Kelley Wentworth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kelley Wentworth

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Kelley Wentworth
Sezon 29
Survivor: San Juan del Sur
Wiek: 28
Miejsce zamieszkania: Seattle, WA

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kelley wygrała głosowanie fanów na zawodnika sezonu. Zdobyła ponad połowę wszystkich głosów. Drugie miejsce zajęła Kimmi, a trzecie Jeremy.

http://insidesurvivor.com/2015/12/secon ... n-results/

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jakoś mnie to nie dziwi :D na pewno zobaczymy ją jeszcze w jakichś all starsach czy innych fansach vs ulubieńcach :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No się nie zdziwmy. Jeff wie lepiej. Savage :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Savage, Savagem, ale Kelley to on raczej lubi, w koncu nie poswiecilby jej tyle minut na reunionie :wink:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Gdzieś czytałem, że ulubionym zwycięzcą Jeffa jest Cochran, a ulubionym nie-zwycięzcą Spencer. Nie jestem tylko pewny jak aktualne były to wypowiedzi po S28.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Tasha trzy razy zawodnikiem tygodnia, aż muszę sobie odświeżyć te odcinki, bo ostatnio została u mnie naznaczona piętnem gracza bezosobowości, charyzmy tym co zrobiła w finałowej trójce, zawsze jakoś taki mam niesmak dla takich zawodników.

Fishback i Varner zawodnikami tygodnia, ach Ci to dopiero są zgrywuski! Mistermindy jakby nie patrzeć!
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jaaauu, ale wielka ta Twoja Kelley :D
Co do Tashy, to na przykład po epie numer CZY, sam chętnie włożyłbym jej na łeb koronę Gracza Tygodnia. Tym boleśniej patrzyło się potem na krowi placek, który został z jej gry pod koniec sezonu. Varnera pewnie doceniono w pierwszym epie, ale nie mówię, że bym temu przyklasnął. Co do Rybiego Tylca, zagadka jest już dla mnie bardziej zawiła, na który by ep nie patrzeć.
A tak właściwie, to czemu my tu z tym jesteśmy, nabijamy posty, żeby pokazać, że Kelley jest taka fajna jak Vytas? :wink: Count me in. Jak myślicie, oddała komuś serce po programie?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Te rozmiary przerosły moje oczekiwania! :lol:
Masz pewnie na myśli sytuację, gdzie było przemieszanie plemion i nagle znalazła się w czarnej otchłani z Savage'em. Powiedzmy, że się zgadzam w końcu nie lada sztuka wyjść na czoło plemienia przy stanie 2:4 dla przeciwników. Jednak jakie ona miała towarzystwo? Abi, która jak zwykle rozpętała gównoburzę i w sumie miała chrapkę uciąć głowę zarówno Phei-Gee, że podjeba*a jej bransoletkę czy Woo że chcę ją przeruch*ć bez nawilżenia. AAA i jeszcze Jeff wykazał się super błyskotliwością jak wymieniał uwagi kogo posłać na Panderosę z innym plemieniem na oczach wszystkich, szkoda że jeszcze nie wskazał palcem kogo skarcić, by inni mogli pokiwać.. entliczek, pętliczek, dziś odpada Tasha, albo nie Andrew.. no dobra niech będzie Tasha, ej a co z Andrew'em?
No cóż Phei-Gee już w tym sezonie nie miała górnolotnych przemyśleń bądź głupiutka Abi zepsuła jej grę, no ale z drugiej strony żeby taki ktoś mógł pokonać cesarzową z Chin? Smutno.

Kelley jest super, ślinię się do niej, zdetronizowała moją Brendę <3
Jezu, nie będę się usprawiedliwiać, no ale zacząłem oglądać Survivor po 10 latach i właśnie od S21 to kim miałem się jarać jak nie Brendą?!? Byłem tak zażenowany castem, że jak odpadła to nie oglądałem dalej.
Obrazek

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Kelley była moim ulubionym graczem w tym sezonie.Nie jestem zaskoczony tym że grała tak świetnie już w swoim pierwszym sezonie widać było że wie co robi tylko jej ojciec po prostu jej przeszkodził.Kelley,Abi,Ciera muszą powrócic.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kelley Wentworth

Post autor: Roxy »

Obrazek
Wychodzi na to że rok temu wzięła ślub i zachowała wszystko w tajemnicy :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Kelley Wentworth

Post autor: tombak90 »

No to graty. Dziadek Dale i tak ubił pewnie ze trzy świniaki na to podniosłe wydarzenie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości