Big Brother USA - ogólnie

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Big Brother USA - ogólnie

Post autor: elvis329 »

Witam.Chciałbym zobaczyć wasze typy na najlepszą 15 w historii

Mój Ranking
1-Dr.Will s2,7 Moim zdaniem najlepszy zawodnik w historii i inspiracja dla innych świetnych graczy.To on zapoczątkował strategie na przegrywanie wszystkich możliwych konkurencji
2-Dan s10,14 Jako jedyny gracz w historii doszedł dwa razy do finału i moim zdaniem powinien wygrać i za drugim razem
3-Evel Dick s8,13 Największy łotr w historii i jeden z moich ulubionych graczy ogolnie do dziś nie wiem jak jury dało mu wygrać myślałem że go nienawidzą :D
4-Mike Boogie s2,7,14 Prawdziwy weteran może gdyby nie Will nie zaszedł by tak daleko w All Stars ale to jak manipulował Eriką zostanie na zawsze w mojej pamięci
5-Janelle s6,7,14 Moim zdaniem najlepsza zawodniczka która nigdy nie wygrała BB.Niesamowita w konkurencjach troche gorzej z taktyką
6-Danielle Reyes s3,7 Genialna gra strategiczna i niezapomniana w sezonie 3 to oczywiste że powinna wygrać ten sezon niestety za bardzo rozzłościła jury coś w podobie do Russella Hantza z Survivora
7-Jordan s11,13 Była blisko dojścia do finału dwukrotnie prawdopodobnie najbardziej lubiana uczestniczka w historii może obok Britney Haynes
8-Eric s8 Jeden z najbardziej niedocenianych graczy powinien dostać jeszcze jedną szanse szczególnie dlatego że nie miał okazji zagrać jeszcze bez udziału widzów,nieszczęsny America's Player
9-James s6,7 Veto King do tego bardzo dobry strateg niestety za często kłamał co nie wychodziło mu za dobrze
10-Nakomis s5,7 Jej największa zasługa to wyeliminowanie najgroźniejszego gracza Jase'a poprzez Six Finger Plan
11-Alison s4,7 Taka gorsza wersja Janelle moim zdaniem jednak jej udało się dostać do finału
12-Danielle Donato s8,13
13-Maggie s6
14-Jeff s11,13
15-Rachel s12,13 Nienawidze jej i z ciężkim sercem umieszczam ją w tym rankingu
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

elvis, o miło, że oglądasz amerykańskiego Big Brother'a :) Skomentuję twoją "15", a swoje typy wstawię innym razem. Dodam, że oglądałem tylko sezony 6-14.

Dr. Will - Nie przepadałem za jego typem gry. I po tym co pokazał w sezonie 7 nie zakwalifikowałbym go do najlepszej "15".

Dan - Jak najbardziej zasługuje na miejsce w tej "15". Chociaż pewnie sporo osób go nienawidzi. Typ jak najbardziej trafiony :)

Evel Dick - Evel Dick i od razu słyszę w głowię tą rockową muzyczkę, która zawsze była dodawana podczas jego "wejść" i najazdów na Jen czy Jamekę :) Miejsce w "10" na pewno mu się należy.

Boogie - zawsze będę go kojarzyć z tymi głupimi telefonami i tym zły co zrobił Janelle. Nie przepadam za nim i za jego stylem gry. Ale chyba na "15" zasługuje, chociaż wg mnie o jego miejscu w 7. edycji zdecydowało głównie szczęście.

Janelle - Janelle miała dobrą taktykę, po prostu grała agresywnie i nie wszyscy byli jej sojusznikami. Zasługuje na pewno na miejsce w Top3, dla mnie 1 miejsce :wink:

Danielle - kolejna osoba, której fenomenu po prostu nie dostrzegam. Trochę pokrzyczała, trochę popłakała, pomanipulowała i tyle.

Jordan - Jej miejsca w obu sezonach to głównie zasługa Jeff'a oraz faktu, że nikt nie uważał jej za zagrożenie. Jak widać jej "strategia" się opłaciła. Nie da się jej nie lubić.

Eric - Trudno cokolwiek o nim powiedzieć. Na pewno świetny gracz, udało mu się bardzo długo utrzymać w grze. Jego ruchy były sterowane przez widzów, więc trudno go wpisać do jakiegokolwiek tego typu rankingu. Chyba, że rankingu showmance'ów :)

James - zasługuje na miejsce w okolicach 15. Chyba nie pokazał tak naprawdę na co go stać

Nakomis - nie będę jej oceniać po sezonie 7.

Alison - z tego co czytałem to jak najbardziej zasługuje na to miejsce. Chociaż sam nie mam zdania.

Dani - ja bym ją stawiał gdzieś na równi z Dickiem. W ósmym sezonie sporo manipulacji to jej sprawka. Gra podobnie jak jej ojciec.

Maggie - to ona miała swoją grę? :DD

Jeff - należy mu się miejsce w Top 7/8.

Rachel
- dla mnie zdecydowanie miejsce w Top3/5.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Maggie zasługuje na miejsce w top 15.Po pierwsze stworzenie teamu o żałosnej nazwie Friendship w której była perfekcyjnie usytuowana.Sprawiła że April i Ivette chciały być z nią w finałowej dwójce.Do tego Maggie pozwala innym brudzić swoje ręce wszyscy wykonywali za nią brudną robote przy czym ona pozostawała czysta do końca.Zawsze starała się być miła i nie wdawać się w niepotrzebne sprzeczki nawet gdy Janelle nazwała ją dziwką ona nie zareagowała ciągle sprawiała wrażenie neutralnej.Moim zdaniem zasłużenie wygrała sezon 6 oczywiście gdyby Janelle była w finale nie miała by szans na zwyciestwo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To teraz "15" wg mnie. Bez komentarzy odnośnie uczestników, bo nie mam czasu.

1. Janelle :)
2. Dan
3. Rachel
4. Dick
5. Daniele Donato
6. Jeff
7. Jameka :)
8. Jordan
9. Jen Johnson
10. Renny
11. Adam
12. Hayden
13. Sharon
14. James (s.6,7)
15. Boogie; a niech mu będzie. / Porsche

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na pewno tak zrobimy. Od następnej edycji będą osobne tematy.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tak zezując po trzy rzuty oka na stronę, w panicznej ucieczce przed spoilerami, wyłapałem szewikową propozycję posegregowania wątku na poszczególne edycje i chciałem tylko powiedzieć, że jestem bardzo za :lol: Obejrzałem trzy sezony, czwarty w drodze i pali mnie żeby podzielić się swoim hejtem :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Podzieliłem całość na edycje, ale nie ma możliwości łączenia tematów i każdy post trzeba przenosić osobno. Do jutra całość powinna zostać "ogarnięta" :)

Edit: Fora.pl szwankuje i forum szaleje przy przenoszeniu postów. Chyba będę musiał część postów "przepisać" ręcznie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Widzę, że szał na BB trwa, więc postaram się z tego bezczelnie skorzystać. Czy jakiś dobry duch mógłby mi podszepnąć (może być na privowe ucho, jeśli boicie się konfidentów, delegatów z CBS, czy innych złych ludzi) gdzie znajdę stare sezony? Mianowicie sezon szósty. Zaplanowałem sobie skrzętnie, że właśnie dzisiaj go sobie odpalę, ale okazuje się, że NIE, wal się na ryj tombak, właśnie teraz usuniemy stare sezony z watch-series.

Z góry ściskam i dziękuję!
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ej, właśnie. Po tym jak usłyszałem, że wcześniejsze sezony są lepsze od tych z ciekawości zacząłem szukać i nic nie ma. Nawet na watch series jakaś czystka. CBS police zaczęło walkę z nielegalnymi źródłami, czy co?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja sezony od 6-13 oglądałem na youtube. Kiedyś były tam wszystkie i to w nie najgorszej jakości. Teraz są zablokowane dla widzów z Polski. Nie mam pojęcia czy działają po użyciu VPN.

Jest taka strona putlocker.ae - tam jeszcze są te starsze sezony, ale w dość marnej jakości. Minusem jest też to, że jako tytuł odcinka podają kto wygrał zadanie lub kto odpadł w danym odcinku, więc polecam nie czytać nagłówków :)

Usuniecie tych starszych sezonów ze wszystkich watchseries wyszło chyba z tego, że pojawiły się linki do różnych innych wersji. Tamte wcześniejsze edycje były pod zwykłym Big Brother. Te nowe są już pod Big Brother US. Pojawiły się BB Canada itd... Wszystkie podstrony należące do "Big Brother" bez żadnego dopisku zostały usunięte :(

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Minusem jest też to, że jako tytuł odcinka podają kto wygrał zadanie lub kto odpadł w danym odcinku, więc polecam nie czytać nagłówków Smile
A to na watch-series też tak było, przynajmniej w niektórych sezonach. Nie wiem, jakie trzeba mieć ciężkie dzieciństwo, żeby tak ludziom podpisać odcinki. Przez to na przykład dowiedziałem się, kto wygrał BB5, bo oko mi pozezowało tam, gdzie nie trzeba i skończyło się na tym, że przez blisko rok nie chciało mi się tego oglądać. Żeby sobie ulżyć, napisałem im kiedyś stertę bluzg na maila kontaktowego. To na pewno udowodniło im, że nie mieli racji.

Ogólnie, moim przebiegłym i genialnym patentem na takie rzeczy jest zapisanie sobie linku do pierwszego odcinka i potem tylko zmienianie numerów, wtedy nie trzeba klikać w te ich zaspoilerowane tytuły. Tak, brawa będą uzasadnione.

No nic... na watch-series wiele rzeczy pojawia się i znika jak bajmowy Józek, może jak już uporamy się swoim żółwim tempem z trzecią Kanadą, to znowu wstawią. Jak nie, to będę kombinować z tym putlockerem, dzięki :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Kobra pisze:Ej, właśnie. Po tym jak usłyszałem, że wcześniejsze sezony są lepsze od tych z ciekawości zacząłem szukać i nic nie ma. Nawet na watch series jakaś czystka. CBS police zaczęło walkę z nielegalnymi źródłami, czy co?

Jeśli chcesz sprawdzic jakies starsze sezony to polecam bb8 jak lubisz mocnych łotrów i dużo dramy to na pewno ci sie spodoba a poza tym kto nie lubi Dani Donato ? https://www.youtube.com/watch?v=O2b6D7M ... W0z6_u3-RH na yt jest cały sezon
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother USA - ogólnie

Post autor: Jack »

Jack pisze:
13 lut 2015, 22:14
Podzieliłem całość na edycje, ale nie ma możliwości łączenia tematów i każdy post trzeba przenosić osobno. Do jutra całość powinna zostać "ogarnięta" :)
Poprzenosiłem kilka tematów, które znajdowały się w niewłaściwych wątkach.
Przy okazji trafiłem też na te stare rankingi. Po kilku latach nowych edycji moja toplista trochę się zmieniła.

1. Dan Zdecydowanie zasługuje za to jak prowadził grę w obu sezonach
2. Vanessa Szkoda, że nie wygrała swojego sezonu, powinna.
3. Janelle Oceniam głównie jej udział w sezonie 6 i 7. Na pewno dobra w wyzwaniach, w strategii trochę gorzej, ale i tak top.
4. Rachel Wygrany sezon na koncie i mnóstwo zadań.
5. DrewBardzo dobra gra przez cały sezon
6. Derrick Solidna gra na tle idiotów występujących w jego sezonie
7. Jordan Wspaniała gra socjalna i dobre miejsca w obu edycjach w których grała
8. Dick Miał sporo szczęścia z twistem w tym sezonie i dzięki niemu wygrał, ale zasługuje na uznanie
9. Daniele D. Dobra w wyzwaniach. Niezła w strategii
10. Lisa Niedoceniania. Całą edycję była gdzieś z boku, ale pokazała, że potrafi
11. Will Nie widziałem sezonu 2. Nie przepadałem za nim w all-starsach, ale doceniam
12. Alison Osoba od "czarnej roboty" w swoim sezonie
13. Erika Dwa razy miejsce w czołówce
14. Paul Chyba nie pokazał pełni swoich możliwości w sezonie 18, a grał nieźle
15. Elissa Pewnie zaczniecie mnie hejtować, ale zasługuje na miejsce w "15". Od samego początku miała trudniej niż inni

Doceniam za osiągnięcia, ale nie umieszczam w "15": Ian, Daniele Reyes, Boogie, Diane, Keesha, Hayden, Sharon, Porsche, Adam J.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother USA - ogólnie

Post autor: Jack »

Głosowanie na niezapomnianych uczestników programu na stronie CBS http://www.cbs.com/shows/big_brother/ne ... -all-time/
Cała "rozgrywka" odbywa się tzw. systemem pucharowym. Kto przegrywa w pojedynku odpada z walki o końcowy triumf.
Pary zostały dziwnie dobrane :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother USA - ogólnie

Post autor: frasiek »

Właśnie sobie uzmysłowiłem, że nie powinienem klikać, skoro nigdy tego BB nie oglądałem...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość