Big Brother: Over The Top

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother: Over The Top

Post autor: Jack »

Według nieoficjalnych informacji 19 edycja amerykańskiego Big Brothera emitowana będzie od jesieni 2016 roku.

http://www.realityblurred.com/realitytv ... r-19-fall/

Ciekawe czy ta informacja się potwierdzi, czy po raz kolejny Reality Blurred się pomylił.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Julie potwierdziła, że będzie prowadzącą

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jesienny sezon Big Brothera nie będzie nosił nazwy "Big Brother 19", bo CBS ogłosił, że Big Brother 19 zobaczymy latem 2017, a Big Brother 20 latem 2018 roku.

http://www.realityblurred.com/realitytv ... r-seasons/

Szczerze to podejrzewam, że ta "odmiana formatu" to może być amerykańska wersja Celebrity Big Brother.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

https://twitter.com/BBTooms/status/7714 ... wsrc%5Etfw

Nowy sezon będzie się nazywał Big Brother: Over The Top.

Premiera 28 września, pojawiać się będzie jeden odcinek tygodniowo (Live Eviction), mają być jakieś codzienne recapy tego, co działo się w domu. Live feedy nie będą przerywane, a widzowie będą mieli większy wpływ na to, co dzieje się w domu niż wcześniej. Nagroda główna to 250 tysięcy dolarów.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Wszystko spoko, ale WTF z tą nazwą...

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Mam nadzieje że powróci Jason z bb17 ogólnie czuje ze w przyszlosci jeszcze dużo osób z 17 przywrócą.Vanessa,Johnny Mac,Shelli,Austwins wszystkich dobrze wspominam.
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

elvis329 pisze:Mam nadzieje że powróci Jason z bb17 ogólnie czuje ze w przyszlosci jeszcze dużo osób z 17 przywrócą.Vanessa,Johnny Mac,Shelli,Austwins wszystkich dobrze wspominam.
A ja mam nadzieję, że nie powróci. Z tego co czytam/słyszę widownia jest sceptyczna wobec tego "cyfrowego sezonu". Jeżeli OTT miałoby okazać się rozczarowaniem wolałbym, aby odbyło się bez Jasona. Niech biorą Mesjasza, a Jasona zostawią na jakiś All Stars/Second Chance(coraz większa grupa ludzi pasuje do tego formatu).
Jakiś czas temu oglądałem wywiad z Vanessą, w którym mówiła, że bardzo chętnie spróbowałaby raz jeszcze. Szeli i bliźniaczek kompletnie nie widzę (zresztą po kiego komuś bliźniaczki), już prędzej Koc wróci.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Kobra pisze:
elvis329 pisze:Mam nadzieje że powróci Jason z bb17 ogólnie czuje ze w przyszlosci jeszcze dużo osób z 17 przywrócą.Vanessa,Johnny Mac,Shelli,Austwins wszystkich dobrze wspominam.
A ja mam nadzieję, że nie powróci. Z tego co czytam/słyszę widownia jest sceptyczna wobec tego "cyfrowego sezonu". Jeżeli OTT miałoby okazać się rozczarowaniem wolałbym, aby odbyło się bez Jasona. Niech biorą Mesjasza, a Jasona zostawią na jakiś All Stars/Second Chance(coraz większa grupa ludzi pasuje do tego formatu).
Jakiś czas temu oglądałem wywiad z Vanessą, w którym mówiła, że bardzo chętnie spróbowałaby raz jeszcze. Szeli i bliźniaczek kompletnie nie widzę (zresztą po kiego komuś bliźniaczki), już prędzej Koc wróci.

Ja tam Shelli lubiłem a z blizniaczek mogła by powrócic chociaż jedna bo zastanwiam sie jak wyglądała by ich gra samotnie.Format w OTT ma być podobny do bb UK czyli widownia głosuje i wybiera zwyciezce.
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Szeli też lubiłem. Była w moim top3 tamtego sezonu, ale jakoś nie widzę jej powrotu głównie z tego powodu, że raz nie wnosiła żadnej dramy, a dwa pewnie znalazłby się bardziej pamiętne odpowiedniki Szeli w innych sezonach.
Bliźniaczki może były zabawne z tymi swoimi zamianami, ale generalnie nic nie wniosły.

Na yt znalazłem kawałek nowego sezonu:
https://www.youtube.com/watch?v=VvC1lys99eE
Rozumiem decyzję cbs, jeśli chodzi o dostępność sezonu, ale myślę, że błędem będzie dawanie wszystkiego jak leci bez żadnej edycji i spakowania w odcinek. Chyba że te "recapy" będą jakieś sensowne.
I generalnie widzowie (sam nie oglądałem) sezon oceniają pozytywnie.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Obejrzałem te "odcinki", które do tej pory były no i tak średnio czuję, że będę oglądał do końca, bo cast wydaje się okej, ale tak naprawdę te "codzienne" odcinki to sześciominutowe "Previously on Big Brother" z tym, że są czasem wypowiedzi z pokoju zwierzeń. A ciężko oddać w sześć minut to, co działo się w grze tak, żeby każdy wiedział, jak dana osoba ma zamiar grać.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »


elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Moimi faworytami w tym sezonie są Alex,Shelbi i Justin

Jesli ktoś chce oglądać na bieżąco to polecam tutaj
http://watchseries-online.se/category/b ... er-the-top
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dziękuję Bartoshowi i Elvisowi za linki do sezonu :)
Mam nadzieję, że jest on choć odrobinę ciekawszy niż BB18.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Polecam na youtobe kanał - jerry clark. Ma całkiem sporo filmików z OTT, a przede wszystkim pokój zwierzeń.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość