Survivor 31 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 31 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Miejsce na spekulacje na temat motywu przewodniego oraz możliwych uczestników biorących udział w Survivor 31.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

Musi być Survivor: Legends.

Najlepsi i najbardziej kontrowersyjni gracze, którzy przeszli do legendy.

Musi być, bo później może już nie być okazji.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

No ja bym nawet nie rozważał takiej możliwości jak na trzydziesty-pierwszy sezon. :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Musi być, bo później może już nie być okazji.
Zła wróżba, czy jakaś wiedza? :D Bo Jeff w jednym z ostatnich wywiadów radośnie oznajmił, że w sumie to po co mają teraz cisnąć na siłę w jakieś sezony all-stars, skoro to "dopiero" 30 sezon i jeszcze będą mieli mnóstwo okazji. Optymistycznie tak :)

Jak dla mnie, 31 sezon może być all stars, ale może też nie być. TAKI jestem ostatnio ugodowy. Chyba zaproponowałbym schemat "jeden powracający na jedno plemię". Przy trzech plemionach oczywiście, bo ostatnio taki motyw sprawdza się całkiem godnie :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:
Musi być, bo później może już nie być okazji.
Zła wróżba, czy jakaś wiedza? :D Bo Jeff w jednym z ostatnich wywiadów radośnie oznajmił, że w sumie to po co mają teraz cisnąć na siłę w jakieś sezony all-stars, skoro to "dopiero" 30 sezon i jeszcze będą mieli mnóstwo okazji.
I to jest właśnie ta probstowa logika. Po sezonie 21 zaczęli w co drugiej edycji wciskać powracających. I nie mówię, że to źle jeśli ci powracający faktycznie byliby jacyś interesujący, ale ci w większości nie robili szału. I teraz wreszcie, gdy udało im się "dorobić" kilku fajnych nowych to wstrzymują się z all stars. Ogólnie wolałbym edycję all stars, a nie jakieś pół na pół.

skm94
2nd voted out
Posty: 18
Rejestracja: 18 lut 2013, 00:00
Kontakt:

Post autor: skm94 »

Na tą chwilę 31-sami nowi uczesnicy, 32-powracający (kontaktowali się z jakąś uczestniczką sprzed 8 sezonu, która grała tylko raz) - info - Redmond z Sucks.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Z sezonów 1-7 są 3 kobiety, o których powrocie chciałbym usłyszeć, ale znając życie wyjdzie jak zwykle :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No właśnie o tym samym pomyślałem, niby byłoby w czym przebierać, ale mimo wszystko jakoś boję się tej informacji :lol: Pewnie Jeff będzie się kierował tym, z kim pije a nie tym, kto zasługuje :P Wybór może więc być totalnie z dupy. Może walną taką na przykład Lillian, która ochoczo przybieży w tym samym skaucim mundurku, albo Stephanie z 5 sezonu, która znowu z hejtem w oczach będzie się bawić śniętymi rybami (nie pamiętam, co ona dokładnie robiła, ale kojarzy mi się właśnie ze śniętymi rybami).
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Szczerze mówiąc też się boję sezonu z powracającymi, niezależnie od ich ilości. Niestety dotychczasowe sezony tego typu pokazały, że jednak Jeff/produkcja mają inny gust niż fani, a zwłaszcza Ci polscy, bo amerykańce byli raczej zadowoleni wyborami.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Oczywiście ewentualny sezon All Stars pewnie i tak na złość mi będzie opierał się w większości o ludzi z 29, bo przecież byli tak fajni i o tych z 30/31 (o ile sezony okażą się beznadziejne), zaś z 27/28 może na 20 osób dadzą z trzy, heheh. Mam uczulenie na powracających, mimo wszystko.
Może walną taką na przykład Lillian, która ochoczo przybieży w tym samym skaucim mundurku, albo Stephanie z 5 sezonu, która znowu z hejtem w oczach będzie się bawić śniętymi rybami (nie pamiętam, co ona dokładnie robiła, ale kojarzy mi się właśnie ze śniętymi rybami).
Lata jednak mijają i nie obstawiałbym kobiet, które już wtedy były +50
Ale możemy spekulować:
1) Kelly, albo Collen, którą chcieli zaprosić do pierwszego All Stars, ale odmówiła
2) Elisabeth - kiedyś chciano zaprosić do AS, poza tym inne odpadają, obstawiam, że nie chodziło o nikogo z tego sezonu
3) nikt?
4) Vee zapraszano do AS, ale musiała odmówić ze względu na ciążę, może Neleh
5) jedynie ShiiAnn (zapraszano ją do HvsV) z tym, że ona występowała już w AS, a więc nie pasuje, innych nie widzę, z resztą przemilczmy istnienie Tajlandii,
6) do AS zapraszano Heidi, ale odmówiła wtedy, Christy (?), z Deeną nie robię sobie nadziei
7) do AS zapraszano Darrah - również odmówiła i nigdy więcej się nie pojawiła
Ostatnie rozwiązanie to jakiś unown na zasadzie Francesca/Gervase.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kobra pisze:Ostatnie rozwiązanie to jakiś unown na zasadzie Francesca/Gervase.
Ghandia/ Ted? :lol:
A ja chcę Tammy. I koniec.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Info od Redmonda: na ten moment sezon 31 to sami nowi gracze, prawdopodobnie 3 plemiona, sezon 32 to gracze powracający (ale może się to zmienić)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na ten moment przyklasnę :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Versinn
3rd voted out
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Versinn »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Właśnie miałem o tym pisać :D Mamy nową lokalizację, yay!

Redmond dodatkowo potwierdził, że na ten moment sezon 31 to nowi gracze podzieleni na 3 plemiona, z tego co się dowiedział, motyw podziału może być związany ze statusem ich związku. Sezon 32 to na tą chwilę nadal all stars. Dyskutuje się o motywie rywali, ale na razie są to tylko spekulacje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości