Survivor 31 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
manu
2nd voted out
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: manu »

teraz zauwazylem ze sa az 4 osoby z Cagayan. Spencer,Tasha,Kass i Woo

Jak na zlosc ten sezon mi strasznie nie podszedl i malo kogo lubilem z tego sezonu

No ale naszczescie jest Peih Gee, Cierra,Vytas i Stephen i to im bede kibicowal :)

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Najbardziej szkoda mi, że Teresy nie wybrano. Wciąż nie dowierzam, że Keith znajdzie się w nowym sezonie ehhh.

Ogólnie, to jest chyba najstarsza obsada w historii survivor :P Bodajże tylko 4 osoby są poniżej trzydziestki :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ciera, Vitek, Tasha, Spencer, Kass i Keith byli pewniakami. Tu nie ma czego się dziwić. Woo był pewnego rodzaju zaskoczeniem. Tak samo brak Troyzana. Jednak największym "szokerem" było nie wejście Shanea. Gdy powiedzieli, że Terry się zakwalifikował to byłem pewien, że Shane z pewnością się załapie, a tu zonk. Heh, domyślam się, że Savage wszedł na 11 miejscu. Szkoda Carolyn, ale takie słanianie się nią i Mikem nie pomogło: niby chciałem na nich głosować, ale cały czas wiedząc, że są w grze i mają realną szansę na wygraną odpuszczałem sobie, bo ktoś inny potrzebuje głosu.
I, czy gdzieś CBS poda oficjalne wyniki głosowania. Bardzo jestem ciekaw, kto, na którym miejscu wszedł.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Mi najbardziej brakuje Shane'a i moim zdaniem sezon z nim byłby o wiele ciekawszy. Szkoda też Troyzna i Jim'a. ://
Co do kobiet to jest ok.Obecnie mam 2 osoby które chciałbym żeby wygrały :wink:.
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Największe minusy:
- brak Shane'a :C
- brak Teresy
- obecność Woo, Kimmi i Keitha

Na obecną chwilę najbardziej kibicuję Kass, Stephenowi i Vytasowi.

EndlessPanic
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 03 cze 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: EndlessPanic »

Mi się ten cast bardzo, ale to bardzo podoba! Są wszyscy spośród mojej wymarzonej 12. Już się nie mogę doczekać tego sezonu, bo mam wrażenie, że będzie jednym z najlepszych, jak nie najlepszym. W dodatku jest szansa 12/20, że wygra ktoś kogo lubię :D Ogólnie mam tylu faworytów, że chyba nawet nie będę wiedział komu kibicować.

W sumie jedynie szkoda mi trochę T-Bird (bo bardzo jej zależało), no i Shane'a (to chyba nieporozumienie, że przegrał z kimś takim jak Woo albo Keith). Jednak z drugiej strony, ktoś musi pójść na pierwszy ogień i być mięsem armatnim i mam nadzieję, że to będą m.in. Woo i Keith. Bo jeżeli np. Keith jakimś cudem znowu dotrze do połączenia, to ma raczej zapewnione miejsce w F5 jak i nie w finale...

Zresztą wydaje mi się, że większość ludzi, która teraz nie przeszła i tak dostanie kiedyś drugą szansę.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Ten cast jest naprawdę świetny!
Mina Stephanie, Teresy i Sabriny... na prawdę szkoda, że ich nie ma zamiast Kelly, Kelley i Kass. Ale to tak z mojej strony.

Mam swoich faworytów. <b>Abi</b>, <b>Ciera</b> i <b>Monica</b> na <b>finałową 3</b>. Będę szczęśliwy.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Dopiero teraz obejrzałem reunion i ogłoszenie castu. Jakoś śmiesznie to wyglądało. :D

Ciekawe swoją drogą, jak ich podzielą na plemiona. W końcu to nie jest sezon świeżaków, tylko ludzi którzy znają się wzajemnie - i nie chodzi o to, że ze swoich sezonów czy z "telewizji", ale wiele osób z różnych sezonów nawiązało znajomości, kontakty itd. Wolałbym, że CBS nie rozkładał ich po swojemu na 2 plemiona, bo mogą wyjść z tego ogromne cuda. Może lepiej losowani na starcie, albo zadanie o liderów i liderzy dobierają plemiona?

PS: Po ogłoszeniu castu i zobaczeniu reakcji Abi i Kass, marzę o ich sojuszu :D One w duecie byłyby genialne i zagwarantowałyby niezły rozpierdol.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Co do castu Second Chances jeszcze się wypowiem bo trochę mnie goni czas. Teraz chciałem zaproponować utworzenie nowego wątku Survivor Koh Rong: Brawn vs Brain vs Beauty 2. Są już wstępne spoilery co do castu http://insidesurvivor.com

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

EndlessPanic pisze: W sumie jedynie szkoda mi trochę T-Bird (bo bardzo jej zależało), no i Shane'a (to chyba nieporozumienie, że przegrał z kimś takim jak Woo albo Keith).
Shane właśnie przyznał, że już przed programem założył 4-osobowy sekretny sojusz i że 3 pozostałe osoby się dostały do programu, więc gdyby i on wszedł to program byłby zrujnowany od startu...

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Czyli będzie podobnie do all stars czy HvsV. Pewnie i tak wyjdzie, że podzielą ich inaczej na plemiona, aniżeli chcieliby i będzie płacz na renunion, bo zostali zdradzeni przez przyjaciół :P

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

damian300d pisze:Co do castu Second Chances jeszcze się wypowiem bo trochę mnie goni czas. Teraz chciałem zaproponować utworzenie nowego wątku Survivor Koh Rong: Brawn vs Brain vs Beauty 2. Są już wstępne spoilery co do castu http://insidesurvivor.com
Jeżeli to jest prawda i zobaczymy Caleb'a w 32 sezonie, to chyba się załamię ;P W big brotherze
nie prowadził ciekawej gry i miał problemy psychiczne między innymi w kierunku Amber.
.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

brak Shane i Jimiego ;/;/;/;/ i juz humoru nie mam reszta w miare ok Jest Ciera Vytas Spencer którym kibicuje. WOO to jakas porażka miał milion dolarów który oddał za darmo Tony'iemu i dostać drugą szanse? 3 x NIE.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mimo wszystko, niewejście Shane'a to dla mnie nieporozumienie. Jeszcze się z tego nie otrząsnąłem i podwórkowy kosz na śmieci gorzko mi dzisiaj za to zapłaci.

Obawiam się po prostu, że ten cast jest zbyt... grzeczny. Może poza Abi, która tym razem może szybko dostać w dzióbek, Kass, u której widzę podobne niebezpieczeńswo i Solejukiem, którego i tak nikt nie zrozumie. Terry i Savage skumają się razem i wspólnie będą się sobą nawzajem jarać, jak bardzo są hard-working i deserving. Może Woo się do nich przypałęta, bo to marionetka i musi mieć swojego pana - inaczej sznurki będą leżały mu luzem, plątały się pod nogami i jeszcze się o nie zabije. Do Kelly dotrze w końcu czym ta gra się teraz charakteryzuje, usiądzie i zacznie wyć, że wszyscy są tacy podli i niemoralni. Zresztą może już dotarło - spójrzcie na foty z survivor.wikia - wszyscy szczerzą tam pycha i suszą zęby, a jedna-jedyna Kelly ma wypisany jakby grymas bólu.

Brakuje mi figury psychopatycznego wodza, typu właśnie Shane, Jim czy nawet-niech-już-będzie Brad. Brakuje mi Tereski, która na swoim filmiku miała więcej życia, niż połowa z nich razem wziętych.

No ale cóż, dopiero wyjechali, kości jeszcze do końca nie rzucone i wiele się jeszcze może przed startem kręcenia wydarzyć. Ojciec RC, siostra So, laska z Fiji, te sprawy... Może Woo zaatakuje jakaś małpa? Może Kelly dostanie ataku paniki, kiedy usłyszy, ile knucia odbywa się już w pierwszej godzinie? Wtedy byłaby szansa na wejście kogoś rezerwowego :D
Shane właśnie przyznał, że już przed programem założył 4-osobowy sekretny sojusz i że 3 pozostałe osoby się dostały do programu, więc gdyby i on wszedł to program byłby zrujnowany od startu...
Iiiiiiiiiiiiiiii tam. Panamskie przygody nauczyły nas przecież, że relacje Shane'a z sojusznikami są, najdelikatniej mówiąc, zmienne. Zwłaszcza jeśli miałyby to być kobiety. Któraś-tam przyniesie za mało firewooda, którejś omsknie się rąsia przy budowie sheltera i gównoburza gotowa :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości