WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Big Brother Canada 9

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 9

Post autor: ciriefan »

9x9-11

Kolejny całkiem ciekawy week. Kiefer jednak postanowił trzymać się Tychona, Jedsona i Beth. W sumie to mu się nie dziwię. Nie sądzę, aby Rohan i Kyle chcieli z nimi grać.

Z dwójki Rohan i Kyle to wolałem eliminację Rohana, jakoś on mnie do siebie nie przekonuje. No ale wygrał veto. Z dwójki Kyle i Austin to mi było obojętne, kto odpadnie, bo obydwoje mnie ani ziębią ani grzeją. Jako osobę to chyba bardziej polubiłem Kyle'a. Produkcja dała mu mało czasu antenowego, a z tego co czytałem, to był w centrum kilku dram - z kolei w odcinkach to często jakby go nie było. Myślę, że byłby bardziej dramogenny. Z drugiej strony Austin może ugrać dużo więcej, chociaż no inni już dostrzegają w niej zagrożenie i w nią celują.

Nadal w miarę wszystkich lubię. Najmniej chyba Kiefera i Rohana. Moje faworytki nr 1 to oczywiście #TeamMamuśki Tera i Tina. Nadal uwielbiam Victorię, ale postanowiłem jej nie kibicować, bo uważam, że ma małe szanse na zwycięstwo. Ogólnie to jest dramogenna. Nie boi się nikomu postawić. Postać z jej osobowością to jest tzw. "TV Gold". Natomiast mam wrażenie, że ona przy okazji za dużo pali mostów po drodze. Myślę, że w końcu komuś tak nadepnie na odcisk, że stanie się celem. A jeśli dojdzie do finału, to wiele osób może mieć wobec niej wyrzuty, a zwłaszcza dlatego że gra na dwa fronty. No ale zobaczymy.

Twist z invisible HOH bardzo ciekawy. To ogromna moc. Ciekawe, jak to się potoczy.

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 9

Post autor: ciriefan »

9x12-14

No dobra. Victoria jest dla mnie endnięta po tym tygodniu. Nadal ją lubię i jest postacią "TV Gold", ale graczem to jest jednak tragicznym. Nie śledzę dokładnie tego, co jest poza odcinkami, ale wyglądało to do tej pory tak, że w sumie to jest numerem 3 dla Austin i Breydona, że mają silny sojusz itp. Tymczasem ona z dupy postanawia ich nominować, bo za mało z nią rozmawiają XD Niestety Victoria jako dziecko z rodzin zastępczych ma pewne issues i baaaaardzo chciała być w sojuszu z popularnymi i ślicznymi chłopcami. No tylko ja nie widzę w tym sensu poza próbą zagłuszenia jej kompleksów. Tragicznie rozegrała ten week, tragicznie. Myślę, że wyjdzie na tym bardzo źle. I jeszcze ze wszystkich osób to Kieferowi wygadała, że to ona jest niewidzialnym HOH XD Czekam na moment, w którym Kiefer to wszystkim powie - a zrobi to w momencie, gdy tylko uzna, że będzie to korzystne dla jego gry. Masakra.

Drugi głupek tego tygodnia to Rohan. Austin i Breydon to dwójka jego jedynych sojuszników w domu. Rohan wygrywa veto i... go nie używa XD Przecież on dosłownie nie miał nic do stracenia, mógł jedynie coś zyskać używając to veto. A tak to zapewnił jedynie sobie to, że na bank odpadnie ktoś z jego jedynych sojuszników. Ta decyzja nie miała żadnego sensu XD No ale tu brawa dla Victorii, bo gdy chciała, to umiała go ładnie zmanipulować do tej decyzji.

Z dwójki Austin/Breydon wolałem, żeby przetrwała Austin. On jest sympatyczny, ale kompletnie mnie nie przekonuje jego gra. Tak właściwie to ja za bardzo gry nie widzę w jego wykonaniu, ale to też może być strategia i w odpowiednim momencie uderzy jak piorun - chociaż ja tego nie widzę. Mam wrażenie, że Austin miała jednak większy potencjał.

No nie wiem, jakoś mnie ten tydzień do siebie nie przekonał. Jestem trochę rozczarowany tym, jak to się rozegrało. Zobaczymy, co będzie dalej. Oby #TeamMamuśki Tiny i Tery przetrwał. Tuż za nimi coraz bardziej kibicuję Tychonowi i Jedsonowi.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Big Brother Canada 9

Post autor: Jack »

9x12-14
Szczerze mówiąc to nie do końca rozumiem co Vic chciała w tym tygodniu osiągnąć. Nie mogę też zrozumieć tego podniecenia Kiefa i mówienia przez cały week, że Vic przeszła do historii i może być najlepszym graczem ever. Serio, nie widzę tego jakoś. W najlepszym wypadku zajmie pewnie 5-6 miejsce w sezonie.

Ale po kolei, potrafi zrobić show, wie jak wkręcić innych w różne rzeczy, potrafi kłamać, potrafi się świetnie bawić i integrować z grupą, ale pod względem strategicznym nie jest najlepiej. Ten tydzień z twistem był doskonałą okazją, żeby zrobiła jakiś super ruch, a zdecydowała pozbyć się Austin, na którą polowało 70% mieszkańców. Poza tym, muszę tutaj nawiązać do jakiegoś internetowego BB Mećka, z bodajże 2016 gdzie również wprowadził podobny twist z HoH. Super, że w końcu doczekaliśmy się tego twistu w realnej edycji ;)

Zgadzam się również z tym co Ciriefan napisał o Ro. Nie wiem co on chciał pokazać tym ruchem. Przecież teraz nie jest ani po stronie Braya i Austin, ani po stronie Jeda i Tychona.

Ten tydzień pewnie będzie nudny. Nie patrzyłem na żadne spoilery, ale zgaduję, że mogą celować w easy target, czyli Rohana.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Big Brother Canada 9

Post autor: Jack »

9x15-17

Całkiem śmieszny tydzień. Zacznę może tutaj od samego końca czyli komentarzach po double eviction. Widziałem, że ludzie w mediach społecznościowych piszą, że teraz ten sezon będzie gorszy niż BB22, że odpadli już wszyscy najlepsi gracze, blah, blah, blah.

No ale chwila. Victoria tak naprawdę sama wyrzuciła się z gry swoimi poprzednimi ruchami. Wyeliminowała z jednej strony LaToyę, a z drugiej strony Austin i co myślała? Że nadal będzie sobie swobodnie grać teraz z obiema stronami aż do finału? Jeżeli tak sądziła to świadczy to tylko o jej nie przygotowaniu do gry. Nie rozumiem też sugestii jakoby jej walka o pozostanie w tym tygodniu była czymś wyjątkowym. Próbowała rozmawiać z każdym, wywołała dramę z Terą i chyba to przyniosło odwrotny skutek od zamierzonego. Dla mnie to raczej jest totalnie nieudana kampania, a nie coś wyjątkowego.

Poza tym, jak popatrzeć na to z drugiej strony to po eliminacji LaToyi, silna trójka: Beth, Jed i Tychona została właściwie sama przeciw całej reszcie uczestników. Wiadome było, że będą nierozdzieleni a każdy z nich będzie próbować znaleźć sobie jakiegoś "przyjaciela" z drugiej strony aby zwiększyć choć trochę szansę na przetrwanie kolejnych tygodni. Victoria zamiast to ukrócić to pozbyła się swojej sojuszniczki, aby chronić tę "trójkę", która tak naprawdę częściowo była związana już z Kieferem czy Brayem.

Eliminacja Rohana z kolei była dość przewidywalna. Walczył dzielnie przez ostatnie tygodnie i chwała mu za to. Próbował się bronić jak tylko mógł i chyba wyszło mu to nie najgorzej skoro pokonał "królową" Vic.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Winners at War: Sophie
Kontakt:

Big Brother Canada 9

Post autor: Meciek »

Nikki Grahame, uczestniczka BBUK i BBCanada 4 zmarła wczoraj rano w wieku 38 lat. Ostatnio prowadzona była zbiórka w celu pomocy jej w walce z anoreksją.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”