Celebrity Big Brother USA 2

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Meciek »

CBS zamówił drugi sezon Big Brothera z gwiazdami.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Meciek »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

Po raz kolejny CBB US będzie mieć 13 odcinków. Oto rozkład emisji:

Monday, Jan. 21, 8 to 9 p.m. (premiere)
Tuesday, Jan. 22, 8 to 9 p.m.
Wednesday, Jan. 23, 8 to 9 p.m.
Friday, Jan. 25, 8 to 9 p.m.
Sunday, Jan. 27, 8 to 9 p.m.
Monday, Jan. 28, 8 to 9 p.m.
Wednesday, Jan. 30, 8 to 9 p.m.
Saturday, Feb. 2, 8 to 9 p.m.
Monday, Feb. 4, 9 to 10 p.m.
Thursday, Feb. 7, 9 to 10 p.m.
Friday, Feb. 8, 8 to 10 p.m.
Monday, Feb. 11, 9 to 10 p.m.
Wednesday, Feb. 13, 9 to 11 p.m. (finale)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

Uczestnicy II edycji:
Anthony Scaramucci- były dyrektor ds. komunikacji w Białym Domu
Dina Lohan - matka Lindsay
Joey Lawrence - aktor
Jonathan Bennett - aktor i prezenter
Kandi Burruss - piosenkarka
Kato Kaelin - aktorka
Lolo Jones - lekkoatletka
Natalie Eva Marie - zawodniczka WWE
Ricky Williams - zawodnik NFL
Ryan Lochte - pływak, medalista olimpijski
Tamar Braxton - piosenkarka
Tom Green - komik

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: MaciekRS »

Brawo, "celebryci" z których nie znam NIKOGO :)

Sorry, przypomniało mi się że wiem kto to Lochte.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

To ja poza Ryanem kojarzę jeszcze Lolo Jones. Czyli mam 2/12.
Szkoda, że z lekkoatletek nie udało im się zaprosić Crystal Cox :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Roxy »

kojarzę trzy osoby :D matkę Lindsay, gościa z Mean Girls i pływaka :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

2x01
Odcinek nie był taki zły. W sumie trochę gadania o celebrytach i pierwsze zadanie o HoH. Mam nadzieję, że ten cast pokaże się z lepszej strony niż "uczestnicy" z poprzedniego roku.
Twist z HoH/nominee nawet ciekawy. Szkoda trochę, że te pary były tylko na to jedno zadanie :D
Dziwnie, że pierwsza osoba odpadnie dopiero w 4 odcinku. Z tego co liczę to będzie 13 odcinków, a mamy aż 12 osób.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: bobaas »

Po dwóch odcinkach stwierdzam, że obie murzynki dowożą. Oby obie zostały jak najdłużej. Chyba w dzisiejszym odcinku będzie mała drama między nimi ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

2x02-03
Naprawdę ten sezon zapowiada się dość ciekawie. Tamar to ikona. Te jej wszystkie akcje, najpierw sobie żartuje ze wszystkich i ze wszystkimi, potem jakieś dramy, a na końcu płacze. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej. Również Kandi dobrze się ogląda. Jak dla mnie to mogą być w finałowym odcinku.
Poza tym Lolo chyba też chce walczyć o swoje. Ten tekst o tym, że jest zazdrosna o Ryana. To serio wyglądało na dość szczere z jej strony.

Jak na ten moment najmniej lubię Toma. Poza tym połowa osób to duchy... O dziwno również Diana.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Kobra »

Tom Green - komik
Czołówka najgorszych aktorów świata. Na pewno kojarzycie film "Kamerdyner", pierdylion złotych malinek.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Maw »

Week 1
Podoba mi się ten sezon, zapowiada się nawet lepiej od pierwszej edycji, która też była dobra. Na minus twisty, które w większości były głupie i/lub przekombinowane. Najgłupszy był ten z fake houseguest. Nie wiem dlaczego tak bardzo chcieli mieć Anthony'ego w obsadzie. Są dramy, sojusze, większość osób jest messy i ciekawie się ogląda.

Di(a)na - lubię ją, ale teraz będzie jej ciężko, bo z Jonathanem była najbliżej i jako jedyna zagłosowała z mniejszością. Już przed sezonem typowałem ją na first boota, więc cieszę się, że udało jej się tego uniknąć. Mega słodka osoba i o dziwo najnormalniejsza osoba w domu. Mogłaby się jednak trochę ogarnąć, bo chyba nie jest w żadnym sojuszu, nawet jak powstał sojusz kobiet to jej nie było. Może teraz jak Jonathan odpadł to zacznie grać.

Joey - tragedia. Najgorszy gracz, a wydaje mi się, że może zajść daleko, bo nie jest zagrożeniem, ludzie będą wybijali się między sobą i o nim zapomną, może jedynie trafi na blok kilka razy jako pawn jak teraz. Nie wiem po co wzięli takie osoby, nie chce mieć sojuszów, jest nudny i ta gra go chyba w ogóle nie interesuje. Wygląda jakby tam był z przymusu.

Kandi - kojarzyłem ją z RH, gdzie między innymi jedna housewife rozsiała plotki, że ona niby jest lesbijką. Tutaj też ktoś się do niej przyczepił i była to Tamar. Nadal zbytnio nie ogarniam o co chodzi w tej ich całej dramie. Tamar chyba jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Kocham śmiech Kandi i to, że nie daje się sprowokować. Dobrze, że nie odpadła. Ciekawe jak sytuacja między nią a Tamar się rozwinie. :D

Kato - w sumie to jest nawet spoko, chociaż jedna z mniej ciekawych osób. Wygrał veto i uratował swojego przyjaciela Toma, to było oczywiste i dobrze zrobił.

Lolo - co za mess. <3 Na początku wydawała mi się normalną, ogarniętą osobą. Słyszałem, że była w The Challenge i była tam crazy. Czekałem więc kiedy to nastąpi tutaj. Długo czekać nie musiałem. :D Zazdrość o Ryana, zrobienie mu dramy przez co prawie trafiła na blok, obrażenie się na Tamar za głupi żart. <3 Ciekawie się ją ogląda. Jak będzie nominowana to dopiero będzie tam piekło. :D

Natalie Eva Marie - moja fav. <3 Już wcześniej znałem ją z WWE. Myślę, że ma spore szanse na wygraną. Jest w kilku sojuszach, ma deal na F2 z Lolo, ma dobry social, pewnie będzie też dobra w zadaniach. Oczywiście akcja jak nie zobaczyła Tamar jak gadała z Lolo o F2 to był mega flop, chociaż przynajmniej było zabawnie. :D Ale nie wydaje mi się, żeby zaszkodziło to jej grze. W ogóle królowa długich imion. <3 Uwielbiam jak Julie mówi "Natalie Eva Marie".

Ricky - na początku myślałem, że będzie nudny i nie będzie kompletnie nic robił jak Joey. Myliłem się. Wygrał veto i podjął słuszną decyzję o nieużyciu. Ta akcja z powiedzeniem Lolo, że Ryan chce ją nominować była niezła. :D

Ryan - uwielbiam go. <3 Jest głupi i niezbyt zna się na grze, chociaż przynajmniej się stara, ale jest zabawny i mu kibicuję. Myślę jednak, że teraz jak jego sojusznik #1 odpadł będzie mu bardzo trudno. Ludzie pewnie będą na niego polować.

Tamar - ona jest chyba jeszcze bardziej messy niż Lolo. Z jednej strony widać, że jest superfanką, ogarnia grę, jest bystra. Z drugiej nie kontroluje nad swoimi emocjami, czego dowodem jest chociażby ta cała drama z Kandi. Mimo wszystko dzięki niej jest zabawnie, już same jej niektóre reakcje śmieszą. Uwielbiam sojusz kobiet, to taki mess. <3 Ciekaw jestem jak dalej sobie poradzi.

Tom - na początku myślałem, że będzie mnie denerwował, a jest ok. Niektóre jego teksty są nawet zabawne. Chociaż myślę, że nie jest zbyt dobrym graczem (ale to chyba jak każdy w tym sezonie :D).

Anthony - porażka. Ten twist był kompletnie bez sensu. Dali go tylko żeby pogadał sobie o Trumpie? Omarosa przynajmniej coś wniosła do sezonu i grała, a ten twist z fake houseguest to flop.

Jonathan - cieszę się, że on odpadł. Co prawda wolałbym odejścia Joey'go, bo Jonathan przynajmniej jest fanem i próbował coś grać, ale Kandi jest dużo lepsza. <3 Trochę mnie irytował i jakby zaszedł dalej pewnie ciągle bylibyśmy zasypywani jego konfami. Te ciągłe odwoływania do Mean Girls były irytujące, a o Lindsay Lohan wspominał wcześniej niż sama Dina. Źle to rozegrał, nawet jego mowa pod koniec była słaba, chociaż gdyby nie ten twist to nie byłby nominowany.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

2x04
Teraz to już sam nie wiem co myśleć o tym sezonie. Boję się, że tak jak rok temu nie było właściwie żądnych twistów tak teraz będą wrzucać po 5 w każdym tygodniu... Mooch i ten twist z nim był prawdę mówiąc dość przeciętny :D Fake houseguest na 5 dni xD

Dajena - nie za bardzo wiadomo o co z nią chodzi. Wcześniej jakieś spekulacje że będzie, że dostanie najwiecej kasy ze wszystkich gwiazd, a teraz praktycznie nie ma jej w odcinkach :D

Joey - nie mam pojęcia kim on jest po tych 4 odcinkach, tbh. Był na bloku, ale nawet za bardzo o nim nie wspominano.

Kandi - czekam na jakieś dramy z jej udziałem i może w tej edycji będzie jakiś sojusz kobiet z prawdziwego zdarzenia, a nie taki na 3 dni.

Lolo - ikona po prostu. Ona naprawdę jest chorobliwie ambitna i ta zazdrość o Ryana chyba jest szczera. Mam nadzieję, że zostanie jak najdłużej, bo z nią na pewno nie będzie nudno.

Natalie Eva Marie - Hi Natalie Eva Marie, please cast your vote to evict :D Dobrze, że nie dostała 7 imion :D

Ricky - też na razie o nim zbyt dużo nie wiemy, poza tym że ma sojusz z Kato.

Kato - gdyby nie to wygranie veto myślałbym, że to ktoś z produkcji błąka się po domu.

Ryan - "głupi" sportowiec. Tak jest, tego nam potrzeba w reality-shows. CBS, robisz to świetnie.

Tamar - to ikona tego sezonu. Ten jej głos, akcentowanie, dramy o byle co. Uwielbiam <3

Tom - chyba najgorszy uczestnik ever, te jego żarty w ogóle nie są śmieszne. W dodatku gdy coś mówi / próbuje zainscenizować to wypada bardzo sztucznie. U nas lepsi są aktorzy z paradoku.

Jonathan - hue hue hue. Tak świetnie grał, tak dobrze znał tę grę i wyleciał jako pierwszy. No cóż, płakać to ja po nim nie będę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: ciriefan »

2x01-04

Na razie ten sezon mi się kompletnie nie podoba. Zapowiadało się nieźle, ale po kilku odcinkach moim zdaniem jest źle. Nie podoba mi się obsada. Z jednej strony fajnie, że każdy coś tam próbuje grać (poza Joeyem, który przecież nie bawi się w sojusze), ale z drugiej brakuje tu jakichś ciekawszych graczy. Mamy za to przewrażliwione na swoim punkcie gwiazdeczki, które grają bardzo emocjonalnie i te 4 odcinki podsumował bym jako jeden wielki MESS.

Były też naprawdę dobre momenty. Moje dwa ulubione to oczywiście kłótnia Tamar i Kandi, ale na pierwszym miejscu jest Natalie mówiąca Lolo o ich sojuszu dwójki, gdy obok w łóżku leży niezauważona Tamar XD

Za dużo twistów jak na tak krótki sezon. Twist z fałszywym uczestnikiem to dla mnie żenada - pewnie tylko pod takim warunkiem zgodził się wziąć udział i tyle. Słabe to strasznie. Naprawdę kiepsko im muszą płacić, skoro muszą iść na takie kompromisy, byleby tylko ktoś się pojawił w domu na kilka dni. A nawet polubiłem tego Anthony'ego.

Jonathan - no w sumie pierwsze wrażenie miał dobre, ogarniał, ale po co ratował tą Dinę. I mean, ok, chciał ją ratować, spoko, ale czemu nie uprzedził sojuszu XD Zły ruch, który kosztował go grę na samym początku, a szkoda, bo miał potencjał.

Z pozostałych uczestników:

NA NIE
-> Tom - ogromnie irytujący i kompletnie nieśmieszny, najgorszy dla mnie uczestnik tej edycji
-> Joey - nie bawi się w kombinacje i sojusze, zwykłe waste of space, patrząc na grę innych, to się powycinają nawzajem, bo się pokłócą, a on zajdzie do finału po cichu i zgarnie głosy kompletnie nic nie robiąc, oh well
-> Lolo - po 1 odcinku była moją faworytką, wydawała się być spokojną, logicznie myślącą zawodniczką. Tymczasem o god ta cała drama z zazdrością o Ryana. Generalnie zawsze uważałem sportowców za osoby mocne psychicznie, a ona okazała się być kompletnie rozchwiana emocjonalnie i zakompleksiona. Prawie przez to odpadła. Tragedia.

OBOJĘTNI
-> Kandi - ciekawa drama z nią, ale na razie nie zrobiła nic super na plus, na razie też mnie drażni. Widzę w niej jakiś tam potencjał.
-> Ricky - wydaje mi się, że jak na razie prowadzi najlepszą grę. Wygadanie Lolo planu Ryana na backdoor na niej było najlepszym ruchem tygodnia. Zrobił to tak, że to się nie obróciło przeciwko niemu. Jest trochę nudny, ale chyba warto jest mu się przyglądać.
-> Kato - na razie wydaje się być strasznie nudny, ale nie zrobił nic tragicznego, więc zobaczymy
-> Dina - kto by się spodziewał, że matka Lindsay Lohan okaże się najspokojniejszą i najbardziej poukładaną osobą w domu XD Nie wiem jak wy, ale ja spodziewałem się po niej jakiejś Izabeli Kisio Skorupy XD Na razie jednak jest pionkiem i nic nie wnoszącym floaterem, może się rozkręci.

NA TAK
-> Natalie - z kobiet gra najrozsądniej, na ten moment jedna z moich faworytek
-> Tamar - zdecydowanie najciekawsza postać sezonu, do tego ogarnia grę. Jest jednak zbyt głośna i emocjonalna, przez co nie wróżę jej sukcesu.
-> Ryan - ok, po pierwszym tygodniu można by napisać całą książkę o błędach w grze, które popełnił. Graczem jest marnym, ale po prostu go uwielbiam. Jest w tym swoim zachowaniu tak uroczo głupiutki, ale sympatyczny, jak dla mnie nie da się go nie lubić. Zwalił nieźle pierwszy tydzień, do tego jest zagrożeniem fizycznym, więc pewnie szybko poleci, no ale po prostu uwielbiam go i jest moim ulubionym uczestnikiem tej edycji.

KONFY:
Ryan - 7+10+10+8=35
Tamar - 8+6+10+2=26
Tom - 6+6+7+6=25
Lolo - 3+4+6+3=16
Kandi - 3+4+4+4=15
Ricky - 3+0+6+0=9
Kato - 1+1+2+4=8
Dina - 1+3+0+2=6
Natalie - 1+2+3+0=6
Joey - 2+1+1+1=5

Jonathan - 6+16+7+4=33
Anthony - 4+4+6+2=16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

2x05
Co się tutaj dzieje. Naprawdę ciężko to wszystko ogarnąć :D Lolo zaczyna przechodzić samą siebie. Ta jej kłótnia z Tamar... Według niepotwierdzony informacji Lolo przez jakiś czas była odizolowana od pozostałych mieszkańców. Gdy doszła do siebie, produkcja wpuściła ją ponownie do domu. Ciekawe co zrobiłaby w przypadku blindesidu. Pewnie rzuciłaby się na tych celebrytów :D

Oczywiście ta edycja leci tak szybko, że w następnym odcinku mamy już PoV i eliminację kolejnej osoby. Mam nadzieję, że wrzucą kolejnego durnego twistu. Dobrze, że wszystko wraca do normy i mamy tylko dwóch nominowanych uczestników.

Diny było dzisiaj trochę więcej. Mam nadzieję, że jeszcze coś ciekawego pokaże. Czuję, że może być miedzy nią, a Kato jakaś ciekawa drama :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość