Big Brother 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Niestety odpadł Donny :( Grał od początku bez sojuszników (co nie było mądrym rozwiązaniem), jednak szkoda że odpadł. Teraz pozostaje już tylko trzymać kciuki za Nicole i Victorię. Ta druga pewnie niczego już nie wygra do końca sezonu, ale i tak jej będę kibicować. Mam nadzieję, że bardzo szybko z domu BB zostanie wyrzucony Frankie. Nie mogę już go znieść. Czy kogoś z Was bawią te jego odzywki i zachowanie?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie ;d ale udając Joey był śmieszny xd
nie mniej trzymam kciuki za Nicole :d a wygrać powinien Derrick

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Donny powinien być zadowolony bo dostał propozycje roli w modzie na sukces :>
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam nadzieję, że bardzo szybko z domu BB zostanie wyrzucony Frankie
Ogólnie gdzieś na internetach czytałem, że ten troll startował do Survivor.
Eh, to ostatni sezon BB jaki oglądam. Ogólnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Kobra pisze:
Mam nadzieję, że bardzo szybko z domu BB zostanie wyrzucony Frankie
Ogólnie gdzieś na internetach czytałem, że ten troll startował do Survivor.
Eh, to ostatni sezon BB jaki oglądam. Ogólnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
Coś chyba mi się o uszy obiło z tym jego startem w Survivor, ale Nick z BB15, znalazł go/przekonał, żeby zgłosił się do BB

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Ogólnie ten sezon jest zdominowany przez jednego gracza chodzi mi oczywiscie o Derricka.Przypomina mi to bardzo Survivor One World gdzie Kim Spradlin rządziła od początku do końca i przez to ten sezon był bardzo nudny.Co do Frankiego to zgadzam się z Jackiem było by dobrze jakby go w końcu usuneli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja już przestałem oglądać ten sezon, ale po kilku odcinkach wróciłem, żeby zobaczyć jak to wygląda, no i nadal nuda. Ogólnie to 3 ostatnie sezony były dosyć przeciętne. Chyba produkcji skończyły się już dobre pomysły.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

WTF z tym twistem... może i to miałoby sens, gdyby nie to, że konkurencje są te same... gdyby dali wszystko nowe i zabrali Frankiemu możliwość udziału bo był HoH to byłoby spoko, a tak to pewnie będzie powtórka z tamtego tygodnia...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Cofnęli się o tydzień, bo ta edycja chyba pierwotnie miała skończyć się za tydzień w środę, ale przedłużyli czas trwania o 1 tydzień. Stąd też ten zgubiony tydzień :D Tak samo było z tym, że aby zrobić 2 razy double eviction musieli kogoś przywrócić do gry.
Najciekawsze wydarzenia ostatnich odcinków to wejście Jeffa/Jordan i rozmowa z Danem...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

o tak Jeff i Jordan byli super <3
I jurorzy byli genialni ;d ja naprawdę lubię Christin, ale zasłużyła sobie na to jak ją potraktowali ;d

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

:lol: to jest takie żałosne że aż śmieszne ;d Victoria w F3 i jeszcze myśli że jest super i sama sobie wywalczyła to miejsce :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A nie wywalczyła sama sobie? :D Może to taka jej strategia. Nie chciała być uważana za zagrożenie, niczego nie wygrywała. Jury ma po swojej stronie, wygra ostatnie HoH, pozbędzie się Dericka i wygra z Cody'm. Ja się tam cieszę z Victorii w final3, bo kibicowałem jej od samego początku.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

:lol: jak ona wygra BB, to będzie najgorszy zwyciezca jakiego oglądałam :lol: i nie oszukujmy się, nie ma szans żeby wygrała HoH, chyba że przez przypadek jej się to uda i nie ma szans żeby wywaliła Derrica xdd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Może najgorszy, ale jeden z najpiękniejszych zwycięzców :D No w sumie ma małe szanse, żeby wygrać. Pierwszej części, czyli wytrzymałościówki na pewno nie wygra. Druga część zadania to pewnie coś związane z wyeliminowanymi. Tu też może mieć problemy, bo pewne połowy z nich nawet nie pamięta. Ostatnia część zadania to totalna loteria i mogłaby to wygrać (ale najpierw musiałaby się tam znaleźć)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O matko, ten sezon był straszny. Zdecydowanie najgorszy z wszystkich sezonów Big Brothera. Obsada nudna, bardzo mało wyrazista. Nudny przebieg gry. Jeden sojusz dominował zarówno strategicznie jak i w zadaniach. Co do twistów:
- Team America &#8211; dla mnie okej. Tak naprawdę ten twist wprowadzał odrobinę jakiejkolwiek dramy i zamieszania.
- BOB &#8211; fakt faktem przy tej obsadzie nuda, ale sam twist aż taki tragiczny nie jest

Derrick &#8211; jeden z najlepszych graczy w historii. Prowadził bezbłędna grę, manipulował sytuacją, manipulował wszystkimi za bardzo przy tym nikogo nie zdradzając. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony.

Cody &#8211; pomocnik Derrick&#8217;a, również dobra gra, jednak to Derrick był mózgiem operacji. Zasłużone drugie miejsce.

Victoria &#8211; tak naprawdę zmarnowane miejsce w obsadzie. Do dzisiaj nie wiem, co ona tam robiła. Po prostu była.

Caleb &#8211; na początku strasznie mnie irytował głównie ze względu na tą swoją obsesję na punkcie Amber. Potem nawet poczułem do niego przebłyski sympatii. Na jakiś tam swój sposób chciał być uczciwy wobec siebie, prowadził lojalną grę. Osobowościowo jednak za nim nie przepadam.

Frankie &#8211; jak on mnie irytował XD Niby ma sławną siostrę, a nawet nie był w top 3 w głosowaniu na ulubionego gracza. Przerysowany.

Christine &#8211; na początku sądziłem, że będzie jedną z moich ulubienic. Im dalej, tym coraz większym była rozczarowaniem. Pozwoliła sobie na bycie pionkiem chłopaków i okej, mogła trwać przy tym sojuszu, jakby nie miała innych opcji. A miała inne, chociażby układ z Hayden&#8217;em i Nicole, który zdradziła. Nie do końca rozumiem te hejty widzów na jej relację z Cody&#8217;m. Nie robili nic, czego nie robią przyjaciele i jakoś nie widziałem tam żadnej zdrady męża XD

Nicole &#8211; jako osobę uwielbiam ją. Przesłodka jest. W grze niestety nie miała zbyt wielu możliwych ruchów i była troszeczkę zbyt naiwna, ale sądzę, że jakby weszła do domu po raz drugi, to pokazałaby więcej pazura. Niemniej jednak słodziak edycji i jedna z moich ulubienic w tym sezonie.

Donny &#8211; jako człowiek okej, ale nie rozumiem tego, że wszyscy tak się go bali i mieli go za takie zagrożenie. Umiał obserwować, czasami nawet miał trafne wnioski, ale nie robił za wiele, jeśli chodzi o sojusze. No chyba, że tego nie pokazali. Dla mnie więc nieco przereklamowany.

Zack &#8211; były momenty, w których go uwielbiałem. Były momenty, w których go nie znosiłem. Koniec końców był najciekawszą osobowością sezonu i dzięki niemu momentami było ciekawie.

Hayden &#8211; jeden z moich ulubionych graczy edycji. Miał przeuroczy showmance z Nicole. Ktoś wie, czy są razem? Szkoda, że nie grał ostrzej. Ten drugi sojusz był tak duży i tak mocny w zadaniach, że Hayden w sumie był bez szans.

Jocasta &#8211; gracz pod tytułem &#8222;niech się dzieje co chcę, bo się modlę i taka jest wola Boga&#8221;. Nigdy nie zrozumiem rekrutowania tego typu uczestników.

Amber &#8211; nie byłem jakimś jej wielkim fanem, ale żal mi jej było, gdy musiała się użerać z obsesją Caleb&#8217;a. Chciałbym ją zobaczyć, jak sobie radzi bez jego obecności w grze.

Britney &#8211; lubiłem ją. Walczyła z całych sił. Szkoda, że nie miała szans w tej walce i była poza sojuszem.

Devin &#8211; co za masakra XD Sam siebie wyeliminował. Przekombinował na każdy możliwy sposób.

Paola &#8211; niby w jej filmiku z 1 odcinka, jak przedstawiali uczestników, miała być taka ostra i pyskata. Była nijaka. Nie wniosła nic.

Joey &#8211; oj, wyeliminowała sama siebie na własne życzenie. Trochę szkoda, bo mogła być barwną postacią.

Kogo chciałbym zobaczyć ponownie? Derrick&#8217;a, Cody&#8217;ego, Nicole, Hayden&#8217;a, Zack&#8217;a, Britney, ewentualnie Amber.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości