Big Brother 22

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: tombak90 »

Fajno. Łykając swego czasu osiem pierwszych sezonów Bebe, zdążyłem koronować Pierzynę na moją ulubienicę formatu, może na równi z doktorkiem Willem i psychotatusiem Dickiem. Mam nadzieję, że po latach nie zaczęła się pruć i sypać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

Pojawiły się informacje, że do programu mają również dołączyć: Christmas Abbott (sezon 19), Nicole Anthony (sezon 21), Paul Abrahamian (sezon 18 i 19), Amber Borzotra (sezon 16), Cody Calafiore (sezon 16. Niektóre źródła podają, że wraca Paulie, inne że Cody :D), Kaycee Clark (sezon 20), Enzo Palumbo (sezon 12), Danielle Reyes (sezon 3 i 7), Kaysar Ridha (sezon 6 i 7), Da’Vonne Rogers (sezon 17 i 18), Diane Henry (sezon 5)

Premiera programu zaplanowała została na 5 sierpnia. Pierwszy odcinek produkcji zostanie nadany na żywo. Być może więc to widzowie będą wybierać z wymienionej "20" kto weźmie udział w programie. I tego boję się najbardziej. Pewnie wybiorą takiego Paula kosztem Kaysara albo Christmas kosztem Danielle :(

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: ciriefan »

Ogólnie nie jest źle. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być o wiele gorzej. Myślę, że możemy być zadowoleni. Biorąc pod uwagę, że do BB wydaje mi się, iż trudniej jest zebrać cast All Starsów niż do Surva, gdyż trwa o wiele dłużej, to jeszcze mamy tę gównianą pandemię, co było dodatkowym utrudnieniem. Także lista jest całkiem miła dla oka.

Najbardziej cieszą mnie spekulacje o czarnej Danielle. To, co pokazała w sezonie 3 czy 4, do dzisiaj jest dla mnie geniuszem i ulubionym graczem z całej historii BB.

Daniele Donato, Janelle, Ian, Hayden, Enzo, Nicole Anthony, DaVonne - baaaardzo na tak, świetne wybory!

Co do pozostałych:

Amber - nie pamiętam jej nawet po googlowaniu
Kaysar - słabo go pamiętam, bez szału raczej
Josh - serio? po tej całej jego agresji last time? No ale osobowościowo jest dramogenny, rozumiem ten wybór ostatecznie
Paulie/Cody Calafiore - jeśli Cody to spoko, ale Paulie? Co oni chcą sobie samobója strzelić, żeby wszystkie obrończynie kobiet już mogły protestować? To byłby dramatycznie zły wybór. No chyba że produkcja wyznaje zasadę - nieważne jak mówią, byle mówili
Nicole Franzel - o God, nie, proszę. Nie zniosę znowu jej jęczenia i dźwięku jej głosu. Ostatecznie jest do przeżycia, jeśli trafi większość z listy osób, które uważam za świetne.
Tyler - no w sumie ok, trochę mnie irytowało to, jak produkcja pod niego wszystko ustawiała, ale poza paroma gorszymi momentami, to nic do niego nie mam, to był przewidywalny wybór, ewidentny materiał na all star
Bayleigh - no pokrzyczała, zaciążyła, poroniła, idealny materiał na All Star XD Nie przepadam za nią, ale może pokaże coś więcej tym razem. Może zapewni ciekawe dramki.
Christmas - serio? Co ona takiego zrobiła? No tak, grała pod Paula, chcą chyba pomóc swojemu ulubieńcowi dając ją do obsady, bo była jego bezmózgim pionkiem.
Paul - baaaaardzo na nie. I po co znowu on? Oby pozostali go wywalili w trybie natychmiastowym. Okropny koleś.
Kaycee - no spoko, lubiłem ją, ale po co? Jest strasznie nudna.
Diane - po wygooglowaniu nawet pamiętam buzię, a to już coś. Myślę, że na plus - miło, że wracają do tych dawnych sezonów.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Maw »

A jednak plotki z BB22 okazały się prawdziwe i ujrzymy BB w tym roku. <3 Nie mogę się doczekać. <3

No ja się zgadzam, że źle nie jest, ale ludzie i tak jak zawsze narzekają. :D Przede wszystkim można nie lubić tych ludzi (większość mężczyzn jest boring), ale należy przyznać, że dużo z nich ma rzeczywiście all-star potencjał. Ja również jak Cirie najbardziej cieszę się na powrót Danielle Reyes. <3 Nie sądziłem, że jeszcze kiedyś zagra, ale jeśli nie teraz to kiedy? Niby boję się, że szybko odpadnie przez samo bycie old school, ale po 1 jest na tyle mądra, że pewnie coś wykombinuje, a po 2 jej legacy i tak nie ucierpi, chyba że zrobiłaby coś bardzo głupiego.

Plotki o Diane były, tak samo o Michelle (z tego sezonu, co Keesha w nim była), ale ja wątpię, żeby któraś z nich powróciła. xd I w sumie to nie byłaby wielka strata dla mnie, chociaż Diane jeszcze mógłbym zobaczyć, bo mimo że w swoich All Starsach nic nie pokazała to im więcej old school tym lepiej, ale Michelle mnie tak wkurwiała, że bye.

Moje komentarze na temat prawdopodobnych uczestników i czy rzeczywiście są All-Star:
Christmas - no jebłem, nie powiem, że nie. xddd Ale wątpię, żeby było aż 18 uczestników, myślę, że jednak jej nie zobaczymy, bo kto potrzebuje Xmas w środku lata? Ale ogólnie nawet jak powróci to będzie zapychaczem i odpadnie pewnie szybko, żeby inne ikony zaszły dalej. <3 No ale mam nadzieję, że jej nie będzie, bo z BB19 to nikt nie zasłużył na powrót, a jak już to na pewno nie ona. xdd Już wolałbym kogoś z potencjałem jak np. Dominique, może nie była All-Star, ale czy Christmas jest? Nie...
Nicole A. - spoko, była Fan Favorite, może nie grała rewelacyjnie, ale była lubiana, prawie zaszła do finału, no i zdecydowanie zasłużyła na powrót, to było o tyle pewne, że jak chcieli wziąć kogoś z 21 to i tak zbytnio nie mieli wyboru. Ciekawe, jak sobie poradzi.
Paul - ewwwwww pozostawię to bez komentarza. Ciekawe, jaki Grodner wymyśli tym razem twist, by go uratować?
Amber - dużo ludzi się nią jara na tt, a szczerze to dla mnie trochę zmarnowany powrót. Na plus, że jest woc, no ale jej jedyny wątek to była obsesja Caleba, sama zbytnio nic nie pokazała i nie obchodzi mnie, czy on zjebał jej grę czy nie, ja już dużo bardziej z pre-jury z tego sezonu wolałbym zobaczyć Brittany (która swoją drogą też była spekulowana jakiś miesiąc temu), która faktycznie myślała strategicznie i kombinowała.
Cody - umm... nie lubię go, był mega głupi, każdy wie co zrobił. Nie sądzę, że jest all star, no ale mogę zrozumieć jego udział tutaj, więc ok. Chociaż mam wrażenie, że dali go jako hot male.
Kaycee - po TC szczerze jej znienawidziłem, jak wrzuciła Bayleigh prosto pod autobus i kłamała na temat ich relacji, kiedy na feedsach wszystko było jasne i Bay mówiła prawdę. Dla mnie ona jest strasznie fałszywą i zakłamaną osobą, aż niedobrze mi jak ją słucham. Mam nadzieję, że szybko odpadnie, ale niestety mam złe przeczucia... No ale wygrała sezon i imponującą liczbę vetos, więc moim zdaniem w jakimś stopniu zasłużyła na powrót.
Tyler - tak. <3 Ja go uwielbiam i moim zdaniem to on zdecydowanie powinien wygrać sezon, a nie Kaycee. <3 Niestety popełnił kilka błędów i jego social nie był najlepszy, w połowie coś się popsuło, ale myślę, że nauczył się na swoich błędach. Ogólnie mega kibicowałem Tangeli i szkoda, że Angeli chyba jednak nie będzie, ale z drugiej strony to dobrze, bo w dwójkę to na pewno right from the start byliby targetowani, a tak to Tyler może coś ugrać. I jest zdecydowanie All Starsem, nie ma co do tego wątpliwości.
Bayleigh - moim zdaniem to był oczywisty wybór. xD No wiadomo, nie zrozumcie, że ona jest all star na miarę Tylera, Janelle czy Danielle, bo na pewno nie, ale musieli wziąć jakąś woman of color z nowszych sezonów, a ona jako tako odniosła sukces (jako jedyna od dawna doszła do jury i została HoH). No i poza tym, była częścią PIERWSZEGO black showmance w Big Brother US. Więc jakieś tam rekordy wyznaczyła. Polubiłem ją jeszcze bardziej w The Challenge, podoba mi się, że nie chowa w sobie uczuć i mówi, co czuje, poza tym czekam na jej sassy konfy, no i dramy też na pewno będą entertaining. <3 Ostatnio zajęłą 11th miejsce, więc jakoś bardzo się nie rozwinęła, więc jest wild card - zobaczymy, co pokaże tym razem.
Daniele - szczerze to ja za nią nie szaleję, nie że jej nie lubię, ale też za nią jakoś bardzo nie przepadam. No ale jest okej i na pewno jest all star, chociaż jak odpadnie szybko to nie będzie wielka strata dla mnie.
Nicole F. - można jej nie lubić (ja lubię), ale ZDECYDOWANIE zasłużyła na All Stars. Przede wszystkim ona jest PIERWSZĄ (po tylu sezonach...) kobietą, która pokonała mężczyznę w finale. Uważam też, że prowadziła poprawną grę, chociaż jej social do najlepszych nie należał.
Josh - meh, może być, dla mnie on jest obojętny, jak już musieli dać kogoś z BB19 to niech im będzie, i tak pewnie sflopi i szybko odpadnie (first boot vibes, tylko ja?).
Hayden - nudny był, ale bardzo zdominował grę i zasłużył na All Stars.
Enzo - to co wyżej.
Janelle - królowa, co tu dużo mówić. Jedyny MINUS może być taki, że może szybko odpaść, a już ostatnio sflopiła. :D Ale wierzę w nią. <3
Danielle R. - QUEEN, jeśli to prawda, mega brawa za przywrócenie jej.
Kaysar - oop. Lubiłem go i nawet ucieszyłby mnie jego powrót. Tylko miejmy nadzieję, że nie będzie nowym Varnerem i nie sflopi znów. xd
Da'Vonne - no to też był dość oczywisty wybór. Ma connections, jeśli nie będzie za bardzo świrować to myślę, że spokojnie zajmie swoje najlepsze miejsce, a kto wie, może nawet wygra. Kibicuję jej ofc.
Ian - nawet go lubiłem, dla mnie może być i na tle innych facetów moim zdaniem pozytywnie się wyróżnia.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

Josh Martinez oraz Kaycee Clark z pozytywnymi wynikami testu na Covid-19. To oznacza, że nie zobaczymy ich w programie.

Paul Abrahamian z kolei ogłosił, że ze względu na postępującą pandemię nie weźmie udziału w show.

Poza tym, już mamy pierwszą dramę i to z udziałem Nicole :D https://www.cheatsheet.com/entertainmen ... ming.html/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

8 potwierdzonych przez CBS uczestników to:
- David Alexander (s. 21)
- Cody Calafiore (s. 16)
- Da'vonne Rogers (s. 17/18)
- Kaysar Ridha (s. 6/7)
- Janelle Pierzina (s. 6/7/14)
- Daniele Donato - Briones (s. 8/13)
- Kevin Campbell (s.11)
- Bayleigh Dayton (s.20)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: MaciekRS »

Super że ponownie są w programie - Janelle, Daniele, Kevin
eeh, drugi sort ale mogą być Cody, Da'vonne
czy to jakiś żart? David, Kaysar, Baylegh (po obejrzeniu jej w BB i Challenge uważam ją za osobę niezrównoważoną psychicznie)

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: bobaas »

Ponoć ma być jeszcze Tyler (20), Memphis (10), Ian (14), Enzo (12), Keesha (10), Nicole F. (16,18), Nicole A. (21), Christmas (19)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: MaciekRS »

Potwierdziło się więc możemy uaktualnić listę
Super że ponownie są w programie - Janelle, Daniele, Kevin, Tyler, Keesha, Nicole A

eeh, drugi sort ale mogą być Cody, Da'vonne, Ian, Nicole F (tu sie waham bo w sumie ją lubię, słucham nawet czasem jej podcastu), Enzo

czy to jakiś żart? David, Kaysar, Baylegh (po obejrzeniu jej w BB i Challenge uważam ją za osobę niezrównoważoną psychicznie), Memphis, Christmas

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Roxy »

podobała mi się ta premiera :D była taka inna jak wszystkie BB US :D przyznaje się, że trzech osób nie pamiętałam, Kevina, Keeshy i Memphisa :lol: i w zasadzie tylko Kevina sobie przypomniałam przy ich wizytówkach :D na ten moment oceniam cast na plus, jedyną osobą która mi nie pasuje jest Bayleigh, bo po prostu jej nie lubię :lol: choć nie, nie lubiłam jej, a po The Challenge nie lubię jej jeszcze bardziej :D

Bardzo mnie cieszy powrót Dani <3 i za nią trzymam kciuki najbardziej :))

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Jack »

22x01

Mnie również podobała się ta premiera. I w sumie dawno nie cieszyłem się (chyba nigdy) na żadną edycję BB tak jak teraz.
Ja jestem w szoku, że Roxy nie pamięta Keeshy i Memphisa. Chyba nie oglądałaś ich sezonu, bo Keesha to królowa tego programu :D W sumie za nią najbardziej trzymam kciuki i mam nadzieję, że poradzi sobie dobrze w tej edycji. Szkoda, że w tym roku Keesha swoich urodzin nie spędziła w programie xd

Co do uczestników to pokrótce:

Bayleigh - Rozumiem dlaczego ją wzięli do programu. CBS i Viacom to teraz jedna spółka, więc wymieniają uczestników między programami. Nawet jeżeli tutaj sobie nie poradzi to pewnie weźmie udział w kolejnym The Challenge :D
Christmas - ok, no niech będzie. Z tego co czytałem to jest osobą z listy rezerowej. Miał być Josh i Paul, potem Josh i Christmas, a została sama Christmas z sezonu 19
Cody - myślę, że zasłużył na powrót. Nie jestem jego fanem, ale dobrze, że jest
Dani - Mam nadzieję, że dzięki niej będzie ciekawiej w tym sezonie
David - xD Zrobiło mi się go w sumie trochę żal. Wyglądał jak zagubione dziecko w gronie tych all-starsów. Ogólnie to jeżeli chceli jakiegoś first boot, to trzeba było dzwonić po Jodi
Da'vonne - Tutaj podobny argument jak w przypadku Bayleigh. Będą ją lansować jak się tylko da. Czekam aż Dej wystąpi w Survivor
Enzo - super, że jest ktoś z tego sojuszu. Chyba miał być oryginalnie Hayden, ale Enzo też nie jest zły.
Ian - Ok, nie jestem jego fanem, ale rozumiem powrót
Janelle - Ikona <3
Kaysar - W sumie cieszę się, że on jest. Zawsze to dodatkowa osoba z tych "pierwszy" sezonów. Poza tym czytałem/słuchałem trochę na jego temat i on naprawdę był wtedy popularny. W sezonie 6 dostał 85% głosów, żeby wrócić do programu. Ogólnie w programie (sezon 6) znalazł się przez przypadek. Produkcja wybrała Mike'a i miał być tam z kimś sparowany, ale coś nie pykło i ostatecznie wzięli Kaysara jako jego sąsiada. Udział Kaysara w programie zbiegł się wtedy z wojną w Iraku. Z tego co pamiętam to Kaysar właśnie miał sporo konf o swoim kraju, o modlitwie itd. W dodatku na tle pozostałych uczestników wyróżniał się tym, że był spokojny i wyważony. Myślę, że to jeden z powodów dla którego również teraz jest w programie.
Keesha - królowa <3 Myślałem, że już nigdy jej nie zobaczymy, a jednak jest
Kevin - w BB11 grał całkiem nieźle, ale mam wątpliwości. O ile tam go lubiłem i naprawdę o mały włos nie wygrał, tak wczoraj dość wyróżniał się na tle innych uczestników. Zachowuje się jak jakiś 12 latek na tle 40 latków :D
Memphis - nie byłem fanem jego gry, ale jakby się zastanowić którego faceta można by przywrócić z sezonów 2-10 to na myśl przychodzą mi jedynie Memphis albo Drew.
Nicole A - Mogli dać jej spokój, a nie że wraca tak sezon po sezonie. Nic do niej nie mam. Ale było sporo ciekawszych kobiet które można było zaprosić do programu.
Nicole F - Znowu Nicole? Co roku będziemy musieli ją oglądać w jakimś programie. Za rok jest 20 lecie TAR, więc pewnie tam wyląduje jako all-stars xD
Tyler - O nieee, tylko nie ten gościu. Angela byłaby o wiele ciekawsza niż on :(

Edit: Roxy, sezon 10 to jedna z najlepszych edycji, na pewno pod względem dram i kłótni :D W programie było wtedy kilka kobiet koło 30 i wspólnie z dziadkami Jerrym i Renny oraz Jessim rozkręcali ciągle jakieś afery.


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Maw »

A moim zdaniem było średnio. Byłem very excited, że zarwałem nockę mimo że musiałem wstać rano i obejrzałem live. Samo wprowadzenie mi się podobało (wizytówki wciąż kiczowate, szczególnie ta Nicole F. <3, ale lepsze niż ostatnio, takie dość normalne, bo każdy gadał o swojej grze, rodzinie itd). Muszę przyznać, że trochę śmiesznie się oglądało ich w tych maseczkach na początku. xd Te zadania ok, działo się coś, live, było przypomnienie o każdym, z czego słynie itp. Tylko właśnie nie podobało mi się, jak moi favs flopili i praktycznie KAŻDA najgorsza osoba z możliwych zachodziła do następnej rundy o wygraną finałowego HoH... I wiecie co jest najgorsze? Że kobiety miały trudniej, więc nie dziwi mnie, że tylko dwie z nich przeszły. Serio Grodnerka będzie dalej pod facetów riggować kiedy ma tak świetny cast kobiet? Co za żenada.I oczywiście stały się dwie najgorsze scenarios possible, czyli typowy Big Brother. xdddd A mianowicie Cody, który jest moim prawie najmniej lubianym uczestnikiem stąd wygrał HoH i Christmas, która jest moją najmniej lubianą zyskała 5 tys. :) No ale mam nadzieję, że to będzie służyło za argument, by się jej pozbyć... Kiedy już tylko zobaczyłem zadanie wiedziałem, że Cody to wygra, a jak je zrobił było oczywiste, że nikt nie będzie w stanie pobić tego wyniku. xd Sorry, ale to było takie pod niego. To jest taka trochę chodząca małpa, jakieś skakania, biegania itd. No żenada. Ale zobaczymy kogo nominuje, bo jeśli da Janelle/Kaysar będę WŚCIEKŁY, jak da randomów typu Christmas to może to wyjść na dobre. Ogólnie to Christmas i Cody to moim zdaniem najwięksi nie all-stars w tym sezonie (tak, nawet David jest większym) i oczywiście oni coś wygrali. Cody jest jednym z najbardziej debilnych uczestników ever i dziwi mnie, że ma fanów.

Trudno mieć jeszcze swoich faworytów na podstawie odc, bo nic tak naprawdę od nich poza wprowadzeniem nie usłyszeliśmy, ale na podstawie ich sezonów moi faworyci to:
Nicole F. - zdecydowanie zasłużona zwyciężczyni i mam nadzieję, że zajdzie daleko. Czemu tyle ludzi jej tak nie znosi? Nie mam pojęcia. Ale muszę przyznać, że te memy z nią są mega zabawne. xd Nicole to PIERWSZA kobieta, która wygrała w finale z facetem. Prowadziła w swoim sezonie naprawdę porządną grę i nie zasłużyła na hejt, jaki dostaje. Dużo ludzi krytykuje jej stylizację, ja nie znam się totalnie na modzie, ale moim zdaniem ona była taka cute. xd
Bayleigh - super wygląda w tych warkoczykach. <333 Widać, że roznosi ją energia i oby zaszła daleko!
Da'Vonne - it's a new Day, Mama Day już nie istnieje. Myślę, że ma szanse wygrać to wszystko jeśli faktycznie uda jej się pozostać bardziej under the radar.
Janelle - KRÓLOWA BIG BROTHERA. To jak była blisko wcelowania w tą dziurkę, ughhh... Obawiam się oczywiście, że może odpaść, bo zdaje się, że jest większym threatem nawet od samych zwycięzców, ale mma dużo fanów w domu to może to coś jej pomoże + może służyć jako kogoś meat shield.
Kaysar - taaaak, mega się ucieszyłem na wieść o jego powrocie. <3 W końcu się odkupi i nie sflopi pre-jury. A nawet jeśli... no to byłby już obciach, trzeci raz odpaść szybko, no ale kocham go mimo wszystko i życzę mu jak najlepiej.
Keesha - jej powrót też mega na plus, mam nadzieję, że nie będzie jak w Survie (czego już Janelle się obawiała i o czym wspominała), że wszyscy old school zostaną wyeliminowani jedno po drugim.

To tacy moi główni faves, ale bardzo lubię też Davida, Nicole A. i Tylera. Kevin, Memphis i Ian też są jak najbardziej spoko. Dani nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem, ale też nie że jej nie lubię. Enzo nuuda. Cody i Christmas ewww.

Czekam na kolejne epy, dramy, wojny, twisty (ciekawe co to będzie to Safety Suit :O) no i w ogóle wszystko, bo na razie to tylko śmiechy chichy były, a zaraz zaczną się spiski i gra poważna!

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Gienek »

Premiera przyjemna, szybko zleciała. Co do powracających, to bez wielkich graczy. Cast jest spoko, ale bez szału. Dzięki temu nie mam wielkich oczekiwań co do tego sezonu, ale może to i lepiej.

Nicole - jest mi całkiem obojętna.
Dani - ciekaw jestem jak sobie poradzi w zadaniach. Idealna do odstrzelenia przed jury.
Davonne - serio?
Christmas - jestem ciekaw jak jej pójdzie ze sprawną nogą. Pewnie +1 dla kogoś.
Tyler - spoko, ale wolałbym Zacha z BB16.
Ian - ma szanse udowodnic ze zasługiwał na zwycięstwo i liczę, że ją wykorzysta. Chłop dalej jest taki niezręczny :D
Kevin - nie pamiętam go.
Enzo - mega się ciesze na jego powrót, chociaż nie sądze żeby grał pierwsze skrzypce. Idealny do sojuszu.
Janelle - tak samo jak w przypadku Dani jestem ciekaw jak poradzi sobie w zadaniach. Wracała już tyle razy, że przydałaby się jej wygrana. Jeśli nie teraz to zostanie Rupertem.
Bayleigh - zobaczymy jak sobie poradzi bez sawggy C, oby się nie dogadała z Davonne bo będzie koszmar.
Keesha - spoko, fajnie że ze starszego sezonu, pamiętam ją więc jakaś nijaka nie była.
Kaysar - lubiłem go, pamiętam że mu kibicowałem w poprzednich sezonach. Mam nadzieje, żę zajdzie chociaż do jury ;)
Cody - szkoda, że nie wrócili Derricka, ale w zamian mamy go. Kolejny, który ma sporo do udowodnienia i w sumie to mu kibicuje.
Memphis - bleh, ciepłe kluchy, tylko Dan.
David i Nicole - nie znam, nie oglądałem sezonu z nimi.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Roxy »

Jack pisze:
06 sie 2020, 17:10



Ja jestem w szoku, że Roxy nie pamięta Keeshy i Memphisa. Chyba nie oglądałaś ich sezonu

Edit: Roxy, sezon 10 to jedna z najlepszych edycji, na pewno pod względem dram i kłótni :D W programie było wtedy kilka kobiet koło 30 i wspólnie z dziadkami Jerrym i Renny oraz Jessim rozkręcali ciągle jakieś afery.

Oglądałaś, oglądałaś :P ale po prostu go nie pamiętam 😂 tak więc, dla mnie nie był to jeden z najlepszych sezonów 😁

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 22

Post autor: Duncan »

Premiera mi się podobała! Julie gwiazda odcinka <3
Moje top 3 na ten moment to Janelle, Davonne i Dani ;) chociaż cały cast wydaje się naprawdę spoko

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości