Big Brother 22

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

22x08-09
Ostatnie dwa odcinki dość nudne i oczywiście przewidywalne :D

Teraz czekam na jakiś twist i jakiś przewrót w grze. Brakuje mi strasznie w tej edycji osób pokroju Rachel Reilly czy Vanessy Rousso. Z nimi gra mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Hmmm, co jeszcze mogę skomentować. Ta kara dla Christmas za +1 taka standardowa, w stylu BB, można było coś innego wymyślić tym razem. W sumie zaśmiałem się z żarciku Enzo o tym, że powinien iść do Maury Show, aby dowiedzieć się kto jest ojcem tych dzieciaków :D Aż wyobraziłem go sobie w programie Maurego xD

Wracając do wątku edycji, to czuję, że po eliminacji Janelle, Kaysar i tak to spieprzy. W sumie mówił jej i Bay, że w przypadku gdyby wygrał HoH to nomunuje CoCo Franzel i Davida xd Wspaniały plan :D

Edit: Jaka Franzel jest żałosna. Nagrała "Goodbye Message" dla Janelle, mówiąc, że Janelle od samego początku nie chciała z nią współpracować i że jednak nie zaprasza jej na ślub. Teraz, na dosłownie kilka godzin przed odcinkiem postanowiła sobie to zmienić i poszła rozmawiać o tym z produkcją :D Nie mogę z niej po prostu.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Maw »

Ten sezon zapowiada się naprawdę tragicznie. Stracili największą gwiazdę w week 3... Pod Paula i homofoba oraz rasistę Jeffa potrafili riggować, ale pod aktualną faworytkę nie. :) Janelle chce zagrać w Surva i mam nadzieję, że ją tam zobaczymy. Szkoda, że grą rządzi sojusz, który został stworzony jeszcze przed grą... Dani to naprawdę idiotka - chciała wywalić Janie tylko po to, żeby być "królową BB" (sorry, ale czy ona zapomniała o istnieniu jeszcze chociażby Rachel, Vanessy czy Danielle R?), szkoda, że prawie wszyscy fani się od niej odwrócili (nie dziwię się). :D Dziwna jest ta jej obsesja na punkcie kobiet i jej zachowania, śmianie się z religijności Day itd. Życzę jej jak najszybszego odpadnięcia! A Janelle to był taki powiew świeżości w tym sezonie i po prostu klasa sama w sobie - od dawna nie było kogoś, kto tak walczyłby o głosy mimo że była z góry skazana na porażkę. Właśnie taka gra zasługuje na szacunek! Ci nowi gracze są naprawdę weak, głosowanie z domem, robienie tego co chce HoH itd... To jest takie nudne. Franzel rzeczywiście jest żałosna, a jeszcze bardziej żałosne jest to, że ona myślała, że Janelle się przejmie tą wiadomością. xD Ale oczywiście nasza QUIRKY WEIRD QUEEN musiała zmienić swoją wiadomość, żeby nie brzmiała tak mean, bo ona przecież jest zwykłą słodką dziewczyną z sąsiedztwa!!! Jedyne osoby, którym można kibicować to Bayleigh, Da'Vonne, Kaysar, także nie zapowiada się ciekawie. xD No i Tyler, Enzo, Christmas, Ian nie są tragiczni, chociaż Ian jest wkurwiający ze swoją grą. Tym bardziej, że BayDay już uznawane są za zagrożenie mimo że obie były 1st jurors, a w grze są winners i runner-ups. <3 Ale at this point to jestem za każdym, kto wywali Dani, bo nie mogę na nią patrzeć.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

Tak jak mówiłem teraz poleci Kaysar albo Ian, bo dominujący sojusz nie będzie ryzykować eliminacją kolejnej kobiety. Zaraz później pewnie na blok trafi Da'vonne, której prawie nikt już nie ufa. A następnie spróbują pozbyć się Dani, która jest pierwsza na wylocie w dominującej grupie.
Ten sezon naprawdę zapowiada się na jedną z najgorszych edycji. Tym bardziej, że część graczy ze strony, która "rządzi" uważa się za mastermindów i hołdują temu nowemu stylowi gry. Ja naprawdę zastanawiam się czy oni rzeczywiście sądzą, że ciekawsza jest gra, w której wszyscy głosują tak samo i nie ma rozkładu głosów na skraju remisu. Część z nich głosi właśnie takie teorie, na czele z Nicoel Franzel.
Kontynuując temat CoCo, chyba jej apel zadziałał, bo wiadomość dla Janelle zaczęła się od komplementu :D A dopiero później zaczeło się wbijanie szpil.

Nie wiem co musi się stać, żeby cokolwiek w tym sezonie się zmieniło. Ian woli strategię"lay low" i niedługo przez to wyleci. Z Kaysarem prawie nikt nie chce grać, żeby nie narazić się innym. David to tam tak naprawdę jest duchtem, traktowanym jako +1. Naprawdę nie wiem kto może tam zaatakować. Po 3 najbliższych tygodniach rzeczywiście zostaną już tylko statyści i grupa która będzie chciała przeć do finału.

Btw, dość ciekawa kwestia pojawiła się w niektórych rozmowach.Cody chwalił się, że przy zaproszeniu do programu zadzwonił do niego sam Don Wollmann, czyli główny producent programu xd Widocznie wierzą w potencjał tej gwiazdy :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Kamel »

Zastanawiam sie czy w koncu doczekamy sie sezonu, w ktorym uczestnicy nie zrobią jednego sojuszu na początku i nie będą sie go trzymac desperacyjnie az do momentu w ktorym ten sojusz sie na nich wypnie xd

zle sie oglada ten sezon, jest frustrujacy w odbiorze. Ale Janelle to klasa sama w sobie <3

Kibicuje Kaysarowi, Ianowi i Christmas, ktora w tym sezonie jest o dziwo o wiele lepsza.
Bay i Day są ok, ale moglyby cos zaczac robic. Do Dani mam resztki sympatii, mam nadzieje ze szybko sie znudzi i cos odwali, a reszty nie lubie, co nie jest niczym dziwnym bo nawet Blandgela z s20 napisala ze jest niezadowolona z HoHa Tylera i to z kolei jest dosc szokujace patrzac ze jej osobowosc mozna porownac do komody z Ikei.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Roxy »

Janelle :(:( choć to było oczywiste, że to właśnie ona odpadnie, Królowa BB i to się nie zmieni! Dani co ty wyprawiasz... daje ją lubię, ale to jak gra w tym sezonie... ogarnij się kobieto!
Czekam na jakiś przetasowani i pewnie się nie doczekam :( nie śledzę feeds, nie czytam o tym co się dzieje w grze, bazuję tylko na odcinkach xd i licze na wygraną Kaysara w HoH :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
30 sie 2020, 20:05
Dani co ty wyprawiasz... daje ją lubię, ale to jak gra w tym sezonie... ogarnij się kobieto!
nie śledzę feeds, nie czytam o tym co się dzieje w grze, bazuję tylko na odcinkach xd
Nie będę spoilerować, ale Dani na razie pracuje na to, aby zostać drugą Aaryn :(
Jestem w szoku widząc to co ona odwala w tym sezonie.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: MaciekRS »

Ja tam lubiłem Aaryn i i od początku do dzisiaj lubię Dani :)

Ale nie ma co się oszukiwać. Janelle to królowa której gra w BB po prostu nie wychodzi. Och oczywiście jest lepsza od Kaysara (on moze w szranki stawać z takimi "graczami" jak David czy Nicole A) ale po prostu nie wychodzi jej tworzenie sojuszy, zawsze ląduje jako underdog. W tym sezonie musze przyznać że Nicole F i Dani jak na razie pokazały się z lepszej strony. Biorąc pod uwagę że pewnie 90% konkurencji wygrają w tym sezonie dziwnym przypadkiem Cody, Enzo, Taylor i Memphis to właśnie utrzymywanie dobrych kontaktów z nimi zapewnia szansę na dojście do finałowej fazy gry.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Maw »

Lubiłeś rasistkę? :)

Dani gra tragicznie i odcinki tego w pełni nie pokazują (chociaż ostatniego nie oglądałem i raczej nie będę, bo podobno takie nudy są, że musieli korzystać z klipów z dnia 1). Zresztą ona nigdy nie grała dobrze - pierwszy sezon był zdecydowanie jej najlepszym, ale też doszła tak daleko w dużej mierze dzięki swojemu ojcu, w drugim z dupy odwróciła się od swojego alliance i odpadła niedługo po tym jak skończył się jej immunitet i jak przegrała zadanie. A teraz sieje niepotrzebny chaos, rzuca hinky vote, no i najlepsze jest to, że wyrzuca osoby, które jej ufały - Janelle chciała z nią grać, ale nie, bo Dani musi zostać królową BB! :D Pozostaje tylko czekać aż jej sojusz ją wywali, bo każdy poza może Nicole ma jej dość. Radzę zobaczyć feedsy dla tych, którzy uważają, że Dani gra dobrze w tym sezonie. xD Ona nigdy nie będzie na poziomie Janelle, Rachel, Danielle R czy Vanessy i cieszy mnie, że ten sezon w końcu ujawnił jej prawdziwą paskudną osobowość.

Na ten moment najlepiej gra chyba Memphis - każdy na jego HoH obrabiał mu dupę, bo jak to może nie chcieć wywalić Janelle i Kaysara?! Ale po tym usunął się w cień i teraz nikt go już nie targetuje. Chociaż nadal uważam, że wygra to Enzo. Szczerze to już czekam aż ten Kaysar odpadnie, to może w końcu zaczną grać, bo na razie są nudy... I chyba Tyler z Memphisem są moimi faworytami, bo nie łudzę się, że Da'Vonne i Bayleigh coś w tym sezonie ugrają patrząc na obsesję NIEKTÓRYCH na punkcie black women. :D No bo przecież to oczywiste, że kobiety, które zostały 1szymi jurorami są większymi threats od zwycięzców czy runner-upów. Szkoda, że pre-game alliances niszczą kolejne sezony jak to było nieraz w Survie... Ale chociaż pierwszy All Stars był spoko. Tutaj nawalili po całości z tym castem, bo mogliśmy mieć... kogokolwiek praktycznie? xd A dostaliśmy Cody'ego, Davida, Christmas. <3 Wymarzony All Stars.
Kamel pisze:
29 sie 2020, 18:44
Zastanawiam sie czy w koncu doczekamy sie sezonu, w ktorym uczestnicy nie zrobią jednego sojuszu na początku i nie będą sie go trzymac desperacyjnie az do momentu w ktorym ten sojusz sie na nich wypnie xd
BB20. Niektórzy narzekali, ale patrząc na 22, 21 i 19 to ten sezon był arcydziełem. Zdecydowanie w top10 sezonów BB imo.
A Tyler sam był chyba niezadowolony ze swojego HoH po tym, jak uświadomił sobie, że Janelle może być idealną tarczą. :( Ale i tak szacun dla niego, że jej nie backdoornął i dał jej szansę w veto.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: MaciekRS »

Szkoda że nie wzieli castu z BBOTT.
Morgan (kolejna zwyciężczyni i target zamiast Christmas) Danielle zamiast Bayleigh, Justin zamiast któregoś z facetów, no i oczywiście zamiast butelki ketchupu która nie wie co to BB i nie raczyła nawet zobaczyć przed sezonem z kim mu przyjdzie grać czyli Davida powinni dać kogokolwiek, nawet Chicken Georga, idealnie kogoś starszego, jeśli musi być czarny to chociażby Marvin.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: ciriefan »

Brak słów. Żenada. Jeden z najgorszych sezonów ever. Jedyne moje oczekiwanie jest takie, aby wygrał każdy byle nie Ratcole i Daniele.

Jestem zaskoczony, jak bardzo do siebie mnie w tym sezonie przekonała Baileigh. To po odejściu mojego top 3 w trakcie 3 pierwszych eliminacji mój nowy numer 1.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

Tydzień #4
Zacznę od tego, że nie opłacało się wstawać o 7 specjalnie po to, aby obejrzeć jak najszybciej "live eviction".
Ten tydzień zakończył się bez niespodzianek. Jakieś nudne fragmenty wybierają do odcinków, a na feedsach trochę się dzieje.
Po pierwsze jakiś krzykacz pod domem, który stał z megafonem i próbował sprzedać trochę informacji, później banner z info że Nicole jest kłamcą :D A w odcineczkach cisza, nic się nie dzieje. Pewnie nie pokażą również rasistowskich komentarzy Daniele, chyba że pokłóci się z produkcją i puszczą, żeby zniszczyć jej reputację :P

Tak jak wspomniałem ostatnio poleciał Kaysar, a na liście zagrożonych nadal znajdują się Ian, Day oraz Dani. Zobaczymy, który plan zostanie wcielony w życie przez Christmas, a właściwie osoby które mówią jej co ma robić.

Szkoda, że nie pokazano fragmentów jak David mówi, że jego IQ to 187 xd

Poza tym co ciekawe, nie tylko na rozmowy o Boogim jest ban w programie. Uczestnicy ze dwa tygodnie temu dostali też bana na konwersacje o psycho Daniele z sezonu 14 :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Maw »

Week 5
Zgadzam się z Cirie - w trakcie oglądania 20 Bayleigh zdecydowanie nie należała do moich faworytów, ale polubiłem ją po TC i mogę nazwać się jej fanem, jest super w tym sezonie. Christmas jako HOH - porażka. Nie wiem co ona chciała osiągnąć tymi łzami, bo dla mnie to było takie na pokaz, Nicole już sama mówiła, że nie dałaby na blok dwóch black women razem i pewnie Christmas po prostu bała się backlashu, stąd jej zachowanie. I ja doskonale rozumiem wybuch Bayleigh - nie jest najlepszym graczem i jest wybuchową, emocjonalną osobą, ale zrobiło mi się jej bardzo szkoda, kiedy to Dani na nią naskoczyła i było, że to Bayleigh jest tą agresywną, hmm, jakoś nikt o Dani nie użył takich słów, ciekawe dlaczego. :) Tak samo rozumiem gniew Bayday, że trafiły na blok, bo są "power couple from day one", kiedy one powiedziały, że ich relacja zaczęła kwitnąć dopiero z czasem i w domu jest dużo OCZYWISTYCH power couples, jak chociażby Nicole x Ian, Cody x Dani, ale ok. Najlepszym momentem odcinka była zdecydowanie Da'Vonne, jej podniesienie ręki po nominacjach i jej strategia w tym wyzwaniu. <3 Day jest naprawdę jedną z najbardziej entertaining osób, jakie były w BB i mam nadzieję, że w końcu teraz zajdzie daleko. Ten sezon jest naprawdę tragiczny - nie dziwi mnie taka mała ilość komentarzy :D, ALE być może nie stracimy Bayday w tym weeku, bo Tyler chce zrezygnować, także oby plan się udał!

Nie mogę patrzeć na Cody'ego i Dani, napisałbym, że taki zwycięzca nam nie grozi, ale patrząc na poprzednie sezony to jestem przygotowany na wszystko. :D Ale na ten moment to nawet Franzel z jej notorycznym płakaniem i robieniem z siebie ofiary jest mniej wkurwiająca. Nadal wydaje mi się, że Enzo wygra ten sezon albo ewentualnie Memphis (co nie byłoby złą opcją, lubię go nawet xd), ale pozostaje liczyć, że Bay/Day zaczną coś wygrywać to może któraś z nich zajdzie do samego końca, Ian jako two-time winner też nie byłby zły.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Gienek »

Nie wiem dlaczego lubicie Bayleigh, każdy kto do niej się odezwie trochę podniesionym głosem albo się z nią nie zgodzi to ona już wstaje, płacze, krzyczy, wychodzi. Zachowuje się tragicznie, a oni nie mogą nic z tym zrobić, bo zaraz będzie na tle rasowym. Trochę przesadza moim zdaniem.
Sezon sam w sobie słaby, Dani jest beznadziejnym graczem ale to już wiadomo od dawna. Liczę, że wyleci jakoś niedługo.

#TeamEnzo

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

22x14-15
Wow, zapowiada się, że to będzie sezon jeszcze gorszy niż BB 15 i to nie tylko ze względu na samych uczestników, ale również na produkcje i ich niekonsekwencję.

Zaczynając od początku, cała ta historia z Tylerem i jego odejściem była groteskowa. Najpierw chłop chce odejść, płacze BayDay, że BlackLivesMatter i że one bardziej zasługują na to, żeby grać. A później zmienia zdanie. Hmm, czyżby nagle tak po prostu zmienił sobie zdanie? Niekoniecznie. Jeszcze niedawno można było znaleźć feedsy z rozmów między uczestnikami, z których wynika, że sama Alison rozmawiała z Tylerem aby nie rezygnował. Podobno to wbrew regulaminowi i uczestnik nie może zrezygnować z programu, ani namawiać innych do głosowania na niego podczas eviction :D Śmieszne? :D Niekoniecznie, skoro oświadczenie o podobnej treści wydała nawet Angela Rummans xd Przez całą tę sytuację Angela postanowił zniknął z twittera i teraz nie będzie mogła tam promować swojej książki :( W sumie ciekawa sprawa z tym rezygnowaniem. Matt z BB12 mówił ostatnio w podcaście Roba, że w tamtej edycji każdy miał prawo do odejścia w jakimkolwiek momencie, mógł namawiać innych do nominacji siebie, czy zbierania na siebie głosów. Widocznie zasady tak bardzo się zmieniły :D
Ale wracając do meritum, po rozmowach z produkcją Tyler postanowił, że nie odchodzi. Ok, nie mam nic do tego. Jednak sposób w jaki się zachował. Jeszcze kilkanaście minut przed veto meeting mówił Bay co ma powiedzieć podczas ceremonii oraz uspokajał, że dziewczyny są bezpieczne. Dobrze wiedział co się święci, bo wcześniej oświadczył Christmas że zostaje. Może dzięki temu zajdzie dalej w grze, ale jakim kosztem? Media dość szybko podłapały temat jego lansowania się na BLM i pewnie trochę to pogrąży jego karierę.

Kontynuując temat pogrążonych karier. Widać, że bullying i rasizm ma się coraz lepiej. Franzel w odcinkach przedstawiają jako cudowną istotkę, która podzieliła się z Day 5K i w dodatku troszczy się o Iana. A tak naprawdę co chwila wyśmiewa go w rozmowach z innymi. Dziewczyna zamotała się już totalnie. Przez swoje zachowanie potraciła kontrakty z kilkoma markami, a artykuły o niej pojawiły się na wielu portalach.

Kolejna kwestia związana z Nicole, to jest kara za zadanie o veto. W odcinkach pokazano, że bardzo się cieszy ze swojej karty. Wręcz wyeksponowano, że jest "happy", z kolei w rzeczywistości była o to wielka drama. Nicole skarżyła się wszystkim że nie chce tego nosić. Nawet rozmawiała o tym z produkcją. W jednej z rozmów mówiła, że mówi to nosić ponieważ Chris Roach (jeden z producentów) jej kazał. Kolejnego dnia do pracy chyba przyszedł ktoś z ważniejszych osób w produkcji, bo najpierw Nicole pozwolili nie nosić tej "Paczki" i peruki, później w ogóle przestali jej kazać chodzi w tym kostiumie. Zastanawia mnie dlaczego produkcja aż tak bardzo stawia na niektóre osoby w tej edycji. W dodatku rozpoczęli krucjatę na YT i inne serwisy i kasują stamtąd wszystko co dotyczy kłótni BayDay z Christmas i całej tej afery z BLM i Tylerem.

Poza Nicole, też obrywa się Dani, Christmas i Memphisowi. Jestem ciekaw czy Julie podczas ich wyjścia albo reunion (o ile będzie) wspomni cokolwiek o ich zachowaniu. W sumie to przykre, że ludzie nadal się tak zachowują mimo obecności kamer. Przecież to nie są newbies, tylko weterani. Czy oni nie zastanawiają się nad tym co robią i mówią?

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Gienek »

Ok, więc Bay już z głowy, teraz jeszcze Christmas, Dani, Nicole i może jakoś da radę oglądać ten sezon ;).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości