Big Brother 19

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
28 sie 2017, 12:44
ale jak wyglądają szansę Paula na wygraną? Bo jedna sprawa to wejść do finału, a druga wygrać.
Z moich algorytmów wynika, że to 100%.
Również nie oglądam, ale osoby które mogłyby zagrozić Paulowi mówią, że wystarczy im f3, bo Paul zasługuje na wygraną. Nie ma chyba żadnego f3 deal bez Paula. Wszyscy widzą w nim swojego sojusznika i przyjaciela.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Właśnie znalazłem fajny dialog na onlinebigbrother. Ruda rozmawia z siwym:
Raven – my ideal top three will be me, Paul and Xmas (sounds like a great final 3)
Matt – that means you and Paul are going to the top 2
Raven – yeah, I would be OK with that
Matt – you would probably lose to Paul
Raven – oh yeah.. I know that.. I would be OK with that (ZOMG)
Matt – yeah absolutely
Raven – I’ll probably lose to xmas too
Matt – no, she’s pissed too many people off
Raven – if I win the last HOH I get to pick… I would probably pick Paul
Matt – you’d be loyal
Raven – I couldn’t backstab him
Taka osoba nie zasługuje nawet na top16.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

To jak Paul okrecil sobie wszystkich wokół palca, widać na ostatnim zadaniu o hoh. Nie pamiętam kolejności jak kto z niego odpadal, ale każdy, poza chyba Kevinem, mówił że teraz wszystko w rękach Paula i że musi wygrać żeby nikt z ich sojuszu nie odpadł. Paul oczywiście nie wygrał, bo miałby wtedy problem i wszystkie jego sojusze byłyby spalone.

arturro
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2017, 12:56
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: arturro »

Kobra pisze:
30 sie 2017, 10:02
Właśnie znalazłem fajny dialog na onlinebigbrother. Ruda rozmawia z siwym (...)
Niestety, tego typu dialogi mają miejsce codziennie od półtora miesiąca i zdążyłem się już pogodzić z wygraną Paula. Dalej uważam, że nie zasługuje na zwycięstwo - z tyloma przewagami od produkcji nawet Victoria z BB16 mogłaby być mastermindem (więcej na ten temat w poście sprzed dwóch tygodni). Polecam artykuł: https://www.washingtonpost.com/news/art ... 3b651f5369. Śledzenie tego sezonu ograniczyłem już tylko do czytania streszczeń feedsów oraz oglądania Live Eviction, bo naprawdę na resztę szkoda czasu.

Moim zdaniem to naprawdę najgorszy sezon jakiejkolwiek produkcji reality-show jaką przyszło mi obejrzeć. Wyjątkowa przewidywalność eliminacji, ciągła ingerencja ze strony produkcji w przebieg gry czy brak jakiegokolwiek zaangażowania uczestników to wystarczający powód, ale tak naprawdę uderza mnie agresja, podłość i niemoralność tych ludzi. Stacja CBS pozostaje głucha na skargi widzów (ech, czego się nie zrobili dla oglądalności :( ) i nawet nie próbuje interweniować, a tymczasem wypowiedzi uczestników trafiają na nagłówki amerykańskich newsów.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... -joke.html
To odnośnie wypowiedzi Jasona: I'm gonna fuck your (Kevins) wife when we get out of here & I'm gonna tie all your daughters up & make them fucking watch.

http://www.buddytv.com/articles/big-bro ... 65868.aspx
A tu seria cytatów Alex tylko z wczoraj:
  • Alex to Jason/Josh- Aww poor Kevin. So old, so senile and so hungry (w skrócie - Kevin i Matt są have-not, ale Matt ma gdzieś zasady i łamie regulamin, a Alex wyrzuciła do kosza jedzenie przeznaczone dla Kevina)
  • 11:40 AM BBT – Alex says Kevin is a murderer because he behaves like one if you watch those shows.
  • 11:45 AM BBT – Alex likens Kevin to a child molester saying he looks for weaknesses like someone trying to find children who won’t tell on them.
  • Alex to Jason- Go cowboy on his (Kevin's) ass. Tell him that he is a cunt bitch, rat bastard, and counterfeit woman bitch
  • Alex tells Paul "Next time Kevin asks why I don't like him, tell him he reminds me of my Grandfather that died at your age".
  • Alex- If he (Kevin) wins America's Favorite, I'm just going to kick him in the balls right on the stage. Fuck you, old man
  • 3:29 PM BBT – Alex now wants Paul to tell Kevin she thinks he has dementia.
  • Alex to Christmas/Josh- We should have a roundtable and lay into him (Kevin). Everyone gets a turn.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

szkoda że publiczność nie buczy tak jak w BB can xd Matt i jego przekonanie że Raven ma szansę na wygraną :lol:

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

http://ew.com/tv/2017/09/01/big-brother ... ow_twitter

Jessice nie wyszlo w BB to może w Modzie na Sukces?
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Szkoda, że nie będzie miała wspólnych scen z Paulem :D
Co roku wybierają kogoś z BB do Mody na Sukces. Rok temu byli to: Paul, Victor i Da'vonne.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x29-31

Nuuuuda.

Matt i Raven w końcu pokazali jakieś emocje. Dobrze, że odpadła jedna z tych ameb. One more to go!

Co do Jasona - z jednej strony mógł dać Kevina na blok i mieć spokój. Z drugiej strony plusy za to, że chyba jako pierwszy od dawna nie wykonał w 100% woli Paul'a i postawił się sojusznikom. Ale wszystkie plusy zniwelowały jego komentarze, których oczywiście nie pokazali w odcinku.

Najbardziej chyba teraz nie lubię Alex i Jasona za ich zachowanie, komentarze, żałosną osobowość. Zaraz po nich Raven. Trochę mniej nie lubię reszty.

Z drugiej strony jakbym miał wskazywać kto powinien wygrać, to pomimo całej żałosności tych osób, Alex i Jason przynajmniej wygrywali zadania i coś zrobili. Z jednej strony Paul jako jedyny powinien wygrać, ale z drugiej życzę mu przegranej. A to dlatego, że jako jedyny w tym domu wykazuje się jakimś wyższym poziomem inteligencji, więc powinien wiedzieć, jak złe jest posługiwanie się tymi bezmyślnymi amebami do gnębienia innych uczestników. Chciałbym, żeby po prostu dopadła go karma. A chociaż ich nie lubię, to chciałbym wygranej Josh'a, Christmas lub w ostateczności Kevin'a.

Paul - 12+7+3=22 (234)
Alex - 8+7+3=18 (145)
Jason - 10+18+2=30 (135)
Josh - 6+5+2=13 (134)
Christmas - 1+0+1=2 (82)
Kevin - 2+5+2=9 (59)
Raven - 7+9+1=17 (45)

Matt - 13+11+2=26 (72)

Mark - 116, Elena - 63, Cody - 154

Jessica - 119, Ramses - 44, Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

W końcu jakieś dramy. xD Już nie mam jakiś specjalnych wymagań do tego sezonu, bo dawno sam się pogrzebał, ale nie pogardzę jakimś zamieszaniem,czy dramą. Jason to idiota krótko mówiąc, ale przynajmniej zrobił coś wbrew woli innym i tym samym wywołał spory konflikt. Cieszę się w sumie, że tak wyszło. Wolę oglądać Kevina, niż Matta amebę. Co nie zmienia faktu, że to jakiś big move nie był, ale lepsze to niż zastosowanie się bez żadnego "ale" do planu Paula i Alex. Przynajmniej mogłam zobaczyć jak Raven i Matt wychodzą z siebie. xd
Ostatnio po prostu nie znoszę Alex, nawet jej głos mi przeszkadza.Jest mean af, nie potrafi okazać szacunku wobec innych (nie mówiąc już o osobach starszych), zachowuje się O K R O P N I E. Nie tylko ona daje się manipulować, większość kłótni na tle personalnym wywołuje Paul. Wystarczyło jedno, dwa zdania, a oni łykają przynętę.
Nie ma komu kibicować, ale jedyne osoby, które mają szansę jeszcze się obudzić przed finałem to Josh i Christmas.
Obrazek

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: MD »



Global TV at it again :D :D :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

19x32

To śmieszne, że kobieta ze złamaną stopą wygrywa zadanie na bieganie. Ale good, że to Halloween aka Xmas ma HoH, bo z tej całej bandy tam jest nawet znośna + targetuje Jasona i Alex, którzy są nie do zniesienia. Jedyne co lubię w Alex to jej pranki, ale fakt, ze je pokazują to już znak, że w tym domu nie dzieje się nic innego.

Also, to jak Global szejdzi ten sezon jest <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Ten week to chaos. Najpierw Xmas wygrywa HoH, który teoretycznie jest nie do wygrania dla niej. ABSURD. Jak oni mogli dać się namowom Paula i to na tym etapie gry, kiedy HOH comp jest coraz bardziej crucial. W dodatku wszystko poszło zgodnie z planem, w takiej kolejności jaką zaplanował.
Potem Paul wygrywa Veto i robi z nim to, co najlepsze dla jego gry. Ale! Budzi się Josh i jest świadomy, że Paul robi to tylko dla swojej korzyści, a nie dla korzyści sojuszu, without blood on his hands. Ma u mnie plusa, jednak ostatecznie nic z tym nie może zrobić. ;( A dzięki PoV Pol kreuje swoją partnerkę, która pójdzie z nim do finału.
Ofc, jakżeby inaczej plan Paula działa w 100%. Remis, a HOH decyduje kto jest in, a kto out. Bawi mnie to, że Jason ocknął się po swojej eviction, co zrobił z nim Paul i być może Alex. BRAWO. Blindside go zabolał, wiadomo, ale zaufał masterowi <of puppets>, co było największym błędem prawie każdego z eksmitowanych. Nawet się nie pożegnał, ale nie przebił iconic wyjścia Cody'ego.

W końcu bardziej emocjonująca DE. W sumie nie sądziłam, że Paul zagłosuje na Raven. Ciekawsze jest jednak to, że Alex nie putnęła na blok Xmas, która przed chwilą wywaliła jej najbliższego sojusznika. W sytuacji Alex putnęłabym kogoś z sojuszu Xmas&Josh albo oboje. Gdzie jest logika? Tymczasem ona daje na blok najbardziej purple osoby. Her choice i tak nie ma szans na to pół miliona. No i veto... boże jaka szkoda, że Josh nie użył go na którymkolwiek z nich. Zamieszkałoby to w grze z pewnością. Więcej messu, ale zapewne chciał w ten sposób ochronić Xmas. Nie wiem czemu jednogłośnie nie zaglosowali. Co miał na celu Paul wywalając Raven. Jakoś nie chce mi się grzebać w feedsach. xD
Teraz mam małą nadzieję, że ktoś obróci ten house do góry nogami. xd

Oj tak Global po prostu slayuje cały season. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

19x34

Lepsza double od poprzedniej, ale za dużo płaczów. Miny Alex i Jasona na pierwszym głosowaniu bezcenne. A Alex potem koncertowo skopała HoH. Świetnie, drugie double zmarnowane. Szkoda mi Raven, bo pod koniec dało się ją polubić i była śmieszna. Jej cichy shade na Kevina przy Julie "hello, not much goin' on on there" był super xD.

Dodatkowo produkcja pięknie fucknęła Paula przed Jasonem, pokazując mu najpierw wiadomość od Josha, w której jest powiedziane, że plan wymyślił Paul i że istnieje sojusz F3 Josh, Halloween, Paul....a potem pokazali wiadomość Paula, w którym kontynuuje swoją szopkę, że jest zblindsideowany z Alex i razem z nią postara się dojść jak najdalej w grze. Priceless.

Mam nadzieję, że w te dwie szybkie eksmisje kolejne pożegnamy w końcu Paula, that guy is a cancer to this show. A jak mam wybrać kogoś komu kibicuje, żeby wygrał to niech będzie Xmas. Jest najnormalniejsza.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że w końcu, jakimś cudem uda się uczestnikom wyeliminować Paula i chociaż obejrzę finał programu. Obiecałem sobie (i na razie udaje mi się wytrwać w postanowieniu), że dopóki on jest w grze to nie oglądam BB USA.

Ogólnie DE w tym sezonie były chyba najsłabszymi w całej historii programu. Zawsze, podczas DE eliminowało się najwieksze zagrożenia, a tutaj odpadły kolejni: Elena i Raven, które zagrożeniami raczej nie były... No, może Raven była zagrożeniem sama dla siebie.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

Obrazek

A czy takie kontakty fizyczne to nie były zakazane?
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości