Big Brother 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Big Brother 15: longer season, earlier debut, new schedule

Big Brother 15 will break from tradition and debut two weeks earlier than usual, on June 26 at 9 p.m. That gives the series “a longer edition this summer,” CBS said, and it will presumably end, as usual, in mid-September, when Survivor debuts.

CBS announced that this morning along with a new schedule for the show: It will now air Tuesdays at 9, Wednesdays at 9, and Sundays at 8. The Wednesday episode will be live evictions, and will move to 8 p.m. on July 17, following the conclusion of its version of he Great British Bake Off.

Big Brother received an early renewal for the series last fall; despite a drop-off in viewers year to year, it remains a success for the network.

Źródło: realityblurred.com


Nie wiem czy to dobry ruch przenosić odcinek środowy na wtorek, a czwartkowy na środę. Teraz jeszcze dłużej będziemy czekać od Live Eviction do nominacji (od środy do niedzieli...)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale jednak wydaje mi się, że w tych starszych sezonach było więcej quizów. Z tego co pamiętam to najmniej chyba było w sezonie 12 i 13. Wiem, że w 6 było dość sporo zadań quizowych, ale były dość ciekawe.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

CBS już zaczyna reklamować BB 15. To już druga reklama http://www.youtube.com/watch?v=jP9tVoKqWrY A jeszcze prawie 2 miesiące do premiery. Prawdopodobnie w tym sezonie wezmą udział sami nowi uczestnicy. Gdzieś czytałem, że dobudowują coś do domu. Może będzie jeszcze więcej uczestników. Oby.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dłuższy o prawie 2 tygodnie. Zaczyna się 2 tygodnie wcześniej (już pod koniec czerwca), ale za to finał ma być w niedzielę, a nie jak zawsze w czwartek, więc dłuższy będzie nie o 14, a o 10 dni o ile dobrze liczę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kilka informacji odnośnie sezonu 15tego.
"16 new houseguests with one having a familiar face but its not what you think'

'America will play a much bigger rule this summer as they affect nominations'

Nomination chairs are over. A sofa is placed instead as it is part of the twist."

Jednym z uczestników ma być ktoś kto brał wcześniej udział w Survivor. Proszę, niech będzie to Abi :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Serio? A skąd to info o kimś z Survivor? Jeszcze trochę ponad tydzien do premiery :D
Na reality-tv wrzucił ktoś to:
http://www.hollywoodreporter.com/galler ... #1-couches
http://www.hollywoodreporter.com/video/ ... hen-570060

Ja obejrzałem jeszcze 10 sezon jakiś czas temu, ale nie chce mi sie o nim nic pisać... Na razie. Może za jakiś czas coś skrobnę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Czytałem to na survivorsucks i jest taka słynna strona jokersupdates.com na której wypowiadają się m.in byli uczestnicy BB. W poprzedniej edycji nawet uczestnicy rozmawiali o tej stronie, że wchodzą i czytają (gdzieś na YT jest filmik z tej ich rozmowy). I dzięki tej stronie niektórzy np. Ian wiedzieli wcześniej o tym jaki twist był szykowany na poprzednią edycję i która czwórka graczy powróci. Wtedy te informacje się potwierdziły, może tym razem będzie inaczej. Zobaczymy.

Edit: Jutro albo pojutrze ogłoszą cast, bo chyba jutro uczestnicy wchodzą do domu, a dzisiaj albo wczoraj nagrywane były filmiki do meet the cast. Widać 16 miejsc na Memory wall, czyli pewnie 16 uczestników.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Właśnie miałem pytać kiedy ogłosza ten cast :wink: Ja zapomniałem, że oni tam też wczesniej wchodzą a nie na zywo... Ale, aż tydzien? Zwykle po 2 tygodniach w domu była pierwsza eksmisja?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W tych ostatnich edycjach to pierwsza eksmisja była 13tego dnia gry. Teraz odcinki będą we wtorki, środy i niedziele, czyli do domu wejdą pewnie jutro (czwartek). A pierwsza eliminacja będzie za 2 tygodnie w środę.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Nieco więcej informacji na temat edycji: http://www.cbs.com/shows/big_brother/news/1000844/

M.in. o nowych twistach. Będzie 3 nominowanych, dlatego jest ta sofa zamiast tych foteli oddzielnych. Więcej o tym w czasie premiery. Co tydzień będzie też wybierany MVP, czyli najlepszy gracz zdaniem widzów. Ma to niby zmusić graczy do grania i zmniejszyć liczbę floaterów.

Jestem ciekawy jak będzie dokładnie wyglądać to z tymi 3 nominowanymi, czy całą 3 wybiera HoH, czy coś innego. Może 2 HoH, a jedną osobę MVP? I ciekawy też jestem, czy ostatecznie pod głosowanie pójdzie cała 3, czy czasem nie będzie coś, że jedną z nominowanych ktoś obroni, widzowie czy ten MVP może.
Obrazek

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Pomysł wydaje sie być ciekawy, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale zmiany też są potrzebne :D. Start za tydzień w środę, tak?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oby nie było tak, że widzowie będą bronić kogoś z tej trójki. Mam nadzieję, że sprawdzą się te nowe twisty, chociaż to z MVP jest trochę dziwne i pewnie widzowie będą i tak głosować na słodkie blondyny albo facetów typu Jeff czy Brendon.

A start za tydzień w środę, tak.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No i znamy już cast. Jest Elissa :D Pewnie zostanie pierwszą MVP, bo przecież wszyscy będą głosować na siostrę Rachel :wink: Pewnie wzięliby ją do programu już wcześniej, ale rok temu miała chyba ślub jakoś kilka tygodni przed BB, a w czasie trwania BB Rachel i Brendon mieli ślub.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jakoś obecność siostry Rachel mi nie pasuje... i sadzę, że gdy tylko inni się dowiedzą kim jest to wyleci z programu ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A na pewno się dowiedzą, nawet gdy Eliisa będzie chciała to ukryć, bo pewnie znajdzie się jakiś fan, który widział Elisę na jakichś zdjęciach Rachel. W dodatku ktoś mógł oglądać ślub Brenchel, a tam Elissa pewnie też była. I znalazłem też info, że brała udział w programie "Panny Młode z Beverly Hills" i była tam też Rachel. Czyli nie ma opcji, żeby ktoś Elissy nie rozpoznał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości