Big Brother 19

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: MD »

arturro pisze:
20 sie 2017, 22:29

3. Jessica nie wie co to błona dziewicza i Cody: "well, you may not have it anymore" xD Może mam bardzo prostackie poczucie humoru, ale mnie ten klip śmieszył :D

Przed chwilą widziałem też najnowszy RHAP Roba Casternino i mieli z tego niezłą bekę. Ogólnie chyba najlepszy odcinek RHAP ever :D
Może moje poczucie humoru też jest prostackie, ale omg :D Nawet jako polaczek wiem co to hymen xD

A najlepsze odcinki RHAPu zawsze są po durnych zapychaczach, koncert Ziggiego Marleya czy podcast po Candy Crush :D No i strasznie lubię jak jest Eric Stein, nie wiedziałam jego sezonu, ale aż się kiedyś wezmę.

A jednym z moich ulubionych momentów segmentów była Elena mówiąca, że szuka faceta, który jest "mentally challenging", niestety w tym domu chyba raczej znalazła "mentally challenged", no ale CLOSE ENOUGH.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Ten piątkowy "zapychacz" oglądałam jednym okiem, jednak największym hitem była HYMEN i to oglądałam uważniej. XD Już nie mogłam jak Jess pytała się czy to coś w stylu high five. XD W każdym razie ona i Cody byli najciekawsi w tym "odcinku", do reszty nie przywiązywałam uwagi z wiadomych względów.
Jeszcze te płatki śniadaniowe Matta mi zapadły mi w pamięci. XD Jedna z nielicznych czynności jakie wykonuje w ciągu dnia, bo zdaje się, że w pomarańczowej koszulce jest 24/7... so nawet ubrań nie zmienia. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: patrycja9922 »

Ep 26

Josh i jego sowa byli najciekawszym punktem tego odcinka. Paul tak ustawił sobie ludzi, że nie musi już się martwić o to, że ktoś wpadnie na tak absurdalny pomysł wywalenia go. Jak dla mnie zasługuje na wygraną, bo jako jedyny reprezentuje jakiś poziom :oops:
Według mnie reszta przyjechała na wakacje i na darmowe jedzenie, a samodzielne myślenie o strategii dla nich jest już za dużym wysiłkiem, dlatego czekają aż Paul im coś wymyśli :roll:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Roxy »

'chce wygrać HoH' mówiła, 'chce dokonać wielkiego ruchu' mówiła, 'Mark jest moim głównym celem'... serio? dajcie Paulowi te 500 tys dolarów i skończmy już ten cyrk

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Jeżeli nawet Christmas nie zrobiła żadnego ruchu, to już nie ma kto. Serio. Alex, Josh, Jason, wszyscy są zapatrzeni w Paula. A nie zanosi się na to, aby HoH wygrał Kevin. On chyba jako jedyny jeszcze może coś zrobić w tym sezonie :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Meciek »

Najlepszą rzeczą w tym sezonie jest to jak bardzo nielubiani są ci uczestnicy.

Współczuję im, bo jak wyjdą z domu to ilość hejtu, jaka na nich spłynie będzie ogromna, ale ich zachowanie to porażka.

Ostatnio w jednym odcinku BB After Dark stacja, która emituje ten program dała na pasku, że przez ostatnią godzinę Raven zdiagnozowała u siebie artretyzm <3

Nie można też zbytnio liczyć na jakąkolwiek poprawę, bo oglądalność jest bardzo wysoka, nawet Survivor nie osiągnął takich wyników wiosną (jesienią zresztą też nie).

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

ep 25

Gdyby ci ludzie zachowywali się choć trochę tak jak ich pokazali w niektórych sytuacjach z tego odcinka to może by się dalo ich polubić i ogladaloby się to fajnie! Niestety są bandą małpiszonów jedzących płatki o 4 w nocy, co w sumie można uznać za ich największy ruch w grze.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

To jest aż zabawne. Zrobię big move... wywalę Marka. Mam kontrolę... Really, Christmas? <To już znana nielicznym ikona Elwira miała lepszy plan na grę niż ona. XD> Paul pociąga za wszystkie sznurki, a ona nawet nieświadomie robi to, co on chce. Nevermind. Jeszcze lepszym hitem jest jabłko Marka. XD Jak na ironię losu przystało wylosował "save friend", co z tego, że nie ma nikogo w tej grze. I już chyba nawet z bezsilności wybrał Paula, niestety to jemu nie pomoże.
Alex mnie irytuje coraz bardziej, jeszcze uwzięła się na Kevina. Like, on lepiej wyjdzie na tej edycji niż ona, swoją kasę już zgarnął. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

ELWIRA XDDDDDDDDDDDDDD

ep 26

Xmas, xmas coś z ciebie jest :(. Pociesza mnie fakt, że chociaż mówiła w konfach coś z sensem, że jak nie Mark to rozbije jakąs inną couple i że to ona zaczęła targetowanie Jasona, a nie Paul, tak jak myślałem. Temptation Tree jest takie se, ani to nic nowego, ani nic ciekawego. Na plus w odcinku zadanie o HoH- bardzo mi się podobało <3 robiłem razem z nimi <3.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: patrycja9922 »

Ep 27

Gdyby nie zadanie o Veto, i pojawienie się Zingobota, to by nie było co oglądać. A tak można było trochę pośmiać się, z biorących udział w zadaniu. :lol:

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Anja »

Ep 27-28
ZINGBOT IS HERE, BITCHES. <3
Ikona tego odcinka. Obv, najlepszy był zing na Xmas. SLAY.
Jeszcze był dobry zing na Matta. xD Też jakoś zapadł mi w pamięci. W tym odcinku jeszcze spoko był veto comp. Jak już wiadomo, oglądanie ich rozmów o strategii jest pointless, niby coś jakby się zapowiadało na "big move", czy coś, ale wychodzi jak zawsze po myśli Paula soo.
Fajnie, że Mark walczył do samego końca. Kwasu po sobie nie pozostawił. Na pewno mniej hejtów na swój temat przeczyta po wyjściu z jury house.
A tak najbardziej bawi mnie to, że te couples zaczynają sobie skakać do gardeł, a nie dostrzegają tego, że Paul ma z każdą parą jakiś deal. Dumb, blind hoes. xD #nocomment
Live eviction przewidywalna z wyjątkiem głosów Alex i Jasona na Matta. To zapowiedź tego, co będzie w next week, czyli żadna niespodzianka. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Jack »

Od odcinka 26, oficjalnie, nie oglądam już tego sezonu. Wystarczy mi to co zobaczyłem na wikipedii ;) Włączyłem sobie jednak klip z Zingbotem i rzeczywiście było dość zabawnie. Najlepszy w tym wszystkim był Kevin, który totalnie nie ogarniał o co chodzi z zingbotem.

Wydaje mi się, że mieszkańcy teraz grają o 2 i 3 miejsce. Nikt z nich pewnie nawet nie myśli o tym, że może wygrać program. Szkoda.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kamel »

ep 28

robie się odrobinę bardziej znośnie, bo zbliża się czas jak będą się musiały te miniony obracać przeciwko sobie. + pokazują niektórych w taki sposób, że już nie wkurzają tak bardzo...nawet JOSHA; mają nawet śmieszne teksty. ofc ta zasada nie dotyczy Paula. Jego pobyt w tym domu....dats not friendship.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: ciriefan »

19x25-28

Co za nuda. Miniony nadal są minionami. Christmas wygrywa HOH, pieprzy o wykonaniu wielkiego ruchu, a jej celem jest Mark... Tak, kolejny "wielki" ruch, który był korzystny tylko dla Paul'a, bo Mark byłby cennym sojusznikiem dla każdej z istniejących podgrup.

Mark był ostatnią osobą, którą dało się jakkolwiek szczerze lubić w tej grze. O poziomie tych ludzi najbardziej świadczy to, że w tej chwili moim ulubionym graczem z nich jest Josh i to jemu życzę wygranej. Może dlatego, że od początku zachowywał się jak psychol i nie miałem wobec niego żadnych oczekiwań, więc nie rozczarował mnie tak jak reszta.

Wizyta Derrick'a była jakaś taka bez sensu, nic nie wniosła. Nie wiem, po co był tak nudny, dodatkowy odcinek w tym sezonie.

Temptation Tree - no ok, niby fajny twist w teorii, ale w praktyce wyjdzie jak zawsze jedno wielkie gówno. Mark wziął jabłko i dostał chyba najgorszą z możliwych opcji - nawet zgarnięcie niemożliwości grania w HOH w kolejnym tygodniu byłoby dla niego lepszą opcją, bo to byłby argument, żeby go zostawić. A teraz Paul pewnie przekona wszystkich, żeby nie zrywali jabłek, bo to im zaszkodzi (a tak naprawdę będzie się bał, że cokolwiek zaszkodzi jego genialnemu planowi). Minionki będą go słuchać i cały twist pójdzie się jebać. Poza tym po co mówili im, co jest w jabłkach? Jakby to było niewiadomą, to sądzę, że prędzej ktoś by się skusił licząc na jakieś drugie halting hex czy coś w tym stylu.

Był też i zingbot, który mnie wyjątkowo w tym roku nie śmieszył ani trochę. Wręcz to było przykre patrzeć, jak ci żałośni ludzie się jarają jego wrzutami.

Cóż, przynajmniej nikt nie celuje w Josh'a, więc mam nadzieję, że on wygra ten sezon, a Paul znowu zajmie drugie miejsce.

Konfy:
Paul - 5+9+13+3=30 (212)
Alex - 6+6+2+1=15 (127)
Josh - 3+7+8+0=18 (121)
Jason - 4+7+11+1=23 (195)
Christmas - 1+14+9+1=25 (80)
Kevin - 0+2+1+3=6 (50)
Matt - 3+2+5+1=11 (46)
Raven - 0+2+3+0=5 (28)

Mark - 11+10+13+3=36 (116)

Elena - 63, Cody - 154

Jessica - 119, Ramses - 44, Dominique - 33, Jillian - 24, Megan - 18, Cameron - 12

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 19

Post autor: Kobra »

Jakby to było niewiadomą, to sądzę, że prędzej ktoś by się skusił licząc na jakieś drugie halting hex czy coś w tym stylu.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zostawić DoT. Jakby ludzie im wciskali na siłę jakieś pokusy to braliby potajemnie ;D Ewentualnie zawiesić im na tym drzewku jakąś kasę. Ameba czy nie, kasę łykaliby jak młode pelikany.

Od jakiegoś czasu nie oglądam i już się nie rozeznaję (jedynie wikipedia i RHAP), ale jak wyglądają szansę Paula na wygraną? Bo jedna sprawa to wejść do finału, a druga wygrać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości