Big Brother Canada 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Dzięki, bobaas. Obejrzę specjalnie dla Nedy :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Obejrzałem to XD

Co się stało z Cindy przez "S"? Czemu jest taka jakaś dziwna jak nie ona.
Podoba mi się wygląd domu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Obejrzałeś 14 odcinków Big Brothera czy Prison Break? :D

Cindy przez S trochę się zmieniła. Może to przez wiek (Ma już swoje lata :D ). A może przeczuwała, że ma bardzo słaby edit w tym sezonie i w związku z tym postanowiła zrobić jakiś większy ruch, żeby chociaż przez chwilę wspomniano o jej istnieniu. Czasami ciężko zauważyć, że ona też tam pomieszkuje.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Jack pisze:
15 kwie 2017, 10:55
Obejrzałeś 14 odcinków Big Brothera czy Prison Break? :D

Cindy przez S trochę się zmieniła. Może to przez wiek (Ma już swoje lata :D ). A może przeczuwała, że ma bardzo słaby edit w tym sezonie i w związku z tym postanowiła zrobić jakiś większy ruch, żeby chociaż przez chwilę wspomniano o jej istnieniu. Czasami ciężko zauważyć, że ona też tam pomieszkuje.
Prizon Brejk, bo BB powiedziałeś, że nie mam oglądać.


Btw. mała Franczeska wygląda na przestraszoną. Czy ktoś ją tam terroryzuje? Bo ma minę jakby siedziała tam za jakąś karę. Ruda lisica wygląda najlepiej, ale chyba nie ogarnia.
Kevin popełnia te same błędy co ostatnio. Generalnie wydaje mi się, że z weteranów i tak najdalej dojdzie Bruno ewentualnie Cindy przez S.
Pyskata murzynka może mieć za moment przewalone zwłaszcza z Nedą-beksą w jury. Kto tam jeszcze jest? Nie ma Garyego. Moje życie straciło sens :cry: Jakiś mięśniak i obstawię, że to on wygra (nie ten nominowany tylko ten drugi). Jest jeszcze jakaś stara baba (cytując tombaka "typowa starsza pani runner up") i reszty nie pamiętam.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Siostra Franczeskłi gra lepiej niż ona! Jej wypowiedzi są dość ciekawe, a ona sama dobrze kombinuje i ogarnia grę, chociaż robi to w miarę subtelnie, a nie w stylu Nedy czy Kevina.
Kibicuję jej i pyskatej Ajce.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: ciriefan »

Wow, co za tydzień.

Gdy wydawało się, że William zmarnował cały tydzień, double eviction było mega <3

Ika jest królową tego sezonu! Za jej akcję z Nedą "you're going home! mark my words! you're going home!" <3 Do tego buczenie publiczności, gdy Neda się wypowiadała <3 Oklaski dla Iki <3 Z drugiej strony reakcja publiczności powinna być jakoś wyciszona przy łączeniu się z domem, bo to dla graczy informacja z zewnątrz, jak są postrzegani.

Neda się popłakała. Chyba bardziej dotknęło ją buczenie niż eliminacja. No ale żal mi jej nie jest. Przyznaję, że strategicznie na tle reszty była jednym z niewielu grających graczy, chociaż jak dla mnie to było jej błędem. Była bezpieczna i powinna wtopić się w tłum i budować relacje, to by była mniejszym celem. Grała trochę zbyt agresywnie. No ale sama gra to nie wszystko - liczy się także styl gry, a ten mi się wyjątkowo w jej wykonaniu nie podobał. Była strasznie arogancka i zapracowała sobie na taką reakcję publiczności. A szczytem hipokryzji był tekst do Iki "przewracaj sobie oczami ile chcesz", gdy sama milion razy tak robiła, gdy ktoś coś mówił nie po jej myśli. Także bye bitch, nikt nie będzie za tobą tęsknił. I jeszcze miała 0 konf w tym tygodniu <3

O wiele bardziej szkoda mi Emily, która była jedną z normalniejszych osób w domu. Nie miała za bardzo okazji rozwinąć skrzydeł. Wolałbym eliminację Dillona, którego przestałem lubić w tym tygodniu. Gdy Kevin powiedział mu, że nie użyje veto, to zachowywał się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę. Najpierw odgraża się, że jak wygra HOH, to nominuje Bruno i Kevina w ramach zemsty. No a potem gdy tylko oni mówią mu, że ratują go a nie Emily, to już wszystko jest cacy i to są tacy dobrzy sojusznicy. Ryli?

Najbardziej chciałbym odpadnięcia Jackie, Bruna i Dillona, ich teraz lubię najmniej. Dre pokazała w końcu kawał dobrej gry w tym tygodniu i dołącza do grona moich potencjalnych faworytów. William na koniec tygodnia też w końcu się obudził, więc może i on pokaże w końcu trochę lepszej gry (prawie ograł Kevina, jednak Kevin nie dał się ostatecznie ograć).

Biedna Sindy, ma tak kiepski edit, a HOH wygrała akurat wtedy, gdy było double i nie było konf do tego XD Ale jestem pod wrażeniem, że wykonała ten ruch z backdoorem Nedy. W ogóle niech pokażą jak do tego doszło, bo myślałem, że będzie lojalna sojuszowi z Nedą, Brunem i Kevinem, a tu nagle stanęła po stronie Iki.

Moi faworyci to na tym etapie Ika (królowa <3), Kevin (bardziej ze względu na sympatię z poprzedniego sezonu), Sindy (wybrała Ike <3), no i widzę potencjał na faworytów w Dre i Williamie, ale jeszcze muszą pokazać coś więcej.

Konfy:
Demetres - 2/0/0 = 2 (56)
Dillon - 6/10/5 = 21 (48 )
William - 10/10/4 = 24 (44)
Ika - 6/2/0 = 8 (43)
Kevin - 9/10/1 = 20 (43)
Dre - 4/6/0 = 10 (37)
Karen - 7/2/0 = 9 (37)
Bruno - 2/3/4 = 9 (25)
Jackie - 2/0/0 = 2 (20)
Sindy - 0/0/2 = 2 (13)

Neda - 0/0/0= 0 (54)
Emily - 3/6/5 = 14 (35)

Gary - 50, Cassandra - 41, Dallas - 22, Mark - 9

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x15
Oczywiście drama trwa nadal. 15 minut to kontynuacja poprzedniego odcinka <33
Później szalone zadanie o HOH i w sumie nic ciekawego... Mam nadzieję, że veto wygra Ika. Uratuje Demetresa, a nominowany w jego miejsce zostanie Kevin. To byłby wymarzony scenariusz na ten tydzień.
Ciekaw jestem jak teraz ułożą się te wszystkie sojusze. Według editu Dillon próbuje stworzyć coś z Karen i Dre. Ale czy tak jest w rzeczywistości? Mam nadzieję, że newbies nie dadzą się ograć Kevinowi czy innemu Bronowi i będą grać tak, żeby osiągnąć coś więcej niż jury.
Oczywiście królowa jest tylko jedna - IKA :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

5x15
Ten odcinek <3 zwłaszcza jego pierwsza część i ta cała drama Iki z Nedą i teksty Iki "she's toxic!", no i jak tu jej nie lubić xD. HoH jest taki sobie, ale po sprzymierzeniu się z Karen (której olśnienie przy tym jak Dillon jej coś tłumaczył było bezcenne xd) jest szansa na niezmarnowanie weeku. Nie mogę się doczekać, aż odpadną Kevin i Bruno, są tak nudni i jak na faworytów mają tak słaby edit, że to jakaś porażka xD. Czekam na veto i w dalszym ciagu #TeamIkaDemetresKarenDreWilliam
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x16
Bardzo dobry odcinek. W końcu ludzie zaczynają grać na poważnie. Nawet Dillon coś tam próbuje myśleć. Za to należy go pochwalić. Chociaż nie jestem pewien czy chce pozbyć się Jackie czy Cindy. Ciągle mówi o tej Jackie jakby była najgorszą osobą ze wszystkich uczestników, a przecież są większe zagrożenia jak Kevin czy Bruno. Mam nadzieję, że jutro odpadnie Cindy przez S. i niech już nigdy nie wraca.
William znalazł ukryte PoV - brawo on! Oby wykorzystał je lepiej niż swoje ostatnie HoH.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x17
Taki nudny sezon, że nikt już nie ogląda?
Ostatnie odcinki nie były takie złe. W końcu pożegnaliśmy Cindy przez S. W tym sezonie grała trochę inaczej. Ja jednak nadal nie jestem fanem jej gry. Jury to i tak niezły wynik ja na jej możliwości :D
Jestem ciekaw co takiego musiało się wydarzyć, że nawet Bruno, który jest lojalny wobec swoich sojuszników, zmienił głos.
Teraz pewnie zacznie się walka o wyeliminowanie Iki, Demetresa, Kevina i Bruno. A takie osoby jak William czy inna Jackie pograją sobie kilka tygodni dłużej.
Cieszę się, że William nie dał się zmanipulować Cindy. Czasami wydaje mi się, że gdyby został nominowany i wygrał veto, a ktoś poprosiłby go o pozostawienie niezmienionych nominacji, to on byłby w stanie to zrobić.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

5x16, 17

Dwa nawet niezle odcinki, ktore karen wygrala swoim zaangazowaniem w sprzatanie domu i zaganianiem innych do tego <3. Zadanie o veto fajnie sie ogladalo ale gdybym mialbym je robic sam to bym chyba umarl. Zamiast Cindy przez S wolalbym zeby odpadli Bruno przez B lub Kevin przez K, ale coz, sindy dostala nuetrafiony prezent na urodziny xd produkcja jej przynajmnien oslodzila wylot ta kompilacja śmiesznych momentow. patrząc na to kto wygral kolejne HoH moze moje marzenie sie w koncu spełni.

A i tez nie mam pojecia jak karen mogla wygrac ten advantage w HoH xd
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

nie, nie i jeszcze raz nie, nie podoba mi się to co się tam dzieje i tyle ;p
ale chcę zobaczyć minę Nedy jak zobaczy Sindy wchodzącą do domu jurorów ;p

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
21 kwie 2017, 20:03
nie, nie i jeszcze raz nie, nie podoba mi się to co się tam dzieje i tyle ;p
Powinnaś cieszyć się z eliminacji Sindy :D W końcu to przez nią odpadła twoja Neda.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Pomyślałem, że wpadnę zobaczyć, co porabia mała Franczeska. Był jakiś tam konkurs o HOH i wyszło, że jest to także mały chytrus, najpierw głabnęła have, potem poleciała po pieniądze. HOH przegrała, ale przynajmniej się ustawiła i jest bezpieczna. HOH wygrał ten duży, śmieszny pan. To dobrze, bo go lubię. Ruda lisica, tak jak myślałem, nie jest specjalnie poważana w domu (w ogóle to jej przemówienie przed głosowaniem było iks de, lol). No i koniec końców wyleciała bitter Cindy przez S. To naprawdę ironia, że skończyła w taki sam sposób jak poprzednio. Byłoby śmiesznie, gdyby teraz Kevin wyleciał przez jakieś triple ewikszyn lub inny twist z dupy (Kanada jest świetna w robieniu twistów z dupy). W tym roku jury będzie ciężkie. Kibicuję małej Franczesce, dużemu, śmiesznemu panu no i starej babie, bo z nim trzyma i nie lubi weteranów, ale znając życie wygra koleś od POV lub Bruno.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: ciriefan »

5x15-17

No no niezły tydzień. Jak Dillon wygrał HOH to myślałem, że będzie masakra i na blok pójdą Ika/Demetres, ale w tej chwili Ika jest tam królową i ładnie nimi manipuluje.

Strasznie szkoda mi Sindy - miała tak naprawdę ogromnego pecha. Dopiero co dokonała wielkiego ruchu, a zaraz po tym wylądowała w jury. Lubiłem ją nawet w tym sezonie. Pomimo całej sympatii i tak muszę stwierdzić, że po tym, jak trafiła na blok, to grała bardzo kiepsko i nie umiała się wybronić. A szkoda, bo po prostu nie da się znieść Jackie. Czasami mam wrażenie, że ona nawet nie jest jakaś najgłupsza, ale jak już ją w końcu trochę pokażą, to bije od niej straszny brak pewności siebie. Przecież oni muszą przed wejściem do domu przechodzić jakieś testy psychologiczne - po co produkcja wybrała kogoś z tak niskim poczuciem własnej wartości? Przez to laska boi się zrobić cokolwiek i jest nudna jak flaki z olejem, niech już odpadnie, bo gry nie ma żadnej.

Ciekawy jestem filmu z jury house i spotkania Sindy z Nedą - powinno być gorąco :D

William - wygrał sekretne Veto. Może w końcu pokaże, że ma jaja i coś z nim zrobi, bo obawiam się, że jednak będzie się bał wykonać duży ruch i na nic pójdzie cały ten twist.

Mam nadzieję, że teraz odpadną Jackie i Bruno - to ich najbardziej nie lubię.

Konfy:
Dillon - 14+10+3=27 (75)
Demetres - 4+7+4=15 (71)
Ika - 6+5+3=14 (57)
William - 0+9+1=10 (54)
Kevin - 1+1+1=3 (46)
Dre - 5+0+0=5 (42)
Karen - 0+1+4=5 (42)
Bruno - 3+3+3=9 (34)
Jackie - 3+4+4=11 (31)

Sindy - 3+2+8=13 (26)

Neda - 54

Emily - 35, Gary - 50, Cassandra - 41, Dallas - 22, Mark - 9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość