Big Brother 14

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x21
Czy ja coś mówiłam że nie lubię Dana? Tak nie lubię go, choć nie przeczę jego pomysł był super, ale c'mon, teraz pewnie Britney odpadnie... nie wiem co zrobi reszta, ale licze na to że jutro będzie odcinek w którym Brit zostanie, choć Danielle lubię, no ale sory Dan powie coś, ona to zrobi...
co do zadania o veto to bardzo mi się podobało :D zwłaszcza te wszystkie kary xd choć brakowało mi 'ogolenia się na łyso' :lol: chyba produkcja zrobiła prezent Frankowi żeby nie pozbawić go jego ohydnych loków xdd

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

Jack pisze:Frank - nie wiem czy dostanie szansę w all-starsach. Ludzie jednak go nie lubią. Mogliśmy się o tym przekonać podczas ostatniego odcinka LIVE. Jaki był zawód publiczności jak Frank zdobywał veto...
No tak, ulubieńcem publiczności to on nie jest, ale ulubieńcem produkcji to na pewno. A jeśli rekrutacja do kolejnych all-starsów odbywałaby się na podobnych zasadach co ostatnio ("the top four male and female candidates from the public vote and six HouseGuests chosen by the producers"), miejsce miałby niemal pewne :x A tamto buczenie publiczności miło mnie zaskoczyło :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No dokładnie - brakowało ogolenia na łyso. Mogło być jeszcze "porzucenie" wszystkich zadań o veto do końca programu xd
Dan'a nie da się nie lubić :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Dana da się nie lubić, a wręcz można go nie znosić :P

14x22
Zaskoczenia nie było, że Britney odpadła, ale będzie mi jej bardzo brakować, zwłaszcza że to moim zdaniem był jej sezon i mogła go wygrać gdyby doszła do finału. Bardzo mi się podobała jej przemowa, jej pożegnanie, nawet wstawia z panami z 12 sezonu :wink: będzie mi jej brakować w grze i na dobrą sprawę teraz, choć będzie zacięta walka nikomu nie kibicuję, no może trochę Danielle, choć ona zrobi to co Dan jej karze.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

14x22
Faktycznie, eliminacja Britney była pewna, uwielbiam Danielle i Britney, ale wolałbym aby to Britney pozostała, bez miłosnych wątków Shane'a i Danielle bym przeżył. Chyba. xD
Ogólnie nie podoba mi się to, że
Dan, Frank, Jenn & Danielle - final 4, no ale zobaczymy jak to się potoczy.

W tym sezonie raczej powinno być final 3.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nieprawda :) No, chociaż w tym roku pewnie nie zostanie ulubionym graczem Ameryki :wink:

14x22
Ciekawy odcinek. Shane zagłosował na Britney. To mnie trochę zdziwiło. Nie wiem czy to strategia czy Danielle jest dla niego aż tak ważna. Chyba to pierwsze, bo mi oni na parę zupełnie nie wyglądają i to tylko takie udawanie. Bo co to za Big Brother bez showmance'u. Wstawka z panami z 12go sezonu była okropna. I jeszcze te twitty od nich na pasku... Janelle też zatwittowała :wink:
Nie będzie F3, będzie 7 jurorów, od 9 miejsca, a produkcja ze wszystkim zdąży się wyrobić
odc. 23 - HoH, nominacje
odc. 24 - veto
odc. 25 - double eviction - 7 i 6 miejsce
odc. 26 - HoH i nominacje
odc. 27 (środa) - veto i eliminacja - 5 miejsce
odc. 28 (czwartek) - HoH, veto i eliminacja - 4 miejsce
odc. 29 (środa) - finał

Dla mnie wymarzone F2 to Dan i Joe.

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

14x22
Mnie również będzie brakować Britney, program wiele straci bez jej cennych komentarzy :( jednak w tym tygodniu mnie zawiodła i w sumie zasłużenie odpadła. Gdy dowiedziała się, że jest nominowana, tak jakby całkowicie się załamała i odpuściła. Jej mowa końcowa także mi się nie podobała, porównanie Dana do Judasza było niedorzeczne. Przecież to ona pierwsza go zdradziła i nie miała nic przeciwko, by Frank się go pozbył. W każdym razie brak Britney jakoś przeżyję i nie mogę się doczekać dalszego rozwoju sytuacji.
Mój ranking graczy w kolejności od ulubionego do najgorszego:
1. Dan
...
...
...
2. Ian
3. Shane
4. Danielle
5. Frank
...
...
6. Joe
7. Jenn

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Nie lubiłam Britney w BB12, ale w tym sezonie jak najbardziej na plus. Szkoda, że odpadła jej przemowa była boska. I moja 2 faworytka odpadła i komu tu faworyzować?

1. Ian - jedna osoba która została lojalna do Brit.
2. Joe - najbardziej lojalna osoba w grze jak to powiedziała Jan. XDDD
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jeżeli ktoś posiada jakiś działający u nas link, z filmikiem z rozmowy jeffa i britney to ładnie prosze o wstawienie :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To porównanie Dan'a do Judasza powiedziało mi dużo o Britney. Dan po prostu grał i tyle, a ona zaczęła nazywać go Judaszem jak kiedyś dziadek Jerry. To tylko potwierdziło fakt, że Britney to po prostu floater, który nie ma własnej gry i prześlizguje się coraz dalej. To dokładnie ta sama Britney co w sezonie 12, a może nawet jeszcze mniej kombinująca xd

Słonko, tych filmików chyba nigdzie nie ma - tylko na stronie CBS :)

Edit: A jednak jest xd http://www.youtube.com/watch?v=Sq4v4BqvKKI

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dzięki xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W ogóle teraz patrzę, że na kanale CBS na YT można obejrzeć większość wywiadów Jeffa. Oczywiście wywiad z Janelle jest dla Polski zablokowany :wink:

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

14x23
Znowu dość dobry odcinek, chociaż Ian jako HoH - on chyba bardziej może sobie zaszkodzić niż pomóc np. trzymając Franka w grze i wyrzucając takiego Joe. Co z tego, że Frank nie będzie brał udziału w następnym zadaniu o HoH skoro może wygrać veto. Nie rozumiem tej strategii.
I mieliśmy po raz kolejny Pandora's Box i Jessie :D
Niech odpada Frank, albo Jenn.

EDIT: I jeszcze genialna akcja z bizmutem. "Bizmut to jeden z moich ulubionych pierwiastków" :DDD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x23
nudy... nudy... ian wygrał hoh... nudy
bez Britney to już nie jest to samo... wprawdzie pojawienie się irytującego Jessiego można uznać za hmm mniej nudny przerywnik xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości