Survivor 31 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Ogólnie spoko. Tylko co tam robi Angie? Mikayla? Kimmi? Woo? Cliff? SERIO?!

Mega pozytywne zaskoczenia: Kelly W, Teresa i Kelley. Nie spodziewałem się :d

Dziwne, że z 25 dali Angie a nie RC. Coś mi się wydaje, że niektórych dali tylko po to, żeby nie było kogo żałować, jak nie wejdą do dwudziestki.

Dla tych, którzy nie rozpoznali zdjęć:

Jeff Varner
Andrew Savage
Shane Powers
Terry Deitz
Stephen Fishbach
Jim Rice
Troyzan Robertson
Hayden Moss
Brad Culpepper
Vytas Baskauskas
Spencer Bledsoe
Cliff Robinson
Woo Hwang
Jeremy Collins
Keith Nale
S30 Male
S30 Male
S30 Male


Kelly Wiglesworth
Kimmi Kappenberg
Teresa Cooper
Peih Gee Law
Stephanie Valencia
Mikayla Wingle
Chelsea Meissner
Sabrina Thompson
Abi Maria Gomes
Angie Layton
Ciera Eastin
Tasha Fox
J'Tia Taylor
Kass McQuillen
Kelley Wentworth
S30 Female
S30 Female

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Mężczyźni to jak dla mnie słabo. No ewentualnie mógłbym zobaczyć jak o 10 lat starszy Terry dawałby sobie radę fizycznie no i jakby wypadł "wiedzący wszystko, oprócz tego jak wygrać" Fischbach.
ciriefan pisze:
Ogólnie spoko. Tylko co tam robi Angie?
Wygląda.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Mikayla... Clif... Woo... J'TIA?! To chyba zwykli "zapychacze". Naprawdę, to jest masakra.
Angie też no, pewnie do nich należy, mimo, że ją naprawdę lubię, no to zapychaczem jest.

Na plus Peih-Gee, Stephanie Valencia, Ciera, Tasha i Sabrina. No i oczywiście Abi. <3
Z facetów Jeremy, Vyas i Stephen. STOP.

Mam nadzieję, że z Worlds Apart ktoś naprawdę fajny będzie i, że jednak okaże się jakimś cudem, że RC jest proponowana, bo dla mnie to jest skandal, że jej nie ma. Tym bardziej, że początkowo miałabyć w S27.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

Zaraz zaraz, a gdzie Russel, Richard Hatch i Boston Rob?

Ta lista "legend" to chyba prima aprillis

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

POD SPODEM CAŁA MASA SPOILERÓW, PRZED PRZECZYTANIEM SKONSULTUJ SIĘ... SAM/A ZE SOBĄ.

*Jeff V. - lubiłem gościa przez dłuższy czas jego bytności w grze, choć mam przykry posmak po jajostrzale, który sam sobie zafundował na koniec - zrezygnowanie z IC-ka dla jakiegoś żarcia, mimo, że wiedział, jak bardzo jest zagrożony. Zniszczył grę sobie i wszystkim Kucha.

*Savage - nudziarz, ale ostatecznie zniosę.

*Shane - słyszeliście ten huk? Właśnie jebnąłem dyńką w sufit po skoku z radości.

*Terry - błagam, nie. Dorotka z Krainy Oz znowu będzie idealnie uciśniona, idealnie wygrywająca immunitety, idealnie uczciwa i w ogóle idealnie idealna.

*Stephen - miłe zaskoczenie, że go docenili.

*Jim - w końcu! Po tym, jak dowiedziałem się, że został wycięty z castu S26 na pożytek Brandona, chciałem wsiąść w samolot, wybrać się do siedziby CBS i nadziać na widły losowo wybraną osobę.

*Troyzan - jego gra nie była tak inteligentna, jak to niektórzy fani przedstawiają, ale generalnie jestem na tak.

*Hayden - nie przepadam za nim, ale zasługuje

*Brad - nie zasługuje, ale przepadam za nim :lol: Beko, słyszę, jak nadchodzisz.

*Vytas, Spencer - mocne, dziarskie i zdecydowane TAK

*Jeremy - trochę mniej mocne, dziarskie i zdecydowane, ale wciąż TAK.

*Woo, Keith N. - no cóż, szczypta kretynów to jednak przepis na wesoły sezon, więc jakiś tam margines miejsc trzeba na nich zostawić :D

*Cliff - zaraz, że kto?... Nie będę się nawet wypowiadał, bo ktoś podający tę listę ewidentnie musiał się pomylić. Może chodziło o Leifa? Już chyba nawet on byłby bardziej charakterystyczny i bardziej deserving :lol:

*Kelly - mam alergię na tę laskę, a kysz mi z nią, byle daleko. "Rozchwiana emocjonalnie hipokrytka" to najdelikatniejsze, co mogę o niej powiedzieć.

*Kimmi - miała w sobie jakiś tam potencjał do robienia śmieszków, więc nie mówię nie :lol:

*Teresa - ja śnię, prawda? W życiu nie spodziewałbym się, że ją wygrzebią, bardzo miła niespodzianka :)

*Peih-Gee - tak się jaram, że zaraz Keith Solejuk-Nale będzie mi musiał gasić chałupę.

*Ciera - obowiązkowo

*Tasha, Sabrina - nieobowiązkowo, ale na ulotce nie widzę przeciwwskazań.

*Abi, J'Tia - odsyłam do swojego wcześniejszego postulatu zostawienia kilku miejsc na krzyż dla kretynów :lol: To będzie z pożytkiem dla wszystkich, wierzcie mi :lol:

*Mikayla
- czemuż to mielibyśmy sięgać aż tak głęboko do dupy? Mniej charakterystyczną osobą, byłby już chyba tylko Jed z Tajlandii. Kompletnie nie rozumiem wyboru. Najwidoczniej Jeff chodzi z nią na balety.

*Kass - grała beznadziejnie, ale kocham jej sarkazm, więc zawsze i wszędzie będę na tak

*Chelsea - tiaa... "głosujcie na Kim, ja nie będę przeszkadzać" :lol: Lekko nietrafiony wybór. Jedynym plusem są tu dla mnie cycki.

*Stephanie V. - nie rozumiem aż-takiego-ale-że-aaaaaż-takieeeeego kultu, który fani wykreowali wokół jej osoby. Przed obejrzeniem S22 jej imię rzucało mi się w oczy chyba częściej niż Roba, więc wielkie było me zdziwienie, kiedy obejrzałem i okazało się, że to laska, która odpadła jako piąta i nie miała żadnego sensownego pomysłu na grę. Ale była trochę zabawna, więc wrzeszczał nie będę.

*Kelley, Angie - obie miały jakiś tam potencjał, który został szybko ukrócony w pechowy dla nich sposób, ale nie aż taki olbrzymi, żebym chciał poświęcić dla nich miejsce w tym sezonie. Skoro już sobie rozmawiamy o szybko ubitych blondynach, to nie rozumiem czemu do jasnej cholery i stu diabłów nie ma tu LAURY ALEXANDER???!!! Mam tam do nich podejść? No maaaam? :P

KONIEC CAŁEJ MASY SPOILERÓW, DZIĘKUJĘ.
Zaraz zaraz, a gdzie Russel, Richard Hatch i Boston Rob?

Ta lista "legend" to chyba prima aprillis
Podpowiadam: sezon przeznaczony jest dla graczy, którzy grali tylko raz. Nie ma za co :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Pora na moją ocenę. Doceniam to, że producenci cofają się do dalszych sezonów, a także, że dają szansę osobom z pre-mergu (ale akurat ja bym tego nie robił). Uważam jednak, że ci ludzie z pre-mergu są tylko po to, żeby nie było ich żal, jak nie wejdą do wielkiej dwudziestki. W sumie tak po głębszym przemyśleniu sądzę, że producenci wybrali: swoich ulubieńców spośród osób, które zaszły daleko; a spośród pre-mergów: sportowców celebrytów i osoby, które dały się czymś zapamiętać (wypowiedzią o ciasteczkach, wyrzuceniem ryżu czy jakąś kłótnią). Osoby, których obecność naprawdę może zaskoczyć, to: Teresa, Woo, Kelley, Jeff.

FACECI

Jeff Varner - pamiętam, że go lubiłem, ale czy przeciętny widz kogoś takiego w ogóle pamięta? Sądzę, że to jeden z tych, którzy są po to, żeby ich nie było żal, jak nie wejdą.

Andrew Savage - uważam się za ogromnego fana Survivora, a pomimo tego szczerze przyznaję, że go nie pamiętam. Musiałem nawet sprawdzać, w którym sezonie brał udział. Jego wybór mnie jednak nie dziwi, bo od lat na sucks ćwierkają, że Savage to jeden z "man crushes" Jeff'a. Dlaczego? Nie wiem. Jarają go alfa males. Jeśli miałbym stawiać na któregokolwiek z facetów z Pearl Islands, to postawiłbym prędzej na Burtona. Mam nadzieję, że nie wejdzie do dwudziestki. Pytanie brzmi tylko, czy widzowie wybiorą całą obsadę czy tylko jej część? Jeśli producenci będą mieli coś do powiedzenia, to ma pewne miejsce.

Shane Powers - tak tak tak :D Świetny wybór, jedna z kultowych postaci surva. To gwarantowane jaja.

Terry Deitz - w sumie ten wybór mnie nie dziwi, fani się nim jarali, producenci chyba też, w końcu to kolejny alpha males. Osobiście go nie znoszę, to jeden z najmniej lubianych przeze mnie zawodników. Jego ego jest większe od niego samego. Przeświadczony o swojej lepszości. Najlepiej podsumowała go Cirie "chce mi sprzedać słownik, podczas gdy ja mam całą encyklopedię".

Stephen Fishbach - nigdy nie byłem jego fanem, ale jego wybór też w sumie nie dziwi. Jak dla mnie to on powinien był wygrać w finale 18, także fajnie, jakby dostał drugą szansę. Ma te swoje podcasty o survie, jest aktywny w tej społeczności, więc raczej z głosami fanów nie powinno być problemu.

Jim Rice - tak tak tak :D Obawia się niestety, że fani go nie pamiętają. Dla mnie to pierwszy z najbardziej zasługującej czwórki panów z tych propozycji.

Troyzan Robertson - nie lubiłem go, ale wybór mnie nie dziwi. Raczej ma pewne miejsce, niestety.

Hayden Moss - drugi z czwórki zasługujących panów. Ma duże szanse na wejście - ma fanów Surva i BB.

Brad Culpepper - błagam, nie. Jak ja nie trawię tego typa. Biorą go tylko dlatego, że to sportowiec i do tego samiec alfa podniecający Jeff'a. I stawiam, że wejdzie do 10, niestety.

Vytas Baskauskas - trzeci z czwórki zasługujących panów. Sam nie jestem jakimś wielkim fanem, ale doceniam jego grę.

Spencer Bledsoe - ostatni z najbardziej zasługujących panów. Powinien wejść na 100%, bo jest bardzo popularny wśród fanów programu.

Cliff Robinson - kolejny sportowiec. No dobra. Brad miał przynajmniej jakaśkolwiek osobowość, był ciekawą postacią, nielubianą przeze mnie, ale przynajmniej był widoczny. Wybór Cliff'a to postawienie tylko na znane nazwisko. W programie pełnił rolę cienia, gry nie prowadził żadnej. Temu panu dziękujemy.

Woo Hwang - w ten wybór jest mi najciężej uwierzyć. Serio? SERIO? SERIO?!?!?!?!?!?! Nie umiem tego wytłumaczyć niczym poza tym, że jest wzięty tylko po to, żeby go nie było żal, jak nie wejdzie.

Jeremy Collins - szoku nie ma, ulubieniec edytorów z drugiego BvW, ale jest mi obojętny. Nie będzie mi żal, jak nie wejdzie. Dla mnie żaden z facetów z tego sezonu nie zasługuje na powrót (ewentualnie już prędzej Josh)

Keith Nale - też mnie to nie zaskoczyło, ale jestem bardzo na nie. To jest typ idioty, który przez przypadek może wygrać. Już raz mu się prawie udało.

S30 - trzech facetów. Pewnie Joe, Mike i Rodney. Jeśli Joe i Rodney - jestem na tak :D Ja chcę więcej Rodneya :D Najbardziej z tego sezonu chciałbym powrotu Tyler'a, ale sądząc po jego edicie nie ma na to szans.

KOBIETY - sytuacja prezentuje się o niebo lepiej

Kelly Wiglesworth - no nareszcie. Już dawno powinna była wrócić. Można ją lubić albo nie, jednak również należy do postaci kultowych. Jak dla mnie pewnik.

Kimmi Kappenberg - hmmm mam mieszane uczucia. Ogólnie zapamiętana przez kłótnię "nie machaj mi palcem przed nosem" z Alicią. Lubiłem ją, ale czy nie było innych graczy, którzy pokazali się od lepszej strony strategiczno-socjalnej?

Teresa Cooper - łałałiła. Moja ulubienica z Afryki. Jej wybór to dla mnie szok - nie zrobiła nic wielce zapamiętanego. Skąd producenci sobie nagle o niej przypomnieli? Ale nie łudźmy się. Ona do 20 nie wejdzie. Przeciętny widz jej nie pamięta.

Peih Gee Law - tak tak tak <3<3<3 Musi wejść. Koniecznie. Innej opcji nie ma.

Stephanie Valencia - również jestem na tak. Była w trochę beznadziejnej sytuacji w swoim sezonie i tak naprawdę na własne życzenie, ale uwielbiam jej osobowość, więc byłoby świetnie.

Mikayla Wingle - o BORZE. NIE. NIE. NIE. Zapamiętana tylko jako zdefiniowane przez Brandon'a siedlisko zła i grzechu. Przecież ona nie zrobiła w grze kompletnie NIC. A potem jej wpisy na twitterze po odpadnięciu - do dzisiaj pamiętam tą żenadę, która pokazała jej płytką osobowość. Nie i jeszcze raz nie.

Chelsea Meissner - nie dziwi mnie to, bo miała sporo fanów. Do dzisiaj jednak zastanawiam się, dlaczego? Pamiętam, jak od początku sezonu wszyscy się nią podniecali, a dla mnie była strasznie zamulona i jej nie lubiłem. A na koniec praktycznie oddanie zwycięstwa Kim... Dla mnie to tak samo jak quit, a podobno quitterów nie zapraszają z powrotem.

Sabrina Thompson - jestem zaskoczony, nie spodziewałem się. Na jej miejscu prędzej spodziewałbym się Alicii. Nie sądzę, żeby weszła do 10, ale to byłaby miła niespodzianka.

Abi Maria Gomes - tak tak tak :D Brazylijska bomba musi powrócić. Ale w duecie z RC. Brak RC owszem dziwi, ale może odrzuciła propozycję możliwości powrotu?

Angie Layton - cookies <3 Lubiłem ją nawet, ale nie oszukujmy się. Nie wejdzie do 10. Byłoby to zabawne, ale nikt jej nie pamięta, a poza tym są bardziej zasługujące osoby.

Ciera Eastin - pewniak na wejście, moja faworytka.

Tasha Fox - uwielbiam :D Sądzę, że może być jej ciężko wejść do 10, ale może rzutem na taśmie uda się uzbierać głosy.

J'Tia Taylor - no jeśli brać pod uwagę pre-mergowców, to jej wybór nie dziwi. W sumie byłoby zabawnie, jakby weszła, ale jak w przypadku Angie uważam, że są bardziej zasługujące osoby.

Kass McQuillen - jestem na tak. Byłaby świetnym ubarwieniem dla sezonu.

Kelley Wentworth - totalne zaskoczenie. Czyżby jednak producenci brali pod uwagę choć trochę zdanie fanów? Kelley nie miała dużego editu, ale na sucks również się nią fani zachwycali. Nie łudzę się na to, że zgarnie głosy mas Ameryki, ale byłoby cudownie.

Dwie laski z sezonu 30 - gdyby chodziło o Carolyn, to tak, zawsze i wszędzie! Ja stawiam jednak na Jenn i Shirin (chyba że któraś z nich wygra). Obie są mi obojętne na ten moment. Nie no, Carolyn musi wrócić! <3

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: *Troyzan - jego gra nie była tak inteligentna, jak to niektórzy fani przedstawiają, ale generalnie jestem na tak.
Po co to "tak"?
Spojlery
Był w najgłupszym plemieniu w historii programu, a nawet w nim nie był w stanie osiągnąć statusu masterminda i oddał kontrolę Coltonowi, który w późniejszym sezonie okazał się być niezdolny do gry przeciwko myślącym graczom.

Troyzan i Jim drugie najgłupsze plemię w historii, co prawda był ich mastermindem, ale przecież stado owiec prowadzone przez lwa powinno być groźne to by się nadawali tylko dla do beki, gdyby nie to, że są inni o wiele zabawniejsi.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ogólnie, wiele z tych osób jest dodanych, aby nie było niespodzianek, bo jeśli mają głosować ludzie to wiadomo, że prędzej zagłosują Peih-Gee i Jeremy'ego niż na jakąś Angie, albo Woo. Zgaduję, że na tablicy wkrótce pojawi się także So.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Jak dla mnie jak najbardziej
Shane Spencer Vytas Troyzan PG Tasha Ciera<3333
Miło by było ujrzeć
Brada Heydena Jima i Terrego i zobaczyć jak sobie da radę bo 9? 10? latach, Chelsea ale to z wiadomych wzgledów,

z sezonu 30 pewnie Jenn/Hali i Mama C/ shirin z meskiej czesci Joe/Mike/Rodney może Tyler

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Ja obstawiam, że z S30 wejdzie Carolyn i Jenn (chyba, że któraś z nich wygra, no ale obstawiam je dwie) a z męskiej Joe/Rodney/Mike (o ile któryś z panów nie wygra) no i jeszcze przeczuwam Max'a, ze względu na to jakim fanem jest, ale mam nadzieję, że mimo wszystko to tylko moja głupia myśl bez wpływu na realia.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ogólnie lista zaskakująca dla mnie, trochę randomów, trochę fajnych osób, których jednak po Jeffie i spółce bym się nie spodziewał.

Gdybym osobiście miał wybierać cały cast to stworzyłbym taki mix osób, które bardzo lubiłem, takich za którymi nie przepadałem ale grały w moim mniemaniu dobrze i zasłużyły + po 1 albo po 2 osoby dla beki :D.

Moje komentarze, mogą zawierać SPOILERY z poszczególnych sezonów, a nie będę każdej osoby na biało pisał.

Ogólnie cast kobiet wydaje mi się nudniejszy niż panów. Ale w obu przypadkach dałoby się znaleźć ciekawsze osoby. Do końca też nie wiemy komu w pierwszej kolejności proponowali powrót i ktoś się zwyczajnie nie zgodził. Np. u panów zaskoczył mnie totalny brak Eddiego i Reynolda, których miałem za pewniaków do powrotów :o Znaczy nie moich, bo ich nie lubiłem, ale spodziewałem się, że Jeff i amerykańcy siłą ich znowu zaciągną na jakąś wysepkę.
Szkoda też, że nie udało się wygrzebać więcej fajnych osób ze starszych sezonów. Pewnie wynika to częściowo z podejścia producentów, a częściowo przez to, że trudniej namówić ludzi do powrotu po tak długim czasie.

KOBIETY:

Kelly Wiglesworth - myślę, że ona będzie miała ciężko się dostać, w końcu grała dawno. Osobiście za nią nie przepadałem, ale w sumie mógłbym ją z ciekawości zobaczyć.

Kimmi Kappenberg - jak dla mnie zbędna, wątpię, żeby miała szansę się dostać i w sumie dobrze.

Teresa Cooper - mega szok, że ją odgrzebali. Osobiście bardzo chciałbym ją zobaczyć. Lubiłem ją w Afryce, może nie pokazała się super dobrze, ale była bardzo fajną postacią. Mimo wszystko wątpię, żeby się dostała.

Peih Gee Law - osobiście za nią nie przepadałem w Chinach i wiem, że jestem w mniejszości, bo wszyscy się nią jarają :D. Mimo wszystko mógłbym ją zobaczyć, zwłaszcza na tle niektórych kobiet z proponowanej listy.

Stephanie Valencia - może była trochę ciekawa, ale to co pokazała w 22 sezonie było dla mnie tragiczne. Nie chcę jej widzieć, ale podejrzewam, że ma spore szanse.

Mikayla Wingle - nie mogę powiedzieć, że jej nie lubiłem, ale była mi obojętna dość i nie widzę tu dla niej miejsca.

Chelsea Meissner - może i dobrze się ją wizualnie ogląda, ale nic poza tym. Ciekawe kogo przydupaskiem chciałaby zostać w tej edycji?

Sabrina Thompson - z dwójki ona i Chelsea dużo bardziej wolę ją, choć obawiam się, że amerykańce są jednak za Chelsea.

Abi Maria Gomes - lol xD ogólnie mógłbym ją zobaczyć. Abi jest połączeniem wybuchowego charakteru z jednak aktywną grą. Może w swojej edycji robiła błędy, zrażała do siebie ludzi, ale nie zabrakło jej woli walki, sporo robiła, miała sojusze i plany. Myśle, że w głosowaniu ma spore szanse.

Angie Layton - jestem na NIE i myślę, że nie ma obaw, wątpię żeby nazbierała dużo głosów.

Ciera Eastin - jestem na tak. Pokazała się całkiem fajnie w debiucie, dało się ją lubić i chciałbym zobaczyć ją w sezonie nie BvsW.

Tasha Fox - ogólnie miło ją zobaczyć. Robiła na mnie wrażenie w Cagayan i socjalnie i zadaniowo. Myślę, że zasłużyła na powrót.

J'Tia Taylor - w jej przypadku powinno się głosować, który szpital psychiatryczny będzie dla niej najlepszy. Jeśli miałaby wrócić do chyba tylko w postaci maskotki, która narobi trochę hałasu i burdelu na początku, ale ogólnie jestem na NIE.

Kass McQuillen - tak <3 bardzo ją lubiłem, a grała... jak grała. Chętnie ją zobaczę i myślę, że ona w głosowaniu ma duże szanse. Za to w sezonie? Myślę, że po tym jak zagrała w debiucie będzie jedną z pierwszych do odstrzału.

Kelley Wentworth - polubiłem ją i kibicowałem jej. Nie doszła za daleko, ale póki mogła to jakoś sobie radziła, trochę udupił ją tatuś. Może wrócić, ale nie zależy mi na tym szczególnie.

FACECI:
Jeff Varner - fajnie, że znalazł się na liście i go odkopali, ale ja nie chciałbym go widzieć w edycji, a domyślam się, że jest to osoba na tyle randomowa, że w głosowaniu nie przejdzie.

Andrew Savage - ja go dobrze pamiętam i ostatecznie niech zagra znowu, ale za nim nie przepadałem. W ogóle jak w sezonie gdzie było tyle naprawdę dobrych i fajnych, barwnych osób mogli odkopać kogoś tak nudnego i nijakiego?

Shane Powers - jego chętnie zobaczę :D. Jak dla mnie on i Abi to podobne przypadki. Gościu był psychiczny, nie ma co ukrywać (scena gdy udawał, że kamień to telefon <3), wybuchowy charakter (piękne kłótnie z Danielle i Courtney xD), ale oprócz tego grał. Nie siedział na dupsku i czekał na wyrok. Może jego pomysły nie wypalały, inni robili i tak po swojemu, niezależnie od tego co on proponował, ale walczył i kombinował.

Terry Deitz - ostatecznie może go ścierpię jakoś, ale ogólnie go bardzo nie trawiłem. Jak dla mnie miał kiepski socjal, w sumie zero strategii i jedyne co miał to bardzo dobre występy w zadaniach. A zwykłe immunitety plus przykokszony HI pozwoliły mu dojść daleko.

Stephen Fishbach - jestem na super TAK. Ja go bardzo lubiłem i kibicowałem mu w Tocantins. Też uważam, że powinien wygrać tam finał. No nic. Teraz ma duże szanse dostać się do edycji, bo prowadzi stronę z Robem C. Mam nadzieję, że się dostanie. W sumie koleś przez te podcasty, stronę itd ma ogromne znajomości i zna chyba wszystkich uczestników xD.

Jim Rice - jak się pojawi w edycji to ok. W swoim sezonie wypadł nieźle, ale miał "specyficzne" plemię. Może zagrać drugi raz, ale mi na nim nie zależy.

Troyzan Robertson - podobnie jak z Jimem. Jak zagra jeszcze raz to go z chęcią pooglądam, ale jak odpadnie w głosowaniu, to nie ma dużej straty.

Hayden Moss - myślę, że jeden z pewniaków w głosowaniu, ale w sumie zasłużył. Na początku BvsW nie przepadałem za nim, później się rozkręcił, polubiłem go i chętnie jeszcze raz obejrzę.

Brad Culpepper - lol nie! Nie rozumiałem nigdy fascynacji Jeffa. Tzn. Brad próbował prowadzić grę, ok. Robił to jednak kiepsko, a po drugie robili wokół niego show. Myślę, że w głosowaniu przejdzie, bo był popularny.

Vytas Baskauskas - ogromne tak. Bardzo mu kibicowałem. Jeden z moich ulubionych graczy w historii. Chyba jego i Stephena chcę najbardziej widzieć w tej edycji. No i Kass :D.

Spencer Bledsoe - moim zdaniem nie zagrał aż tak dobrze jak niektórzy uważają i chyba jak on sam sądzi, ALE pokazał się nieźle, momentami dało się go lubić i zasłużył na drugą szansę.

Cliff Robinson - lol nie do kwadratu. To już Brad milion razy lepszy. Niech odpadnie w głosowaniu!

Woo Hwang - czy taki powrót ma sens? W moim mniemaniu NIE. Facet całą edycję nie miał własnego zdania, myślenie go bolało i kompletnie nie ogarniał co się wokół niego dzieje.

Jeremy Collins - drażnił mnie. Uważał się za nie wiadomo kogo i za istne bóstwo gry, potem jego zachowanie w Ponderosie i jury... nie trawiłem go. Czy zasłużył poziomem swej gry? Moim zdaniem nic takiego nie zrobił.

Keith Nale - był pocieszny i to jedyne co mogę o nim napisać. Nie zależy mi na jego powrocie, ale jak już przejdzie głosowanie (a to dość możliwe) to jakoś to przeżyję.



Czekam na odkrycie pytajniczków i ludzi z 30 sezonu.
Najbardziej liczę na powrót Kass, Stephena i Vytasa <3.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

A wiadomo chociaż jak będzie wyglądało głosowanie? Można głosować na 10 osób z 20, czy po prostu dobiorą ich w pary i z każdej pary będą wybierać jedną osobę?

btw.jacy ostatnio jesteście wszyscy aktywni. jestem z was dumny :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a co tam, tez sobie pogdybam :D

Jeff Varner - ehm no dobra, nie pamiętam go w ogóle więc no xd
Andrew Savage - coś, gdzieś, pearl island ale to tyle :D
Shane Powers - tak! czekam na to od dawna, ciekawe czy teraz też będzie miał swój prywatny telefon, moze nawet uda mu się znaleźć Iphona ^^
Terry Deitz - innych nie było? meh
Stephen Fishbach - w sumie to jest mi obojętny, bo ani go nie lubię, ani go lubie, wiec no ;d
Jim Rice - w końcu! mam nadzieję, że wezmą go z automatu ;d w zasadzie jak my będziemy mogli głosowac, to ma mój głos ;d
Troyzan Robertson - cóż lubiłam go, więc jak dla mnie może być :D
Hayden Moss - drugie podejście do kolejnego miliona? czemu nie ;d
Brad Culpepper - cooooo? nieeeeee!
Vytas Baskauskas - jestem jak najbardziej za :D
Spencer Bledsoe - jestem jak najbardziej za :D [2]
Cliff Robinson - cooooo? nieeeeee! [2]
Woo Hwang - cooooo? nieeeeee! [3]
Jeremy Collins - jest mi totalnie obojętny
Keith Nale - cooooo? nieeeeee! [4]


Kelly Wiglesworth - ciekawe co pokaże po tylu latach, jak się dostanie :D
Kimmi Kappenberg - chyba ją lubiłam, tak mi się wydaje, ale nie wróżę jej powrotu xd
Teresa Cooper - omg, nie pamiętam prawie nic z Afryki więc no fajnie będzie zobaczyć, kogoś kto grał tak dawno
Peih Gee Law - jak najbardziej na plus, ale bez szału :wink:
Stephanie Valencia - cóż, no chciałabym zobaczyć co pokaże bez russella
Mikayla Wingle - w zasadzie myślałam, że będę jej kibicować w 23, ale pokazała, że nic nie wnosi do gry, wiec nie wiem co robi na tej liście, no chyba że Jeff szedł tropem wyglądu xd
Chelsea Meissner - ja ją lubię i na pewno będę ją lubić gdy wróci do gry :)
Sabrina Thompson - miłe zaskoczenie, naprawdę i chciałabym ją zobaczyć jeszcze raz :D
Abi Maria Gomes - o tak, dawka szaleństwa bardzo wskazana :D
Angie Layton - cooooo? nieeeeee! [5]
Ciera Eastin - tak, tak, tak :D
Tasha Fox - w sumie Tasha była spoko ;d
J'Tia Taylor - cooooo? nieeeeee! [6]
Kass McQuillen - cooooo? nieeeeee! [7]
Kelley Wentworth - tak, jak najbardziej :D chcę zobaczyć co pokaże, zwłaszcza że odpadła przez głupiego ojca xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jedną z brakujących kobiet jest Natalie Tenerelli. Żenada...

Versinn
3rd voted out
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Versinn »

Meh, inaczej sobie to wyobrażałem. Liczyłem na Survivorowe "legendy" - Richard Hatch itp. Coś bardziej na kształt HvV. Tymczasem okazuje się, że to będzie sezon drugich szans, w dodatku dla osób, które niewiele wniosły w rozgrywkę w swoich "macierzystych" sezonach.

W sumie niewiele jest osób, których obecność cieszy - np. Peih-Gee. :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości