Survivor 31 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Gryzę dywan :lol: Najlepsza rozj*bunda z komentarza:
Hitler likes Colleen? I knew he was cool!
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

astatine28
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2015, 00:00
Lokalizacja: Rzesz?w
Kontakt:

Post autor: astatine28 »

Cast bardzo fajny, ale mam kilka zastrzeżeń.

Tasha - out! Shirin - out!

Terry - out! Keith - out!

Zamiast Tashy i Shirin - Teresa i Mikayla.
Zamiast Terry'ego i Keitha - Shane i Jim.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:Mimo wszystko, niewejście Shane'a to dla mnie nieporozumienie. Jeszcze się z tego nie otrząsnąłem i podwórkowy kosz na śmieci gorzko mi dzisiaj za to zapłaci.

Obawiam się po prostu, że ten cast jest zbyt... grzeczny.

(...)
Iiiiiiiiiiiiiiii tam. Panamskie przygody nauczyły nas przecież, że relacje Shane'a z sojusznikami są, najdelikatniej mówiąc, zmienne. Zwłaszcza jeśli miałyby to być kobiety. Któraś-tam przyniesie za mało firewooda, którejś omsknie się rąsia przy budowie sheltera i gównoburza gotowa :lol:
Może mi się mylą zawodnicy, ale to nie jest tak, że Shane w Panamie był na nikotynowym głodzie i w związku z tym pytanie czy on nadal pali, bo jeżeli nie to może niepotrzebnie rozpaczasz ;P

Seth
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Seth »

Wszystko jakoś tam potrafię zrozumieć, ale jak Jeff powiedział do Shane'a, że się nie dostał, to moja reakcja wyglądała na coś w stylu "CO K....?!", mój osobisty numer 1, ale już walić moje odczucia, wydawało mi się, że jest on w miarę popularny i też prawie każdy miał go na swojej liście. Jeśli już Terry się dostał to tymbardziej on. Boli też brak Troyzana, choć to idzie przeżyć.
Wydaje mi się, że nie do końca wszystko było stricte ustawione przez widzów, nie wierzę, że Probst nie mieszał się do castu.

Z dziewczyn dałbym 2 panie z RI zamiast Monici i Kelley(córki Dale'a).
Jeśli miałbym obstawiać kto ma szansę wygrać to właśnie Monica byłaby moim pickiem. Nie wydawała się głupia, nie jest tak popularna jak inni, więc może długą pociągnąć pod radarem. W odpowiednim momencie wypłynąć i po prostu wygrać, taka Kelley wydaje mi się, że poza wyglądem nie ma nic, nawet tatuś ustawił jej kampanie, w swoim sezonie też nic nie zrobiła.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Mi tam ten cast pasuje. Dziewczyny są imo super. No może bym zamienił tylko Kimmi i Kelly W na Tereskę i Stephanie/Sabrinę. Nie wiem, czemu ale mam jakieś dobre przeczucie względem Monici i to jej kibicuję chyba najbardziej. Ale Abi, Ciera, Kass tak poza tym to też ktoś na kogo liczę :wink:

Męska część castu w 80% ssie. Nutka sympatii jedynie przy Stephenie i Spencerze.
Obrazek

zbrochu
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: zbrochu »

Szkoda ze nie ma Carolyn, bardzo dobry gracz.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Obrazek

Także pozostaje trzymać kciuki za Stephena i Abiśkę.
Szkoda ze nie ma Carolyn, bardzo dobry gracz.
Fanem Carolyn nigdy nie byłem, ale mimo wszystko uważam, że druga szansa jej się należała jak nikomu z Dirty30. Jestem przekonany, że wróci za jakieś 3, 4 lata w następnych all starsach.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No i znamy już obsadę. Moim zdaniem kobiety są świetne w tej edycji. Lubię praktycznie każdą. Nie dostały się jedyne dwa złe wybory z propozycji: Natalie i najgorsza Mikayla. Z pozostałej czternastki każda obsada jest dobra. No może tylko zamieniłbym Kimmi na Tereskę (strasznie szkoda Tereski) i Shirin na Carolyn. Z kolei z facetami jest o wiele gorzej. Było ich może 5 czy 6, których powrotu naprawdę chciałem. Reszta była mi albo obojętna albo byłem na nie. Niestety dwóch z moich typów się nie dostało: Shane (prawdziwy szoker) i Jim. Zamiast Shane'a ludzie woleli Terry'ego z Panamy? Nie znoszę typa, jeden z najbardziej nielubianych przeze mnie zawodników w historii. Mam nadzieję, że szybko poleci. Dziwi też brak Troyzan'a, ale osobiście jego fanem nie byłem, więc nie ruszyło mnie. Dostało się natomiast dwóch najgorszych graczy: Keith i Woo. Keith'a w sumie się spodziewałem, był lubiany w swoim sezonie. Jako osobowość mógł więc dostać drugą szansę. Ale Woo? Zero osobowości. Zero gry. Myślenie go bolało. Szkoda, że nie wszedł jakiś prawdziwy fan gry, a jego kosztem mamy w obsadzie kogoś takiego. Mam nadzieję, że sezon i all starsi nie zawiodą.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Terry z Panamy jest bardzo popularny w USA.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Mi też podoba się żeński skład. Wymieniłbym tylko Kelly z Borneo i Kimmi na Terese i Stephanie. Szkoda mi ich było. Reakcja Stephanie </3 Raczej nie spodziewałem się że Steph wejdzie bo w sumie jej "kampania wyborcza" jakoś szczególnie nie rzuciła mi się w oczy. Ale Teresa naprawdę się starała. Oby dali im szansę w przyszłości. Kelley z SJDR nieźle sobie poradziła, no ale dużo jej było na Twiterze itd. Tyle że poza Abi-Marią i Kass jest jedyną blondynką więc znowu grozi jej edit niewidzialnej blondynki Cieszę się, że Monica Padilla się dostała. Tak słodko się cieszyła <3 Ma potencjał żeby się wykazać i liczę na nią. Mina i ogólna reakcja Natalie Tenerelli na wyniki dostarczyła mi kolejnego powodu żeby jej nie lubić. To było coś w sylu "Co k***a? Ona się dostała a ja nie?"


U facetów nieco gorzej. Nie sądziłem że ludzie wybiorą Woo i Keitha. Mogą dojść daleko bo wszyscy wiedzą że inteligencją nie grzeszą więc można nimi pokierować. Też mnie zszokowało, że Shane nie wszedł do 20. Brałem to za pewniak. Dziwi też brak Troyzana. Szkoda że nie ma Jima, który mógłby być jedną z ciekawszych postaci. Też nie przepadam za Terry'm i miałem nadzieję że nie wejdzie ;/ Dobrze że chociaż Brada nie będzie. Cieszę się za to że Savage pojechał do Kambodży. Mam sentyment do Wysp Perłowych bo gdyby parę dobrych lat temu mój tata nie przełączył na AXN gdzie akurat leciał ten sezon to pewnie nie napisałbym tego posta :wink:


Ogólnie cast jest naprawdę dobry. Jak zwykle jest parę pomyłek, ale nie ma ich wiele i chyba jeszcze nie było takiego sezonu z powracającymi osobami gdzie tyle osób wzbudza moją większą lub nieco mniejszą sympatię. Pomysł z głosowaniem fanów wypadł nieźle więc może go jeszcze kiedyś powtórzą. A póki co mam nadzieję na świetny sezon który zatrze rozczarowanie po Worlds Apart.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Mi też podoba się żeński skład. Wymieniłbym tylko Kelly z Borneo i Kimmi na Terese i Stephanie. Szkoda mi ich było. Reakcja Stephanie </3 Raczej nie spodziewałem się że Steph wejdzie bo w sumie jej "kampania wyborcza" jakoś szczególnie nie rzuciła mi się w oczy. Ale Teresa naprawdę się starała. Oby dali im szansę w przyszłości. Kelley z SJDR nieźle sobie poradziła, no ale dużo jej było na Twiterze itd. Tyle że poza Abi-Marią i Kass jest jedyną blondynką więc znowu grozi jej edit niewidzialnej blondynki Cieszę się, że Monica Padilla się dostała. Tak słodko się cieszyła <3 Ma potencjał żeby się wykazać i liczę na nią. Mina i ogólna reakcja Natalie Tenerelli na wyniki dostarczyła mi kolejnego powodu żeby jej nie lubić. To było coś w sylu "Co k***a? Ona się dostała a ja nie?"


U facetów nieco gorzej. Nie sądziłem że ludzie wybiorą Woo i Keitha. Mogą dojść daleko bo wszyscy wiedzą że inteligencją nie grzeszą więc można nimi pokierować. Też mnie zszokowało, że Shane nie wszedł do 20. Brałem to za pewniak. Dziwi też brak Troyzana. Szkoda że nie ma Jima, który mógłby być jedną z ciekawszych postaci. Też nie przepadam za Terry'm i miałem nadzieję że nie wejdzie ;/ Dobrze że chociaż Brada nie będzie. Cieszę się za to że Savage pojechał do Kambodży. Mam sentyment do Wysp Perłowych bo gdyby parę dobrych lat temu mój tata nie przełączył na AXN gdzie akurat leciał ten sezon to pewnie nie napisałbym tego posta :wink:


Ogólnie cast jest naprawdę dobry. Jak zwykle jest parę pomyłek, ale nie ma ich wiele i chyba jeszcze nie było takiego sezonu z powracającymi osobami gdzie tyle osób wzbudza moją większą lub nieco mniejszą sympatię. Pomysł z głosowaniem fanów wypadł nieźle więc może go jeszcze kiedyś powtórzą. A póki co mam nadzieję na świetny sezon który zatrze rozczarowanie po Worlds Apart.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Może mi się mylą zawodnicy, ale to nie jest tak, że Shane w Panamie był na nikotynowym głodzie i w związku z tym pytanie czy on nadal pali, bo jeżeli nie to może niepotrzebnie rozpaczasz ;P
No wieeem, ale trzymałem kciuki, że może w międzyczasie popadł w jakiś alkoholizm albo-coś :D Zresztą no spójrz na niego, jaki śmieszek, ja nie wierzę, żeby wszystkie te wiksy były wtedy spowodowane tylko i wyłącznie fajkami :lol:
Terry z Panamy jest bardzo popularny w USA.
Ej no własnie to jest moja zagadka na ten tydzień. Weźcie mi wytłumaczcie, jak to, do diaska, możliwe. No proszę, słucham. Trochę wody nas dzieli, a mamy z Amerykańcami aż tak różne spojrzenie na rzeczywistość, na świat i na życie? Tam go niby kochają. Tutaj, jak tak patrzę po postach, to chyba nie ma ani jednego fana. Czy ma? Pokaż się, nie wypatroszymy cię :lol:
Mina i ogólna reakcja Natalie Tenerelli na wyniki dostarczyła mi kolejnego powodu żeby jej nie lubić. To było coś w sylu "Co k***a? Ona się dostała a ja nie?"
Jaciepierdziele. To ona ma w repertuarze inną minę niż ta jedna-jedyna pod tytułem "hmm, to tylko bąk, czy się zesrałam?"? Właśnie dostarczyłeś mi powodu, żeby jednak znaleźć w najbliższych dniach czas na obejrzenie przedostatniego i ostatniego odcinka S30 wraz z Reunionem, z wynikami głosowania i z tym całym majdanem.
gdyby parę dobrych lat temu mój tata nie przełączył na AXN gdzie akurat leciał ten sezon to pewnie nie napisałbym tego posta
:lol:
Gdyby kilkanaście lat temu na świecie nie było już takiego cudownego wynalazku jak ospa, to teraz pewnie miałbyś jednego czytelnika mniej. #poczatkizsurvivortakbardzomocno :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Tylko, że amerykanie głosowali na Shane'a i miał bardzo dużo głosów. Coś spowodowało, że po prostu go nie wzięli.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Też mi tu strasznie cuchnie, ale z drugiej strony nie widzę powodu, dlaczego produkcja miałaby go wyciąć. No chyba, że wyszło na jaw, że tym razem "rzuca" coś cięższego i gdyby był na głodzie, baliby się jednak o bezpieczeństwo uczestników/kamerzystów/Jeffa/miejscowej fauny.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Obrazek

Czyli prawdopodobnie Kelly nie zobaczymy w caście. Liczę, że na jej miejsce wejdzie Teresa albo Sabrina.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości