Big Brother 19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Trochę nadrobiłam i jedyna dobra wiadomość jest taka, że ten sezon dobiega końca.
Fajnie, że Josh wygrał HoH... albo właściwie wygrał, bo Paul tak chciał. Niby mówi, że wie, co Paul robi z innymi, mówi, że jego HoH, jego decyzja, ale nic z tego nie wychodzi. Chciał zrobić backdoor, nie wyszło, a szkoda <jestem ciekawa jakby się potoczyło, gdyby Pol nie wygrał veto ;')> Chociaż jego konfy mają jakiś sens i sam fakt, że nie jest w niego ślepo zapatrzony jest na plus. Jednak kiedy przechodzi do czynów, to wszystko układa się zgodnie z planem Pola. Tragizm totalny. Dobrze, że chociaż pan brodaty nie jest świadomy, że Josh dokładnie wie, co on wyprawia.
Dziwi mnie postawa Xmas, nagle do Pola leci jak ćma do światła, już Josh nie jest jej number 1, nawet z jednej rozmowy to wynikało. Tej kobiety już powinno dawno nie być. Ehhh... Tak samo Kevin, który nawet nie znając planów, mówi, ze jemu wierzy, ufa, blablabla i robi, co on chce. Na zadaniu o HoH myślałam już, że się sprzeciwił, ale PO CO. :)
No i dumb Alex wierząca, że Paul użyje na niej veto. Za dobra była w comps, żeby iść z nim do finału. Dopiero przyswoiła prawdę, gdy sam ze swojej "PRZYZWOITOŚCI" jej to powiedział. A tyle jej obiecywał. Ostatecznie nie jest mi jest jej szkoda, na własne życzenie sobie taki los zgotowała. Zasługiwałaby nawet na blindside. Boring eviction, jak każda inna w tym sezonie, wiadomo było jak głosy się rozłożą. Celowo Paul dał na Kevina, bo po pierwsze chciał pokazać Alex, że jest jej friend i tak naprawdę jego celem nie było pozbycie się jej, a po drugie mniej blood on his hands, bo Josh musiał dać rozstrzygający głos. EMEJZIN. :')
WOW, F4, OMG, emocje jak na grzybach. Paul wygrał wszystko, Kevin pa. Jakież to przewidywalne. Przynajmniej dostanie jeden głos w finale. Jak wcześniej oglądaliśmy emocjonujące ustawione HoH, tak teraz wygrywa wszystko Pol. Wytrwam do końca z oglądaniem tego ścierwa. Bardziej tragicznego sezonu chyba więcej nie zobaczę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x35-38

Ten sezon to jest farsa. Alex wierząca we wszystko po eliminacji i nominująca Kevina i Raven, bo przecież wierzy Paul'owi... Tylko po to, żeby rundę później znowu zostać zblindsidowana.

Potem Kevin idzie na blok nominowany przez Paul'a i jeszcze na koniec ceremonii mówi "dziękuję" XD

Jury house to też jakaś parodia i ta Raven uważająca, że to ona pociągała za sznurki XD

Jakoś nie widzę żadnej opcji, w której Paul przegrywa. Mam jednak nadzieję, że wygra Josh. Tylko to może w jakikolwiek odkupić ten sezon.

Paul - 19+8+11=38 (307)
Josh - 20+8+9=37 (192)
Christmas - 5+1+5=11 (119)

Kevin - 11+2+7=20 (88)
Alex - 11+5=16 (178)

Raven - 50, Jason - 153, Matt - 72, Mark - 116, Elena - 63, Cody - 154

Jessica - 119, Ramses - 44, Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

19x37-38

Jakie to już jest straszne i nudne XD Te zadania znow takie same, znow Paul wygrywa wszystko pod koniec, nie da się tego ogladac XD dobrze ze został jeszcze tylko jeden odcinek tych męczarni.
Kevin był idiotą, Xmas mówiąca o tym ze Paul makes her smile <puke>...Mam nadzieje ze wygra Josh albo nawet Xmas. Zwycięstwo Paula będzie największą porażką tego programu, a ja widziałem BB9, więc to już coś znaczy.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

dawno się tak nie śmiałam w czasie wyników jak podczas tego finału :lol: karma jest suką :D z resztą chyba nie tylko ja, bo wydawało mi się, że publiczność w studiu też się śmiała z przegranej Paula :d i Cody i jego niewzruszona mina gdy wygrał 25 tyś xd och bezcenne :D czekam teraz na jakieś informacje o załamaniu Raven, bo dowiedziała się jakim to master maindem była :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Pijemy szampana i tańczymy do rana. Beznadziejna edycja, ale zakończenie fantastyczne. Myślałem, że nie da rady, ale Josh pokonał Paula w finale i to jeszcze 5-4! Głos Cody'ego był tym decydującym XD Lepszej końcówki nie mogło być. Paul kompletnie nie potrafił odpowiadać na pytania. Już chyba rok temu lepiej sobie radził z pytaniami, podchodząc do wszystkiego na luzie, a tutaj gubił się i ostatecznie jego "perfekcyjna strategia" zesrała się na finiszu. Kompletnie nie potrafił ogarnąć syfu jaki zrobił wokół siebie przez cały sezon i tak na dobrą sprawę liczył wyłącznie na to, że ludzie nie zagłosują na Josha, bo był konfliktowy. Josh tymczasem zaskakiwał odpowiedziami, ale przede wszystkim był szczery i to zostało docenione. Generalnie Paul przy Joshu wyglądał jak głupek. Moment, w którym pokazali wiadomości pożegnalne Josha i mina Paula XD Cały sezon robił co chciał, a koniec końców kretyn Josh, którego posądzał o bycie swoją marionetką numer jeden za jego plecami wykopał mu dołek. Genialne jak finałowa trójka w 17 edycji.
Mój ulubiony moment z Codym tego wieczoru to panel jurorski. Raven zaczyna klekotać o jakichś głupotach, a on krótko: "oh, my God".
Podobało mi się też, że dopuścili do głosu Jessicę i Camerona, którzy ładnie wypunktowali beznadziejność tych ludzi. Póki co ci byli bardziej rozbawieni swoją ignorancją i raczej mieli zwis na krytykę, ale wrócą do domów, poczytają twittery, instagramy i dopiero dotrze do nich jak Ameryka ich kocha.
Roxy pisze:
21 wrz 2017, 18:08
czekam teraz na jakieś informacje o załamaniu Raven, bo dowiedziała się jakim to master maindem była :D
E, Raven to mitomanka. Jestem przekonany, że znajdzie jakieś wyjaśnienie.
btw Widzieliście jak się przykleiła do Paula z obrażona miną?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x38-39

Tak! Josh wygrał! To zakończenie chociaż jakoś odkupiło na koniec ten żałosny sezon!

Josh może i miał gorsze (wręcz tragiczne) momenty, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że nie można winić osoby z alzheimerem o to, że czegoś nie pamięta, tak samo nie można winić o niepanowanie nad emocjami kogoś z problemami psychicznymi, które ewidentnie on ma. Na tle tych wszystkich bezmózgów w tym sezonie to właśnie ten, jak to się na początku wydawało, "psychol" okazał się tym, który w jakiś tam sposób przejrzał Paula i niezły numer mu wywinął zdradzając wszystko w swoich goodbye messages. Bardzo się cieszę, że ostatecznie z tej trójki to on wygrał.

Oczywiście jeszcze bardziej cieszy mnie przegrana Paula. Już w ogóle szczyt hipokryzji miał odpowiadając na pytanie, gdy mówił, że nigdy nie nakłaniał innych do gnębienia kogokolwiek. Wszyscy wiemy, jak było i jak nimi manipulował, żeby się dręczyli. Co jakiś czas znajdował kolejną ofiarę, nastawiał dom przeciwko niej i doprowadzał do przykrych konfrontacji. I o wiele gorzej oceniam jego pomimo tego, że milczał, od tych co te awantury urządzali. Bo on jako jedyny miał mózg i świadomie posunął się tak nisko. Karma is a bitch. Szczerze to ten wynik mnie wcale nie dziwi. Strategicznie może i był genialny, ale nie przewidział aspektu socjalnego. Przekombinował - budował tak silne relacje, był tak zakłamany, że się nie dziwię, że ci ludzie na koniec na niego nie zagłosowali. Sama strategia to nie wszystko - liczy się też styl samej gry, a ten był naprawdę niski. Oglądanie tego finału to była sama słodycz - najpierw pokazali goodbye messages Josha - zszokowana mina Paul'a <3 Już wtedy pokazał kompletny brak klasy, gdy zaczął mieć o to wąty do Josh'a i zaczął strzelać fochy, no bo jak ktoś mógł coś zrobić za jego plecami. Potem znowu przegrał w finale jednym głosem i to jeszcze głosem Cody'ego <3 I na koniec Cody zdobył ulubionego gracza widzów <3 Haha piękne!

Najmniej mi się podobało zachowanie Julie po ogłoszeniu zwycięzcy. Joshowi poświęciła tylko chwilkę, a Paulowi o wiele więcej czasu podkreślając, że jury głosowało emocjonalnie a nie głową. Cóż, to nie są roboty, tylko ludzie. To było naprawdę źle rozegrane "jury managment" pod kątem socjalnym i sam się prosił o taki wynik. A prowadzący powinna być obiektywna, to było mało profesjonalne.

Koszmar zwany sezonem 19 dobiegł końca. Oby to całe CBB było ciekawsze, chociaż jakoś fakt grania przez celebrytów (zapewne najniższej możliwej klasy) jakoś mnie nie przekonuje.

Z chęcią w jakimś all stars zobaczyłbym 1. Jessicę 2. Josha 3. Marka. I w sumie tyle osób lubiłem w tym sezonie XD Pewnie przywrócą kiedyś Cody'ego. No i Cameronowi mogliby dać kolejną szansę, bo tak po prostu go wywalili dnia pierwszego, żeby Paul mógł zniszczyć ten sezon. A gdyby Cameron został i nie byłoby twistu, kto wie, jaki wtedy byłby ten sezon...

Konfy:

Josh - 16+15=31 (223)

Paul - 11+6=17 (324)
Christmas - 7+14=21 (140)

Kevin - 88, Alex - 178, Raven - 50, Jason - 153, Matt - 72, Mark - 116, Elena - 63, Cody - 154

Jessica - 119, Ramses - 44, Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Miałam już wcześniej skomentować ten DZIWNY KONIEC tragicznego sezonu. xD
Beka, bo w tym całym messie nigdy nie stawiałabym na wygraną Josha. Do końca nie wierzyłam, że to jest możliwe. Goodbye messages zabiły Pola. <3 Imo, po części było bitter jury, bo jednak sami dali mu pozwolenie na wychujanie się. Nikt im nie kazał z nim współpracować. Niektórzy ufali mu do tego stopnia, że zawalali dla niego zadania, sooo. Robił z nimi dosłownie, co chciał, no a oni właściwie swoją grą nic nie pokazali. Z drugiej strony są pewne granice. Paul mimo że nie uczestniczył w tych dramach to sam je podburzał, prowokował do nich. Traktował ich przedmiotowo. Nie przewidział tego, że to są ludzie i mają uczucia. Bez skrupułów wbijał noże w plecy, one by one. Poza tym nawet na koniec gry, odpowiadając na pytania jury czasami KŁAMAŁ. W przeciwieństwie do Josha. Karma wraca! Może i był mastermindem tego sezon, ale flopnął. 2nd/2nd xD Bardziej mnie cieszy fakt, że już go nie zobaczymy w BB. Ostatecznie nie liczyła się tylko strategia, zawalił na ostatniej prostej i to mocno. Mimo wszystko uważam, ze to była słuszna decyzja jury. xd Jemu się należało za to okropne zachowanie.
No i Cody jako FF. <3 Fajnie, że coś wyniósł dzięki swojej postawie. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Wpadłem dzisiaj przypadkowo na taki artykulik o Elence, generalnie nudny, noale: https://www.dallasobserver.com/arts/dal ... r-11016413

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

Nie dość że Jessica i Cody pobierają się w październiku to dziś ogłosili że spodziewają się dziecka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość