Big Brother 14

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Zobaczcie co znalazłam...

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x28
Jack daj mi sezon o którym myślisz :lol: bo nic mi teraz nie przychodzi do głowy tak szczerze, ten najgłupszy gracz :lol:

w ogóle powiem tak, ruch się Danowi udał i czapki z głów jest graczem świetnym, skoro po tym jak wywalił 'chłopaka' Danielle wmówił jej że to dla jej dobra :lol: ale no jej nie trzeba wiele, wszystko jej można wmówić :lol: w zasadzie nie nie podoba mi się F3 i tyle xd

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

W sumie nie za bardzo chce żeby akurat w tej edycji miał się pojawić two-time winner ale w sumie jak nie Dan to kto xd

Finał bez względu na skład będzie ciekawy. Zwlaszcza, ze w jury nie ma nikogo kto by chcial bronic Dana. Nie mam nic przeciwko temu żeby Ian wygrał ale jeśli jury będzie tak bitter zeby dac wygrac jej

ObrazekObrazek

to będzie troche przykre.


Kto wygra Fan Favorite?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ff wygra britney xd

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

ff wygra misiek < 33
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

FF musi wygrać Britney.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wy żartujecie? Idiotka ma zostać idolem widzów. Bezsensu. Ludzie, ogarnijcie się :D
Ja oddałem 10 głosów na Janelle :wink:

Addison, to z butelką było chyba 15 odcinków temu.

Roxy, ten sezon to sezon nr 12 xd

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Myśląc o tym, jestem pewny, że FF wygra Boogie lub Janelle.
Mam nadzieję, że jednak Britney, bo Big Brother z nią był ciekawszy, poza tym jej konfy były zajebiste. ^^

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tak Jack wiem że mówisz o Rachel :lol: dobra mniejsza o to xd do kiedy to można głosować na to FF?

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Już od dawna na stronie CBS/Big Brother.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Wedlug facebooka FF wygra Frank albo Shane

mimo to podejrzewam, ze to rozegra sie miedzy Ianem, Britney i Janelle

chociaz na Janelle glosowali raczej tylko prawdziwi fani, a nie wiadomo czy beda w wiekszosci


no chyba, ze w najgorszym wypadku bedzie jak w 13 sezonie
nie wiem czy tu tez mamy oznaczac spoilery to oznaczylem jbc xd(kiedy glosy przeciwko Brendonowi rozlozyly sie na Dominica i Cassi) i w ten sposob jednak wygra Frank


a glosowanie do dzisiaj

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

wczoraj o 23 nie można już było zagłosować :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy, oczywiście mówię o Britney :)
Ja myślę, że rozegra się wszystko między Brtiney, Ianem i Ashley

Uff, to dobrze, że roxy nie zdążyła zagłosować, bo jej głosy mogły przeważyć szalę zwycięstwa :D

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Hahahahahhaha Frank wygrał FF no nie mogę XD. Chyba producenci mu dali tę nagrodę, przecież Ameryka go nie cierpi. A Dan jaki podglądacz, ale też był w szoku XD.

A co do finału to szkoda, że Dan nie wygrał, moim zdaniem bardziej zasługiwał, prowadził świetną grę, a to że dostał tylko jeden głos to w ogóle skandal. Ewidentnie jury go nie doceniło. Cieszę się jednak, że to Ian jest zwycięzcą, a nie Danielle - on na to zasługiwał i fajnie, że wygrał fan Big Brothera. A co do Danielle - co ona robiła w F3 to tego nie wiem, nie mogłam się na nią pod koniec patrzyć, inteligencją nie grzeszyła i generalnie nic ciekawego nie pokazała w grze. Na jej miejscu powinien być Shane i wtedy byłaby to zasłużona F3.
Ciężko mi się wypowiadać czy Dan to najlepszy gracz ever jak niektórzy mówią, bo oglądałam niewiele sezonów, ale z pewnością spośród tych graczy, których poznałam jest najlepszy.
Generalnie sezon w miarę ok, ale gdyby nie blindside'y Dana to byłoby trochę nudno XD.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

FF wygrala osoba, ktorej najmniej kibicowalem ale edycje wygrala osoba, ktorej najbardziej kibicowalem wiec ogolnie odcinek pozytywnie.

Troche drazni mnie to, ze zmienili zasady finalu i teraz jury zadaje tak malo pytan. Wygrana Iana jak najbardziej zasluzona. Zal mi bylo Danille, mimo tego, ze byla tak naiwna i dala soba manipulowac przez 3 miesiace to jednak jakos tak mi jej szkoda bylo xd
Co do jej komentarza, ze Ian podjal tchorzowska decyzje i wzial ze soba Dana to na poczatku mnie rozbawil ale z drugiej strony z nia by nie wygral 6-1.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości