Big Brother Canada 3

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: tombak90 »

A może za to prowadzenie zadania dostają jakieś dodatkowe 100 dolców?
Tiaah, chyba prędzej jakieś bolce im się wysuwają z tej dizajnerskiej kanapusi a'la koszmar Doroty Szelągowskiej i stąd takie oparzone podskoki. Ja myślę, że nawet za sto dolców nie zrobiłbym z siebie takiej małpiatki. Wczesne stejtsowe sezony pokazują, że można normalnie reagować, można normalnie się cieszyć, można wszystko, a nie takie durnowate łuułuułuu i piórko w dupkę.
Cokolwiek się stanie. Nie oglądaj piątej edycji. Obiecaj mi, że tego nie zrobisz. To dla twojego własnego dobra. Obiecaj.
Facet, ja jestem po dwóch i pół sezonach brytyjskiego BB, myślisz, że coś takiego mnie złamie? :lol: Ale ok, obiecuję, że mocno się wstrzymam, bo mimo, że będzie Neda, to wiem też, że będzie ta cweloza z pierwszego sezonu. W tym sezonie pojawił/pojawiła/pojawiło się tylko na 10 minut, żeby ich przebrać za debili na Canada Awards, a ja już myślę, czy profilaktycznie nie udać się na chemioterapię.
Najlepszy moment, gdy F3 wybierała kogo usunąć z jury.
Tej, no właśnie miałem nadzieję, że pokażą to do końca, bo zaczęły już na niego nieźle drzeć japy i to chyba jeden z dwóch momentów w całym sezonie, w których ktokolwiek podniósł na kogokolwiek głos O_o . No ale niestety, urwali w najciekawszym momencie, a potem na finale pokazali jakieś tam retrospekcyjne ścierwa, jak już się zdecydowali, że wywalają Jordana.

Przy tej okazji znowu plusują Stejtsy, w szóstce jestem właśnie na drugiej rundzie i już:
a) dwóch ziomeczków o mało nie rzuciło się sobie do gardeł i nie utopiło się w tym ich luksusowym baseniku.
b) jeden muslim prawie nie wywalił gonga w łeb pewnej latynoskiej krzykaczce.
Pokemon Greninja to starter z regionu Kalos (6 generacja). Dobry speed, u Grega szybkość nawalała.
Tyle się dowiedzieć :lol: Przyznam, że pizłem i jeśli taki z ciebie spec, to czekam na jakąś większą serię porównań uczestników rijaliti do pokemonków :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
27 cze 2017, 20:16
Przy tej okazji znowu plusują Stejtsy, w szóstce jestem właśnie na drugiej rundzie i już:
a) dwóch ziomeczków o mało nie rzuciło się sobie do gardeł i nie utopiło się w tym ich luksusowym baseniku.
b) jeden muslim prawie nie wywalił gonga w łeb pewnej latynoskiej krzykaczce.
A można powiedzieć, że to dopiero początek. Zobaczysz co będzie jak im dadzą alkohol :D
tombak90 pisze:
27 cze 2017, 20:16
Ale ok, obiecuję, że mocno się wstrzymam, bo mimo, że będzie Neda, to wiem też, że będzie ta cweloza z pierwszego sezonu. W tym sezonie pojawił/pojawiła/pojawiło się tylko na 10 minut, żeby ich przebrać za debili na Canada Awards, a ja już myślę, czy profilaktycznie nie udać się na chemioterapię.
On akurat nie był najgorszy w tym sezonie, ale Kobra ma rację. Zastanów się 10 razy zanim zdecydujesz się na BB Can 5.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: Kobra »

Facet, ja jestem po dwóch i pół sezonach brytyjskiego BB, myślisz, że coś takiego mnie złamie?Szczerze? Tak.
Jesteś dorosły, sam zadecydujesz, ale potem nie płacz.
Tej, no właśnie miałem nadzieję, że pokażą to do końca, bo zaczęły już na niego nieźle drzeć japy i to chyba jeden z dwóch momentów w całym sezonie, w których ktokolwiek podniósł na kogokolwiek głos O_o .
To było boskie. Siadają do tego stolika i ze spokojem każdy wybiera dwie osoby, które che w jury, a ten problemy, bo ludzie, których wybrały zagłosują na nie, a nie jego. Tłumaczą mu, że on też może wybrać kogo chce, a ten, że nie ma kogo. I gadasz jak do dupy, one tłumaczą, a ten swojeXD. Myślałem, że Aszli w pewnym momencie pizgnie mu tym stołem albo chociaż figurkami w pysk.
Przyznam, że pizłem i jeśli taki z ciebie spec, to czekam na jakąś większą serię porównań uczestników rijaliti do pokemonków
Ok, da się załatwić.
Poke-fan forever <3 Prawdopodobnie jedna z dwóch sztuk na tym forume.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 12:40 przez Kobra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: tombak90 »

No jeśli "on" nie był w piątym sezonie najgorszy, to rzeczywiście trochę mnie w tym momencie przestrachaliście :shock:
A można powiedzieć, że to dopiero początek. Zobaczysz co będzie jak im dadzą alkohol.
Na razie całą swoją uwagę koncentruję na tym, żeby klon Kim Spradlin nie dostał zbyt szybko w michę. No, jeszcze Janelle. Reszta może, a wręcz powinna się pozabijać :P
Ok, da się załatwić.
No to kencz łejcz. Pomógłbym, ale dość mainstreamowo kojarzę tylko pierwszego gena i trochę stworów z drugiego, więc poza kolokacją Andrei z Pikaczem i Paula z Millenialsów z Jynxem, nic mi nie przychodzi do głowy :lol: Jeśli w którejś z dalszych generacji znajdziesz jakąś żyrafę, to wiesz, co masz robić :lol:

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: Duncan »

Sezon dobry jednak 2 i 6 lepszy ;) Z wygranej Sarah bardzo się cieszę, chociaż wygrana Brittnee byłaby dla mnie jeszcze lepsza <3 W sezonie all stars chętnie zobaczyłbym Brittnee, Ashleigh, Naeha i Rishe ze względu na to, że została tak robbed na samym początku gry : (

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: tombak90 »

Zastanawiałem się, komu bardziej współczuć, ale po namyśle podjęli chyba najlepszą decyzję żeby uchronić ludzkość od siebie nawzajem :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: Jack »

Whaat? Ja myślałem, że oni przestali być razem jakoś niedługo po programie. Coś tam pamiętam, że podczas 5 sezonu (tego z weteranami i newbies) były jakieś informacje o tym że nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jestem zaskoczony :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 3

Post autor: ciriefan »

Jack, oni niby się rozstali tuż przed 5 sezonem, ale potem od razu do siebie wrócili. Była to pewnego rodzaju ustawka. Miało to na celu możliwość zawarcia przez Kevina showmance'u, gdyby miało mu to pomóc w grze, co jak wiemy potem przyniosło mu zwycięstwo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości