Big Brother Canada 1

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I odpadł Gary, trochę szkoda, na pewno był najbarwniejszą osobowością, ale też miewał różne humory xd Najlepiej byłoby gdyby teraz Jillian zaczęła pracować z Tallą i Topaz i razem w trójkę pozbyliby się facetów. Znając życie będzie inaczej i wygra jakiś Andrew albo inny Emmet.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Dobrze że odpadł Gary, miałam go dość, teraz jeszcze może Topaz, Alec i Peter odpaść i niech wygra Jillian ;p

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

o matko :lol: takiego cyrku to ja jeszcze nie widziałam ;d finał prześmieszny a ta pomyłka cudowna ;d;d ale co z tego jak ja trzymałam kciuki z Jillian xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie miałem o tym pisać. Darowałem chyba sobie z ostatnich 7-8 odcinków, ale finał był genialny :D I dobrze, że wygrała Jillian, a nie Gary. Gdyby wygrał Gary to byłoby to mega niesprawiedliwe, bo przecież raz już wyleciał...
Jillian wygrała zasłużenie. Gary'emu pewnie dadzą kolejną szansę i zaproszą do drugiej edycji o ile powstanie :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

o ile powstanie? na pewno powstanie :lol: przecież teraz każdy będzie oglądać, żeby doszukiwać się manipulacji producentów :lol:

EvilDick na twitterze jeździ po Peterze, Topaz, Alecu, to tym bardziej nakręca to wszystko ;d

W ogóle ja się zastanawiam jak można się tak pomylić i choć Jillian zasłużyła na wygraną to na pewno dziwnie się czuje wiedząc że wygrała tylko dzięki pomyłce, ale pomyłką to byłoby wygranie Gary'ego...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Gdzieś czytałem, że pod koniec wyniki oglądalności poszły w górę i stacja jest zadowolona, chociaż BB Can ogląda mniej niż połowa widzów oglądających BB USA w Kanadzie.
Gdyby Gary wygrał to też byłyby kontrowersje przecież, no nie? :wink: Także wygrało mniejsze zło :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Żenada na sam koniec :D "Wygrała" Jillian, która była beznadziejna. Nie lubiłem jej wgl. Była dobra w zadaniach, pieprzyła się z odpowiednią osobą i tyle z niej :wink: Emmett zrobił z niej swoją marionetkę i robiła co jej kazał. Niby się ocknęła na sam koniec, ale i tak by go wzięła do finału, żeby przegrać pewnie do 0 albo do 1.
Generalnie kto by tam nie wygrał to by było źle.
Topaz osiągnęła szczyt debilizmu :3 Taka podniecona szła do tej skrzynki, jeszcze jej Alec wsadził język w usta po drodze, że nie wiedziała co robi chyba :wink: Ta powtórka to nie wiem czy ona coś wyjaśnia, bo ja tam nie widziałem napisu z głosem. Jedynie, że ten głos oddała.

Co do oglądalności to Kanada jest ileś razy mniejsza niż USA, więc jak mieli połowę tego co tam to mogą być zadowoleni i to nawet bardzo. Zwłaszcza, że pokazywali to w telewizji kablowej (oprócz premiery, która była na CTV też).
Jeśli zrobią drugą edycję to koniecznie do poprawy parę spraw, bo była trochę prowizorka. Niektóre twisty nieprzemyślane. Taki brak kontroli nad wszystkim. Oszustwa w HoH czy też te odgłosy publiczności słyszane przez uczestników podczas głosowania czy np. podczas zadań o HoH.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No właśnie ta powtórka niczego nie daje, bo nie widać na kogo był ten głos (Jakby nie mogli im dać normalnych kluczy z imionami jak w BB USA).
Jest do poprawy kilka rzeczy, łącznie z wymianą prowadzącej :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pytanie z serii "nie ogarniam, ale chciałbym". Czy może mi ktoś powiedzieć, jaka jest prognozowana częstotliwość dostawania przeze mnie w paszczę spoilerami z BB US, jeśli będę oglądał BB Canada?

Bo generalnie babram się z BB US, ale ogarnąłem dopiero cztery pierwsze sezony i nagle naszła mnie ochota na jakąś nowszą serię. A że w końcowych seriach BB US spoilery nie dałyby mi pewnie żyć, postanowiłem zaatakować Kanadę, która cała jest względnie nowa. Odpaliłem pierwszy odcinek pierwszego sezonu, spodobało mi się, ale akurat w momencie, gdy ściskałem własną prawicę gratulując sobie sprytu, pomysłowości i ogólnie pojętej zajebistości, spoiler z BB US 10 trafił mnie prosto w szczękę. Bolało.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie dziwię się, że ten spoiler zabolał... W kolejnych sezonach pewnie też tak będzie chociaż widziałem tylko z 5-6 odcinków BB Canada 2 i żadnego odcinka BB Canada 3 to widziałem, że niektórzy uczestnicy-zwycięzcy pojawiali się tam jako goście specjalni. Więc będzie "spoilerowo".

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kończę 1 odcinek i jest mnóstwo spojlerów z BB US. Nawet chyba więcej niż w BB US. No i goście specjalni - gwiazdy BB US. Także zwycięzców będziesz większość znał po obejrzeniu Canada.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Uła. No to dzięki za info. A już się człowiek zdążył wkręcić. Nie wiem, jak ja teraz powiem cycuszkom Danielle, że je opuszczam. Świat jest gównem. Chyba więc poczłapię ze spuszczoną głową do BB5 US.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A jak oceniasz cast BB Canada? Chodzi mi głównie o "postacie" typu Gary, Topaz czy Talla? :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No właśnie cast bardzo prawilny, toteż dostaję kociokwiku, że muszę j*bnąć sezon z powrotem na półkę i wrócić do Amerykańców, którzy w oglądanych przeze mnie edycjach jarają się jeszcze zamachem na World Trade Center. Co prawda, jak dla mnie, wygrać powinien lewy cycuszek Danielle, a drugie miejsce zająć prawy cycuszek Danielle. Ale ogólnie postacie wydają się ciekawe i wyraziste. Po dwóch odcinkach trudno o jakieś dalej idące wnioski, ale czuję to w moczu. Polubiłem na przykład Kat, ale niestety powiększyła grono aniołków już w drugim epie. Topaz wydaje się mieć względnie poukładane w mózgownicy i jestem - a raczej byłem - jej ciekawy. Talla jako "postać"? Pewnie później. Na razie myli mi się z tymi innymi czarnulami, no mogliby którejś jakąś czerwoną farbę pierdzielnąć na kłaki, żebym je łatwiej odróżnił. Gary zniszczył moje mniemanie o tym, że jestem tolerancyjny, bo jedyna myśl, którą mu poświęciłem jest taka, że najchętniej wziąłbym jego i Marcwellasa z BB US za karki obiema rękami i z dużym impetem zapoznał ze sobą ich czaszki. Fakt, że nie obejrzę już tego indywiduum jest jedynym plusem tego, że mnie stąd pogoniliście ostrzeżeniami przed spoilerownią :D Ostra beka z Suzette, a czuję, że byłaby jeszcze ostrzejsza. "Eeee, soooł ajw dysajdyd tu nominejt.. emm.. hmmm... #EntliczekPentliczek, #LookNaOstatniąKanapę, #YOLO... de tu of ju, gajs :lol: Na plus także Tom - jakoś tam się utożsamiłem z nim samym oraz z kupą, w którą wdepnął już w pierwszym epie. Na plus nawet czarna Liszowska w roli hosta oraz muzyczka - dużo żwawsza niż ta z BB US, która wyzwalała we mnie mordercze instynkty.

Oto i moje wstępne "oceny", chciałeś, masz :D W zamian uprzedź mnie proszę, czy nie usnę z ryjem na klawiaturze oglądając BB US 5.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W sumie to nie oglądałem BB US 5. Oglądałem od sezonu 6 w górę. I np. 6 sezon mogę polecić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości