Big Brother 20

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

20x03
Wygląda na to, że Sam odpadnie, mega jej szkoda. :( Ale mam nadzieję, że ktoś jednak flipnie. No i jeśli nawet by odpadła to ma szansę powrotu, więc tyle dobrego. Cieszę się, że akurat ona to wygrała, bo nie tylko jest tam najciekawsza i najsympatyczniejsza, ale też zasłużyła za tego robota. Najmniej głosów dla Faysala w ogóle mnie nie dziwi. Myliłem się do Kaitlyn. Oby niedługo stąd odpadła. Ta kobieta to jest tragedia. Ogólnie Level 6 jest przez widzów hejtowany, bo przecież ładni vs. outcasts, ale ja kibicuję temu sojuszowi, bo wydaje się sympatyczniejszy i bardziej ogarnięty. Winston to oczywiście jest mess. Nie tego się po nim spodziewałem i myślałem, że będzie jednym z bardziej ogarniętych zawodników po wywiadach. :D Ale i tak go lubię, bo ciekawie się go ogląda i jego akcje. Angela/Brett/Rachel/Tyler wydają się być na ten moment najbardziej ogarniętymi graczami. Przeciwny sojusz to mess. Chyba tylko Haleigh jest tam w miarę normalna. Nawet lubię Swaggy'ego C, ale gra too hard i pewnie za niedługo odpadnie. Bayleigh też może mieć kłopoty, bo weszła w showmance, ale w sumie fajnie, że mamy pierwszy black showmance w BB.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Sam nie może odpaść skoro ma tę nagrodę :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Roxy »

Jak widać mogłaby, gdyby nie wygrała zadania :D ale dobrze że nie odpadła, bo jakoś ją polubiłam :D choć nie wróże jej wielkiej przyszłości :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
06 lip 2018, 20:05
Jak widać mogłaby, gdyby nie wygrała zadania :D ale dobrze że nie odpadła, bo jakoś ją polubiłam :D choć nie wróże jej wielkiej przyszłości :D
Oni zrobią takie zadanie, że ten ktoś na pewno wróci. W końcu muszą im się "zgadzać tygodnie". Mamy 16 uczestników, a gra trwa aż 99 dni. Więc i tak szykują się ze 2 powroty :D

Co do minionego tygodnia to nie było tak źle. Sam jakimś cudem została w grze. Dobrze, że ludzie próbują coś grać, a nie tak jak w poprzednich sezonach. Chyba edycja bez powracających graczy wyjdzie wszystkim na dobre.
Czekam na kolejny odcinek i na decyzję jaką podejmie Kaitlyn. Ona wydawała mi się na samym początku trochę niezrównoważona psychicznie, więc może być ciekawie.

Strasznie irytuje mnie JC. Może dlatego, że obejrzałem odcinek Caso Cerrado z nim w roli głównej i tam również był nie do zniesienia... Także na ten moment mu nie kibicuję.

Rockstar zapowiadała się na taką "wariatkę", a jak na razie strasznie mało jej w odcinkach.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: ciriefan »

20x1-5

No no, muszę przyznać, że jestem naprawdę miło zaskoczony. Sezon jak na razie bardzo mi się podoba. Dom wygląda fenomenalnie. Multimedialny motyw sezonu jak dla mnie świetny. Cast ciekawy i wydaje się, że nastawiony na grę a nie bycie amebami. Mamy już mocny podział na sojusze w 1 tygodniu i rozkład głosów 7:6 - naprawdę nieźle. Brak powracających graczy - super. Twisty jak dla mnie też dobre. Te zadania w 1 odcinku i bezpieczeństwo dla połowy osób to ciekawy twist. Kary dla Kaycee i Sam - to zależy która. Ta dla Kaycee słaba i niewiele wnosząca. Z kolei Sam jako robot to strzał w dziesiątkę - produkcja miała szczęście, że padło akurat na nią. Ten jej słodki głosik, dziwny sposób mówienia i do tego minki robota - miałem ogromny ubaw za każdym razem, gdy była robotem XD Poza tym biorąc pod uwagę jej frustrację tym faktem, mocno mnie też w tej roli rozczuliła.

Twist z trending i app store - na razie nie mam nic przeciwko, zwłaszcza że akurat to Sam dostała nagrodę, a nudny Faysal karę.

Takie moje top 3 na ten moment:
1. Sam - no jest przeurocza. Wydawała się twardą babą drwalem czy kim tam ona jest, a jest bardzo wrażliwą osóbką. Do tego tak wiele ją spotkało w tym tygodniu. Bardzo mnie rozczuliła jej walka związana z byciem robotem na bloku. Oby wbiła się w jakiś sojusz, bo osobowościowo jest dla mnie nr 1! Na szczęście nie powinna odpaść dzięki temu, że wygrała app store w głosowaniu widzów i wygrała bonusowe życie, więc jak coś to ma deskę ratunku.
2. Tyler - sądziłem, że to będzie taki typowy głupi surfer a la Fabio, a tymczasem uważam, że jako HOH świetnie rozegrał ten tydzień. Jego sojuszowi kibicuję. Dał logiczne nominacje i to w taki sposób, że nikomu nie zalazł za skórę. Wszedł w sojusz. Zdobył zaufanie Sam i jeszcze na koniec przeciągnął Kaitlyn na swoją stronę i zyskał ten siódmy, decydujący głos dla swojego sojuszu. Jestem zaintrygowany jego dalszą grą.
3. Angela - na początku się wydawało, że będzie zbyt mocna od samego początku i przez to wyleci, ale ukryła się w cieniu. Jak dla mnie ma ogromny potencjał.

Poza tym na plus są jeszcze dla mnie Winston i Rachel, ale na razie UTR w tym tygodniu. Na plus też Haleigh - ma potencjał, ale serio showmance z Faysalem? Ma minusa pierwszego.
Nie ma kogoś, kto by mnie ogromnie drażnił. Może Swaggy - jest za bardzo over the top i zbyt pewny siebie. Oczywiście na samym początku zwróciłem uwagę na Bayleigh jako murzynkę, ale rozczarowała mnie nieco tym showmancem ze Swaggym, kiepski ruch. On mądrze chciał to zakończyć, a ona jeszcze dramę urządziła, no i prawie na bloku się znalazła przez to wszystko. Faysal, JC, Brett, Scottie - jak na razie są dosyć nijacy (jedynie JC się wyróżnia, ale w grze na razie niewiele pokazał). Rockstar wydawała się być kimś over the top po pierwszym wrażeniu, a jest wyjątkowo cicha i spokojna. Kaycee jest strasznie nudna.

Nie dziwi mnie, że Faysal był najmniej trending w tym tygodniu, jest chyba poza Kaycee najnudniejszy. To Hamazon było kiepską karą szczerze mówiąc.

Odpadł Steve no i cóż. Zawsze kibicuję tym starszym, ale on jakoś do mnie nie przemówił, więc wielkiej straty w tym nie widzę.

HOH wygrała Kaitlyn - która jest trochę kosmitką z tymi swoimi aurami. Jeśli o nią chodzi, na razie jestem bardziej na nie, ale zobaczymy, co zrobi w tym tygodniu. No bo niby była w sojuszu ze Swaggym, a ostatecznie zagłosowała z drugim sojuszem i ocaliła Sam, więc ciekawe, jakie decyzje podejmie tym razem.

Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: MaciekRS »

Widze że wszyscy uwielbiają Sam :)
Na mnie ona działa jak płachta na byka. Wszystko w niej mnie tak denerwuje że dla mnie mogłaby natychmiast wylecieć.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Meciek »

90 minutowy finał sezonu zostanie wyemitowany 26 września.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Tydzień 2
Program bez Paula ogląda się o wiele lepiej niż z nim. Szkoda, że Amerykanie uważają trochę inaczej. W tej edycji ratingi są dość słabe...
Ten tydzień był dośc zabawny. Kaitlin jako płacząca HoH... Wygląda na to, że Tyler może być nowym Paulem CBSu :D Nie zdziwię się jak będą rzucać twisty, które pomogą mu dotrzeć do finału.
Co do twistu z App Store... To znowu jakiś niewypał który kończy się po 3 tygodniach... Od sezonu 17 i Takeover co rok mamy właściwie to samo tylko, że z inną nazwą. Kiedyś to były twisty... Sezon 6, albo chociaż taki 9 :D

Cieszę się, że odpadł Swaggy. Tak kończą osoby, które są zbyt pewne siebie. Zastanawiam się nad taktyką, którą przyjął Scottie. Ciekawe jak długo to zadziała. Obstawiam, że odpadnie niedługo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: ciriefan »

20x6-8

Sezon nadal trzyma dobry poziom. Ludzie są o wiele lepsi niż ta tragedia rok temu. Tak naprawdę na ten moment to nie lubię tylko Kaitlyn. Drugą osobą był Swaggy, ale ten problem sam się rozwiązał XD

Kaitlyn - jaka ta kobieta to porażka. Dorosła baba, a ma mentalność napalonej 13-latki. Najpierw zdradziła się swój sojusz, bo Faysal przytulał się z Haileigh, a potem jako HOH wywaliła swojego kolejnego sojusznika. Brawo. Ciekawe, kiedy znowu jej coś odpieprzy.

Tyler - chociaż Kaitlyn była HOH, to jak on ją manipuluje, to jest niesamowite. Koleś jest tam najlepszym graczem na ten moment, chociaż niektórzy już się chyba połapali, więc może jednak go ostatecznie przechytrzą. No ale zdolności manipulacyjne ma na wysokim poziomie, wielki szacun. Nazwanie go drugim Paulem to jednak przesada - wydaje mi się, że chyba Tyler manipuluje innymi w dużo lepszym stylu i nie jest takim sukinsynem jak Paul. Do tego dostał to całe power app, więc jak wygra ktoś z drugiego sojuszu, to pewnie się uratuje przed nominacjami.

Swaggy odpadł, no i dobrze. Irytował mnie niemiłosiernie, jego ego było ogromne. Liczę na to, że Bayleigh się teraz obudzi i w końcu zyska moją sympatię, bo od początku na nią liczyłem jako na murzynkę, a na razie mnie rozczarowała.

Faysal, Winston, Scott - są dosyć nudni, muszę przyznać, że po raz kolejny kobiety są dużo ciekawszymi osobowościami. Tak naprawdę ich trójka jest na jedno kopyto: nudni mięśniacy.

Rachel - żal mi jej było, jak dostała to crapp app, bo nawet ją lubię. Prawie wygrała HOH, miałaby okazję się wykazać, no ale cóż. Za to wygrał Scotty, co może być bardzo ciekawe. Koleś mnie dosyć intryguje, bo nie wiadomo do końca, z czym wyskoczy - zobaczymy, jak rozegra ten tydzień.

JC, Rockstar, Hayleigh, Kaycee, Angela - na razie nie istnieją tak naprawdę.

Sam było mało w tym tygodniu, ale i tak jest the best. Najlepszy moment, to jak Jessica i Cody odwiedzili dom. Wszyscy się jarają, oprowadzają ich, a ona ma w dupie i idzie sobie robić kawę <3 Sam i Tyler to na ten moment moi faworyci.

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

Week 2
Też nie przepadam za Kaitlyn, ale trochę mi jej szkoda. Ona chyba naprawdę ma nadzieję, że Ameryka ją pokocha, a tu wróci do domu i takie wiadomości. Na razie pokazała się jako słaby gracz, który dał się zmanipulować Tylerowi, ale ludzie mega przesadzają z tym hejtem na nią. To jest tylko gra, a oni piszą nawet na profilach jej pracy bardzo nieprzyjemne rzeczy... Jak dla mnie to jest mega żałosne. Już nie wspomnę o tych kontrowersjach, że niby jest rasistką. :D Nie wiem czy ludzie są serio tacy głupi, ale robienie wielkiej afery z tego, że cytując piosenkę powiedziała jedno "zakazane" słowo to debilizm. Trochę śmieszyło mnie jak w akcję "nie głosujmy na Kaitlyn w żadnym pytaniu to dostanie crappapp" zaangażowały się nawet gwiazdy BB, m.in. Jessica. :D Będąc przy Jessice - jej powrót nic nie wniósł do gry i w ogóle mi się nie podobał. Przyszli sobie tylko, powiedzieli, że się zaręczyli i wspomnieli coś tam o zadaniu. W ich miejsce można byłoby dać komuś innemu screentime. No ale ich fani pewnie się ucieszyli. Z dwójki Swaggy C i Winston cieszę się, że Swaggy odpadł. Był trochę zbyt pewny siebie i zaczął mnie wkurzać, ale plusy, że nie poddał się i próbował walczyć do końca o głosy. Z Winstona mam trochę bekę, jest trochę psycho i ten jego bromance z Brettem, ale jeśli odpadnie to nie będę płakał. Teraz kolejna osoba, która flipnęła została HoH. Wolałbym, żeby to Rachel wygrała, ale ze Scottiem będzie ciekawiej, bo tak naprawdę nie należy do żadnego sojuszu i jest po środku.

Jeśli miałbym teraz wskazać osoby, które mają najlepszą pozycję w grze to byłyby to Kaycee, Sam i Angela. Kaycee jest gdzieś tam w cieniu i chyba nikt nie ma jej za zagrożenie, zdziwię się jeśli odpadnie pre-jury, ludzie będą najpierw targetować Winstona/Bretta/Rachel, a nawet Tylera. Sam to Sam, ją chyba wszyscy tam kochają. :D Kto będzie gotował i sprzątał kiedy jej tam nie będzie? Jest bliżej Level 6, bo to oni ją uratowali, ale też tak naprawdę nie ma żadnego konkretnego sojuszu i gra po środku, w dodatku ma to Bonus Life, no i nikt nie ma jej za absolutnie żadne zagrożenie, co trochę mnie dziwi, bo dość dobrze radzi sobie w zadaniach. Nawet jeśli ktoś ją nominuje to na pewno jako pawn i nie widzę jej odpadnięcia w niedługim czasie. Jeśli miałbym postawić na jedną osobę, która zajdzie do jury to postawiłbym właśnie na nią. Angela miała ogromny target w week 1, ale usunęła się w cień. Dobrze dla jej gry, ale przez to nie dostaje żadnego screentimu. Mam nadzieję, że będzie w końcu zadanie o endurance i wygra to wtedy będą musieli ją pokazać. W dodatku ma świetny social. Jedyne osoby, które za nią nie przepadają to Swaggy C, którego już nie ma i Rockstar z niewiadomych powodów. Nie zdziwiłbym się, gdyby chodziło o wygląd. :D Myślę, że odpadnięcie Swaggy'ego było dobre dla gry Bayleigh i ona też będzie bezpieczna przez kilka następnych tygodni.

Na razie sezon zapowiada się bardzo dobrze. Nie ma Paula i od razu jest lepiej. :D

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: MaciekRS »

Kaitlyn jest WSPANIAŁA jako uczestniczka BB. Owszem nie umie grac ale szczerze mowiac jej zagrania i jej odwolania do "higher power" i to jak jest przekonana o tym ze wszechświat nią kieruje są śmieszne.
Tyler zaczął z bardzo wysokiej nuty, przewyższa na razie wszystkich pod względem strategii ale nie wiem czy to nie za szybko i nie za mocno, przecież jeszcze ponad 2 miesiące gry przed nimi.
Rachel jest HOT :)

A co do tego rasizmu to musimy sie przyzwyczaic że amerykanie mają hopla na tym punkcie a że SJW tradycyjnie muszą z czyms walczyc więc wynajduja sobie jakieś głupie pierdoly i "walczą z rasizmem".

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

W sumie to zgadzam się z tobą, Kaitlyn może i jest irytująca, ale to jest taki typ, który widzowie kochają nienawidzić. :D Obejrzałem teraz nowy odcinek (week 3, HoH Scottiego) i rozbawiło mnie to jak Kaitlyn była przekonana że swoim big move dostanie PowerApp. Chyba powoli nawet uczestnicy mają jej dosyć.

Komentarze Angeli, Rachel i Kaitlyn może rzeczywiście były trochę nieprzyzwoite, ale na pewno nie rasistowskie. Już nawet nie wspominając o tych sytuacjach w BB, ale to jest strasznie irytujące, że niektórzy wszędzie muszą doszukiwać się rasizmu, nawet tam, gdzie go nie ma.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Dlaczego widzowie mają kochać nienawidzić Kaitlyn?
Ja ją bardzo lubię. Naprawdę. Dzięki niej jest ciekawie. W pierwszym tygodniu to jej głos był decydujący, w drugim to ona jako HoH zdecydowała się na szalony pomysł z backdoorem Swaggy'ego. Te jej rozterki, płacze - to naprawdę nieźle się ogląda. Mam nadzieję, że zostanie w grze jak najdłużej.

Za to zaczyna irytować mnie Tyler, który chyba jest zbyt pewny siebie. Ok, robi ruchy, ma power app. Jednak ta cała władza może go zgubić, jeżeli w porę się nie otrząśnie. Chociaż w CBS chyba uważają go za drugiego Paul'a :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

Week 3

Co to był za tydzień. :D Cieszę się, że to Winston odpadł, bo był psychopatą, a poza tym Brett ma o wiele większy potencjał jeśli chodzi o grę. Winston po prostu tam sobie był i nie nawiązywał jakichkolwiek więzi z przeciwnym sojuszem, a jak przyszło co do czego to był wkurzony, że Scottie nie okazał się na tyle głupi i nie kupił jego propozycji z sojuszem na F3. RIP bromance. Najlepsze było to jak Sam go exposnęła i reakcja Angeli i Kaycee. :D Cieszę się, że Sam nie użyła swojej power, bo widać było, że zbytnio nie chciała tego robić, a nie chciałem, żeby na jej decyzję wpłynęli inni lub produkcja. Zabawne, że Winston, który twierdził, że Sam jest słaba i nie warto jej ratować skończył na jej łasce. Kaitlyn znowu robi dramy, ale jej złość na Bretta pewnie jest tylko chwilowa. Ciekawe co pomyśli o głosowaniu. Czyżby jej ukochany Tyler ją oszukał? Wszyscy krytykują Kaitlyn, ale gdyby ona odeszła sezon na pewno byłby nudniejszy. Wymarzony scenariusz - Kaitlyn odpada i powraca dzięki appce Sam. Co by się w tym domu działo... :D Najłatwiejszym rozwiązaniem dla tego kto teraz został HoH byłoby nominowanie Rockstar, bo jest najsłabsza, więc jeśli będzie jakieś zadanie o powrót to jest mniejsza szansa, że jej się to uda. Fajnie jakby Bayleigh użyła w przyszłym odc. swojej power to mielibyśmy kilka twistów z głowy. Ta reakcja Rockstar na przemowę Bretta była strasznie over the top. Jak on mógł zrobić to w urodziny jej córki?!?!?!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Tydzień 3
Szkoda, że odpadł Winston, a nie Brett, który zachowywał się jak psychopata :D Te jego teksty, gesty... On ma w sobie coś odpychającego po prostu. Będziemy musieli się z nim męczyć jeszcze przez jakiś czas...
Nadal uwielbiam Kaitlyn. Zdecydowanie najbardziej ciekawa postać w tej grupie. Przyćmiewa wszystkich swoją osobowością.
Sam, która w pierwszym tygodniu wyglądała na zupełnie zagubioną umocniła swoją pozycję w grze. Wszyscy prognozowali, że odpadnie dość szybko, a na razie nic na to się nie zapowiada :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość