Big Brother 16

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

niedawno zakończyłam oglądanie tego sezonu.... był to mój pierwszy sezon Big Brothera :wink: tzn kiedyś widziałam 1 i chyba 2 sezon w PL ale z amerykańskiego to był pierwszy w życiu :P - wszystko przez te roszady miedzy BB, TAR i Survivor :wink: poza tym skonczyly mi się odcinki Survivor po ogladaniu po raz x :P
mam nadzieję, że są lepsze sezony niż ten, chociaż nie zniechęcił mnie całkiem - bardzo podoba mi się zwycięzca, bo cyba nie było lepszej alternatywy :P no i szkoda mi było Nicole :( ale miała wszystkich przeciwko, więc manewry też ograniczone :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zdecydowanie są lepsze sezony. Ten był jednym z najgorszych, które widziałem. Jak chcesz to mogę któryś Ci polecić :)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

The Sun opublikowało listę uczestników kolejnej edycji brytyjskiego Celebrity Big Brother, które startuje już w czwartek. Na tej liście znajduje się uczestnik BB16 - Frankie Grande.

W przeszłości listy The Sun zawsze się sprawdzały, więc jeżeli ktoś ma ochotę słuchać ciągłego gadania Frankiego o swojej siostrze to program zaczyna się w czwartek, a nowe odcinki emitowane są codziennie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości