Big Brother 19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Mikki »

Ja ten sezon teraz oglądam jedynie dla dram. Przynajmniej nie jest taki nudny jak 16 pod tym względem. Uwielbiam to, że Global tak jedzie po BB19. Julie ostatnio też zaszalała na twitterze z tym postem o Alex.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

zaczynam się zastanawiać, czy oni czasem nie dostają jakiegoś scenariusza przed wejściem do DR... taa, z Cody na blocku, na pewno Alex doprowadzi do eliminacji Eleny, oczywiście, tak jasne :lol: może przy drugiej eliminacji :lol: jak jej paul pozwoli :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: MD »

arturro pisze:
17 sie 2017, 17:36
MD pisze:
16 sie 2017, 21:27
Tyle, że ona zupełnie nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Ba, nawet jakieś 2 tygodnie temu była rozmowa w stylu: Raven, nie mogę się doczekać jak wyjdziemy i zobaczymy tyle miłości dla Ciebie. A ona takie: oąoąoąoą i dolary w oczach :D
Dokładnie, oni kompletnie nie dopuszczają do siebie myśli, że mogą być źle odbierani przez widzów. Na wszystkie swoje działania znajdują usprawiedliwienia. Paul podpuszcza ich jak małe dzieci - tak jak wmówił Joshowi, że ludzie go kochają i im więcej kłótni sprowokuje, tym więcej rozrywki dostarcza ludziom i tym większa szansa, że zostanie graczem Ameryki i wygra 25000$. Albo rozmowa z wczoraj:
Alex (do Raven i Matta): Remember, if we get to top 8, one of us can win fan favourite.
Matt: I think both you guys (Alex/Raven) have a good shot.
Po opuszczeniu programu czeka ich naprawdę brutalne przebudzenie :)
Z tego co pamiętam, to Josh miał jakieś chwilowe przebudzenie i rozmawiał z Paulem o tym, że: Może ludzie nas nie lubią, skoro dali Jessice Hex? No ale Paul mu skutecznie wmówił, ze na pewno ich uwielbiają i cała "fan baza" Paula sika ze szczęścia (a się chłopak zdziwi jak wyjdzie z domu), no i przebłysk Josha skończył się tak szybko jak zaczął :/


Ale tak szczerze, to po pewnych momentach feedsów mam wrażenie (pewnie przede wszystkim nadzieję), że "miniony Paula" się wkrótce obudzą, a raczej zwyczajnie mają świadomość, że póki co dla nich trzymanie się z nim, to najlepsze rozwiązanie i są przez to bezpieczni, a kiedy trzeba go będzie uciąć to utną.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: patrycja9922 »

Ja nie mam żadnej nadziei, że ktoś się jednak przebudzi i wywali Paula. Jak już to będą to pojedyncze osoby, które przy najbliższej możliwej okazji zostaną eksmitowane.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

To chyba była najnudniejsza i najsmutniejsza double eviction w historii. Ten odcinek nie miał nawet takiej dynamiki jak wszystkie poprzednie double. Nie było żadnych rozmów o strategii, nawet planów rozmów. Najdziwniejszym momentem odcinka było to jak po wygraniu przez Marka PoV, wszyscy poza nim i Eleną, układali sobie puzzle. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było.
Co mogę więcej dodać, tutaj chyba nikt, poza Paulem, nie ma potencjału na zwycięzcę. Bo kto miałby to wygrać? Alex nie chce wygrać.
To kto? Josh? A może Christmas?
Ci ludzie nawet bali się wyznaczyć Paula do rywalizacji podczas HoH... Smutny sezon.

arturro
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2017, 12:56
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: arturro »

19x24
Oglądając ten odcinek chyba wszyscy mieliśmy ochotę zrobić to samo, co Cody (F*ck this shit I'm out) :D
Obrazek

Serio, nie mam słów do tego sezonu... Swoją drogą jak można przy tak wyraźnym i nierównym podziale domu (Marlena kontra reszta, czyli 8 osób przeciwko dwóm) jako zadanie o HOH dać turniej pojedynkowy? Elena i Mark nie mieli żadnych szans, ale widocznie o to chodziło. W ogóle nawet konkurencje w BB19 to straszny niewypał - najważniejsze zadania oparte były na szczęściu :? Jeszcze może wspomnę o przemowie Jasona podczas nominowania Marleny - ekstremalnie kretyńska. Miniony Paula jak zwykle nie zawiodły i naprawdę nie widzę żadnej opcji na dokonanie jakiegokolwiek przewrotu w grze.
Obrazek

Cody i Jessica to jedyne pozytywy BB19 i mówi to człowiek, który nie znosi showmance'ów. W zeszłym tygodniu Jess wygłosiła jedną z najlepszych przemów pożegnalnych w historii, a tym razem Cody zniszczył system z tym przejściem po szklanym stoliku :D Ich wywiady z Julie również były ciekawe. Jessica jest bardzo charyzmatyczna i potrafi wyartykułować w wypowiedziach wszystkie swoje racje. Polecam z nią wywiad: http://www.hollywoodreporter.com/video/ ... ca-1030519.

Z kolei Cody czasem nie zdaje sobie sprawy jak jest zabawny: "Yeah, I was hoping to get some solitude in jury house for a week, but you guys screwed me with this double eviction, Julie!" :D A później jeszcze ten wywiad po eksmisji (który zwykle trwa około 15 minut, ale Cody chyba nie lubi się rozdrabniać):

arturro
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2017, 12:56
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: arturro »

Jack pisze:
18 sie 2017, 21:50
To chyba była najnudniejsza i najsmutniejsza double eviction w historii.
No tak, fatalny odcinek, ale przecież wszyscy mogliśmy się tego spodziewać. DE przebiegła dokładnie tak źle jak sobie ją wyobrażałem :D Dla mnie gorsze Double Eviction już się zdarzyły, np. w BB17 kiedy Steve całkowicie z dupy nominował Jackie i Meg oraz w BB15 gdy Andy wrobił Elisę w eliminację Amandy, przez co McCrae potem ją nominował i Elisa wyleciała.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

arturro, przynajmniej ta eksmisja z BB15 była ciekawa i toczyły się jakieś rozmowy o strategii. Chociaż zgadzam się, że decyzja o eliminacji tamtej osoby była błędem.

Oglądałem też ten Q&A z Codym. Jego odpowiedz są genialne. Całość trwa 3 minuty. Dla porównania, odpowiedzi Eleny trwają 13 minut :D Odnoszę wrażenie, że Jessica (i być może Cody) kiedyś powrócą do programu. Może wtedy to oni będą nadawać rytm grze.

Wydawało mi się, że te reakcje publiczności w tym odcinku były dość sztuczne, a może te oklaski po wyzwaniach były z offu? Na pewno nie brzmiało to jak spontaniczna reakcja.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

Ten sezon jest tak tragiczny, że gdybym miał go oglądać sam to już bym się dawno poddał. Srlsy, jak to się włącza to leci w tle, bo najciekawszym momentem są zadania; na początku nie lubiłem Codyego mocno, teraz to się zmieniło całkowicie. On i Jessica to najjaśniejsze punkty tej edycji, a to że odpadli, a po nich Elena, zostawiając w grze samego Marka jest po prostu... :)

Chyba nie mam co czekać na moment, w którym wreszcie odpadnie Paul, więc będę sobie czekał na moment, aż edycja się skończy, ci ludzie wyjdą z domu, zalogują się na swoje social media i zobaczą jak bardzo są hated. A i czekam jeszcze na zingbota.

to straszne co się dzieje w tym roku; a ja naprawdę lubię ten format :(.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Ja już nie mogę. Po pierwsze ten moment, kiedy TEORETYCZNIE Elena wygrywa veto... i bierze pieniądze, tym samym wkurwiając Alex. Poza tym, gdyby nie Matt - gorszy idiota od niej, to już byłaby 1st jury member. No jak zobaczyłam odcinek, to byłam w szoku w jaki sposób wygrał. Z drugiej strony ma chociaż hajs, pewnie stwierdziła, że nie ma szans na dłuższe pozostanie w BB House, to chociaż zgarnie premię. To byłoby dość rozsądne... ale dla widzów to porażka. Jest na bloku i nie bierze veta.
To jeszcze nic, bo własnie chyba widzieliśmy najgorszą double eviction. Przewidywalna, nudna, po prostu tragiczna. Jedyne co mi się podobało to konfy Cody'ego i jego wyjście. <3 Na początku jego nie lubiłam, Jessicy też, ale doszłam do wniosku, że to jedyni uczestnicy, którzy cokolwiek próbowali zdziałać przeciw Paulowi, so chociaż za to powinnam zacząć ich lubić.xD Pewnie dadzą im szansę w przyszłych sezonach, bo naprawdę są robbed. Z innymi ludźmi, a nie takimi amebami być może pokazaliby się od strony, której nie mieliśmy okazji poznać.
Plus myślę, że Christmas specjalnie dała wygrać Jasonowi. Zresztą who cares, oboje są amebami. I jeszcze ta żenująca mowa Jasona przy nominacjach... moje myśli w tamtym momencie to jedynie SHUT UP. Biedny Mark, został zupełnie sam, teraz to nawet jest mi go szkoda. Jak wygra HoH to MOŻE będzie jakiś przełom, ale na to zostały mi resztki nadziei.
Obrazek

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Duncan »

W sumie chciałbym się jakoś o tej edycji więcej wypowiedzieć :D ale jest tak tragiczna, że szkoda cokolwiek się więcej rozpisywać.
Paul i jego pionki :-) zdjęcie które wysłał arturro idealnie określa jak to wygląda.
Megan to największa ikona tej edycji! Wyszła w porę od tak idiotycznych ludzi.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x22-24

Oglądanie tego sezonu stało się tak przykre, że aż brakuje słów.

Z drugiej strony jestem pełen podziwu dla castingu - zgromadzić tak dużą grupę aż tak żałosnych, nie dających się lubić amebo-ścierw to naprawdę nie lada osiągnięcie.

Najgorsze DE - zero emocji. Kolejne ofiary Paul'a w wyznaczonej przez niego kolejności opuściły dom. Nieważne, kto wygrywa HOH - każde HOH jest Paul'a.

Jedyną osobą, którą lubię z tej obsady, jest już Mark, który z pewnością odpadnie w nadchodzącym tygodniu. Nie ma tam absolutnie nikogo, kogo można lubić.

Nie wiem, kogo nienawidzę bardziej tak naprawdę. Jasona za to, że pomimo jakiegoś tam potencjału postanowił być kolejną dziwką Paula? Chritmas tak samo? Josha za jego chore zachowania? Matta i Raven za kompletny brak mózgu? Chyba jednak Kevina i Alex za to, czego nie pokazali w odcinku. Kevin oczywiście wygadał wszystkim, że Cody ma córkę, a pozostali wykorzystali to do osobistych ataków na Cody'ego. Między innymi Alex, która wściekła się na Cody'ego o to, że ten zjadł jej płatki - tak, właśnie o to. Urządziła mu dziką awanturę, w której też poruszyła temat jego córki. Tak, ci ludzie są tak żałośni. Zamiast ciągnąć resztę tego żenującego sezonu, powinni już wręczyć Paulowi 500 tysięcy, umieścić ich wszystkich w jury house, posadzić ich przed komputerem, zmusić ich do czytania komentarzy o sobie i dać nam do tego feedsy. To by dopiero była czysta przyjemność oglądania.

Zastanawiałem się, czy było cokolwiek na plus w ostatnim tygodniu, o czym możnaby wspomnieć. Nie, nie było.

Konfy:
Paul - 5+8+0=13 (182)
Alex - 11+15+1=27 (112)
Josh - 5+1+2=8 (103)
Jason - 4+6+1=11 (82)
Mark - 8+5+1=14 (79)
Christmas - 4+2+0=6 (55)
Kevin - 1+2+0=3 (44)
Matt - 5+4+0=9 (35)
Raven - 1+0+0=1 (23)

Elena - 7+7+1=15 (63)
Cody - 11+14+2=27 (154)

Jessica - 119, Ramses - 44, Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

ależ był plus, 0 conf paula w DE :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Roxy, zauważ, że w tamtym odcinku większość osób miała po 0 konf, a on dostał aż 1 :D Rekordem odcinka był Cody - z 2 konfami.
Dzięki statysytkom od ciriefana widzę, że przezroczysta Jillian, która odpadła w 5 odcinku, zdążyła zgromadzić więcej wypowiedzi niż Raven do pory. Gratulacje :D

Patrzałem trochę na komentarze. Nawet uczestnicy z poprzedniego sezonu wypowiadają się na temat Paul'a.
TIffany:
Obrazek
Natalie:
Obrazek

Widziałem też zabawny komentarz o parze Raven i Matt. Ktoś stwierdził, że oboje zgłosili się do programu tylko dlatego, aby dostawać przez 3 miesiące darmowe jedzenie :D

arturro
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2017, 12:56
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: arturro »

Ja to chyba nie widziałem ani jednego pozytywnego komentarza na temat gry Paula od któregokolwiek z byłych uczestników Big Brothera (i Survivor). Wszyscy zgodnie go hejtują, łącznie z Julie Chen :D
Mocno hejtuje go również Derrick, dlatego z ciekawości obejrzałem też ten piątkowy odcinek.

19x25
Nie znoszę i zazwyczaj nie oglądam takich odcinków-zapychaczy, dla mnie nie mają one sensu i nie wnoszą niczego do gry. Tym razem jednak skusiłem się ze względu na obecność Derricka, po cichu licząc, że może jakoś przemówi do rozsądku tym debilom albo choćby delikatnie zasugeruje, że ich gra i zachowanie są żałosne. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca (na pewno nie wolno mu było tego zrobić), ale i tak na tle najgorszego sezonu ever ten odcinek w paru momentach całkiem mi się podobał:
1. Mina Paula gdy zobaczył Derricka - bezcenna! Ta panika, przerażenie na widok prawdziwego gracza...
Obrazek

2. Spora liczba klipów z Codym i Jessicą - to powinno lekko oświecić wyznawców kultu Paula jak bardzo są nieistotni, skoro widzom pokazuje się tyle fragmentów o już wyeliminowanych graczach. Zresztą co ja mówię, ich nigdy nie oświeci.

3. Jessica nie wie co to błona dziewicza i Cody: "well, you may not have it anymore" xD Może mam bardzo prostackie poczucie humoru, ale mnie ten klip śmieszył :D

Przed chwilą widziałem też najnowszy RHAP Roba Casternino i mieli z tego niezłą bekę. Ogólnie chyba najlepszy odcinek RHAP ever :D

4. Alex chowająca się w koszu na śmieci - powinna już z niego nie wychodzić do końca sezonu :)

5. Teksty Kevina - przypomniały mi dlaczego go lubiłem zanim stał się burakiem wobec Cody'ego i wyznawcą Paula.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości