Big Brother 21

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

MaciekRS pisze:
15 wrz 2019, 14:45
A czemu mieli zachować Tommyego, zawodnika niezłego w konkurencjach i mogącego spookojnie zdobyć głosy w finale a wywalić bezużyteczną Holly?
Bo gdyby Michie wygrał PoV to bierze bez wahania Holly. Z silnym w wyzwaniach Tommym mogłoby być inaczej.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Cliff naprawdę myśli, że Jackson wywali Holly, a nie jego. <3 Dawno nie widziałem kogoś tak dumb.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

Jack pisze:
15 wrz 2019, 17:45
MaciekRS pisze:
15 wrz 2019, 14:45
A czemu mieli zachować Tommyego, zawodnika niezłego w konkurencjach i mogącego spookojnie zdobyć głosy w finale a wywalić bezużyteczną Holly?
Bo gdyby Michie wygrał PoV to bierze bez wahania Holly. Z silnym w wyzwaniach Tommym mogłoby być inaczej.
Fakty są takie że aby Cliff to wygrał to musi wygrać najważniejsze POV i potem wygrać ostatnie HoH, niewykonalne dla niego, zero szans i to obojętnie z kim by startował.
Nicole aby wygrać MUSI jeszcze wygrać finałowe HoH i zabrać ze sobą do finału Cliffa albo Holly. (jak ktoś weźmie ją to już raczej nie wygra.
Wg mnie lepsze ma szanse konkurując z Jacksonem, Holly i Cliffem niż gdyby miała konkurować z Jacksonem, Tommym i Cliffem. (a i tak te szanse są marne i były marne niezależnie od ich wcześniejszych wyborów)
Sprawa jest prosta Ona i Cliff MUSZĄ pokonać Jacksona, gdyby pozostawili Tommyego to musieliby pokonać ich obu. Z żadnym z nich nie wygraliby w finale.

Aby teraz wygrać BB TRZEBA wygrywać finałowe konkurencje, to nie BB2.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

No dobra, Jackson pokazał że jest prawdziwym GRACZEM. To jak pozbył się Tommyego, jak owinął wokół swojego palca Holly, Cliffa powoduje że wskoczył on do panteonu tych wielkich.
Przypomina mi on Briana Heidika, paskudny człowiek, wredny typ, ale gracz który potrafi manipulować innymi wyśmienity.

Po wyjściu z BB Holly powinna wyjechać z kraju na długie miesiące. Nie wiem jak ona będzie mogła spojrzeć w oczy swoim rodzicom, znajomym itp.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x36-38

No nie cierpię Jacksona jako osoby, ale to, jak doprowadził to eliminacji Tommy'ego, było mistrzostwem manipulacji. Było to przerażające, ale i imponujące.

Ciekawy jestem, jakby to się rozegrało z Tommy'm. Cliff serio pokazał jak kiepskim jest graczem. No ale dzięki temu, że odpadł, będziemy mieli akceptowalnego zwycięzcę bez względu na to, kto wygrał.

Wydaje mi się, że Jackson wygra ten sezon. Jeśli Nicole wygra ostatnie HOH, to będzie jej ciężko pokonać obu przeciwników, ale podejrzewam, że ma szansę pokonać jedynie Holly. Jackson pokona obie panie. Jeśli Holly wygra finałowe HOH i wywali Jacksona, wtedy moim zdaniem jurorzy docenią to zagranie i dadzą jej nagrodę. Jeśli zabierze go do finału, to ocenią ją jako jego pionka. No ale zobaczymy.

KONFY
Jackson - 14+17+1=32 (237)
Nicole - 13+14+4=31 (141)
Holly - 6+8+0=14 (102)

Cliff - 8+11+3=22 (166)

Tommy - 122, Christie - 173, Jessica - 79, Nick - 95, Analyse - 41, Kathryn - 75, Jack - 85

Sam - 63, Isabella - 42, Kemi - 31, Ovi - 38, David - 19

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Gratulacje dla Michiego za zwycięstwo w BB21.
Jedyna szansa na to, że nie będzie w finale to chyba Holly wygrywająca w final3 i w końcu zaczynająca myśleć o sobie i swojej gre, wybierająca Nicole do finału.

Ten sezon miał naprawdę dobre momenty. Styl gry Christie gdzieś do połowy sezonu, Kat walcząca o siebie, sojusz z Holly i Jess. Cliff też nieźle ogarniał. Później niestety było już coraz gorzej...

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Jak na razie to Holly ma duże szanse na zwycięstwo. Kat, Jess, Cliff, Nicole to bardzo możliwe głosy na nią. Jackson rzeczywiście pod koniec zaczął grać dobrze, ale chyba każdy zapomniał, że on wywalił ANALYSE i JESSICE, i tak naprawdę HoH Holly ocaliło im grę. Mam nadzieję, że Holly wspomni o tym na finale. BTW hejt na nią w necie jest żenujący. To nie jej i Jacksona wina, że Nicole i Cliff prowadzą beznadziejną grę. Ogólnie sezon dużo słabszy od 20. Liczę, że Kat lub Kemi wygrają AFP, ale pewnie będzie to Cliff albo Nicole.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

Czemu sądzisz że Nicole zagłosuje na Holly? Panie raczej się nie lubiły podczas gry. Cliff też BARDZO bym się zdziwił gdyby zagłosował na Holly, nie sądzę aby był bitter jurorem.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Odnoszę takie wrażenie po tych gadkach jaką Jackson był złą osobą itp. Ale dużo będzie zależeć od mów finałowych. Jeśli Holly będzie umiała obronić swoją grę to jest duże prawdopodobieństwo, że wygra, ale jeśli zaprezentuje się na poziomie GM czy Liz to Jackson wygra.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Duncan »

Szkoda, że Holly przegrała </3 było blisko!
Pierwszy raz widziałem zwycięzce, który smutny wychodził mimo że wygrał. No cóż, zasłużył sobie.
Ciesze się że Nicole wygrała AFH <3 Sezon oceniam bardzo dobrze, oby następny był podobny tylko mniej rasistowskich komentarzy.

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

Wygrał zdecydowanie najlepszy gracz tego sezonu i nie mówię o jego zwycięstwach w konkurencjach (BB przesadził i to mocno z ilością typowo fizycznych zadań) ale o tym że potrafił innych związać i okręcić wokół siebie, grał o zwycięstwo, grał dobrze i zasłużenie wygrał.

Nicole była za słaba zarówno w konkurencjach jak i zbyt mocno niezdecydowana w tym czego właściwie chce, bała się wykonywać jakiekolwiek ruchy bo tym jak Bella ją sparzyła na samym początku ale cieszę się że wygrała fan favorite.

Holly była po prostu żałosna w tym co robiła. Nie rozumiem jak można się tak całkowicie podporządkować młodszemu facetowi. Jak ona spojrzy w oczy rodzinie i znajomym po takim występie? Na początku wydawało się że prowadzi dobrą grę a potem jak Jackson stwierdził że przestanie pie**** Kat a weźmie w obroty Holly to ta padła przed nim na kolana i reszta sezonu to był tylko "tak Panie, czego sobie zażyczysz" i kompletny brak stosunków z innymi graczami.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

No mimo wszystko, że zarówno Jackson, jak i Holly popełnili w swojej grze kilka błędów to trudno zaprzeczyć, że byli najlepszymi graczami tego sezonu i finał im się należał. Wolałbym wygraną Holly, ale Jackson również jest zasłużonym zwycięzcą, chociaż nie przepadam za nim szczególnie. Tommy w top3 AFP zamiast Kat - ok, od dawna wiemy, że Ameryka nie ma gustu. :D Sezon jak dla mnie mocno średni. Może nie było tragedii jak przy 19, ale brakowało silnego castu + Gr8ful po prostu źle się oglądało, dużo irytujących osób albo irrelevant Analyse (Nick, Jack, Tommy, Bella eww). Mimo wszystko mogło być gorzej i Cliff mógł wygrać. :D

Nie zgadzam się, że Holly prowadziła słabą grę socjalną. Gdyby tak było to Nicole by na nią nie zagłosowała, bo miała dobre stosunki z Jacksonem, ale Holly przed finałem bardzo dobrze się z nią dogadała.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

Dla mnie różnica między Holly a Jacksonem uwidoczniła się wyraźnie kiedy Holly była o krok od wypadnięcia. Gdyby miała dobry social to próbowałaby się ratować a tymczasem Holly nie zrobiła NIC w tamtym tygodniu, to Jackson na siłę i dzięki swojej grze wyciągnął ją z tarapatów i ustawił siebie w dogodnej pozycji. A późniejsze poddanie HoH bo Jackson jej tak kazał (po to aby zabezpieczyć się na wypadek gdyby nie wygrał veto) to już był tylko gwóźdź do trumny Holly. Pokazało to że ona nie ma nawet cienia swojej własnej gry, jest pionkiem i zabawką dla Jacksona minimalnie tylko lepszą w grze od Annelise

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x39-40

W sumie to był bardzo dobry finał sezonu. Nie wiem, czy bym napisał lepszy scenariusz.

Jackson - oczywiście wygrał finałowe zadanie i zabrał do finału Holly. Od dłuższego czasu było wiadomo, że wygra on lub osoba, która się go pozbędzie. Nikomu się nie udało. Mocna gra fizyczna i strategiczna, mistrz manipulacji. Nie lubię go jako osoby, ale... Ostatnio pokazał jakiekolwiek emocje i przynajmniej w trakcie gry potrafił wykazać się samoświadomością. Mam wrażenie, że jest szansa, że po obejrzeniu materiałów i poczytaniu trochę o sobie faktycznie wyciągnie wnioski i czegoś go to nauczy. To było po prostu piękne, jak czekał na to swoje wymarzone confetti i gdy to mu się udało i confetti wystrzeliło, on miał minę załamaną, bo chwilę wcześniej poruszono temat jego rasizmu. Zamiast cieszyć się zwycięstwem był bardziej zmartwiony tym, jak się zachowywał - no ja lepszego scenariusza bym nie napisał.

Holly - no sorry, ale zdecydowanie 2 miejsce u boku Jacksona to jest idealnie napisany scenariusz dla niej. Całą grę mówiła o niezależności, ale niestety była do niego uwiązana jak pies do smyczy. Gdy próbowała coś robić i się mu postawić, on doprowadzał ją do płaczu, wylewał na nią pomyje, a ona na koniec jak piesek szła go przepraszać i wskakiwała mu z powrotem do łóżka. Lubiłem ją dużo bardziej, ale przy nim jej gra wypadła blado, a ona wyglądała tylko jak jego pionek. Nie dziwi mnie ten werdykt ani trochę.

Nicole - oczywiście przegrała zadanie i została wyeliminowana, ale wygrała America's Favorite Player. W sumie idealne zakończenie, bo Jackson prowadził lepszą grę, a ona jednak nadrabiała osobowością. Cieszę się bardzo z takiego finału, bo to ciepła, pozytywna, wartościowa osoba. Życzyłbym sobie i każdemu takiej przyjaciółki w życiu.

Fajnie, że odnieśli się do trudnych tematów podczas finału, czyli rasizmu sojuszu ósemki i zachowania Nicka. Nie to, żeby było mi żal Belli, ale należało mu się.

Ostatecznie sezon nie był taki najgorszy - bywały o wiele gorsze zwłaszcza w ostatnich czasach. Sam przebieg rozgrywki od powrotu Cliffa z Camp Comeback zrobił się bardzo ciekawy. Minusem jednak byli ludzie. Gdyby nie Kat i Nicole, nie byłoby po co oglądać. Nawet najlepszą rozgrywkę ogląda się źle, gdy brakuje osób, którym można kibicować i z którymi można się utożsamiać. Dlatego też pomimo poziomu rozgrywki losy tych ludzi tak średnio mnie interesowały. Oby casting w kolejnym roku był po prostu lepszy.

KONFY
Jackson - 14+1=15 (237)

Holly - 10+3=13 (115)

Nicole - 15+4=19 (160)

Cliff - 167, Tommy - 122, Christie - 173, Jessica - 79, Nick - 95, Analyse - 41, Kathryn - 75, Jack - 85

Sam - 63, Isabella - 42, Kemi - 31, Ovi - 38, David - 19

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Gratuluacja dla Michiego. Totalnie zdominował końcówkę tego sezonu mimo tego, że Nicole również próbowała włączyć się do walki.
Tak naprawdę każdy z finałowej trójki coś wygrał, więc wszyscy powinni być szczęśliwy. Michie zasłużył z nich najbardziej na końcowy triumf.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości