Big Brother Canada 4

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

4.24 - 4.finał

Masakra. Co za okropny finał sezonu. Gorszym zwycięzcą byłaby chyba jedynie Maddie.

Bracia - idiotyczny twist szczerze mówiąc. Z początku niby mieli być wielkim zagrożeniem, bo 2 osoby grają jako jedna, mogą być w 2 miejscach na raz, co 2 głowy to nie jedna... No właśnie. Te 2 puste głowy to nie to samo co jedna i wygrali, bo byli zerowym zagrożeniem i w finale mieli nielubianą Kelsey XD Jako ludzi naprawdę ich polubiłem, sympatyczni, z poczuciem humoru, blablabla. Ale nie o to chodzi. Jako gracze żenada. Jeszcze Nick'a dało się znieść, ale próby gry Philipp'a dawały mi deja vu miny Woo, te bolesne próby myślenia. A hitem sezonu było jak Cassandra ich oszukała i użyła veto, a oni chcieli... nominować siebie, bo zostali oszukani! I ktoś taki wygrał, no błagam XD

Kelsey - w final 2 to jej kibicowałem, ale rozumiem, czemu nie dostała głosów. Mistrzynią socjalu to ona nie była (mówienie Cass wprost, że nie ma szans na wygraną z kimkolwiek - WTF?!). Ale ona przynajmniej grała, wykonywała ruchy, walczyła. Co do niej jako osoby ogólnie ją lubiłem, choć momentami miałem odmienne zdanie.

Tim - im dalej w grze tym mniej go lubiłem. Osobowością był w porządku, nie był głupi, ale oceniając jego grę teraz już jako całość, to też jakiś wow nie był.

Cassandra - zawodnik sezonu (jednak Mitch był za krótko, żeby odebrać jej ten tytuł). Kłamała, manipulowała, wykonywała ruchy, do tego świetna postać telewizyjna. Czego chcieć więcej? Queen Cassandra!

Joel - spodziewałem się po nim więcej. Tak naprawdę nie pokazał wiele, za 2 miesiące nie będę o nim pamiętał.

Nikki - element humorystyczny sezonu. Lubię ją, ale gracz z niej był żaden.

Jared - trochę mi go szkoda. Zazwyczaj nie lubię postaci typu "alpha male", ale jego polubiłem i miał cały czas cel na swoich plecach, chociaż no też powinien był ukrywać showmance z Kelsey. Mam nadzieję, że dostanie drugą szansę na grę bez niej.

Podsumowując: to najgorszy z wszystkich sezonów BB Canada jak do tej pory. Dla mnie obsada była albo antypatyczna albo kiepska w grze. Niewiele osób chciałbym zobaczyć ponownie. Tak naprawdę chcę powrotu tylko: 1. Mitch'a 2. Cassandry 3. Jareda 4. ewentualnie Loveity

Teraz pozostaje czekać na kolejny sezon BB US :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Canada 4

Post autor: tombak90 »

2021 dalej w natarciu. Nikki, tej śmiesznej Angieleczce, też się niestety ostatnio zmarło: https://bigbrother.fandom.com/wiki/Nikki_Grahame

...

A związku z tym, że chyba mnie tu jeszcze nie było, wspomnę tylko, że sezon dość marniasty. Strategicznie najbardziej naszałapuciła Cassandra, która flołtowała sobie dzielnie prawie do końca, a osobowościowo zrobiła ten sezon na glanc do spółki z dwójką przybyszy z "zagramanicy". Pozostałej x-nastki prawie nie pamiętam. Hejciłem klony Jillian i Emmeta, które i tak uchowały się dłużej niż powinny, zwłaszcza, że klonica była chyba z twistowego odzysku. Jakiś tam El Nerdo w babcinym sweterku po raz kolejny przełamywał swoje słabości, po raz kolejny nie poznali się na nim aż do końcówki, po czym po raz kolejny wszystko się w owej końcówce obsmarkało - nowość w Radiu Zet. Dallas zdecydowanie niezasłużony olstar - był tam chyba nie tyle, żeby coś ugrać, ile bardziej żeby sobie pogłupeczkować i powznosić jakieś tam dzikie okrzyki tęsknoty za prochami. Szkoda mi było niejakiej Lovity - choć pamiętam głównie imię oraz to, że miała tam ciężkie życie przez te swoje pięć rund, czy tam ile im zajęło, żeby w końcu ją dojechać, mimo że cała chata szykowała się na to od samego początku. A te dwa zwycięskie pikacze pozwolę sobie zbyć milczeniem, bo chyba nawet sama produkcja nie tak wyobrażała sobie kolejnego "zwycięzcę" :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości