Big Brother Canada 5

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Nie chce mi się dalej oglądać. Wszedłem na wiki sprawdzić co się stało i jeśli teraz Demetres nie wygra tego programu to brawo ja, natrafiłem na najgorszą edycję BB. Dobra, może nie najgorszą, ale bardzo rozczarowującą jeśli chodzi o zakończenie. Starej baby nie lubię (delikatnie mówiąc), Demetres jest mi obojętny i jakoś nie chce mi się kibicować mu, Kevina lubiłem poprzednio tu jest po prostu fatalnym graczem i człowiekiem. Serio, jeśli wygra Kevin to nie pamiętam gorszego strategicznie zwycięzcy od niego. Ika odpadła, teraz kto zabierze ze sobą starą babę do finału ten wygra. W ogóle, co to będzie za ironia jeśli w F2 znajdą się Kevin i stara baba? Tak bardzo mu chciała zaszkodzić i koniec końców więcej mu pomogła.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

5x27

nie ma juz żadnej gry w tym sezonie, wiec robią odcinki o niczym ze smiesznymi tekstami. Ogromnym plusem jest Nikki <3 Queen poszła sobie spać. a no i cytat karen "Kevin Martin on day 62...still slithering around the house" <3. Nudna jest ta końcówka xd-
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Masz rację. Ten odcinek to głównie śmieszne teksty, wspominanie wydarzeń z tego sezonu i mówienie o tym, czego nauczył ich BB i co zmienił w ich życiu. Jeszcze tylko 2 odcinki i koniec tej edycji. Super.

Jak dla mnie to Nikki może wrócić w kolejnej edycji jako uczestnik. Przynajmniej byłoby zabawniej. Mam nadzieję, że ten sezon wybije ostatecznie z głowy producentom pomysł na pełną edycją all-stars.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

a już miałam napisać że przewidziałąm że wygra babcia karen :D ale mnie akurat ciesz wygrana Kevina :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

To chyba jesteś tutaj jedyna :D
Wiedząc już wczoraj wieczorem kto wygra (bo finał też nie był na żywo, tylko nagrany kilka godzin wcześniej) nawet nie chce mi się włączać ostatniego odcinka.

Podsumowując ten sezon, było dość przeciętnie. Pomysł pomieszania all-starsów z newbies nie był najlepszym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że w Kanadzie nie będzie all-starsów przez kolejnych 5 lat :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

nie mam ochoty ogladac dwoch ostatnich odcinków, tez wiem kto wygral juz i to jest kiepski żart jakiś. Kevin Martin wygrał edycje, bo był underdogiem będącym ciągle po zlej stronie glosów, któremu udało sie wygrać ostatnie zadania....drugi kanadyjski BB z okropny zwyciezcą z rzedu.
Calosciowo sezon nie byl tragiczny, ale za tego winnera to jakies milion punktów ujemnych.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Nie oglądałem jeszcze i znając wynik nie wiem, czy chcę oglądać, ale powiedzcie, czy jurorzy głosowali jak pan Bóg przykazał dlatego, że stara baba była irytująca i nikt nie chciał jej wygranej, czy wmawiali sobie, że Kevin pleing best gejm? Bo jak to drugie to chyba rzygnę.

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: bobaas »

Beznadziejny koniec tego sezonu. Już wolałem 100 razy bardziej wygraną Karen... Ale wszystko się pod Kevina ułożyło. Ostatnie zadania na wiedzę... I ta 3 część też zachachmęcona, bo znowu wiedzowe. Powinno być tradycyjne co powiedział juror... Produkcja zrobiła wszystko, żeby to Kevin wygrał, a ten nie zrobił nic bo od połowy sezonu był sam jak palec, nikt z nim praktycznie nie rozmawiał o strategii to i mógł się uczyć...
A ten jego tekst, że jego największym ruchem było zdjęcie Iki z bloku, żeby pomóc sobie w F4 to wtf. Chyba zapomniał, że to backfired prosto w twarz temu mastermajndowi od siedmiu boleści.
Nie rozumiem czemu nie dali Karen ani jednego głosu. Litości.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

mogę być jedyną ;) tak samo jak jedna jedyna nie rozpływam się nad Iką ;) ogólnie sezon tak czy tak do kitu, z F3 to Demerte powinien wygrać ^^ jak zrobią bbcan6 to oby normalne osoby wybrali, bez powracających graczy :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: ciriefan »

5x27-29

No cóż.

Nie chcę jakoś strasznie narzekać na wygraną Kevin'a, bo ogólnie to go lubię, ale jest to jedyny plus jego wygranej. Moim zdaniem ruch z użyciem veto na Ice skreślił go w moich oczach jako dobrego gracza w tym sezonie. Jeszcze na finale podkreślił to jako jeden ze swoich najlepszych ruchów - WHAt?! Czy przypadkiem wtedy nie stało się coś całkowicie odwrotnie do tego, co sobie zaplanował? Ech, no ale cóż, skoro takie było final 2... Karen zasłużone zero w finale. Śmieszne, że jej głównym celem przez całą grę była eliminacja Kevina, a skończyła z nim w finale.

To był sezon Iki i Demetresa i ktoś z nich powinien był wygrać. Tyle w tym temacie. Nie wiem, czemu mając tak popularną wśród fanów parę, która dominowała całą grę, produkcja postanowiła tak bardzo pomóc Kevin'owi na koniec edycji. Przecież wszystkie zadania w tym tygodniu były tak naprawdę na jedno kopyto - dotyczące wiedzy z przebiegu sezonu, a wiadomo było, że Kevin jest w tym najlepszy. Słabe to, no ale cóż. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

Z newbies chciałbym powrotu w przyszłym All Stars Dre, Demetresa (nie jestem fanem, ale zasłużył sobie) i Marka (dałbym mu drugą szansę).

Z weteranów to chciałbym tylko powrotu Kass. Pozostałych albo mam przesyt po tym sezonie albo byli tym razem rozczarowaniem, a wątpię, żeby Ika jeszcze kiedykolwiek zagrała.

Konfy:
Kevin - 10+7+10=27 (162)
Karen - 10+4+10=24 (97)
Demetres - 14+5+8=27 (154)
Ika - 10+9=19 (163)

Dillon - 94, William -69, Dre - 68, Jackie - 45, Bruno - 52, Sindy - 26, Neda - 54

Emily - 35, Gary - 50, Cassandra - 41, Dallas - 22, Mark - 9

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Meciek »

Big Brother Canada zostało anulowane po pięciu sezonach.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

to przez Kevina Roberta Martina
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Widziałem, że powstała jakaś petycja fanów z prośbą o przedłużenie programu na kolejny sezon :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

gdzie? podpiszę :D

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: bobaas »

Ale przecież oni powiedzieli chyba, że robią przerwę a nie że cancel.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości