobra
sole survivor
Posty: 1575
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Big Brother 28

Post autor: Kobra »

Przejrzałem listę uczestników i średnio mi się podoba. Przede wszystkim nie ma tam zwykłych ludzi. Większość ma już jakieś doświadczenia z kamerą czy mediami i tu żałuję, że motyw domu nie wiąże się w jakiś sposób z celebrytami, bo pasowałby jak ulał. Odnoszę wrażenie, że ten motyw time trip to jakaś nostalgiczna łapka, która mogliby sobie zachować na sezon 30.
Warto zaznaczyć, że pojawiają się dwie osoby z Survivor i w sumie poszli z tym na bogato. Ogólnie wydaje mi się, że Rick ma więcej opcji na udaną grę niż Dee, ale zobaczymy. Jest jeden "superfan" reality i podejrzewam, że będzie on naturalnym sojusznikiem pary z Survivor. Angela jakoś nie pasuje mi do tego castu, ale może jej nie odpierdolą na dzień dobry.
Newbie... Generalnie bardziej ogarnięte wydają się kobiety, ale dlatego, że wszystkie minusowe pubkty dla facetow zbiera typ w kowbojskim kapeluszu xd Jednak jakbym miał tak w ciemno obstawiać faworytów to zawodnik mma albo drag queen

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość