Big Brother 19

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x06

Zabawny odcinek. Dawno takiego nie było w amerykańskim BB. Cody, Paul, Jessica, Christmas i to wszystko sprawia, że program ostatnio ma lepsze ratingi niż Survivor :D Mam nadzieję, że ten sezon nadal będzie trzymać taki poziom.
Szczerze mówiąc, kibicuję Cody'emu i chcę, żeby został. Nie tylko dlatego, żeby było więcej dramy, ale z nim po prostu jest śmiesznie. I może dzięki temu takie Raveny są tylko tłem w tym sezonie :)
Szkoda, że Josh nie rozpłakał się po swojej nominacji :D Wydaje mi się, że Ramses wybrał idealny moment na swoją self-nominację. W tym tygodniu celem jest Cody i pewnie nikt nawet nie zauważy, że R też znajduje się na bloku.

Z tego co już pisała MD wynika, że Christmas ma jutro operację i nie wiadomo jaki będzie jej los w programie. Jeżeli quitnie to pewnie będziemy mieć jakieś powroty i ten reset week.
W internetach znalazłem też jakieś informacje o tym, że podobno Alex i Dominque nie są super-fankami programu, tylko powiedziały tak w wywiadach. A myślałem, że tylko Kevin nie ogarnia o co chodzi w tej grze.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Meciek »

W piątek 21 lipca CBS wyemituje specjalny odcinek tego sezonu, pewnie będzie to jakiś twist.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

19x05-19x06
Tak jak się spodziewałam odpadła Jillian. I bardzo dobrze, bo naprawdę była nudna, nic ciekawego nie wnosiła do gry. A jej edit w tym odcinku był tragiczny, co można odbierać tak, że za bardzo nic nie robiła w kierunku żeby przetrwać. Nie wiem czy myślała, że Christmas to taki target, że na pewno ją wyrzucą. Myliła się.
Ten fajt między Jessicą, a Christmas. XDD Zapowiada się na więcej dram. Po tej eviction
Cody i Jessica są spaleni. Wszystko przez Cody'ego, który już w pierwszym weeku zamierzał grać na własną rękę. Zaraz to się na nim zemści. Jeszcze się dziwi, że cały sojusz nie głosował tak jak on chciał. Bez gry socjalnej, która w głównej mierze opiera się na zaufaniu, to jest się nikim. Przynajmniej są dramy i coś się dzieje, jedyny plus całej sytuacji.
Rozmowa Julie z Jillian... WTF. Tak jakoś awkward. Wyglądało to tak nienaturalnie. Nie wiem, może dlatego, że Jillian z szoku wyjść nie mogła. XD

No i HOH wygrał Paul. XD No jakoś w tym sezonie jego fanką nie jestem, ale przynajmniej odpadnie Cody. To, co zrobił Cody podczas replacement nomination sprawiło, że większość Paulowi pomagała w czasie comp, bo w końcu należał do tego sojuszu. Chociaż pooglądałam bezcenne miny.
Później ten meltdown Jessici w DR... XD Żałosne to było, jeszcze bardziej spala swoją pozycję w grze. Like, to że nie podoba jej się fakt, że HOH room należy teraz do Paula, to nie znaczy, że ona może sobie robić, co tylko zechce. Czasami trzeba trochę poudawać. Mogła wygrać HOH to nie miałaby problemu.
No i nominacje. Ten pomysł z Raven i Mattem naprawdę słaby, bo to jednak za duże ryzyko. Mógłby w ten sposób stracić zaufanie tej całej grupki. Jednak szybko Paul zmienił swoje zdanie. Szkoda, że Alex po raz kolejny na bloku, mówił, że jak wygra to właśnie ją zdejmie <nie wiem jakim cudem nie dotrzymał słowa i uratował Josha :')>. Josha też przekonał <jakby on miał odpaść przez przypadek to wcale nie byłoby mi przykro> No właściwie jest to dobry plan, bo Cody miałby ogromne szanse podczas PoV. A ten Ramses to akurat dobry wybrał moment na spełnienie klątwy.
I tak wszystkie znaki na niebie wskazują, że w tym weeku odpadnie Cody. Coś jednak czuję, że będą powroty i to właśnie on wróci. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

Anja pisze:
12 lip 2017, 15:44
<nie wiem jakim cudem nie dotrzymał słowa i uratował Josha :')>
jeżeli to spoiler to tak zaznaczaj... nie każdy z nas śledzi co się dzieje poza odcinkami, a odcinek z PoV dopiero dziś...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x07-08
No i tak jak się spodziewałem będzie jakiś powrót. Mam nadzieję, ze wróci Cody i znów będzie zabawnie. Ciekawe jaka będzie reakcja Paula :D Tak w ogóle to Jillian i Cameroon chyba nie byli w żadnym sequester i po swojej eliminacji wrócili do normalnego życia... Pewnie i tak żadne z nich nie wróci do gry, ale to chyba raczej niesprawiedliwe.
Kończy się również Den of Temptation :D

Ogólnie ten tydzień był dość przewidywalny, jednak taki Josh sprawił, że oba odcinki były niezłe. Mam nadzieję, ze jeszcze nie odpadnie. Nie podoba mi się styl Paula i to, że dyktuje warunki. Mówi kto ma położyć jakie zadanie (Ramses), kto na kogo ma głosować (Kevin) itd. Mam nadzieję, że wyleci jeszcze przed jury.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Dla mnie za dużo wszystkiego. Po premierze czułem się "zaszczekany" wszystkim, dużo ludzi, jakieś twisty, Paul. Nie wiadomo od czego zacząć.
Podobało mi się, że pierwsze głosowanie było tajne dla widzów, a nie jak zwykle męczyli pokazując głosowanie każdej kolejnej osoby. Dobre wrażenie sprawiła ta od psów. Doceniam, że ogląda program, chciała coś zrobić, ale ostatecznie zjebała koncertowo. Gorzej już tylko wypadli Josh i psycho-Cody. Wydaje mi się, że w każdej grze socjalnej należy być nieco elastycznym, ale co to obchodzi psycho-Cody'ego? On to widzi inaczej i tak ma być. Josh... #ojapierdolę. Ale gorzej znaczy lepiej, nie widzę, aby któryś z nich wygrał, ale rozrywkę zapewniają przednią.
Polubiłem Ramsesa, bo widać, że pobyt tam sprawia mu przyjemność, lubi cosplaye, ale wkurwia mnie nieco jego sposób bycia. Lubię Matta (ten siwy pan), pyskatą Alex, Paula (#YourBoyIsBack), Jessica, raz, jest ładna, a w tym sezonie to jakiś ewenement, a dwa, jest opanowana, ludzie mieszają ją w kłótnie, a ta na spokojnie stara się wszystko wyjaśniać.
Kto tam jeszcze jest?
Elena - nie widzę tego.
Don Corleone - w ogóle podobają mi się momenty, w których coś się dzieje (have not/wejście Nicole/inne bzdury) i kamera robi najazd na niego z przestraszonym wyrazem twarzy i zapytaniem, co się dzieje?
Dominique - murzynka, inżynier, hm... znajomo, a, tak, pamiętam!
Obrazek
Raven - kolejna nawiedzona, znając życie zostanie 3-6 jurorem, ale dla tombaka znalazłem jej zdjęcie zrobione w regionie Unova, a dokładniej na drodze numer 4 w pobliżu Desert Resort:
Obrazek
Kowboj z kolei wygląda jak rozgotowany burak. Mam nadzieję, że nie wygra, bo podczas oglądania premiery przez myśl przeszło mi, że to właśnie on wygra. Oby nie.
Dominque nie są super-fankami programu,
Też mi niespodzianka. W poprzednich sezonach z BOB wpuszczali dwie grupy po ośmiu, a ta zdziwiona, że ich tak mało weszło. Pierwszą rzeczą o jakiej pomyślałem było, że drugą grupę dokooptują za jakiś czas.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x06-08

Sezon nadal mi się podoba. Cieszy mnie, że Cody odpadł. Sam to na siebie sprowadził. Koncertowo spieprzył sobie grę.

Minus całej tej sytuacji jest taki, że w sumie Cody ma rację - nikt tam nie chce grać poza Paul'em. Obawiam się, że teraz możemy mieć historię o Paul'u i jego sługach, a tego nie zdzierżę, bo i tak ilość czasu antenowego jaką on dostaje jest niedorzeczna. W Veto brało udział 6 osób, a i tak zadanie musieli nam pokazać oczami Paul'a... Tego się już nie da oglądać :/ Nie zmienia to faktu, że on prowadzi tą grę najlepiej. I nie zdziwię się, jak po raz kolejny to będzie sezon, w którym wszyscy mówią o wywaleniu weterana, a potem sami pozwolą mu na zwycięstwo dając mu sobą sterować. Myślę, że eliminacja Paul'a mogłaby uratować ten sezon, bo czuję, że w przeciwnym razie poziom sezonu teraz znacznie spadnie.

Nie wiem, czy się cieszyć czy nie z Battle Back. Podejrzewam, że wróci Cody. Z jednej strony go nie trawię, z drugiej to byłoby najciekawsze rozwiązanie... Chociaż to nie jest pewne, że zaatakowałby Paul'a. Myślę, że najpierw chciałby zemsty na tych, przez których poczuł się zdradzony. Osobiście chciałbym powrotu Camerona (zobaczymy jeszcze kto odpadnie w tym tygodniu).

Zaskakujące dla mnie jest to, że teraz jakoś mocno zacząłem kibicować Jessice. Ona ma potencjał na bardziej agresywnego gracza, ale też lepszego socjalnie od Cody'ego, więc nie spieprzyłaby sama sobie gry tak koncertowo jak on. Aczkolwiek jego powrót byłby bardzo zły dla jej gry.

Christmas i jej noga - cóż, jest to dosyć kontrowersyjne, że opuszcza dom i głosuje ze szpitala, ale z drugiej strony szkoda byłoby, gdyby odpadła. Mam więc mieszane uczucia do całej tej sytuacji.

Josh - co za kolo XD Niech gra jak najdłużej, jego wybuchy są takie hilarious i entertaining XD Jego mowa po veto XDXDXD

Ramses - wykonał dobry ruch wypełniając klątwę w tym tygodniu. Cody był ogromnym celem, więc to był idealny tydzień na zrobienie z siebie trzeciego nominowanego. Trochę mu nie poszło położenie Veto, ale seriously, jestem tak rozczarowany poziomem tych graczy. Nikt z nich (nawet zagrożeni!) po pierwszym pytaniu nie zaczął zwracać uwagi na to, co się działo w tych terminalach. Ryli?! Po co oni tam są? Czy w ogóle chcieli wygrać? Trochę takie ich podejście jest rozczarowujące. Praktycznie dali Paul'owi wygraną na tacy...

Nie do końca rozumiem, czemu do obsady są wybierane takie osoby jak Jason czy Raven, a zwłaszcza ona. Totalna kosmitka. Jak się odzywa, to jest jakaś masakra.

Mam nadzieję, że ci ludzie w końcu zaczną grać agresywniej. Teraz najbardziej kibicuję Jessice, Alex, Markowi i Dominique (chociaż z tego co czytałem na feedsach, to tym swoim wywiadem z Cody'm sobie nieźle zniszczyła grę. No ale to murzynka no!).

Konfy:
Paul - 18+19+1=38 (77)
Alex - 3+3+1=7 (36)
Jessica - 7+7+3=17 (30)
Josh - 4+9+1=14 (30)
Ramses - 4+13+1=18 (30)
Christmas - 6+1+3=10 (27)
Jason - 2+0+0=2 (26)
Kevin - 2+1+0=3 (18)
Mark - 3+0+0=3 (18)
Elena - 1+1+0=2 (16)
Matt - 2+2+0=4 (15)
Dominique - 1+0+2=3 (14)
Raven - 0+0+1=1 (8)

Cody - 10+5+4=19 (69)

Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Minus całej tej sytuacji jest taki, że w sumie Cody ma rację - nikt tam nie chce grać poza Paul'em.
Wydaje mi się, że i tak i nie. Na ten moment jest to całe DoT, a Paul jest super bezpieczny. Myślę, że ludzie zaczną celować w Paula/grać, gdy ten twist dobiegnie końca lub Paul pozbędzie się tego immunitetu.
Z jednej strony chciałbym powrotu Cody'ego, bo coś niecoś ruszy, ale z drugiej, jak napisał ciriefan, nie od razu będzie celował w Paula i pewnie wyjdzie sytuacja jak w zeszłym roku z Victorem. Mam tylko nadzieję, że ten cały wywiad pogrzebał sojusz par i po ewentualnym powrocie Codye'go nie będzie już grupy trzech par plus Dominique.
Co do powrotu. Z czystej przekory będę kibicował Cameronowi, wyrzucanie kogoś pierwszego dnia jest beznadziejne.
Odnośnie kolejnej pokusy, jeśli ktoś wykorzysta ją na najbliższą eliminację, to czy to całe Battle Back będzie przesunięte w czasie?
btw. na jakiejś stronie znalazłem ankietę dotyczącą tego, kto powinien wygrać kolejną pokusę. Wiadomo, że nie musi się pokrywać z wynikiem, ale według ankiety na pierwszym miejscu jest Alex, za nią kolejno: Kevin, Jessica i Matt.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
15 lip 2017, 13:45
Odnośnie kolejnej pokusy, jeśli ktoś wykorzysta ją na najbliższą eliminację, to czy to całe Battle Back będzie przesunięte w czasie?
btw. na jakiejś stronie znalazłem ankietę dotyczącą tego, kto powinien wygrać kolejną pokusę.
Kolejnej pokusy uczestnicy nie otrzymają w tym tygodniu (nie będzie jej w niedzielnym odcinku), tylko za tydzień, po Battle Back. Głosowanie w DoT trwa do 19 lipca.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x09
Oczywiście Paul nadal rządzi w tym sezonie i to już nie tylko "swoją grupką", ale również Alex, która do sojuszu nie należy i powinna być jego przeciwniczką :D Szczerze mówiąc Alex rozczarowała mnie swoimi nominacjami. Miała niepowtarzalną okazję, by odbudować sojuszu underdogów. Ale jak widać nie chce zastępować Jillian i Megan innymi osobami i woli odpaść za 2-3 tygodnie...
Dodam jeszcze, że było mi w tym odcinku szkoda Jessici. Została praktycznie sama i można powiedzieć, że jest do wzięcia. Zawsze to +1 do jakiegoś sojuszu.
Smutna była też historia Christmas. Nie prędko wróci do treningów, jej kariera pewnie zwolni tempo, więc chyba powinna teraz skupić się na grze i ugraniu jak najwięcej w tej edycji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x10-12
Dość przewidywalny, ale mimo wszystko ciekawy tydzień.
Dominique spotkał taki los na jaki sobie zasłużyła. Sama sobie wykopała ten grób...
Martwi mnie bardzo to, że wszyscy (prawie wszyscy) bezgranicznie ufają Paul'owi. Taka Alex chce teraz zostać jego najlepszą sojuszniczką :D
Josh po raz kolejny udowodnił, że ma jakieś problemy psychiczne. Nie zdziwię się jak w połowie sezonu dobrowolnie odejdzie, albo będzie trzeba go wyrzucić z programu. Gdzie oni go znaleźli?
Cieszę się bardzo z powrotu do gry Cody'ego. Dzięki niemu w grze będzie ciekawiej i być może zabawniej. Mam jednak nadzieję, że w tym sezonie to koniec z twistami typu "Battle Back". To "lato pokus" chyba też nie było trafionym pomysłem. Miał to być główny motyw sezonu, a całość trwała zaledwie 3 tygodnie...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x09-11

Cóż, Dominique sama na siebie to wszystko sprowadziła. Jest wprawdzie ogromnym murzynkowym rozczarowaniem, chciałem jej kibicować, ale tych gadek o Bogu nie dało się słuchać. Z drugiej strony prawidłowo rozszyfrowała Paula. Szkoda jedynie tego, że nikt nie chce jej słuchać i wszyscy mu donoszą (Alex, przestałem cię lubić za ten sojusz z nim, zmarnowałaś swoje HOH). Jak dla mnie Paul niszczy ten sezon, bo na razie to jest sezon jednego gracza.

Strasznie cieszę się, że Jessica dostała Halting Hex. W tej chwili jest moją ulubioną zawodniczką. Mam nadzieję, że uda jej się zblindsidować cały dom tym cudeńkiem <3

Odwołuję swoje złe słowa o Jasonie. Pokazał się w tym tygodniu jako całkiem ciekawy gracz. Może jak przyjdzie co do czego, będzie można na niego liczyć i zrobi coś ciekawego, np. wywali Paula.

Josh i jego kłótnia z Markiem - lubię Marka, ale ryli? Słaba była ta akcja z sokiem w twarz. A Josh jak zwykle spełnił swoją rolę i dał nam dużo beki <3

Jessica i Jason to po tym tygodniu moi ulubieńcy, także trzymam kciuki. A jeśli chodzi o Battle Back, to chciałbym powrotu w takiej kolejności:
1. Cameron - niech sobie pogra, odpadł jako pierwszy i jako jedyny nie zdążył mnie do siebie zrazić
2. Dominique - pewnie nic nie ugra, bo dom był w całości przeciwko niej, więc to by była powtórka z rozrywki. No ale mogłaby wrócić tylko po to, żeby Paul się wściekł.
3. Cody - to byłoby chyba najciekawsze rozwiązanie, ale tak nie znoszę tego kolesia i jego arogancji, że jestem na nie. Poza tym to mogłoby mocno zaszkodzić Jessice.
4. Jillian - błagam, nie. Jedna bezwartościowa zawodniczka w postaci Raven nam wystarczy.

Konfy:
Paul - 9+9+2=20 (97)
Alex - 12+10+0=22 (58)
Jessica - 8+4+5=17 (47)
Jason - 8+7+2=17 (43)
Josh - 1+0+2=3 (33)
Ramses - 3+0+0=3 (33)
Mark - 6+6+2=14 (32)
Christmas - 2+2+0=4 (31)
Kevin - 4+2+0=6 (24)
Elena - 5+1+1=7 (23)
Matt - 2+0+0=2 (17)
Raven - 2+1+1=4 (12)

Dominique - 5+11+3=19 (33)

Cody - 69, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x13
Znowu muszę zacząć od Josh'a. Pisałem wcześniej, że zachowuje się jakby był chory psychicznie. Po tym odcinku trochę zmieniłem zdanie. On zachowuje się jak dziecko z II klasy szkoły podstawowej. Tuż przed eksmisją publicznie mówi, że nie lubi Jess i chce się jej pozbyć w następnym tygodniu. Podczas wyzwania o HoH rzuca jakieś wyzwiska, śpiewa coś tam sobie. A na końcu gdy dowiaduje się, że jest nominowany to zaczyna płakać - normalnie podstawówka.

Ciesze się, że Jessica wygrała HoH i razem z Codym będą jeszcze trochę bezpieczni. Muszę ją pochwalić za tą mowę na nominacjach i słowa o tym, że Josh nie zasługuje być tam być :D

Połowa z uczestników to jakieś ameby. Kevin nie ma nic mądrego do powiedzenia i żeby jakoś go pokazać muszą wrzucać teksty, że nominowany będzie "Josh i Josh", albo tę żenującą scenę z owijaniem się folią :?: przed snem :o
Raven chyba nie jest w stanie powiedzieć niczego innego poza "We support you".
Matt czasami coś tam mówi, ale raczej bez sensu.
O Ramsesie też nie wiadomo praktycznie nic poza tym, że tam jest i w dodatku został nominowany :D
O Jasonie wiem tyle (i to z live feeds sprzed kilku tygodni), że nie chce trafić do jury, tylko od razu po eliminacji chce wrócić do domu :lol:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x12-15

No i oczywiście Battle Back wygrał Cody. I oczywiście źle wpłynęło to na grę Jessici :/ Nudne już się to robi, cały sezon to Paul vs Jessica i Cody, a reszta to jakieś marionetki Paul'a.

Jessica zmarnowała swoje HOH i zrobiła to na własne życzenie. Wystawiła na blok jedyną osobę, która nie ma z nikim żadnego sojuszu. Oczywiste było, że pozostali pozostawią Josh'a, który nienawidzi jej i Cody'ego. Jej przeczucie, żeby użyć POV na Ramsesie było dobre, ale oczywiście nasz genialny socjalnie i strategicznie Cody musiał ją od tego odwieść :/Szkoda Ramsesa, ale w sumie to nic w tej grze nie zrobił i wypadł dosyć blado.

Teraz jak Mark i Elena zostali zblindsidowani przez swój sojusz, może przejrzą na oczy. Tylko czy pozostali nie widzą, że gdy Paul'owi się coś nie spodoba, to najpierw obrócił sojusz przeciwko Dominique, teraz przeciwko Markowi i Elenie, to może on też potem obrócić resztę przeciwko nim, gdy tylko mu się coś nie spodoba? Czy nie widzą, że są jego totalnymi marionetkami? Raven i Matt to już kompletne bezmózgie ameby. Nie wiem, czy warto jest mieć jakąkolwiek nadzieję na poprawę. Chociaż w poprzednim sezonie było przebudzenie Bridgette, która z ameby stała się faworytką, więc może cud się wydarzy.

Josh - beka beką, ale jednak wszystko ma swój limit. Śmieszne to było do czasu, a zaczyna już irytować. Meatballs i jego śpiewanie były śmieszne, ale ile razy można powtarzać to samo? Nadszedł moment, w którym moglibyśmy już go pożegnać. Koleś serio jest niezdrowy na umyśle.

Alex to największe rozczarowanie sezonu. Zapowiadała się tak dobrze, a jest bezmózgim żołnierzem Paul'a i tańczy tak, jak on jej zagra. W tym momencie to jej nie lubię najbardziej i mogłaby odpaść następna.

Największe nadzieje pokładam w Jasonie, Kevinie i Christmas, że w końcu się obudzą i odwrócą się od Paul'a. Do tego Mark i Elena może się obudzą po tym blindsidzie.

Twist z nowym zadaniem nawet mi się podoba, ale znając BB to twisty jak zawsze wyjdą tak, że wydarzy się najgorszy możliwy scenariusz XD

No i Paul znowu wygrał HOH, więc możemy się spodziewać kolejnych 100 konf jego osoby i niewidzialność jego bezmózgich ameb. Ten tydzień będzie ciężki do oglądania.


Konfy:
Paul - 7+10+5+5=27 (124)
Cody - 18+14+6+1=39 (108)
Jessica - 4+15+11+4=34 (81)
Josh - 4+12+11+4=31 (64)
Alex - 4+0+1+0=5 (63)
Jason - 0+1+7+1=9 (52)
Christmas - 0+6+3+0=9 (40)
Mark - 4+2+0+1=7 (39)
Kevin - 0+3+0+4=7 (31)
Elena - 0+4+0+0=0 (27)
Matt - 0+0+1+0=1 (18)
Raven - 0+1+1+2=4 (16)

Ramses - 0+2+8+1=11 (44)

Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

19x14-15
Zgadzam się prawie ze wszystkim co napisał ciriefan. Jedynym wyjątkiem jest to, że nie wierzę w "przejrzenie na oczy" przez Kevina. Ten facet nawet nie wie o co chodzi w tym programie ;)
Obawiam się, że dalej będzie już tylko gorzej. Jedynie Cody, Jessica, Jason i Christmas są w stanie pokrzyżować plany Paula. Może jeszcze Mark i Elena będą w stanie co zrobić. Czyli maksymalnie szóstka ogarniętych ludzi. Pozostali tylko patrzą, niestety. Największym rozczarowaniem dla mnie jest Alex. Jedyna nadzieja na jakieś zmiany to nadchodzący twist z dodatkowym wyzwaniem.

Patrzę na listę konf zamieszczoną przez ciriefana i widzę, że Paul miał ich 7 razy więcej niż Matt i 8 razy więcej niż Raven :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości