Big Brother Canada 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

lol to byłóby dziwne jakby Neda użyła veto, zwłaszcza, że obydwie osoby na które głosowała są nominowane haha i w ogóle mam nadzieję, że Neda wygra też HOH i wywali Garyego :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Jeżeli zagłosuję na Gary'ego to niech sobie wygrywa to HoH (Może być HoH 2 tygodnie z rzędu?). Ja jednak nadal obawiam się ingerencji produkcji w grę i nakazu zatrzymania Gary'ego na dłużej.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

skoro można zrobić odwrócony tydzień? :lol: nie wiem jak oni to rozegrają, co by nie było, ważne żeby Gary odpadł :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: MD »

No no, jak wyrzuci Garego, to będzie, że odwrócony, więc odpada Dre. A jak wyrzuci Dre, to się nie przejmą :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Meciek »

Jakoś tak średnio mi się podoba ten sezon, nie jest tak zły, jak ostatni sezon BBUS, ale wydaje się taki... wymuszony? Nie wiem jak to ująć, po prostu te wszystkie twisty wydają się wymuszone, tak, jakby produkcja ustalała na ostatnią chwilę, ze może zrobimy to, a może to i jeszcze to, bo tak będzie fajniej.

Póki co kibicuję Ice, Dre i Karen, reszta jest jak dla mnie obojętna, chociaż chciałbym, aby odpadł Bruno, bo on do tego sezonu nie wnosi absolutnie niczego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Meciek pisze:
05 kwie 2017, 12:41
Nie wiem jak to ująć, po prostu te wszystkie twisty wydają się wymuszone, tak, jakby produkcja ustalała na ostatnią chwilę, ze może zrobimy to, a może to i jeszcze to, bo tak będzie fajniej.
Pewnie tak właśnie jest, że twisty tworzone są na ostatnią chwilę. I tak pod tym względem wygląda to lepiej niż BB17:Takeover czy twisty z powrotami, biletami, trzecią nominacją, dodatkowym wyzwaniem itp. z amerykańskiego sezonu 18.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: MD »

Przynajmniej twisty pasują jakos tam do motywu przewodniego. Mnie przede wszystkim ludzie denerwują. Moment, w którym Sindy została osoba która najmniej mnie tam irytuje jest smutnym momentem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x10
Nawet niezły odcinek. Oczywiście nie podoba mi się to, że Dre jest zagrożona eliminacją, jednak w tym odcinku w końcu coś się działo.
Choćby twist z "Have nots" wniósł do gry trochę dramy. Śmiałem się do ekranu widząc, że Gary dostał aż 48 slop cookies. Jednak oczywiście to Backwards week. W dodatku Gary "Gourmet" musi jeść... Gdy dowiedział się, że dostał najwięcej głosów to się popłakał. Gdy ogłoszono twist to na jego twarzy pojawił się ten dziwny uśmieszek. Mam go już dość. Naprawdę.

Demeteres wygrywa HoH, czyli Gary na 90% zostaje w grze. Chyba musiałby zdarzyć się cud, żeby HoH uratował Dre.

Ika to królowa tego sezonu. Gdyby nie ona to ta edycja byłaby z 10 razy nudniejsza.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x11
Dobry odcinek :D W pewnym momencie przestraszyłem się, że to Backwards week i Gary nie dość, że nie odpadnie to sam wybierze jedną osobę, która będzie musiała odejść z programu. Szczególnie po tym głupim żarciku Arisy z "Brother Big to Welcome" myślałem, że produkcja znowu wszystko odwróci. Ale na szczęście nie.

W tym momencie najbardziej trzymam kciuki za Ikę. Zobaczymy czy się nie pogubi w tym wszystkim i z kim ostatecznie będzie chciała współpracować. Miło, że Ika uświadomiła w końcu Gary'emu, że Kevin wykorzystuje go do swoich celów i nie można mu ufać.

W Kanadzie powinni jakoś wyciszyć tę publiczność. Te ich wrzaski i piski podczas ważnych rozstrzygnięć są trochę nie na miejscu. Większość widowni w studio była zawiedziona decyzją Demetresa, ale żeby od razu tak reagować? Nie spodziewałem się również, że będą się cieszyć tak bardzo po odpadnięciu Nedy z wyzwania o HoH :D

Odcinek zakończył się ciekawie, bo William został nowym HoH. Mam nadzieję, że dzięki temu w tym tygodniu będzie ciekawiej. Proszę o nominacje dla Kevina i Sindy :evil:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

aż klasnęłam jak Gary odpadł <3 idealne zakończenie :D

dziwisz się że Kanada tak reaguje na Nedę? Neda zachowuje się strasznie i jak ją uwielbiam i takie zachowanie w sumie no jakoś mi nie przeszkadza, to przesadza już, ale sama powiedziała że będzie grać inaczej xd no to poszła w skrajność :lol:

haha a William to pewnie najpierw zapyta się Dre co ma zrobić a potem będzie kombinował :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
07 kwie 2017, 17:33
dziwisz się że Kanada tak reaguje na Nedę? Neda zachowuje się strasznie i jak ją uwielbiam i takie zachowanie w sumie no jakoś mi nie przeszkadza, to przesadza już, ale sama powiedziała że będzie grać inaczej xd no to poszła w skrajność :lol:
Trochę tak, bo Neda jako jedna z nielicznych w tym sezonie gra. Mimo tego, że jest bezpieczna aż do jury. Pozbywa się sporych zagrożeń. Nie zwraca uwagi na to czy ktoś jest weteranem czy nowym graczem. Konsekwentnie realizuje strategię.
Roxy pisze:
07 kwie 2017, 17:33
haha a William to pewnie najpierw zapyta się Dre co ma zrobić a potem będzie kombinował :D
Chyba ustalił to w nocy, ale z Kevinem, a nie Dre :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

haha ja jednak sądzę, że najpierw pogada z Dre, która mu powie 'weteran' a potem w nocy Kevin skutecznie wybije mu ten pomysł z głowy :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x12
Jednak nawet Dre nie wspominała o nominacji weterana. No może przez chwilę mówiła, żeby nominować Bruno.
Nie przepadam za Kevinem, ale doceniam to co robi żeby przetrwać. On potrafi manipulować chyba każdym (no może poza Nedą). :D Wydaje mi się, że zrobi wszystko aby tym razem wygrać edycję.

Jak dla mnie to w tym tygodniu może odpaść ktoś z dwójki Dillon/Emily, bo jakoś za nimi nie przepadam. Jednak mam poczucie, że to HoH będzie trochę zmarnowane. W końcu tamta strona dostała prawo wyboru i mogli zemścić się za stratę Gary'ego czy Cassandry, a oni sobie nominują Dillona i Emily. Świetnie. Ika jak na razie rozgrywa to doskonale. Zobaczymy na jak długo starczy jej sił i szczęścia. Bo za kilka tygodni może zdarzyć się tak, że wszyscy przejrzą na oczy i rzucą się na grających pośrodku, czyli Ikę i Demetresa.

Cieszę się, że w końcu wróciły misje, chociaż ta z "wyciąganiem" od innych ubrań wyglądała dość słabo. Liczę ciągle na coś większego w stylu niszczenia listów :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: MD »

Roxy pisze:
07 kwie 2017, 21:24
haha ja jednak sądzę, że najpierw pogada z Dre, która mu powie 'weteran' a potem w nocy Kevin skutecznie wybije mu ten pomysł z głowy :lol:
Roxy jasnowidz.

Muszę przestać śledzić feedsy, bo o ile odcinki jeszcze ujdą, to to co się dzieje w tym domu, to patologia. Mean girls, typowe amerykańskie liceum, dawanie dupy dla gry i wszystkie dramy świata w jednym. Jeszcze edit odwraca wszystko jak im się podoba i nie odzwierciedla tego co się działo podczas tygodnia.

Póki co jak dla mnie najgorszy sezon BBCan. William zwyczajnie zmarnował HoH, niech odpadnie w tej podwójnej, bo nie mogę na niego patrzeć.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

ma się jeszcze ten skill :lol: nie no ogólnie to ja ten odcinek przewijałam, był mega nudny xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości