Big Brother Canada 7

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Odc. 8
Ten sezon naprawdę zaczyna mi się podobać. Cieszę się, że Kiki została uratowana, bo jest moją faworytką i widać, że bardzo zależy jej na grze. Nominacje i tak były słabe - Damien i Kailyn, którzy też są spoko. :( Z tej dwójki wolałbym odejścia Damiena, ale to było oczywiste, że Mama K odpadnie. Przynajmniej walczyła do końca i podobała mi się jej postawa - jak ma odpaść to zrobi to z hukiem. To mi się podoba i to jest dobre wyjście! Mam nadzieję, że teraz odpadnie Adam (tego showmancu nie da się oglądać, a Sam jest ciekawsza od niego, więc wolę, żeby ona została, chociaż bywa irytująca, widać, że coś się rodzi między Dane/Este i zdecydowanie to będzie lepszy showmance) albo przede wszystkim Kyra (chociaż pewnie ją zaciągną do samego finału, bo każdy by z nią wygrał). Dużo osób zdążyło wzbudzić we mnie sympatię - Kiki, Dane, Cory, Damien, Chelsea, Este. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z BB6 i nie dostaniemy tak żałosnego zwycięzcy pupilka produkcji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Odcinek 8
Mama K odpadła. Z jednej strony szkoda, z drugiej sama sobie wykopała grób. Mogła od samego początku grać normalnie. Zgrywała wielką ikonę, która ma "29 lat XD" i później była w szoku jak ludzie źle ją potraktowali.
Damien to ulubieniec widzów i nie sądzę, że odpadnie zbyt szybko. Jakoś będą chcieli go ratować.
Mam nadzieję, że teraz odpadnie ktoś z sojuszu facetów albo Chelsea/Samantha.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

7x06-08

No sezon nam się pięknie rozkręcił. Oczywiście szkoda Kailyn, ale dużo bardziej lubię Damiena (tak jak i Canada, która dała mu kolejnego bonusa). Na początku nie ogarniał mocno, ale powoli uczy się gry i na pewno fizycznie może więcej zdziałać. Z kolei Kailyn no odpadła trochę na własne życzenie. To, co mi się podobało, to montaż - najpierw konfa Kailyn "HOH Chelsea będzie najbardziej zapomnianym i nic nie znaczącym HOH tego sezonu", a potem konfa Chelsea "przecież jest wróżką, powinna była to przewidzieć" XD Polska produkcja edycji odcinków powinna się od nich uczyć XD No ale szkoda starszej murzynki z nadwagą, toż to moje ulubione postaci są. No i odeszła w pięknym stylu, jej eviction speech była boska. Namieszała mocno w dominującym sojuszu - brawo.

Sam podsłuchała rozmowę Adama z Danem i chyba będzie ciekawie. Czy to koniec showmance'u? Liczę na dramę. Moje top 3 to nadal Cori, Damien i Eddie. Powinien być przed nami kolejny ciekawy tydzień.

Konfy:
Chelsea - 15+10+5=30 (42)
Dane - 4+0+0=4 (29)
Samantha - 5+13+1=19 (29)
Damien - 4+8+5=17 (25)
Kiera - 2+16+2=20 (21)
Adam - 2+0+2=4 (20)
Cory - 1+1+1=3 (16)
Anthony - 4+0+0=4 (13)
Kyra - 1+2+0=3 (13)
Eddie - 2+0+0=2 (11)
Estefania - 0+0+0=0 (8)
Mark - 3+1+0=4 (8)

Kailyn - 4+4+3=11 (14)

Maki - 13, Laura - 8

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

Dla mnie liczy się jedynie Young Blood czyli Esti i Kiki :)
Najbardziej się boję że Pretty Boys pójdą w ślady Brygady a Esti skończy jak Brittney.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Odc. 9
Dane po raz kolejny jest HoH. Można go nie lubić, ale trzeba przyznać, że prowadzi jedną z lepszych gier. Ludzie powinni się obudzić i zacząć w niego celować zanim będzie za późno. Szkoda mi Sam, bo dziewczyna naprawdę się stara i była tak blisko. :( Na początku za nią nie przepadałem, ale teraz jest jedną z moich faworytek. I też wcale źle nie gra, podoba mi się jak oferuje innym deale (Maki mógłby się od niej uczyć!). Mam nadzieję, że ten backdoor na niej się nie uda, bo z trójki Sam/Chelsea/Kyra ją jedyną da się oglądać. Chelsea nawet spoko pokazała się jak była HoH, ale okazało się, że tylko zgrywała taką strategic sukę i słabo znosi jak coś dzieje się nie po jej myśli. Od razu jak władza została jej odebrana i trafiła na blok widać, że nie jest taką ice queen jaką chciałaby być. :D A Kyra to już w ogóle porażka, ale to było wiadome od początku...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Odcinek 9
Wreszcie coś się zaczyna dziać. Dane po raz kolejny wygrywa HoH i to w jakim stylu - polując kilka kawałków pizzy w międzyczasie :D Albo mi się wydaje, albo może niedługo polecieć jeżeli zamierza tak wygrywać zadanie za zadaniem :D
Sam w końcu stanęła po tej drugiej stronie i dobrze jej tak. Wydawała się być strasznie zarozumiałą osobą, traktującą innych niejako z góry. Teraz ma szansę przekonać się jak to jest będąc "potencjalnie zagrożona backdoorem".
Chelsea podobna strasznie jest do Kelsey z sezonu 4 i to nie tylko wizualnie, ale też w zachowaniu i stylu gry. Tylko brakuje jej kogoś do showmancu :D

Kyra to nie wiem co tam robi. Chyba tylko siedzi albo leży i czeka aż ktoś zaproponuje jej jakiś supersojusz :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

7x10-11

Dobry tydzień. Odpadły dwie osoby, które mozna uznać za potencjalne zagrożenia. Widać, że uczestnicy już teraz zaczynają grać. Odpadły Chelsea, która sama sobie zaszkodziła. Jak widać milion sojuszów i trzymanie z facetami, którzy rządzą grą nie zawsze się sprawdza :D
Eddie, któremu na początku kibicowałem, ale też zbyt dużo kombinował. Za każdym razem stawał po stronie osoby, która w danym weeku była HoH. To mogło być irytujące, wiec w pełni rozumiem tę decyzję. Wydawał się też być dość ogarniętą osobą, dlatego lepiej pozbyć się go wcześniej niż później :)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

W zasadzie kompletnie się nie zgadzam z tym co napisał Jack :)
Chelsea pokazała że nie jest żadnym zagrożeniem. W momencie gdy została nominowana skuliła się w sobie i kompletnie poddała. Bała się o swój wizerunek i o to jak będzie pokazana jeśli będzie coś kombinowac przeciw lesbijce która nie chce by ją nazywano lesbijką.

Eddie nie robił NIC. Od początku programu był, jak to mówią, kawałkiem mebla który był w domu WB i przy jakiejś okazji gdy nikt nie chciał wyrzucić kogoś istotnego to wypadł. Nic nie kombinował, z nikim nie utrzymywał żadnych stosunków, z nikim nie rozmawiał na istotne tematy. Jego tam nie było.

Generalnie sezon mi się nie podoba bo PB rządzą i co gorsza nie ma nikogo kto chciałby coś z tym zrobić. NIE MA ludzi którzy tam grają oprócz Danea i Anthonego, może z dodatkiem Marka. Wracają też najgorsze wspomnienia z czasów Brygady, z sezonu którego kompletnie nie mogłem strawić.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

MaciekRS pisze:
30 mar 2019, 11:22
Nic nie kombinował, z nikim nie utrzymywał żadnych stosunków, z nikim nie rozmawiał na istotne tematy. Jego tam nie było.
Próbował za każdym razem zagadać do HOH żeby go nie nominował w danym tygodniu XD To chyba była cała jego strategia.

Pisałeś też o tym, że właściwie brakuje tam powaznych graczy. Tak sobie patrzę i zostało już tylko 10 osób i rzeczywiście tylko dwie trzy próbują grać. Ja jeszcze mam nadzieję, że Cory i Damien coś spróbują ograć.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

Cory siedzi w kieszeni u Anthonego na razie jej gra sprowadza się do Tak Panie, czego Pan sobie życzy. A Damien robi dobre wrażenie na widzach i czeka na prezent od publiczności z którym i tak nic nie zrobi (tak jak z poprzednimi dwoma)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Odc. 10-11
Chelsea sama jest sobie winna, ale nas zasypywali tymi jej konfami... Ktoś taki jak ona ma chyba jedną z najlepszych średnich ever. Nie była tragiczna, ale w porównaniu do Hamzy czy Erici jest bardzo forgettable. Myślałem też, że będzie miała ciekawsze wyjście w stylu Katlin, ale nic z tego. Eddie w sumie też zasłużył na eliminację. Przekombinował i nikt mu tam nie ufał. Sam, Adam, Kiki i Cory for the win! Mam nadzieję, że Este jak najszybciej odpadnie, bo jest tragiczna. Już Kyra jest lepsza od niej, bo przynajmniej raz na jakiś czas powie coś mądrego, a Este chyba pasuje być pionkiem facetów. :D Już chyba nawet ktoś gadał o tym jaką byłaby wspaniałą goat. Na początku wydawała się spoko, a teraz nie mogę jej znieść. I jest delusional na poziomie Raven. Go home.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

7x09-11

Ten sezon robi się tragiczny.

Przed obejrzeniem Double Eviction sprawdziłem kto odpadł i byłem rozczarowany, ale po obejrzeniu myślę, że w sumie dobrze. Rozczarowany jestem tym, że sojusz Pretty Boys z taką łatwością manipuluje całym domen i nikt z tym nic nie robi. Wszyscy robią to, co chce Dane i jeśli nic się nie zmieni, to on wygra tę grę. Niestety ciężko jest kibicować tym debilom. Chelsea przedstawiła Estefanii dowody na istnienie sojuszu męskiego, a ta "jestem najbliżej w tej grze z Danem". Nie mogę się doczekać, aż ją wyrucha i wywali, liczę na upokorzenie typu Erica z Boogie. Kiera nie robi kompletnie nic. Tak samo Damien i Cory, których lubię, ale muszą się w końcu obudzić no. O dziwo to Kyra miała jakieś przebudzenie w tym tygodniu i zaczęła nawet kombinować (świetny test na Adamie) i trzeba jej przyznać, że ma dobrą intuicję i umie czytać szczegóły ukryte między wierszami (chociaż jej nie trawię i chcę, aby odpadła, bo też jest denna mimo tego przebłysku). A Eddie? Co zrobił, gdy został nominowany? Poszedł sobie płakać. Największe rozczarowanie sezonu.

Szkoda Chelsea, próbowała się bronić do samego końca, ale nikt jej nie słuchał, bo wszyscy wierzą Dane'owi. Jedynie Sam, której nie trawię, może coś zmieni, ale znając ją to pewnie Adam wsadzi jej język do gęby i Sam zrobi po raz kolejny to, co chcą Pretty Boys, a potem zostanie przez nich wyruchana. Jeszcze Mark zaczął zauważać zagrożenie, jakim jest Dane, ale pewnie nawet nie wygra HOH, a jak wygra, to i tak pozostanie lojalny PB albo oni go prędzej wywalą. Nuda.

Jeśli nic się nie zmieni, będzie to najbardziej przewidywalny i najnudniejszy z wszystkich sezonów BB CAN. W tym momencie przebieg gry jest strasznie frustrujący.

Konfy:
Dane - 12+5+1=18 (47)
Samantha - 7+4+0=11 (40)
Cory - 1+9+1=11 (27)
Damien - 1+0+0=1 (26)
Kyra - 1+9+2=12 (25)
Kiera - 2+0+0=2 (23)
Adam - 2+0+0=2 (22)
Anthony - 4+1+0=5 (18)
Mark - 0+7+1=8 (16)
Estefania - 0+1+1=2 (10)

Eddie - 1+1+1=3 (14)
Chelsea - 6+10+5=21 (63)

Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

Ten sezon to na razie jedna, wielka koszmarna porażka. Mieliśmy na razie TRZY twisty z których nie wynikło kompletnie NIC.

Po drugie, kobiety w tym sezonie są po prostu beznadziejne. W ubiegłym sezonie mieliśmy Paras, Erike, Kaele, Ali, Olivię, nawet Maddy. Każda z nich walczyła o zwycięstwo, myślały, robiły to co jest potrzebne aby zajść dalej a teraz dali stado jakichś kompletnie bezmyślnych osobników. A kto teraz coś robi? Aby coś się zaczeło dziać faceci muszą zwrócic się przeciwko sobie ale kiedy to zrobią? Jeśli najpierw będą wyrzucali wszystkie niepotrzebne pionki to będziemy musieli czekać na akcję do ostatniego tygodnia.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Roxy »

Wypowiem się :D

Co to kur** było? On yy ona... ono? Dobra Kyra dostaje władze, wie że jest męski sojusz i nie używa tego... omg... widzisz i nie grzmisz... ja rozumiem, wywalę samicę alfa, inne samice będą mi wdzięczne a samce może na mnie nie zapolują w kolejnej rundzie jak wygrają hoh, ale bez jaj :lol: jak myślałam że coś się rozkręciło jak Chelsea była HOH to teraz naprawdę wątpię w świetność tego sezonu...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Haha co za tydzień. Najpierw drama z veto. W sumie całkiem ciekawy twist z tym że cała grupa musi wskazać osobę która powinna otrzymać blood veto. Padło na Kyrę, która jest gdzies pomiędzy. Chyba jej się wydaje, że jest w grupie trzymającej władze, a pewnie wyleci gdzieś na etapie F7 jak już nie będzie nikomu potrzebna.
Sam jako HoH - nominowała osobę, która jej bezpośrednio zagrażała, czyli Kierę. Kiera sobie wyleciała, męski sojusz stracił rywala, Sam straciła rywalkę, grupa zadowolona :D
Esti straciła przyjaciółkę i pewnie teraz będzie osłabiona więc nie będzie już takim zagrożeniem - kolejny plus dla grupy rządzącej.
Damien i Cory gdzieś tam sobie siedzą i eliminacji Kiery chyba nie za bardzo ich obchodzi :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości