Big Brother 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie siedzę tak przy tej edycji, nie śledzę live feedów ani nie czytam, bo nie chcę spoilerów :D Ktoś chyba był w tym tygodniu Have/Have Nots, ale nie wiem kto i jak to wybrali. Widziałem gdzieś tylko tyle, że Christina nie może być Have Nots bo musi jeść jedzenie bezglutonowe i mówiła, że jak będzie HaveNots to będzie jej wolno tylko "jeść" mleko i wodę.
I wiem też, że Paolę ludzie z castingu znaleźli na 2 tygodnie przed rozpoczęciem nagrań do BB w jakimś klubie i zaprosili ją do wzięcia udziału.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

hahaha oni to mają wyczucie ;d Brittney też znaleźli na dwa tygodnie przed startem edycji :D
no szkoda że nie wiesz nic o Have/Have Not, bo mogli choć wspomnieć o tym w odcinku... przecież zadania do tego zawsze były takie śmieszne ;d;d

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

czytałem gdzieś, że Have Nots wybierał HoH tak jak w pierwszym tygodniu i znowu kilka osób się zgłosiło na ochotnika, a nie pokazali tego, bo chyba nie było czasu czy coś, nie wiem

w sumie pewnie dopóki jest BoB to zadań na Have/Have Not nie będzie raczej

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I odpadł Devin. Nareszcie! Caleb zrobił się strasznie irytujący przez ten tydzień. Mam nadzieję, że niedługo odpadnie. W sumie Amber mogłaby odejść razem z nim :)
W ostatnim odcinku na szczęście było mało Dżak'osty. (Zawsze na Dżakoście zacina mi się odcinek :D). Proszę o więcej Victorii i Brittany :)
Ciekawie byłoby gdyby Donny został HoH. Jego nominacje pewnie byłyby trochę przypadkowe. Na razie dużo się dzieję, ale chyba za tydzień już zakończy się twist z 2 HoH, prawda?

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Jak do tej pory ten sezon jest lepszy od ostatniego ale gracze popełniają mnóstwo bledów.Przynajmniej jest dużo chaosu.Też bym chciał więcej Britney bo jej chyba kibicuje najbardziej w sumie Zach i Derrick też są w porządku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no dobra, to coś napiszę może jednak ;d
bo ogólnie to wczorjaszy odcinek był jak dla mnie najlepszy jak do tej pory, nie liczę tego w którym odpadł Devin :lol: ale no kurde w końcu rozpada się ten mega dziwny sojusz, który naprawdę jest przypadkowy, Christina i Nicole wygrywają BoB co jest genialna, bo żadna z nich nie ma prawa odpaść xd Franki pierwszy raz jest pełnoprawnym HoH i jak podejdzie Zacha to będzie genialne, choć lubię Zacha to no xd ciekawe jak zareaguje jak go najlepszy przyjaciel w domu wystawi do eliminacji, oczywiście hipotetycznej ;d teksty Jocasty o Victorii :lol: poezja ;d i te świerszcze :lol: Victoria to serio jest tam chyba jako element wystroju, który można w każdej chwili nominować jak nie już kogoś :lol: nie mogę się doczekać co przyniosą kolejne odcinki :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I odpadła Amber. Nie wiem sam czy to dobrze czy to źle, bo ona jako jedyna z kobiet próbowała coś tam kombinować. Teraz mamy 7 facetów i 4 kobiety. Za tydzień pewnie zacznie się już jury. To co? Kogo nominują w tym tygodniu? Zgadujmy. Pewnie: Jacosta, Victoria może Christine i Caleb. Przewidywalny ten sezon bardzo.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Coś mi sie wydaje że teraz będą chcieli usunąć Caleb'a.Szykuje sie ponownie jednoglosne głosowanie niestety.Mysle że Christine ma obecnie najmocniejszą pozycje w domu bo jako jedyna jest w dwóch najważniejszych sojuszach czyli w Detonators z Zankiem,Derrickiem i Cody'm i nastepny sojusz z Nicole i Haydenem.Coś słyszałem że ma być double eviction w tym tygodniu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dobrze słyszałeś, Julie zapowiadała to pod koniec odcinka xd i w sumie dobrze, bo mam nadzieję, że skończy się twist z dwoma HoH i zacznie się normalna gra :D i pewnie jestem w mniejszości ale podoba mi się ten sezon xd

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Mi też się podoba ten sezon na pewno jest lepszy od ostatniego chociaż 14 raczej nie przebije.Troche żałuje że Amber odeszła bo ta cała drama z Calebem zaczynała mnie coraz bardziej śmieszyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Taka mała "ciekawostka". Najciekawszą sprawą w tym sezonie jest chyba Actitivty Tracker. Tak sobie patrzę na stronie CBSu i niektórzy przytyli w domu BB i to sporo :D Np. Devin o 13 funtów, a Brittany o 10 :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

5 kg przytyła?? lol ;d ale w sumie w 14, jak Aszley czy jak jej tam było odpadła i jak Britney dołączyła do niej w jurorach to powiedziała jej że ileś tam przytyła xdd

w ogóle to tak bardzo się cieszę że Nicole jest HoH i że jej dwójka dała ciała w BoB i niech się coś dzieje ;d;d niech odpadnie Franki :lol: a zaraz za nim niech poleci Caleb xd bo Zacha jakoś lubię, choć no do 'super villaina' mu daleko :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak się cieszyłaś, że Nicole była HoH, a nic z tego nie wyszło. Odpadła Dżak'osta :D Szkoda mi też Haydena, bo widać, że chciał grać z Nicole, a teraz ona została zupełnie sama. W sumie to jest jeszcze Victoria, ale pewnie znowu ktoś nominuje ją jako pionka ;D
Mam nadzieję, że odpadnie Frankie, bo jest strasznie irytujący. Mam go już dość. Te jego podskoki, tańce i inne takie... Niech on już odpadnie!
Zaskoczeniem jest dla mnie to, że sojusz Nicole/Christine rozpadł się tak szybko. Obie były przyjaciółkami od samego początku, a tu nagle taka zmiana.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Akurat to że rozpadnie ich sojusz wcale mnie nie dziwi. W zasadzie po ujawnieniu castu i po pierwszych odcinkach zastanawiałam się kiedy to nastąpi, choć obydwie bardzo lubię. Dalej, choć Christina zdradziła Nicole.

Ogólnie to no choć sezon bardziej mi się podoba jak ostatni, to zaczyna mnie irytować to co się dzieje, choć eliminacja Jocasty ani mnie ziębi ani mnie grzeje, bo za nią nie przepadałam. Wolałam żeby odpadł Zach, cóż nie ja jestem w grze i nie ja walczę o kasę xd w zasadzie jeżeli nic się nagle nie zmieni, jezeli twist z dwoma hoh nie zniknie szybko to wiadomo jak będzie wyglądać finał. Trzymam kciuki za Nicole i za Christinę :D

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Ja jestem zadowolony z przebiegu ostatniego odcinka.I tak ci co odpadli będą mieli szanse na powrót.Ciekawe jak sobie poradzi teraz Nicole która ma jedynie Donniego po swojej stronie chociaż na nią głosował.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości