Big Brother 15

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

BB 15x20-22
Nudny tydzień. Odpadła Jessie, nareszcie. Elissa wymiata (swoją mądrością) :D Aaryn znowu HoH, może w końcu pozbędą się Helen. Nie podoba mi się ten twist z powrotem jednego z jurorów, no ale to było wiadome. Jak ktoś oglądał poprzednie edycje to mógł sobie wyliczyć, że w 15 ktoś będzie musiał powrócić xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x22
Do przewidzenia twist :wink: eliminacja Jessie też, zadanie HoH jak co edycję. Coś jeszcze? A tak Aaryn wygrała HoH, oby odpadła Elissa :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Mądrością inaczej chyba. Większego pustaka nie ma. To już GM jest mądrzejsza :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x23
Nie wiem co napisać. Nominacje takie jakich się spodziewałem. Helen robi wszystko za Elissę i pewnie poniesie tego konsekwencje xd Może wreszcie coś zacznie się dziać, bo zaczyna się robić nudno. Andy nie gra, Spencer też tylko próbuje się ratować, Elissa jest, Helen rozmawia ciągle z kimś. Jak tak dalej pójdzie to wygra Aaryn albo McCrae.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Jack pisze:Jak tak dalej pójdzie to wygra Aaryn albo McCrae.
Ja osobiście byłbym bardzo zadowolony gdyby któreś z nich wygrało :wink:.
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x24
Kiedy oni się w końcu pozbędą Amandy? Mam nadzieję, że niedługo :D NA 99% odpada teraz Helen, szkoda jej, bo miała pojęcie o grze. Nie wydaje mi się, żeby wróciła wróciła do gry. Pewnie wróci Judd - zależy jakie zadanie przygotuje dla nich produkcja. Dla Elissy chyba najlepiej by było jakby wróciła Candice. Czy inni naprawdę nie widzą jak grają Amanda i McCrae?

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Czy inni naprawdę nie widzą jak grają Amanda i McCrae?
Inne pytanie. Czy oni nie widzą, że jak tak dalej pójdzie wygra McCrae?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x24
Szybko było PoV z Otevem, wydawało mi się że zawsze przy okazji F6 bywało xd no ale akurat to zadanie lubię i śmiać mi się chciało jak Elissa będąc daleko w tyle, zdążyła wyminąć Helen, gdy ta czołgała się pod górkę :lol:
Co do powrotów to też uważam, że powróci Judd, przynajmniej taką mam nadzieję, bo powrót Candice to będzie jakaś masakra... ale w sumie nie ważne kto wróci, bo na pewno ta osoba zostanie wyeliminowała szybko, chyba że będzie HoH

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x25
A miałam taką nadzieję, że zadanie o powrót będzie jakieś krótkie czy coś ;d no cóż ;d w sumie mam nadzieję że Judd wróci do gry :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x25
Szkoda Helen, ciekawe kto wróci do gry. Liczyłem na krótsze zadanie. Mina Elissy jak się dowiedziała, że ktoś wróci - bezcenna :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x26
JUDD <3 I wreszcie mam komu kibicować <3
Co do HoH, choć ja dalej nie znoszę Elissy to w sumie dobrze że wygrała, ale i tak uważam że zmarnuje swoje HoH, bo nominowanie Aaryn z personalnych pobudek nie jest niczym mega i super... jakby nominowała Amandę i McCrea to mogłaby się poszczycić że jakiś wielki ruch uczyniła ;d A tak to odpadnie Aaryn, 'power couple' będzie dalej w grze, a ona nie będzie brać udziału w przyszłym HoH xd tak więc jak dla mnie to strata HoH, które mogło namieszać i to sporo xd

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jedyny pozytyw tego odcinka to Aaryn i jej akcja z piciem <33333
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x26
Nawet jak odpadnie Aaryn to będzie to zemsta za Helen i nauczka dla Aaryn, że nie warto było grać z Amandą i McCrae :D Ja ciągle wierzę w jakiś sojusz Elissa, Judd, może Spencer, GinaMarie, żeby tylko nikt z duetu McCranda nie wygrał BB.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x27
Amanda wreszcie wygrała jakieś zadanie :lol: cud :lol: i Zingbot <3 mały Zingbot jest taki uroczy xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x27
Amanda wygrała. No kto by się spodziewał? :D Ładnie skomplikowała grę sobie i McCrae. Brawo Amanda :) Mam nadzieję, że wyrzucą w tym tygodniu Andy'ego i zostanie Aaryn. A potem niech wyrzucą Amandę, McCrae, Spencera i będzie ok.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości