Big Brother 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Skąd wiesz, że Kaitlin nie oglądała żadnego sezonu?

Mi się wydaje, że Elissa jakieś tam szanse na przetrwanie ma i że wszystko rozstrzygnie się miedzy Howardem, Spencerem, a Amandą.
Nie wiem co Wy macie do tej Elissy, przynajmniej chociaż trochę myśli, a nie jak Jessie czy inny Andy, którzy tam są bo są.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ja mam do niej to, że nie widzę nic, czym by się można było zachwycać. A już to, co teraz odwaliła z tym całym sojuszem, Kaitlin, Aaryn to jedno wielkie wtf... Generalnie kopie sobie co raz większy grób mam wrażenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Jack czytałam gdzieś o tym, chyba http://www.btvguide.com/

Dokładnie mam tak samo jak bobaas, nie widzę w niej nic co mogłoby mnie zachwycić... zero strategii, gdy mogła odpaść w 2 tygodniu to Helen ją ratowała, teraz tak samo zamiast wziąć się w garść to lamentowała i groziła odejściem 'bo ktoś śmiał ją nominować', jakby nikt nie mógł tego nigdy zrobić bo niby z niej taka święta krowa jest którą trzeba czcić i uwielbiać... sądze że gdyby nie była siostrą Rachel to albo nigdy nie wzięli by jej do programu, albo miałaby zero wypowiedzi tak jak Jessie bo nic ciekawego nie wniosłaby do gry

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jakby ktoś był zainteresowany, to tutaj możecie za darmo oglądać Live Feedy z BB US. http://www.tvnutters.com/files/bbus.htm Dostępne są też poprzednie odcinki. Stream który chcecie oglądać wybieracie w zakładce Streams pod odtwarzaczem, a odcinki w "on demand".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale roxy, przed poprzednią edycją czytałem gdzieś, że uczestników zamykają przed wejściem na tydzień w hotelu i tam mają nagrania do meet the cast, rozmów z różnymi portalami i oglądają tam poprzednie sezony BB, więc wydaje mi się, że Kaitlin musiała coś obejrzeć przed wejściem.

Dzięki za link, meciek :)

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Dokładnie... Nie interesuje mnie czy ona widziała jakąś edycję. Była graczem beznadziejnym i nie wiedziała co się dzieje i jak to przebiega. Po kiego grzyba tam poszła? Żeby się pieprzyć z Jeremym? Na pewno nie dowiedziała się o tym, że będzie na dzień przed wejściem, więc wypadałoby się jakoś do tej gry przygotować i obejrzeć chociaż ze 2 wybrane sezony...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

15x13

Kaittlin: Nie odpadnę.
<Eviction>
Julie: Kaittlin you are evcited from BB House.

Hahahahah. Ja coraz bardziej lubię Elissę. Zamienia się w Rachel. "Get a Life" i w poprzednim odcinku - "Please STOP". Aaryn wygrała HoH, rzygam. America znowu MVP i na twitterze widziałam jak piszą - "Elissa na MVP". Boże oni są jacyś głupi.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No to odpiszę ciriefanowi na temat 6 sezonu.
Miło, że pierwszy raz kibicowałeś tej samej osobie co ja, czyli Janelle :D
Gdzieś czytałem jak April tłumaczyła, dlaczego nazwali ten sojusz "Friendship"i powiedziała, że nazywali się tak dlatego, że byli przyjaciółmi :D
Nie przepadałem za tym całym sojuszem i gdyby Kaysar nie poddał się w zadaniu o HoH to wszystko mogło ułożyć się zupełnie inaczej.

Nie wiem czy któryś pobije ten sezon, może ósmy jedynie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak dla mnie 6 i 8 są tak samo świetne :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x14
Odcinek momentami zabawny, ale też dość przewidywalny, było mało Elissy, czyli było wiadome że będzie bezpieczna :) Niech odpadnie Howard.

W ogóle po obejrzeniu odcinka wszedłem na ten stream od Mećka, transmisja z HoH room była chwilowo niedostępna, a na tym czacie ludzie pisali, że Aaryn właśnie zabiła jedną z czarnych rybek :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x14
No taki sobie bez emocji ten odcinek :wink: i chyba tylko tyle mogę o nim napisać ;d

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Mam nadzieję, że Amanda odpadnie. Strasznie się rządzi i mam wrażenie, że to ta osoba jest od pierwszego tygodnia HoH. Swoją drogą, Aaryn mówiąca na live feedach, że jest MvP, a potem nominacja Amandy, która/y mówił/a jej kogo ma nominować były boskie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x15
Nic specjalnego. Mam nadzieję, że odpadnie Howard albo Candice, Candice strasznie zaczyna mnie irytować. W sumie tak samo mam z Amandą i Howardem :D Ale Amanda jak nie odpadnie w tym tygodniu to może w przyszłym. Powoli będą chyba kończyć z MVP. Pewnie jeszcze jeden, albo dwa tygodnie i wszystko wróci do normy.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x15-16
Zadanie o PoV było nudne. Amanda jako wybór Ameryki to nic nowego, skoro Rachel urządziła na twitterze kampanię przeciwko niej... nie ma co, nie ma jej w grze a i tak ma wpływ na nią :)

Eliminacja Howarda ani mnie ziębi ani mnie grzeje, choć chyba bardziej cieszyłabym sie z eliminacji Candice, bo jakoś nie mogę jej znieść ;d liczę na to, że w tym tygodniu HoH będzie ktoś kto ma własny plan na grę i nie będzie szedł ślepo za głownym sojuszem ;d w zasadzie to liczę na eliminację Elissy xd bo pewnie trzecim nominowanym będzie Amanda :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x16
Roxy, oglądałaś już 17 odcinek? On dopiero w niedziele będzie :D
Jasne, bo ludzie głosowali na Amandę, dlatego że Rachel napisała coś na twitterze. Po prostu nie lubią Amandy. Amanda w rankingach "kogo najbardziej nie lubisz" zgarnia prawie 50% głosów :D Brawo, brawo. A jak wyjdzie z programu to pewnie się zdziwi dlaczego ludzie za nią nie przepadają xd

Co ty Roxy masz z tą Elissą. Niech jeszcze sobie trochę pobędzie w domu. Mi tam ona nie przeszkadza :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości