Celebrity Big Brother USA 2

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: ciriefan »

2x05-06

Nie przekonuje mnie ten sezon. Odpadł Ryan i mam wrażenie, że z pozostałych osób nikt nie wzbudza mojej sympatii. Gdyby nie Tamar, byłyby w tym domu kompletne nudy. Rozgrywki ciekawej nie ma, osobowości poza Tamar też nie. Pewnie obejrzę do końca z przyzwyczajenia, ale może wydarzy się jeszcze coś ciekawego.

KONFY
Tamar - 11+2=13 (39)
Tom - 3+2=5 (30)
Lolo - 10+1=11 (27)
Kato - 13+4=17 (25)
Kandi - 2+0=2 (17)
Natalie - 6+1=7 (13)
Ricky - 3+0=3 (12)
Dina - 5+1=6 (12)
Joey - 4+1=5 (10)

Ryan - 5+3=8 (43)

Jonathan - 33; Anthony - 16

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: ciriefan »

2x07-08

Nudy. Oglądam robiąc co innego. Jedyny plus, że Tamar jest bezpieczna dzięki swojej mocy. No ale cast okropnie nudny.

Tom - 12+11=23 (53)
Tamar - 7+1=8 (47)
Lolo - 3+4=7 (34)
Kato - 3+2=5 (30)
Natalie - 8+9=17 (30
Kandi - 3+3=6 (23)
Ricky - 7+2=9 (21)
Dina 1+1=2 (14)

Joey - 9+4=13 (23)

Ryan - 43, Jonathan - 33; Anthony - 16

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: ciriefan »

2x09

Po tym odcinku trzeba docenić grę Tamar - z jednej strony knuje z Kandi i Diną, z drugiej nominując Toma i Kato ochroniła się przed potencjalnym atakiem Lolo, Natalie i Ricky'ego. Najgorszy scenariusz dla niej to chyba wygrana HOH przez Toma, który szkoda, że nie odpadł, bo naprawdę nie przypadł mi do gustu.

Po raz kolejny wielki twist kompletnie nie spełnił swojej roli XD

Konfy:
Tom - 3 (56)
Tamar - 8 (55)
Lolo - 1 (35)
Natalie - 3 (33)
Kandi - 0 (23)
Ricky - 0 (21)
Dina 1 (15)

Kato - 2 (32)

Joey - 23, Ryan - 43, Jonathan - 33; Anthony - 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

2x09

Tamar i jej HoH, które wygrała dość przypadkowo. Nadal jej kibicuję i ogólnie jestem trochę zaskoczony faktem, że kobiety aż tak dominują. Mam nadzieję, że jako kolejny poleci Tom, którego nie darzę sympatią od samego początku. Po prostu nie pasuje mi jego humor, styl bycia itd.

O twiście to już nie będę wspominać, bo wyszło tak jak zawsze. W piątek odpadają dwie kolejne osoby, a chyba za tydzień już będzie finał, więc teraz pewnie nawet nie zobaczymy zbyt dużo gry, tylko zadanie, nominacje, zadanie, głosowanie, rozmowa Julie itd. itp.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Maw »

A mnie się ten sezon podoba. Największy plus porównując z pierwszym sezonie to zdecydowanie fakt, że tutaj każdy próbuje grać (różnie to wychodzi) i nikt nie rezygnuje.

Odc. 4-10
Ryan - szkoda, że odpadł, bo był moim ulubionym facetem i jednym z ulubionych uczestników. :( Chociaż można było to przewidzieć.

Joey - jego mi nie szkoda, chociaż przestał mnie irytować i nawet pod koniec coś tam kombinował. Szkoda tylko, że tak późno.

Kato - cieszę się z jego odejścia, chociaż do ostatniej chwili liczyłem, że to jednak Tom poleci, który jest o wiele bardziej irytujący.

Teraz stało się najgorsze i Tom wygrał HoH, wspaniale. 😒 Na pewno NEM teraz odpadnie, a to moja ulubiona uczestniczka tego sezonu, w dodatku jako pierwsza kobieta. :( Lubiłem sojusz NEM/Lolo/Ricky, ale już dużo czasu pozostali nienaruszeni, więc to było oczywiste, że ktoś z nich w końcu oberwie. Na największe plusy zasługują Kandi (w końcu zaczęła grać, ładnie pokierowała HoHem Toma i go zmanipulowała, tak naprawdę to były jej nominacje, chociaż domownicy z jakiegoś powodu jej nie lubią, więc żeby wygrać najlepiej byłoby jej do finału iść z Tomem) oraz Tamar (mniej dram, a więcej gry! żadna strona jej nie targetuje i jest po środku, tu ma Kandi i Dine, tu Lolo i NEM, myślę, że ma duże szanse na wygraną i jej kibicuję). Poza Tamar myślę, że duże szanse na wygraną ma... Dina. :D Jej edit jest tragiczny, chociaż się nie dziwię, bo jest floaterem, chociaż przyznam, że trochę jej kibicuję. Zabawnym byłaby zwycięzcą. :D Poza tym ona jest sobą, a jest dużo zabawniejsza niż Tom, który jest strasznie sztuczny i którego wypowiedzi są mega denerwujące.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: MaciekRS »

Sezon koszmarny, ZNACZNIE gorszy niż ubiegłoroczna edycja, a do tego do finału trafią jakieś odpady i wygra pewnie ktoś pokroju babci Lohan.
Szkoda, myślałem że po udanej pierwszej edycji może być tylko lepiej a tutaj okazuje się że ewidentnie nie trafili z castem i do tego jeszcze ten "twist" ze Scaramuccim który od razu na początki pozostawił po sobie jedynie niesmak.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

Sezon nie jest taki zły. W tym przynajmniej nikt nie quituje jak ostatnio.
Dynamika tego sezonu jest taka, że odpadają same największe zagrożenia. Obstawiam, że kolejna będzie Lolo albo Tamar.
Dina pewnie wyleci tuż przed finałem. Zobaczymy. Mnie jakoś bardziej się podoba niż ta ubiegłoroczna edycja gdzie z 4 osoby próbowały grać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: ciriefan »

2x10-11

Może i nikt nie quituje i każdy próbuje grać, ale sezon temu gra i tak była na o wiele wyższym poziomie. Na plus to, że w końcu odpadł Tom.

Mi po prostu brakuje jakiejkolwiek osobowości poza Tamar, po prostu ten cast nie wzbudza we mnie sympatii i tyle, jest dosyć mdły. Z drugiej strony ma takie przeurocze, śmieszne, randomowe momenty typu: Julie ma wielki anouncement, ostatni twist sezonu, puszcza w programie cały ten filmik z celebrity newsflash, a uczestnicy mają to w dupie i nikt nawet nie przychodzi do salonu. I Julie do nich mówi i się orientuje, że nikogo tam nie ma i ich woła i tłumaczy twist od nowa XD

Jeśli chodzi o moich faworytów, to jak zwykle jestem team murzynki (co za szoker), chociaż niestety końcówka gry już głównie polega na wygrywaniu zadań, więc może być różnie. Gdybym miał wybrać, w jakiej kolejności kibicuję graczom, to:

1 - Kandi. Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba to, że jednak umie odczytać sytuację w grze i jakoś tak spokojnie i z godnością reaguje na różne wydarzenia w domu, jest taka down to earth. Niestety nie wróżę jej sukcesu, bo sojusze ułożone są dla niej tragicznie. Tom odpadł, ona sama jest słaba w zadaniach, a Dina to już w ogóle. Nie zdziwię się, jak ostatnie 2 HOH to będą Lolo i Ricky, a Kandi będzie ich pierwszą ofiarą.

2 - Tamar. Strategicznie moim zdaniem do tej pory to ona rozegrała ten sezon najlepiej grając na dwa fronty i nie wychylając się. W final 5 powinna być teoretycznie bezpieczna, bo żaden z duetów jej nie targetuje. To jest spore osiągnięcie nie być zagrożonym pomimo tak rozdartej japy. Pytanie tylko, co będzie dalej? Najlepszym ruchem byłoby dla niej wygranie HOH i wyeliminowanie kogoś z dwójki Lolo/Ricky, jeśli chce sobie zapewnić układ na final 2 i nie odpaść w final 3. Ciekawy też jestem, co by było w sytuacji, gdyby Ricky wygrał HOH, Kandi wygrałaby POV, a Tamar znalazłaby się na bloku z Diną - Ricky i Lolo pozostaliby lojalni, czy też wywalili Tamar i zostawili niegroźną Dinę?

3 - Dina. No lubię ją, jest tam najnormalniejszą osobą, chociaż ma takie śmieszne momenty typu miłość do kolesia, z którym koresponduje od 5 lat, jej występy w jakimkolwiek zadaniu albo "I evict to vote Tom" <3 Jest przeurocza, ale na wygraną po prostu nie zasługuje i tyle. Wątpię, by jury dało jej główną nagrodę, ale kto wie?

4 - Lolo. Nie trawię tej laski od momentu tej creepy zazdrości o Ryana i niepanowania nad emocjami. Wprawdzie w ostatnich odcinkach prezentuje się dużo lepiej, ale niesmak pozostał.

5 - Ricky. Po prostu ten koleś do mnie nie przemawia, jest mdły i nijaki i tyle.

Ciekawi mnie, czy Dina na koniec sezonu przebije ilość konf pierwszego wyeliminowanego Jonathana XD

KONFY:
Tamar - 6+5=11 (66)
Lolo - 8+5=13 (48)
Kandi - 7+7-14 (37)
Ricky - 6+5=11 (32)
Dina - 3+1=4 (19)

Tom - 19+11=30 (86)
Natalie - 9+9=18 (51)

Kato - 32, Joey - 23, Ryan - 43, Jonathan - 33; Anthony - 16

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Kamel »

Sezon może taki sobie, za to winner dobry : >
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Maw »

Bardzo się cieszę z wygranej Tamar. Prowadziła świetną grę, do końca była po środku, z każdym utrzymywała dobry kontakt i dobrze zaprezentowała się na finale. Pierwsza osoba w BBUS, która wygrała 9-0 i druga, która wygrała unanimous. Gratulacje! Wątek rozwoju jej przyjaźni z Kandi był jednym z moich ulubionych.

Sezon mi się bardzo podobał. Szczególnie kobiety dostarczyły rozrywki, każdą z nich kochałem i wygrana każdej by mnie ucieszyła. Mieliśmy zwariowaną super fankę Tamar, jeszcze bardziej zwariowaną Lolo, strategiczną NEM, underdoga Kandi (z MORN do CPP, jej storyline <3) i Dinę, która za każdym razem kiedy się pojawiała rozśmieszała mnie. Dina Lohan swoim występem w finale udowodniła, że jest iconą. <3 Flop na pierwszym zadaniu o HoH, jeszcze większy flop na finałowym (żeby odpowiedzieć poprawnie tylko na jedno pytanie to serio trzeba mieć jakiś talent <3), przekonanie, że została nominowana, bo jest lepszym graczem, ostatecznie wyjebka i powiedzenie Julie, że nie jest jej szkoda, że odpadła i cieszy się jak daleko dotarła. <3 Queen! Name a better player than Dina Lohan. You can't. :( Z facetów w sumie uwielbiałem tylko Ryana i szkoda, że odpadł tak wcześnie, ale każda minuta kiedy pojawiał się na ekranie była tego warta. <3

Liczę, że powstanie kolejny sezon.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: ciriefan »

Dobry koniec naprawdę słabego sezonu. Nie wiem, co sobie myślał Ricky nie zabierając Diny do finału. Jestem jednak zaskoczony, że jury w całości zagłosowało na Tamar, tym bardziej doceniam ten wynik.

Moją trójką ulubionych zawodników sezonu byli 1. Kandi 2. Ryan 3. Tamar, no i miło będę wspominać Dinę i jej wieczne flopy (nawet w finałowym odcinku jej występy w zadaniach, a także Julie upewniająca się, że Dina wie, jak zagłosować na zwycięzcę - boskie). Tom jako America's Favorite Player to jakieś nieporozumienie.

Nie czułem w ogóle tego sezonu i w sumie to jednak moja ocena pozostaje niska. Jak dla mnie format może nie powracać.

Konfy:
Tamar - 18+6=24 (90)

Ricky - 4+8=12 (44)

Lolo - 8+8=16 (64)
Dina - 7+5=12 (31)

Kandi - 7+10=17 (54)

Tom - 86, Natalie - 51, Kato - 32, Joey - 23, Ryan - 43, Jonathan - 33; Anthony - 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

Cieszę się, że wygrała Tamar. IMO zasłużyła na zwycięstwo w tym sezonie, chociaż na początku nie powiedziałbym że to ona wygra i to głosami 7-0. Mimo tego że wcześniej mówiła, że jej tak nie zależy i może być trzecia albo czwarta to po wejściu do ścisłego finału walczyła dzielnie. Chociaż musiałby się stać jakaś katastrofa, żeby to przegrała xd

Ricky zdobył 50 tysięcy. YAY... Strasznie nudna, taka typowa gra

Lolo to chyba największa przegrana tego sezonu.

Dajena to cudem znalazła się w finałowej czwórce. Serio, mogli ją zastąpić byle kim, a pewnie sporo kosztowała stację.

Tom jako fan favorite. Hmmm. Pewnie wygrała Tamar, ale nie chcieli jej wrzucać drugiej nagrody i wybrali sobie Toma, który nie był śmieszny, a raczej żałosny w tych swoich żarcikach.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: MaciekRS »

Jack pisze:
21 lut 2019, 20:29
Tom jako fan favorite. Hmmm. Pewnie wygrała Tamar, ale nie chcieli jej wrzucać drugiej nagrody i wybrali sobie Toma, który nie był śmieszny, a raczej żałosny w tych swoich żarcikach.
Oh nie, Tom był MUROWANYM faworytem do fan favorite i sam podczas finału dobrze wiedział że to wygra. Przecież z tego względu dali dodatkową konkurecję która miała mu uratować tyłek podczas double eviction. W głosowaniach miał kolosalną przewagę nad Kandi a Tamar była dopiero trzecia.

Dle mnie ten sezon jest do szybkiego zapomnienia. Pod każdym względem gorszy od pierwszego CBB, nie było tam nic i nikogo kogo chciałbym zapamiętać i ewentualnie zobaczyć ponownie. Jestem gotów na BB Can.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Meciek »

Chodzą plotki, że CBB US zostało anulowane po dwóch sezonach. Program zniknął z planów produkcyjnych CBSu oraz ze strony gdzie znajdują się informacje prasowe o wszystkich programach stacji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 2

Post autor: Jack »

No to fantastycznie. Zanosi się na to, że BB21 może być ostatni regularnym sezonem programu w USA :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości