Celebrity Big Brother USA 1

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Jack »

Odcinek 3
W końcu udało mi się nadrobić te zaległe odcinki. Jakoś długo trwa to wszystko :D
Przy poprzedniej edycji ktoś pytał czy muszą zachowywać się jak debile i cieszyć się z wylosowania do zadania, albo z prowadzenia konkurencji. Jak widać w przypadku "gwiazd" - muszą :D Pewnie produkcja wymaga tego na uczestnikach.
Wracając do edycji - to nie jest tak źle. Może to i lepiej, że Ci celebryci nie są znani i każdy chce się pokazać (no może poza Brandi i Mettą). Trzymam kciuki za to, aby Chuck nie dostał szansy udziału w The Amazing Race :) Strasznie irytujący człowiek.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Kamel »

Kolejne dwa odcinki i jest całkiem dobrze! Shannon to nadal moja faworytka, ale nie podoba mi się to jak ona i Omarosa przestają razem współpracować :(. W każdym razie Brandi z kolei, patrzacnalive feedsy mnie zaskakuje tym ze...nawet w miare ogarnia. Niech pije więcej tego szampana. Pomaga jej.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Kobra »

Jack pisze:
11 lut 2018, 18:09
Przy poprzedniej edycji ktoś pytał czy muszą zachowywać się jak debile i cieszyć się z wylosowania do zadania,
To byłem ja.
Sprostowanie: pytałem przy którejś Kanadzie nie przy ostatniej żenadzie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
13 lut 2018, 20:24
sprostowanie: pytałem przy którejś Kanadzie nie przy ostatniej żenadzie.
Masz rację, pytałeś przy Kanadzie. Nie zmienia to faktu, że za pieniądze nawet gwiazdy mogą się cieszyć z wylosowania do zadania :D

Mam mieszane uczucia odnośnie tego sezonu. Zastanawiam się czy gwiazdy oglądały jakiekolwiek edycje wcześniej. Może Shanoon, Ross, Omarosa coś tak ogarniają. Ale taki Metta czy Ariadna? Skąd oni ich w ogóle wzięli?
Poza tym eliminacje są dość przewidywalne. Na szczęście sezon jest krótki i już za tydzień będzie można powoli zapominać o Big Broterze i tych gwiazdach.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: bobaas »

#TeamOmarosa
Ona jest taka dziwna <3 Ta jej speech po nominacjach. Te fejk próby bycia opanowaną i miłą <3 Hahahaha. Dobrze, że została. Może być jeszcze ciekawie z nią.
I wgl Julie też slaynęła w tym odcinku. Jej #ButFirst i kaszlnięcie, epickie. Aż dziwo, że nie parsknęła śmiechem też :D

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: r&b »

Ogólnie to nie przepadam za BB, ale że to ma mieć znacznie mniej odcinków niż normalne edycje, to aż zacząłem oglądać. I na razie mi się podoba :D. Zwłaszcza część żeńska - Omarosa to jest Omarosa, wszyscy się jej boją i jest taka... specyficzna. W każdym razie świetnie się ją ogląda, chociaż ze strony gry to idzie jej dość kiepsko (no i z mojej strony na minus te wstawki o Białym Domu, no ale w końcu po to ją pewnie ściągnęli). Shannon rozstrzelała się już na początku i zdziwię się jak dojdzie daleko, no ale ją lubię. Brandi, Ari i Marissa są bardziej UTR ale z tego, co pokazują to każda z nich myśli (+ teksty Brandi <3). Faceci za to trochę rozczarowują - Ross dobrze gra (chociaż ten jego głos :? ), James ciągnie Shannon na dno (w sumie na jej własne życzenie) i jedyną deską dla niego są zadania, Mark chowa się po domu, żeby nikt go nie zauważył, a Metta... no comment.

Za Chuckiem i Keshią nieszczególnie będę tęsknić, może z Chucka jeszcze by coś było, ale ktoś musiał pierwszy odpaść. No a Keshia sama chciała odpaść, sooł (chociaż miałem taką cichą nadzieję, że oni i tak odstrzelą Omarosę xD).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: ciriefan »

1x4-5

Podoba mi się ten sezon. Na razie jest dosyć ciekawie i nie wiadomo, jak się to teraz rozegra.

Powstał nam sojusz Ross-Marissa-Brandi-Ariadna, który mi się całkiem podoba i to mogłaby być finałowa czwórka, bo grają logicznie. Shannon mimo całej sympatii jest już spalona w tym domu. Myślałem, że James coś się ogarnie w tym tygodniu, a nie zrobił kompletnie nic godnego uwagi. Metta i Mark nawet nie grają. A Omarosa... Dobrze, że została, bo jest ciekawą postacią. Teraz jest ciśnienie na eliminację Shannon lub Jamesa, więc może uda jej się coś ugrać, no ale i tak jej raczej nie polubię.

Keisha i to jej odejście było dla mnie żenujące. Tego się obawiałem, że gwiazdeczki zaczną same rezygnować z gry. A szkoda, bo mielibyśmy blindside. Dla gry to jednak jest dobrze, bo Shannon jest od niej o wiele ciekawsza. No i ten powód - musi wrócić do domu, żeby nakarmić dziecko. I mean... Wydaje mi się to naciągane. Biorąc pod uwagę naciąganą końcówkę ostatniego sezonu Survivora, nie zdziwiłbym się, jakby produkcja mając na celu uratowanie Omarosy jej zapłaciła za to błaganie o eliminację, bo dla mnie to jakoś mało wiarygodne było.

Konfy:
Ross - 15+8=23 (50)
Shannon - 8+1=9 (40)
James - 7+0=7 (33)
Omarosa - 9+1=10 (27)
Mark - 4+2=6 (22)
Brandi - 2+1=3 (15)
Ariadna - 1+1=2 (14)
Marissa - 3+1=4 (13)
Metta - 4+0=4 (10)

Keshia - 9+1=10 (23)

Chuck - 17

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Maw »

Baardzo szkoda mi Shannon. :( Już dawno tak komuś nie kibicowałem i mam nadzieję, że stanie się jakiś cud dzięki któremu zostanie, nawet jeśli miałby to być jakiś twist, chociaż normalnie jestem przeciwko. Gdyby James nie wygrał tego POV PROSZĘ UŻYWAĆ SPOJLERAto prawdopodobnie Shannon by nie odpadła, a teraz jej szanse są praktycznie zerowe... Od niedawna Ross zaczął mnie strasznie irytować. Jest mega pewny siebie i uważa się za jakiegoś super gracza, a takim nie jest. Backdoor na Shannon to był pomysł Ariadny i Brandi, i to one powinny dostać o tym konfy, a większość trafiło do Rossa. Mam nadzieję, że niedługo dokonają na nim jakiegoś blindside'u, bo nie mogę go oglądać. Odejście Keshi żałosne i bez sensu, po co się w ogóle zgadzała na udział? Jeśli to prawda, że riggnęli pod Omarosę to niech pod Shannon też riggną. :D Moją główną faworytką jest wciąż Shannon, ale już powoli pogodziłem się z tym, że prawdopodobnie to ona odpadnie i jest mi przykro z tego powodu, szkoda mi jej było jak płakała, że nie ma tu przyjaciół i jest atakowana od dnia 1, chociaż uważam, że dobrze idzie jej granie ofiary, np. manipulowała innymi mówiąc, że jeśli ją zostawią to będzie podkładać zadania, bo jako fanka chce dotrzeć tylko do jakiegoś tam momentu z czymś tam. Lubię również Jamesa, Brandi, Ariadne, no i Omarosa jest ciekawym charakterem. Metta jest zabawny, Mark to typowy floater, Marissa bywa czasem irytująca, a Rossa lubię najmniej z ich wszystkich.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: ciriefan »

Proszę, aby informacje typu kto wygrał POV przed wyemitowaniem odcinka z tym wydarzeniem oznaczać spojlerem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: ciriefan »

1x6-7

Ten sezon jest naprawdę dobry. Podoba mi się to, że celebryci naprawdę grają na poważnie. Jedyne, czego się obawiam, to że gracze powywalają się nawzajem, a wygra ktoś, kto kompletnie nie ogarnia gry - Metta albo Mark.

Shannon sama na siebie sprowadziła tę porażkę. Nie powinna była być aż tak mocna w zadaniach. Typowa wielka fanka, która chciała za dużo, za szybko i za mocno, a potem zapłaciła za to eliminacją.

W sumie to aktualnie lubię wszystkich, którzy tam są - nikt mnie tak nie odrzuca, a w BB 19 odrzucali mnie praktycznie wszyscy, więc to miła odmiana. Jedynie Omarosa mnie przeraża - laska potrafi tak nieźle kłamać, jest wiarygodna, a nawet jak inni wywęszą kłamstwo, to potrafi zaprzeczać ze stoickim spokojem. Niesamowita umiejętność, ale za dużo kłamie, co nie do końca jest jej potrzebne. Moim zdaniem to ona teraz tam jest największym zagrożeniem i powinni się jej jak najszybciej pozbyć.

Konfy:

Ross - 7+11=18 (68)
James - 4+8=12 (45)
Omarosa - 9+8=17 (44)
Ariadna - 9+7=16 (30)
Brandi - 6+9=15 (30)
Mark - 3+2=5 (27)
Metta - 6+2=8 (18)
Marissa - 3+1=4 (17)

Shannon - 9+13=22 (62)

Keshia - 23, Chuck - 17

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Jack »

Odcinki 6-7
Cieszę się, że odpadła Shannon. Zaczęła grać zbyt agresywnie, w dodatku udowodniła, że wymiata w zadaniach. Jako, że edycja trwa krótko i nikt nie walczy o jury house, a gwiazdy i tak dostają kasę za sam udział to edycja może być nawet niezła. Nie podobały mi się dwie pierwsze eksmisje, czyli eliminacja pana, która chciał być w The Amazing Race, oraz Keshi, która chciała wracać do dziecka...
Zastanawiam się jak oni zamierzają rozegrać ten tydzień. Zostało 6 odcinków, a w grze nadal jest 8 osób. Czekam na jakąś double eviction i eliminację Marissy, która chyba jest najbardziej fałszywą uczestniczką, a wydawała się taka miła.
Mam nadzieję, że w finale sezonu znajdą się Brandi i Omarosa, bo sezon z gwiazdami powinna wygrać gwiazda.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: r&b »

Po smutnej i wiadomej eliminacji Shannon przyszła kolej na kolejny "quit". Ta eliminacja była bardzo podobna do Keshii - ktoś zdobywa veto, jest plan, będzie się działo, a tu nagle ups, Metta chce odejść od jakichś 18 dni, więc w końcu pozwalamy mu odejść XD. Z jednej strony cieszę się, bo jego gra praktycznie nie istniała, no i chciałem, żeby została Brandi, ale liczyłem na backdoor (najlepiej Marissy) </3.
W aktualnym momencie nie sądzę, żeby Brandi i Omarosa miały szansę na wygraną, a szkoda, bo z pozostałych to chyba tylko Ari darzę jakąś sympatią. Przynajmniej każdy z nich jakoś gra (nawet Mark, ale niech on się przestanie drzeć w DR -_-).
No i tańcząca Omarosa po nominacjach <3.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: ciriefan »

1x8-9

To był dobry tydzień, który poszedł całkowicie na marne przez quit Metty. Z jednej strony to dobrze, że on odpadł, ale z drugiej to jest takie słabe. HOH Omarosy zmarnowane. Zobaczymy, kto teraz wygra i jak potoczy się gra. Trzymam kciuki za Ariadnę i Brandi. Marissa i Ross coraz bardziej mnie irytują.

Konfy:
Ross - 7+3=10 (78)
Omarosa - 14+2=16 (60)
James - 8+4=12 (57)
Brandi - 6+3=9 (39)
Ariadna - 3+2=5 (35)
Mark - 4+1=5 (32)
Marissa - 6+5=11 (28)

Metta - 4+0=4 (22)

Shannon - 62, Keshia - 23, Chuck - 17

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Maw »

No tylko w tej edycji było zaledwie 11 osób, więc kiedy Shannon miała zacząć grać jeśli nie teraz? :D Bardzo mi jej szkoda, bo nie dość że była o krok od wygrania HoH to potem prawie wygrałaby PoV. Ta jej przemowa była wzruszająca i ogólnie sama Shannon jest bardzo słodka, sympatyczna oraz była jednym z lepszych graczy, mam nadzieję, że jeśli dostanie kiedyś okazję wystąpienia w jakimś fajnym reality to ją przyjmie. I to jak przyznała, że nie zagłosuje na Rossa. <3 Sezon zapowiadał się bardzo ciekawie, ale mój entuzjazm z odcinka na odcinek opada. Kolejny uczestnik, który chce quitnąć, a zacząłem nawet go lubić... Niektórych nie da się już oglądać, po eliminacji Shannon kibicuję jedynie Ariadnie, Brandi i Omarosie, ale znając życie w finale będą Mark i Ross. :) Chociaż nie można powiedzieć, że jest tragicznie patrząc np. na ostatnie sezony normalnego BB. Mam tylko nadzieję, że nie wygra nikt z trójki Mark/Ross/Marissa i za niedługo któreś z nich odpadnie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Roxy »

tak zmarnowanego twistu z vetem dawno nie widziałam :D i w sumie tak zmarnowanego HoH ;) ach te upadające gwiazdeczki, zgłosiły się, przypomniały o sobie i mogą wracać do domu na własne życzenie :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości