Big Brother 18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
11 gru 2016, 14:13
a i bo nikt o tym nie wspomniał, Natalie i James się zareczyli :)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: MD »

Jatalie cancelled!



Co do tego co Roxy napisała w grudniu; wg tego co mówi James już wtedy nie byli razem, tylko Natalie przekonała go żeby grać pod publikę, bo "wszystkie gwiazdy tak robią" i w ten sposób zarobią pieniądze, więc zaręczeni nigdy nie byli.

Dodatkowo Natalie wysłała jakieś papiery od prawników do Jamesa, ale nie są podpisane przez sędziego, więc póki co nic dalej nie poszło, ale oskarża go o robienie "troll" kont na twitterze, upublicznienie jej nagich zdjęć oraz fałszywe oskarżenia. James oczywiście mówi, że nic takiego nie zrobił.

Ten filmik jest trochę długi, a James mało elokwentny, ale rozstali się kiedy on odkrył, że ma w telefonie pod imieniem jakiejś koleżanki zapisanego byłego chłopaka i go zdradzała z nim. Wychodzi na to, że co najmniej w listopadzie się rozstali.

Dodatkowo, coś James wspomina o pieniądzach dla jej rodziny, ale nie wdał się w szczegóły, z tym byla drama na twitterze, bo udostępnił wiadomość od jakiejś osoby, po czym już ją usunął, ale:

Natalie miała konto na GoFundMe, gdzie prosiła ludzi o pieniądze dla swojej rodziny w Wenezueli, była miła i wgl, rozmawiała z nimi na Skypie, a jak dostała hajs, to blokowała, plotka głosi że rodzina w Wenezueli ani peso nie zobaczyła (czy jakąkolwiek walutę tam mają).

Edit: ktoś na tumblerze już jakiś czas temu wygrzebał te brudy: Tumblr, praktycznie zgadza się w 100% w tym co James mówił.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, 20:36 przez MD, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
11 gru 2016, 15:21
Nie wierzę! Ale to dobrze, wszyscy hejterzy Natalie, którzy uważali, że ona tylko grała na jego emocjach, mają dowód, że Natalka ma dobre serducho <3 Ale i tak liczyłem, że go rzuci XD
I co powiesz teraz, Ciriefanie, po rewelacjach znalezionych przez MD? :D

Ludzie na twitterze strasznie spamują na ten temat, ale widziałem artykuł, że Natalie chciała wystąpić w Survivor albo w TAR z parze z Jamesem, bo potrzebowała pieniędzy :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: ciriefan »

Powiem, że James się na to wszystko zgodził. Nie musiał udawać z nią związku. On sam z siebie zrobił chłopca do bicia. Skoro go zdradziła i tak biedaczek cierpiał, to po co to ciągnął? Wyszedł na takiego samego oszusta.

Zakładając, że to prawda, to Natalie okazała się niezłym biczyskiem, ale ja jakoś James'owi nie potrafię współczuć. No sorry, ale takiej życiowej ciamajdy to ja w życiu nie widziałem. Koleś ma do siebie zero szacunku. Może nie mam serca, ale mnie po prostu śmieszy to, jak on się nad sobą użala, a sam to na siebie sprowadza.

I to są bardzo poważne oskarżenia odnośnie kradzieży pieniędzy zebranych na jej rodzinę. Z kamieniowaniem Natalie bym poczekał aż będą dowody niż tylko plotki.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: Jack »

Masz rację. Jamesowi też chodziło o zarobienie kasy, sławę itd.
Mnie on już nie śmieszył od samego początku, te jego żarciki itd. To wszystko było tylko na pokaz. Pary zawsze zdobywają więcej fanów, mówi się o nich na twitterze czy facebooku. W swoim pierwszym sezonie miał showmance z Meg. Za rok kolejny sezon i kolejna laska...

Zobaczymy jak ta sytuacja się rozwinie.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: MD »

Oboje się siebie warci, James od zawsze był fame whore, dlatego na to poszedł, więc ma za swoje; ona nie jest lepsza, a w dodatku jeszcze hajs od ludzi wyciągała. Z tym GoFundMe, to raczej prawda Łukasz, no może coś tam rodzinie wysłała, ale niedługo potem firmę otworzyła, więc... COŚ TU ŚMIERDZI xD

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: MD »

Tweety, które James usunął:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 18

Post autor: Jack »

Paulie kontynuuje swoją karierę w reality-shows. Już niedługo będzie można go oglądać w amerykańskiej wersji programu "Ex on the beach".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości