Jaki jest ten 30 sezon?

ODPOWIEDZ
frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Jaki jest ten 30 sezon?

Post autor: frasiek »

No, więc jeszcze nie zacząłem oglądać i jakoś tak nie mam zapału, więc prosiłbym o napisanie czy sezon jest bardziej strategiczny czy bardziej żywiołowy.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Żywiołowy, aczkolwiek nie wiem, czy jest to pozytyw, bo trochę czuję się znudzony przez ten "żywioł". Szczerze powiedziawszy to chyba nic nie tracisz.

Kubuś
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kubuś »

Wedlug mnie zapowiada sie na najlepszy sezon od kilku lat tak naprawde, to moje osobiste wrazenie. Brakowalo mi czegos podobnego, no ja zachecam jak tylko moge (poki co), zawsze tylko czekam na jak najwiecej dram, a tu zanosi sie na to, ze moze byc pod tym wzgledem calkiem ciekawie :wink:

Poki co jestem w koncu zaskoczony pozytywnie, pelen zapalu i oczekiwania na wiecej i wiecej. A zwlaszcza ostatni sezon mi tego oszczedzil.

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Mnie siê podobie :)

hp
1st voted out
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: Pozna?
Kontakt:

Post autor: hp »

To jest interesujący sezon. Jak na razie - po 3 epizodach (jeszcze 4-5 nie widziałem) stwierdzam, że takie pokręconego castu dawno nie było.

btw - kiedyś mieliście tu takie fajne typowanie przed każdym epizodem. Już nie ma tej zabawy?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wbijaj, Frachu, albowiem beka jest przeogromna :D Dawno nie widziałem tylu śmiesznych istot na tak niewielkiej przestrzeni w jednym czasie. Jeśli chodzi o trzy inicjalne plemiona, to w dużym skrócie: jedno plemię to nudyści, drugie to pieniacze, a trzecie to wariaci. A właściwie połowa wariatów i połowa zwykłych ludzi, których reakcje na tych wariatów są tym zabawniejsze.
btw - kiedyś mieliście tu takie fajne typowanie przed każdym epizodem. Już nie ma tej zabawy?
Kółko bukmacherskie :P Prowadziłem to przez bodaj cztery sezony, ale w końcu dałem sobie siana. Nie planuję póki co reaktywacji, ale jeśli ktoś chciałby poprowadzić, to proszę, bez krępacji, oto prawa autorskie, łapcie :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:Wbijaj, Frachu, albowiem beka jest przeogromna :D Dawno nie widziałem tylu śmiesznych istot na tak niewielkiej przestrzeni w jednym czasie.
Wbiłem, no i nie jest źle, ale i tak najlepsze z tego sezonu są Twoje podsumowania odcinków. Większa beka na pewno była w S28.

klaudiaankak
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2015, 00:00
Kontakt:

survivor

Post autor: klaudiaankak »

hej! gdzie oglądacie 30 sezon z tłumaczeniem ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Raczej oglądają bez tłumaczenia :)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Tak, ja oglądam bez tłumaczenia, ale napisy pojawiają się regularnie, tak ze 2 dni po epizodzie.

Można je pobrać przez napiproject. Grupa, która się zajmuje tymi tłumaczeniami to FLS Sub Team (można ich znaleźć na facebooku i obserwować kiedy napisy są już gotowe). Online z napisami raczej się nie da nigdzie obejrzeć.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Dobry sezon i zwycięzca zasłuzony ale troche wkurzało mnie to jak szybko odpadały osoby które lubiłem najbardziej i tak przy koncu nie było juz nikogo ciekawego jak dla mnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30: Worlds Apart”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości