Big Brother Canada 6

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Anja »

Once again, Erica you're the new HoH! Cool, jedna z moich faworytek, jakoś nie da jej się nie lubić. Nawet kiedy nie chce to wygrywa zadania. <3 Nominacje tak pół na pół mi się podobają. Ryan to powinien już dawno temu wylecieć, jest boring i w dodatku wszystkich wkurwia. Ale po co Merron? Whyy, gurl. On mógł być dla niej później potencjalnych głosem, jakoś wydaje mi się, że byłby po jej stronie, ale teraz to zaprzepaściła. I tak wszystko rozstrzygnie PoV, soo. Mam nadzieję, że odpadnie jakiś trash.

Co do poprzednich weeków to muszę przyznać, że Hamza rozkręcił grę. Gdyby nie on pewnie nadal byłaby duża grupa pięknych i próżnych. Podobało mi się jego podejscie, kiedy był HoH "nobody is safe". Mógł przynajmniej sobie poobserwować jak inni reagują na stresogenne sytuacje. Przy okazji odpadł dumb Jesse. Przez to, że był na bloku sam pod sobą wykopał dołek. xD Olivia póżniej nawet nic nie musiała robić, żeby zostać. Fajnie było w końcu oglądać jak coś się działo, jakieś fake deals i te sprawy. XD Hamza mówił wszystkim, co chcieli słyszeć, such an icon.
Week z double eviction też intensywny, odpadło dwoje ludzi "z charakterem". Veronica właściwie na swoje życzenie odpadła. Ten random głos na Olivię był ciekawym pomysłem, ale timing był tragiczny. Właściwie też miała za mało stabilną pozycję, zeby podejmować takie ruchy. Już wcześniej była targetowana, a tak to dała niektórym kolejne powody, żeby ją wywalić. Widocznie za słaba z niej aktorka, przejrzeli ją. A przy Merronie to już szans nie miała na bloku. Nie należy też zapominać o Ali i Liv. <3 Właściwie to one w głównej mierze przyczyniły się do jej eksmisji, w białych rękawiczkach. Doceniam ten move, dlatego też im kibicuję. Dla Erici to nie był zbyt korzystny ruch, za dużo blood on her hands, poza tym mogła użyć Veronici jako swojej tarczy, w końcu obie były dobre w zadaniach. Byłoby to rozwiązanie na tydzień bądź dwa. A wracając do Veronici to sama się później już pogrzebała krzycząc na resztę, mogła z każdym indywidualnie porozmawiać, użyć do każdego jakiś adekwatnych argumentów, no ale cóż. Miała swoje 5 minut.
No i Hamza. :( Naprawdę nie wiem, czemu go polubiłam, ale <3 Jak dla mnie grał trochę too hard, mam na myśli sytuacje typu "EJ DAJ MNIE NA BLOK". To nie są Igrzyska Śmierci żeby zgłaszać się na ochotnika. xD Poza tym miał bardzo ciekawą grę, ogólnie jako osoba był intrygujący i na pewno zrobiłby niezły mess gdyby został. Pech chciał, że odpadł na double, w dodatku backdoor. Tak najłatwiej wywala się dobrych graczy so dla Olivii był to dobry move, mogłaby się nim nawet pochwalić w finale. Dość moving ta eviction, widać, że wiele osób go polubiło, a w szczególności Erica. Imo to z nich taka power couple była. No szkoda, że nawet do jury nie doszedł.
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: MaciekRS »

Kolejne idealne eviction. Warzywo zostało wyeliminowane a ciekawsi ludzie ida dalej. Jak na razie to jeden z lepszych sezonów BB, naprawde mi sie podoba.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Maw »

Bardzo nie podoba mi się to, że Ryan został w grze. Jest żałosnym i mega irytującym człowiekiem, jedyny z castu, którego naprawdę nie lubię. Ali, Olivia i Daela pokazali się ze strategicznej strony próbując walczyć o Merrona i to właśnie im w tej chwili kibicuję, ale mogliby dać Derekowi chociaż trochę airtime'u, bo na razie jest niewidoczny, a szkoda, bo widać, że z Kaelą grają bardzo samolubnie i mają potencjał na dobrych graczy. Rzeczywiście zostawienie Ryana nie miało dla nich sensu. Szkoda, że Ali nie wygrała PoV, a było tak blisko, wtedy byłoby ciekawiej, bo to, że Johnny tego nie użyje było oczywiste, bo po prostu nie miało to dla niego sensu, kiedy replacement prawdopodobnie zostałaby jego najbliższa sojuszniczka. Erica trochę zaczęła mnie irytować swoimi ruchami, bo nominuje pawns, którzy mogliby jej być lojalni w dalszej części gry, a nie wydaje mi się żeby np. Daela byli jej lojalni. Zastanawia mnie głos Olivii, ale pewnie zagłosowała na Merrona, bo w wypadku tie i tak on by odpadł. Mam nadzieję, że Ali uda się dokonać jej revenge i wywali Ryana.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: ciriefan »

6x12-14

Erica znowu wygrała HOH, chociaż wcale nie chciała go wygrać. Cel na jej plecach robi się coraz większy. Ciekawy jestem, jak potoczy się dla niej kolejny tydzień. Ryan i Merron na bloku - no to były strasznie bezpieczne nominacje. Kiedy oni w końcu wycelują w showmance Kaeli i Dereka? Zauważyli też, że Alejandra i Olivia to kolejne power duo, ale na razie każdy boi się wykonać ruch. Johnny wygrał POV i chciał wycelować w showmance, ale Erika musiała upierać się przy Maddy jako potencjalnym replacement :/ W sumie to chciałbym odejścia Maddy, bo jej nie lubię, no ale też nie ma co się dziwić Johnnyemu. Maddy to dla niego numerek, więc ją ocalił. Moim zdaniem to on w tej chwili prowadzi tam najlepszą grę. Zaraz po nim kibicuję duetowi Alejandra-Olivia i Erice.

Co do eliminacji - nie rozumiem, jak ktokolwiek może ufać Ryanowi po tych chorych akcjach, które on odwala. Jego gra jest tragiczna, a charakter odpychający. Natomiast z drugiej strony Merron tragicznie rozegrał ten tydzień. Erica powiedziała mu wprost - na ten moment ty jesteś moim celem, bo wiem, że Ryan wyceluje w showmance, natomiast nie wiem, jak ty chcesz grać. Miał więc idealną okazję na zaproponowanie jej układu. Co więc zatem zrobił Merron? Nie zaproponował jej kompletnie nic, nie padła żadna deklaracja z jego strony, a w zamian za to spędzał czas i zaprzyjaźniał się z showmancem, choć wiedział, że Erica się ich obawia. Także no genialna strategia... Merron sam siebie wyeliminował. Mega sympatyczny kolo, ale do tej gry kompletnie się nie nadawał, więc zbyt wiele nie stracimy na tej eliminacji.

Najlepszy moment tygodnia to pożegnalna wiadomość Erici do Merrona - bardzo cię lubię, ale nie mogę wygrać w szachy mając na szachownicy po swojej stronie same zwykłe pionki XD Wygrała wszystko <3

Erica - 13+3+4=20 (68)
Ryan - 2+9+4=15 (48)
Alejandra - 7+8+2=17 (46)
Johnny - 6+14+0=20 (38)
Maddy - 6+1+0=7 (38)
Olivia - 5+4+1=10 (37)
Paras - 3+2+5=10 (36)
William - 5+1+0=6 (21)
Kaela - 0+2+2=4 (17)
Derek - 1+0+0=1 (13)

Merron - 7+12+4=23 (43)

Hamza - 63, Veronica - 21, Jesse - 27, Andrew - 25, Rozina - 3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Jack »

Ten sezon nie jest taki zły na jaki się zapowiadał. Po dość słabym początku gra się rozkręciła na dobre i uczestnicy naprawdę starają się myśleć i eliminować potencjalne zagrożenia.
Produkcja po raz kolejny strzeliła sobie w stopę dziwnym twistem jakim było wprowadzenie Veronici i Merrona do gry w drugim tygodniu... Pewnie gdyby grali od samego początku to wszystko potoczyłoby się inaczej.
Na ten moment kibicuję Ericę. Nie boi się podejmować ryzyka, świetnie wypada w wyzwaniach. Mam nadzieję, że nie będzie tą osobą, która odpadnie w finałowej trójce jako największe zagrożenie :(
Natomiast nie przepadam za Daelą i Alejandrą. Cała trójka jest strasznie irytująca. Jaki piękny moglibyśmy mieć sezon gdyby Alejandra odpadła w pierwszym tygodniu...

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Maw »

Sezon się rozkręcił. Nareszcie nikt nie boi się grać. Czwórka Ali, Olivia, Derek i Kaela zdecydowanie rządzi domem i to im kibicuję. To zaskakujące, że takie pary zaszły w tej grze tak daleko mimo że każdy wie jak ogromnym zagrożeniem są. Mam nadzieję, że zajdą jak najdalej. Szkoda Erici, chociaż trochę zbyt emocjonalnie podeszła do swojej eliminacji i była trochę bitter. To było wiadome że prędzej czy później odpadnie, bo była dużym zagrożeniem. Miała szanse nominować Deale, ale tego nie zrobiła, a Merron na pewno pozostałby jej lojalny gdyby go nie nominowała. Powinna znaleźć się w jury. Twist mi się nie podobał, doczekamy się kiedyś jakiegoś sezonu bez debilnych twistów? I oczywiście najwięcej głosów dostał Ryan, którego wykreaowali w odcinku na wielkiego hero. Kaela jako HoH. <3 Mam nadzieję, że z domem jak najszybciej pożegna się Maddy, bo to, że za każdym razem pojawia się na ekranie musi płakać robi się powoli irytujące.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Duncan »

Sezon do tej pory oglądało mi się chyba najlepiej ze wszystkich sezonów Big Brothera jakie widziałem! Tylko od tej pory nie wiem, jak będzie, bo Erica odpadła. </3 Kurde, że też musieli akurat teraz ten twist jebnąć... po co? Jestem pewny, że gdyby Erica miała czas na wybronienie się, udało by jej się to, mimo tylu wygranych w comp. Póki co załamka. Szkoda mi też Hamzy i Veronici. Ogólnie prawie wszyscy faworyci mi polecieli. Aktualnie kibicuje Olivii i Ali!

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Jack »

Jakby to powiedziała Ika Wong: "Thank you, Canada"!
Ludzie głosując chyba nie myśleli o konsekwencjach tego co może się stać. I w ten oto sposób osoba, która dominowała w tym sezonie i którą najlepiej się oglądało, odpada z gry tuż przed jury :(
Ale nie chce już marudzić, więc muszę pochwalić ten sezon, który naprawdę wciąga. Już czekam na kolejny odcinek, a przy BB CAN nie zdarzyło mi się to chyba od trzeciej edycji. Na początku to wszystko wyglądało bardzo przeciętnie, ale na szczęście ludzie się "rozegrali" i każdy zaczyna coś kombinować. Bardzo podoba mi się fakt, że zadania o veto w tym sezonie są o coś i uczestnicy poza samym PoV walczą też o nagrody. Naprawdę ciekawe urozmaicenie.
Jak dla mnie ten sezon może wygrać każdy poza Alejandrą, której NIE kibicuję :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Kobra »

Jakoś nadrobiłem odcinki. Bolą mnie dwie rzeczy: eliminacja Hamzy, eliminacja Eriki. Przebolałbym, gdyby oboje trafili do jury, albo chociaż jedno... Kto w dzisiejszych czasach robi siedmioosobowe jury? Canada save bezsensu (tj. ma sens, coś tam zmieniło, ale czemu tak :-(). Chyba wolałbym jakiś powrót i szybkie triple ewikszyn z dupy. Tym bardziej, że BB Canada mimo wszystko ciągnie wolno i niepewnie, a więc i szansa na jakieś all starsy z fajnymi osobami z tego sezonu mała. Twist z piekłem i niebem śmieszny, ale na zasadzie, że nie wiem, po co to było. Pozostali w grze mieszkańcy spoko, no nawet ten rudy.

Jedna dygresja, czy tylko mi się wydaje, że BB Canada wygrywa zawsze jakiś przypadek tj. często to najlepsze, które w amerykańskim doszłoby do finału i wygrało, w Kanadzie zwykle zostaje usrane w top 4/3.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: ciriefan »

6x15-17

No nie. Ten tydzień nie zapowiadał się tak tragicznie nawet po wygraniu HOH przez Kaelę, której nie trawię. Cieszę się, że jej do tej pory nie pokazywano. I bardzo kiepsko rozegrała ten tydzień. Ryan będący pod ścianą pięknie wyśpiewał jej całą prawdę odnośnie sytuacji z poprzedniego tygodnia. Gdy zgarnęła pozostałe osoby i zaczęła je na osobności konfrontować, nawet doceniłem ten ruch. Niestety głupiutka Kaela wyciągnęła błędny wniosek i uwierzyła wszystkim, a na blok wrzuciła jedynego kolesia, który powiedział jej całą prawdę. Ostatecznie to twist tak naprawdę zmusił ją do wykonania tego dobrego dla niej ruchu, bo eliminacja Ryana to byłoby zmarnowanie tygodnia. Do tego ten jej irytujący, arogancki uśmieszek przez cały czas, jakby była nie wiadomo kim. Nie cierpię jej, ugh. Tak samo Dereka. Ale tego się obawiałem - pozostali pozwolili im się prześlizgnąć po cichu, a tu nagle ktoś z nich wygrywa i rozdaje karty :/

Ryan i Will na bloku - sytuacja idealna. Ryan i jego "genialny" socjal - już dawno powinien odpaść. Will, chociaż sympatyczny i taki dobry z niego chłopak, to graczem jest kiepściutkim. Odejście któregokolwiek z nich nie byłoby stratą. Wszystko jest więc idealnie, prawda? No to musimy dać kolejny durny twist, który niszczy rozgrywkę (mnie to zawsze w sumie bawi, jak te wszystkie "wielkie twisty" obracają się przeciwko produkcji i okazują się gównem XD). Jeszcze gdyby publiczność uratowała Willa, to bym zrozumiał (w końcu ta jego rozmowa z synem była bardzo wzruszająca). Ale że uratowali Ryana? Że co? No cóż...

I Erica wrzucona na blok i odpadła. To najgorszy możliwy scenariusz. Sezon wiele teraz straci. Odpadła kolejna charyzmatyczna i silna zawodniczka. Wielka szkoda. Aczkolwiek no był to dobry ruch dla Kaeli i Dereka, a Erica też jest trochę sobie winna - nie powinna była aż tyle wygrywać. No i moim zdaniem jednak zmarnowała swoje dwa HOH eliminując jakieś pionki, a nie celując w Kaelę i Dereka. Dopuściła ich tak daleko, dała się im pokonać w zadaniu i doprowadzić do tego backdooru, więc zapłaciła za ten błąd.

Teraz najbardziej kibicuję Johnnyemu i Olivii. Boję się o Johnnyego, bo teraz jest tam największym zagrożeniem i nie zdziwię się, jak odpadnie następny (to będzie koniec tego sezonu). Olivia na ten moment dobrze się czuje w roli "nieczającej blondynki", ale tak naprawdę prowadzi świetną grę under the radar i wszystko idzie po jej myśli, także ma spore szanse, żeby wygrać.

Najbardziej nie znoszę aroganckich Kaeli i Dereka, oby odpadli jak najszybciej. Nie znoszę też wiecznie płaczącej Maddy. To taka najgorsza trójka tego sezonu. W tym momencie wolę od nich już nawet Ryana.

Konfy:
Ryan - 4+13+5=22 (70)
Johnny - 4+10+0=14 (52)
Alejandra - 2+2+1=5 (51)
Olivia - 5+0+4=9 (46)
Maddy - 3+2+1=6 (44)
Paras - 4+1+2=7 (43)
Kaela - 11+10+1=22 (39)
William - 4+8+6=18 (39)
Derek - 2+1+2=5 (18)

Erica - 0+1+2=3 (71)

Merron - 43, Hamza - 63, Veronica - 21, Jesse - 27, Andrew - 25, Rozina - 3

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: MaciekRS »

ciriefan pisze:
15 kwie 2018, 16:14
6x15-17

Will, chociaż sympatyczny i taki dobry z niego chłopak, to graczem jest kiepściutkim.
Heh, ja mam CAŁKOWICIE odmienne o nim zdanie :)
Dla mnie to wyjątkowo niesympatyczny i odpychający człowiek. :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Jack »

Kolejny odcinek i w końcu wygrał Derek. Czyli po raz kolejny rządzić będzie Deala... Miałem nadzieję, że raz będzie wygrywać jeden sojusz, a raz drugi, a tutaj takie rozczarowanie :( Mam nadzieję, że nie odpadnie Ryan. Wierzę, że jeszcze coś pokaże w tej edycji i przy odrobinie szczęścia może wygrać jakieś wiedzowe HoH i pozbyć się wielkiego zagrożenia.
Mam nadzieję, że kilka osoby w stylu Olivia zaczną grać trochę agresywniej, a przede wszystkich pokażą cokolwiek w wyzwaniach.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: ciriefan »

O matko, jak Derek wygrał HOH, to zapowiadało się na dramatyczny tydzień. Oczywiście Johnny i Ryan bardzo przewidywalnie na bloku. Strasznie mi się nie podobał taki rozwój sytuacji, bo Derek i Kaela są aroganccy. Na dodatek Johnny strasznie przekombinował i nie wiem po cholerę kłamał, że to nie on głosował na Willa. Wydawało mi się, że nie wygrzebie się z tej czarnej dupy, ale druga połowa tygodnia to po prostu genialna gra w jego wykonaniu. Nie wiem, jak udało mu się wyratować i doprowadzić do eliminacji Ryana, bo to było z początku niemożliwością. Po raz kolejny udowodnił, jak świetnym jest graczem. No i dzięki niemu Derek i Kaela zmarnowali tydzień. Super.

Duet Olivia + Alejandra no i do tego Johnny to nadal moje top 3. Will trochę mnie do siebie zniechęcił tym swoim bólem dupy, że dostał 2 głosy. Paras mnie do siebie nie przekonuje. Maddy to jakaś tragedia, a Derek i Kaeli nie lubię. W sumie najbardziej chciałbym, żeby wygrała Olivia, potem Johnny i jako trzecia Alejandra. Cała reszta jak dla mnie jest dużo słabsza.

Konfy:
Johnny - 11+16+4=31 (83)
Alejandra - 9+2+6=17 (68)
Olivia - 4+3+2=9 (55)
Paras - 3+6+2=11 (54)
Will - 5+1+5=11 (50)
Kaela - 4+1+2=7 (46)
Maddy - 0+1+0=1 (45)
Derek - 11+9+1=21 (39)

Ryan - 7+8+2=17 (87)

Erica - 71, Merron - 43, Hamza - 63, Veronica - 21, Jesse - 27, Andrew - 25, Rozina - 3

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: MaciekRS »

Jeśli Johny wygra ten sezon (a na to sie na razie zanosi) to wszyscy przegrani beda mogli sobie pluć w brody za to co zrobili w tym tygodniu. Mieli go na srebrnym talerzu i tak dali sie wkręcic że wywalili zamiast niego nieszkodliwego Ryana.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Jack »

Aż zapomniałem skomentować poprzedni odcinek. Odpadł Ryan. Chciałoby się powiedzieć: w końcu, bo zagrożony był przez milion ostatnich tygodni... Mam nadzieję, że jego eliminacja wyzwoli w uczestnikach jeszcze większą chęć walki o swój los, bo odpadł kolejny "enemy no.1" i chyba teraz czas pomyśleć o swojej grze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości