Big Brother 18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

18x26-27
Najciekawszym momentem tego odcinka oczywiście był przyjazd do Jury House Zakiyah i Bridgette oraz materiał poświęcony Brenchel i ich dziecku.
Szczerze mówiąc to chyba był jeden z najnudniejszych odcinków na żywo w historii. Tak jak można było się spodziewać do gry wróci jeden z jurorów. Świetnie.
Care Package w tym tygodniu to niezła nagroda. Mam nadzieję, że nie dostanie jej Victor.

Jeżeli zadanie na powrót będzie wyzwaniem typu "endurance" to spore szanse na powrót ma oczywiście Paulie. Jeszcze się okaże, że finale znajdzie się Paulie i Victor :D

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

18x27
No i Paulie odpadł. Tylko, że Julie ogłosiła, że piątka jurorów za tydzień będzie walczyła o powrót do domu no i tutaj wszystko się zmienia. Wątpię czy któraś z Pań powróci, jak już to Bridgette, ale zapewne Paulie się postara i wróci. To byłby najgorszy scenariusz. Najlepszy scenariusz dla mnie to Natalie wygrywa HOH, Michelle dostaje Care Package, Da'Vonne powraca. <3 Aczkolwiek trzymam kciuki jeszcze za Bridgette! No i NatNat wygraj w końcu coś!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

18x25-27

Ding-dong the witch is dead!

Świetnie, że Paulie pożegnał się z grą. Pozostali w końcu zaczęli grac i teraz tak naprawdę nie wiadomo, jak się to potoczy.

Szczerze mówiąc za wiele do napisania nie mam, bo dla mnie jakoś ten tydzień był strasznie nudny. Spodziewałem się po Paulie'm walki, a on zachowywał się jak malutkie dziecko, któremu zabrano zabawkę. Na plus to, że w pierwszym odcinku pokazali jego okropne zachowanie (ale i tak wielu rzeczy nie pokazali). Ale cóż z tego, skoro w drugim odcinku zaczęli go tak wybielać. Miał taki edit, że aż sam zacząłem mu współczuć. No ale tylko przez chwilę, bo z opisów life feedów wiedziałem, jak on się naprawdę zachowywał. Po co oni nadal robili mu taki edit? Czemu go tak wybielają? Nie rozumiem. Dobrze, że przynajmniej w odcinku z eliminacją pokazali, że nie chciał piec ciast, bo po poprzednim odcinku byłem pewien, że to pominą (on nie robił ciast jeszcze przed veto ceremony, a pokazali tylko scenę, jak ze łzami w oczach piekł to ciasto). W końcu jednak pokazali prawdę.

Nicole dostała od widzów supersafety - WTF?! Taki jest efekt editu słodziaka, który dostaje, a ludzie oglądający live feedsy nie mogą jej znieść.

Jeśli chodzi o moich faworytów to nic się nie zmieniło. Trochę jednak wolałbym, żeby odpadł Corey, bo on jest jedyną osobą, której wygranej nie zniosę. Szczytem jego amebowości było to, jak wszyscy byli oburzeni zachowaniem Pauliego wobec Natalie i gdy Natalie wychodziła z pokoju, Paulie zaczął jej klaskać. Wszyscy patrzyli z dezaprobatą, a ameba Corey bezmyślnie zaczęła klakać za Pauliem XD Strasznie mnie to rozbawiło, ta jego pustka pod kopułą. Chyba najzabawniejszy moment tego tygodnia. Ameba i tyle.

No i za tydzień wróci jeden z jurorów. Błagam, oby nie Paulie ani Zakiyah. Kibicuję przede wszystkim Bridgette, w drugiej kolejności Davonne.

I po jaką cholerę jest ten dodatkowy odcinek? Jakoś tak bez sensu go wcisnęli.

Konfy:
Paul - 10+4+1=15 (169)
Nicole - 4+8+1=13 (111)
James - 9+2+2=13 (87)
Victor - 5+9+1=15 (79)
Natalie - 6+1+1=8 (62)
Michelle - 3+2+1=6 (56)
Corey - 1+6+2=9 (50)

Paulie - 6+13+5=24 (151)

Bridgette - 55
Zakiyah - 39
Davonne - 144
Frank - 97
Tiffany - 70
Bronte - 40
Jozea - 29
Glenn - 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

18x28-29
Odcinek 29 w końcu był dobrym odcinkiem!
Natalie i Michelle wzięły sprawy w swoje ręce. Teraz głosują tylko 3 osoby, więc powinien odpaść Paul albo Victor niezależnie od tego kto wygra zadanie o veto.
Śmiesznie byłoby, gdyby w czwartek wyeksmitowany został Victor i powrócił za kilka godzin po wygraniu zadania o powrót :D
Sojusz 2 par: Natalie/James i Corey/Nicole pewnie nie ma szans na f4, jednak w końcu weterani zaczęli ze sobą współpracować. Paul i Victor to "materiał" na finałową dwójkę. Bez wahania prawie każdy z jurorów oddałby głos w finale na kogoś z nich.
Wychodzi na to, że kobiety sterują swoimi facetami. Ostatnio Natalie jest mózgiem Jamesa, a Nicole dalej musi sterować Corey.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie ma Pauliego i od razu oglądało się 100 razy lepiej.
Paul jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem sezonu i kurde, wielka szkoda, bo już raczej nic nie ugra. Jeśli nie wygra HOH to jest skończony.
Victor jest sympatyczny, ale nie chciałbym, aby wygrał, odpadł już dwa razy co już samo przez siebie definiuje jego grę. Przypomina mi się dobry chrześcijanin Matt z RI.
Corey - boję się, że jeśli jakimś cudem on i Nicole przetrwają i będą razem w finale to jurorzy zagłosują na niego, co będzie tragedią. To nie sprawa editu, koleś zwyczajnie jest niekomunikatywny. Nie ma pojęcia, co się wokół dzieje i gdyby nie Nicole to już by go tam nie było.
Nicole - nie budzi sympatii, ale przynajmniej w sytuacji podbramkowej wie do kogo iść i co robić.
James - jest taki sam jak w sezonie poprzednim. Z taką różnicą, że zamiast babci Meg ma teraz Natalie, która jako tako interesuje się sytuacją w grze.
Big Misz - dostała prezent od Ameryki i w sumie gówno zrobiła. Przywarła do pary NatxJames i pewnie liczy, że wygra ostatnią głowę i jakoś to będzie XD Poprzedni zwycięzca zły nie był, ale mam dziwne wrażenie, że Big Misz może się trafić wygrana na takiej samej zasadzie.
Natalie - jeżeli chodzi o grę to jest średnia, nie wiem, czy ma pomysł na finał, czy chce po prostu iść na misję samobójczą z Jamesem do końca. Mimo wszystko stara się działać, podejmować decyzje i za to szacun.

Jury House jedna wielka beka. Pomijając "mondrości" rzucane przez Pauliego i wmawianie pozostałym, że prowadził tak świetną grę to część z domem jurorów była najlepszą częścią odcinka. Wszystko, co powiedziały dziewczyny jest prawdą, której ten narcyz nie zauważa. Mam nadzieję, że Paulie nie wróci do BB, bo wtedy prawdopodobnie poziom programu ponownie spadnie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I mamy "powtórkę z rozrywki". Po raz kolejny Victor was evictored... (Pewnie od tego zaczną następny odcinek :D)
I co później... Kolejny powrót. Świetnie. Mam nadzieję, że powróci Victor. Wtedy dopiero zacznie się zabawa.

Paul - grał do tej pory najlepiej. Ale czy znajdzie się w finale? Musiałby wygrywać większość wyzwań, a do gry powrócić musiałby Victor.

Natalie - jeżeli będzie w finale z Michelle albo inną Nicole to pewnie będzie miała szansę na wygraną. Taki sweetheart tej edycji.

James - ja osobiście go nie znoszę. Niektórzy uważają go za mądrego, zabawnego faceta, ale nie sądzę, że to wygra.

Michelle - chyba 1% szans na wygraną, nie więcej.

Nicole - kolejna ulubienica oglądających, ale w tej edycji kłamie, kręci, próbuje zawsze do kogoś się doczepić. Nie sądzę, że znajdzie się w finale.

Corey - na początku edycji pisałem Addison, że Corey będzie w finale. Ona napisała, że na pewno nie, bo pan C. jest głupszy niż Nicole. Addie, zobaczymy :D On ma według mnie spore szanse. Teraz celami będą w zależności od tego kto powróci i wygra HoH, albo Paul, Nicole, James...

Też mam nadzieję, że Paulie nie wróci do gry. Jest zbyt pewny siebie. Szkoda, że inne dziewczyny dopiero teraz zaczynają mówić od rzeczy. Np. taka Zakiyah. Cień Pauliego w grze, a teraz udowodniła, że ma swoje zdanie i myśli.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Generalnie, mam wrażenie, że producenci chcą, żeby wygrał James. O ile dobrze pamiętam, to kolejne zadanie z BB17, które wygrał. Amerykę chyba posrało. Mając do wyboru Paula, Victora i Cory'ego wręczają prezent muflonowi? Rozumiem, że w domu nie ma już więcej kobiet, którym można wręczać prezenty, ale on? Tragedia. Chyba że ludzie chcieli ponownie obdarować Nicole, bo Corey kompletnie nie ma nic do powiedzenia w sprawie podarunku.
Victor jest bohaterem tej edycji - zablokował powrót Pauliego i za to mu jestem wdzięczny.
Nicole nominowała dobre osoby. Chociaż plan jest ryzykowny i nie jestem przekonany, czy umowa z Paulem i Victorem jest dobrym posunięciem. Jednak trzeba jej przyznać, że od eliminacji Kalafiora ogarnęła się nieco i zaczęła podejmować jakieś ruchy.
Mam jeden problem. Boję się, że jury będzie bardzo bitter i wygra osoba pokroju Coreya.
Na ten moment kibicuję Paulowi, który jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I mamy powrót. Victor - po raz kolejny witamy na pokładzie.
Ta edycja zamiast robić się coraz ciekawsza jest coraz nudniejsza.
Nicole ma jeden priorytet - pozbyć się Michelle i nie robić sobie przy tym nowych wrogów.
Corey - miałaś rację Addison. On jest głupszy od Nicole. Nawet nie wiedział jak może użyć swojej nagrody.
Natalie - osobiście wolę ją bardziej od Jamesa. Pokazała kilka razy swój charakterek, potrafi się pokłócić i walczyć o swoje.
James - on nie zasługuje na finał i mam nadzieję, że się w nim nie znajdzie.
Paul - chyba rzeczywiście prowadzi najlepszą grę. Udało mu się świetnie zmanipulować Nicole. Po swojej stronie ma też silnego w wyzwaniach Victora. W ostatnich konkurencjach, w których przydatna jest pamięć będzie mógł się wykazać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

18x28-31

Tydzień zaczął się euforią - Natalie wygrała HOH! Potem było jeszcze lepiej, Michelle dostała od widzów Co-HOH. A potem wszystko zaczęło się sypać...

Liczyłem na to, że Nicole i Corey znajdą się na bloku. Nicole jednak dobrze to rozegrała, trzeba jej to przyznać. Myślę też, że docelowo dla Natalie i James'a lepiej jest pozbyć się Victora i Paul'a, bo w zadaniach są o wiele lepsi od Nicole i Corey'a, plus byłoby ich ciężej pokonać w finale. Problem jednak będzie, jeśli Victor wróci do gry w ramach twistu - wtedy będą mieli przeciwko sobie największe dwie zadaniowe bestie...

A tak liczyłem na to, że jakimś cudem jednak Corey odejdzie w tym tygodniu. Jego amebowatość coraz bardziej mnie zaskakuje. Aż dwa momenty jego totalnego zera pod czaszką mnie totalnie rozbawiły - pierwszy był wtedy, jak zaczął ściągać swój unitard w trakcie kłótni Paula i Nicole. Haha tyle razy podchodził do Nicole, ona cały czas była wściekła i go olewała i chyba dopiero za jakimś 5 razem do niego dotarło, że oni się kłócą :D No co za ameba. A drugi moment, to jak Nicole chciała słuchać informacji do zadania o veto, a on na to, żeby się poprzytulali XD To byłoby piękne, bo w zadaniu oczywiście mu potem nie poszło i znalazł się na bloku. Gdyby odpadł, byłaby to wisienka na torcie jego amebowatości XD

No i Victor odpadł. Szkoda. Jak wróci po raz kolejny, to będzie beka.

W jury house najlepsza drama jak do tej pory. Pojazdy jurorek po Pauliem genialne, chłopak chyba znalazł się w swoim piekle gnębiony przez kobiety, którymi tak gardzi :D Zakiyah w końcu pokazała odrobinę charakteru. Troszeczkę za późno - szkoda, że dopiero po tym, jak się zorientowała, że się zeszmaciła dla niewłaściwej osoby.

W zadaniu o powrót kibicuję najbardziej Bridgette, potem Davonne, potem Victorowi. Najgorsza opcja to powrót Pauliego lub Zakiyah.

Paul - 5+10+7+4=26 (195)
Nicole - 8+13+5+0=26 (137)
James - 5+6+4+2=17 (104)
Natalie - 8+11+10+0=29 (91)
Michelle - 5+12+9+0=26 (82)
Corey - 3+4+3+0=10 (60)

Victor - 7+6+5+4=22 (101)

Paulie - 151
Bridgette - 55
Zakiyah - 39
Davonne - 144
Frank - 97
Tiffany - 70
Bronte - 40
Jozea - 29
Glenn - 16

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

18x32
Victor powrócił... to niestety nie świadczy dobrze dla NatNat. :( Generalnie wygrana HOH przez Nicole na tym etapie gry może ją doprowadzić do finału, nominowała BigMeech i Paula i szczerze mówiąc, jestem przekonany, że Meech odpadnie w tym tygodniu... w ogóle to F4 stworzone przez Corey'a, Nicole, Paul'a i Victor'a... najgorszy możliwy scenariusz dla mnie, mam nadzieję, ze NatNat jeszcze coś ugra. :( A no i jak wygra Nicole to... xddd

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

http://bigbrotheraccess.com/big-brother ... s-3524908/

Oskarżają Big Meech o kradzieże rzeczy uczestników.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

18x32-34

O matko, co za beznadzieja. To koniec tego sezonu.

Najpierw James udowodnił, że jest idiotą. Sprzedał Natalie. Powiedział Nicole i Corey'owi, że chciała ocalić Victora - po jaką cholerę? Zniszczył grę jej i samemu sobie, stracili przez to zaufanie Nicole i Corey'a. Potem chciał łapówkę od Corey'a, żeby położyć HOH. Szkoda, że Corey mu jej nie dał. Wtedy James byłby zmuszony położyć HOH tuż po tym, jak został zdradzony - to byłaby wisienka na torcie koronująca jego głupotę. Nie mogę go znieść, nie mogę na niego patrzeć, już wolę wygraną ameby Corey'a. Ani trochę go nie szanuję i mam nadzieję, że Natalie rzuci go 5 sekund po tym, jak gra się zakończy, bo nie zasługuje na nią.

Corey dostał America's Care Package w postaci łapówki i co? Nawet nie wiedział, jak jej użyć XD Nicole musiała mu wytłumaczyć, że musi jej użyć do celów strategicznych, bo on sam tego nie ogarnął. Nie wiem, co ludzie sobie myśleli głosując na niego. Na koniec i tak dał ją Victorowi za głos na Michelle, chociaż i tak miał na nią zagłosować. Co za zmarnowanie twistu XD

Victor po raz drugi wrócił do domu po eliminacji - jak wygra ten sezon, to będzie beka XD

To całe America's Care Package jest chyba jednym z największych niewypałów w historii, jeśli chodzi o twisty. Raczej nikomu nie pomogło ono w grze, a wręcz przeciwnie XD
1. Natalie dostała slop pass. Fani rzucili się do głosowania i dostała nagrodę jako najpopularniejsza uczestniczka, ale... wyeliminowało ją to z kolejnych care packages, a to pierwsze było najgorsze, bo w ogóle nie pomagało w grze. Straciła szansę na znaczącą nagrodę.
2. James dostał anulację dwóch głosów, której prawie nie użył. Ostatecznie i tak cały dom był przeciwko Paulie'mu, więc jakoś super przydatne to nie było.
3. Nicole dostała immunitet w tygodniu, w którym i tak była bezpieczna.
4. Michelle dostała Co-HOH w tym tygodniu, w którym jej sojuszniczka była HOH, a przez to potem obie z Natalie nie mogły konkurować w kolejnym zadaniu. Przez to Michelle nie mogła zdobyć bezpieczeństwa, a właśnie w tym tygodniu odpadła XD
5. Corey wygrał łapówkę, a pieniądze wręczył Victorowi za głos na Michelle, chociaż Victor i tak planował na nią zagłosować XD
No co za genialny twist XD

Nicole w tym tygodniu odzyskała moją sympatię jako gracz. Jako HOH rozegrała ten tydzień fenomenalnie. Brawo!

Michelle odpadła. Szkoda, było sporo hejtów na nią, ale ja akurat ją lubiłem.

Paul - 11+13+3=27 (222)
Nicole - 13+16+4=33 (170)
James - 7+8+1=16 (120)
Victor - 7+5+2=14 (115)
Natalie - 5+0+0=5 (96)
Corey - 3+7+4=14 (74)

Michelle - 5+7+2=14 (96)

Paulie - 151
Bridgette - 55
Zakiyah - 39
Davonne - 144
Frank - 97
Tiffany - 70
Bronte - 40
Jozea - 29
Glenn - 16

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Victor po raz drugi wrócił do domu po eliminacji - jak wygra ten sezon, to będzie beka XD
To byłoby najlepsze zakończenie tego słabego sezonu.

ciriefan doskonale podsumował ten cały ACP.

Jakiś czas temu powiedziałem, że produkcja chce wygranej Jamesa. Jeżeli teraz jakimś "przypadkiem" Nicole, Paul i Victor dojdą do wniosku, że Natalie jest większym zagrożeniem i zdecydują się ją wyrzucić przed Jamesem (teoretycznie jest, ale w praktyce James ma sporo głosów sympatii u jurorów, a Natalie najwyżej jeden od Bridżit), albo znowu dadzą jakieś zadanie o veto z poprzedniego sezonu, które wygrał James to już mi nikt nie wmówi, że program jest uczciwy.

Jeżeli chodzi o grę to najlepiej, aby wygrał Paul, na drugim Nicole i dla beki na trzecim Victor.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nicole będzie chciała chronić James'a, bo mają sojusz sprzed gry, chyba wyszło na jakichś feedsach...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości